خطرات ناشی از حذف زنان از پیشگیری از HIV تست مواد مخدر

دبستان و یا قبل از قرار گرفتن در معرض, طب پیشگیری, قرص های بسیار موثر در مسدود کردن HIV اگر روزانه گرفته شده است. اما مواد مخدر محاکمه یک مخلوط سابقه برای دسترسی به.

زمانی که Dázon دیکسون دیللو شروع به کار برای جلوگیری از گسترش اچ آی وی در میان زنان در سال 1985 او برای اولین بار تا به حال به آنها را متقاعد کند که آنها می تواند عفونت است. حتی برخی از HIV فعالان هیچوقت به طور کامل درک است که زنان نیاز به گنجانده شود می تواند در پیشگیری از تلاش. دیللو تاسیس یک آتلانتا مستقر در سازمان به نام SisterLove برای ترویج باروری عدالت و حمایت از زنان مبتلا یا در معرض خطر ابتلا به HIV/ایدز در حال گسترش آن را به یک برنامه در آفریقای جنوبی که امروز دو سوم از مردم با اچ آی وی زندگی زنان هستند. در ایالات متحده تقریبا یک پنجم جدید تشخیص HIV در میان زنان است.

هنوز پس از 35 سال دیللو است که هنوز هم در حال انتظار برای برابری جنسیتی در تحقیقات برای مواد مخدر است که می تواند به جلوگیری از عفونت HIV. این underrepresentation از زنان در انواع تحقیقات پزشکی—بیماری قلبی به اختلال عملکرد جنسی—درحالی است که نگرانی در میان سلامت زنان در ایران ، با HIV عدالتی نه تنها برگ زنان آسیب پذیر به زندگی تغییر بیماری, اما آن را نیز مواضع تلاش برای جلوگیری از گسترش آن. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیش از 260,000 زندگی با اچ آی وی در ایالات متحده و در سال 2018 6000 نفر از زنان دریافت جدید تشخیص عفونت است.

انتقال شایع تر است در برخی از جوامع ما بیش از دیگران است. HIV به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار آفریقایی و Latinx زنان و حدود نیمی از جدید HIV موارد هر سال در ایالات جنوبی. (CDC فراهم می کند یک ابزار برای یادگیری در مورد خطر است. AIDSVu یک نقشه تعاملی ایجاد شده توسط بهداشت عمومی محققان در دانشگاه اموری با حمایت از شرکت داروسازی علوم جلعاد را نشان می دهد اچ آی وی موارد و نرخ با کد پستی برای حدود 40 شهرهای آمریکا.) و اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی کرده است یک ملی با هدف پایان دادن به اپیدمی ایدز تا سال 2030 “شما هرگز به پایان اپیدمی’ به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و ترک زنان پشت می گوید:” دیللو.

جنسيت اختلاف در درمان HIV و تحقیقات قدمت آن به اولین روز از این بیماری همه گیر که آن را مشاهده می شد تقریبا به طور انحصاری به عنوان یک بیماری جوان, سفید, همجنس باز, مردان. ایدز تست و تشخیص بودند اغلب باعث پیدایش عفونت های فرصت طلب مانند Karposi را سارکوم. بیماری های مرتبط با ایدز در زنان متفاوت بود—که به معنای آنها بیشتر مشکل تشخیص داده شده و دسترسی به کمک مسکن و ناتوانی در پرداخت و سایر خدمات اجتماعی.

در سال 1993 CDC گسترده مورد تعریف ایدز برای در بر گرفتن شرایط آن است که مشترک میان زنان از جمله سرطان دهانه رحم و سل ريوی. “این نیاز به تغییر علم به منظور گنجانده شود از یک, سیاسی, اجتماعی و اقتصادی, دیدگاه” دیللو می گوید. “به برخی از درجه ما هنوز در همان نوع از سناریو.”

در غیاب یک واکسن اچ آی وی امروز ابزار اولیه برای جلوگیری از انتقال شناخته شده است به عنوان قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری یا دبستان. برای عفونت را نگه دارید, ویروس باید گردش کنترل از DNA در سلول های ایمنی و ایجاد نسخه خود را. روزانه دبستان قرص های جلوگیری از ویروسی شدن commandeering را سلول با مسدود کردن یک ویروسی آنزیم. (داروسازان نیز مطالعه ساخت دبستان داروها تزریقی و یا در قالب یک شیاف حلقه است که انتشار داروی ضد ویروسی dapivirine.) دبستان مورد ستایش قرار داد یک داستان موفقیت به دلیل آن را می دهد هر دو مردان و زنان یک راه برای محافظت از خود و بدون مذاکره با شرکای خود برای پوشیدن کاندوم.

اما تا کنون دبستان مطالعات مخلوط سابقه از جمله زنان است. وجود مواد مخدر در حال حاضر تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای دبستان: Truvada (امترسيتابين و tenofovir دیزوپروکسیل fumarate) و Descovy (امترسيتابين و tenofovir alafenamide). قرص ساخته شده توسط جلعاد هستند تا آنجا که 99 درصد موثر در پیشگیری از عفونت HIV اگر هر روز گرفته شده.

زنان به خوبی نشان داده و در مطالعات Truvada برای دبستان. (این دارو تا به حال استفاده شده و از سال 2004 به عنوان یک شکل از درمان برای افرادی که در حال حاضر عفونت HIV.) با بین 20 و 52 درصد cisgender زنان موفق دبستان آزمایشات به اندازه کافی قوی برای ایجاد اثربخشی آن و فعال کردن آن گسترده تصویب.

و در ماه مه نتایج امیدوار کننده ای پدید آمده از یک کارآزمایی بالینی برای یک مدت طولانی در فرم تزریقی از دبستان نیز کار می کند با مسدود کردن آنزیم ویروس نیاز به تکرار. Cabotegravir ساخته شده است ViiV یک شرکت داروسازی است که اکثریت متعلق به گلاکسو. پانل مستقل از کارشناسان نظارت بر cabotegravir مطالعه شناخته شده به عنوان داده های ایمنی و نظارت بر هیئت مدیره به پایان رسید آزمایشی اولیه پس از آن نشان داد تزریقی بود حداقل به عنوان محافظ به عنوان Truvada برای مردان و زنان تغییر جنسیت. (در واقع, وجود دارد 12 جدید عفونت اچ آی وی در cabotegravir گروه مقابل 38 در Truvada ، بر اساس میزان عفونت گلاکسو آزادی مطبوعات خواستار تزریقی 69 درصد موثر تر از روزانه قرص اما نتایج هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در یک مجله.)

موازی cabotegravir محاکمه در میان حدود 3000 cisgender زنان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا آغاز شد و یک سال بعد و در حال انجام است. داده ها و نظارت بر ایمنی مدیره به تازگی مورد بررسی قرار گرفت نتایج اولیه و اجازه آن را به ادامه در نظر گرفته شده نشانه آن است که این دارو بی خطر است و نشان دادن وعده. یکی دیگر از بررسی است و انتظار می رود در ماه نوامبر. (این Covid-19 همه گیر ساخته شده است آن را مشکل تر برای زنان به بازدید از درمانگاه برای تزریق و نظارت بر سلامت اما تا کنون محاکمه نشده است مختل شود به عنوان اتفاق افتاده است با بسیاری از آزمایش های بالینی.)

فرم تزریقی از دبستان می تواند افزایش پیشگیری از اچ آی وی در میان زنان—آیا به دلیل آن را آسان تر برای یک شات در هر دو ماه نسبت به یک قرص هر روز و یا به دلیل آن را حذف پتانسیل ننگ داشتن یک دبستان بطری در کابینه پزشکی می گوید arteaga, یک بیماری عفونی پزشک است که رئیس پژوهش و توسعه برای ViiV. “ما نیاز به گزینه های بیشتر برای پیشگیری برای زنان ، ما نیاز به آن را برای زمینه گسترده است اما به طور خاص برای زنان,” او می گوید. “این مطالعه بسیار مهم است.”

اما مسیر جدید دبستان گزینه های برای زنان بوده است مملو. در پاییز گذشته جلعاد را به خود جلب کرد خشم مدافعان سلامت که مورد تایید FDA Descovy شرکت دوم دبستان دارو تنها برای مردان و زنان تغییر جنسیت. در این مورد این دارو تا به حال آزمایش نشده در cisgender زنان است.

Descovy شده بود تایید شده توسط FDA برای درمان اچ آی وی در سال 2016 پس از فاز 3 مطالعات که شامل حدود 15 درصد زنان است. اما طراحی یک Descovy دبستان آزمایش برای زنان پیچیده بود. که برای ایجاد Descovy بود “non-inferior” به Truvada را تایید دارو و اثر بخشی آن مورد نیاز بود و در مقایسه با نتایج حاصل از حداقل سه نفر دیگر به خوبی انجام مطالعات Truvada را اثر.

که امکان پذیر نیست چون دو همه زنان Truvada آزمایش برای دبستان تا به حال نشان داده نشده است اثر احتمالا به این دلیل که شرکت کنندگان نیست در واقع قرص را هر روز به عنوان دستور. (پایبندی به یک رژیم دارویی است موضوع را در دبستان آزمایش و عدم مصرف دارو را هر روز ممکن است به کاهش اثربخشی آن است.) که در سمت چپ تنها دو مطالعات دیگر. به مقایسه آماری قابل قبول دادگاه است که با هدف به نمایش Descovy بود به عنوان خوب به عنوان Truvada برای پیشگیری در زنان نیاز به ایجاد که “غیر حقارت” توسط یک حاشیه گسترده ای FDA مقامات به این نتیجه رسیدند. در واقع جلسه FDA الزامات مورد نیاز آزمایش در مورد 22,000 زنان جلعاد مقامات گفت.

و به همین دلیل جلعاد تصمیم به گرفتن یک رویکرد متفاوت بر اساس یک محاکمه در مردان و زنان تغییر جنسیت تنها. “ما در مورد جایگزین طرح آزمایش با FDA و با پزشکان در آفریقا که برای مراقبت در خطر زنان است. با ورودی خود را, ما به این نتیجه رسیدند که یک محاکمه که نمی شد به اندازه کافی از نظر آماری طراحی شده نمی خواهد به اندازه کافی برای نشان دادن اثربخشی (Descovy) برای آمادگی در cisgender زنان” جلعاد سخنگوی کریس ریدلی نوشت: در یک ایمیل به سیمی.

قادر به رسیدن به توافق با FDA در طراحی یک مطالعه در cisgender زنان جلعاد مقامات تصمیم به برون یابی نتایج حاصل از این مطالعه مردان و زنان تغییر جنسیت—و اشاره کرد که Descovy تا به حال تست شده و با موفقیت مورد استفاده در زنان و خون از متابولیزه فرم از مواد تشکیل دهنده فعال هستند مشابه در مردان و زنان است. این Descovy دادگاه نشان داد جدید دبستان مواد مخدر منجر به تغییرات کوچک در خون نشانگر مربوط به استخوان و سلامت کلیه در مقایسه با Truvada که ممکن است آن را امن تر برای افراد مبتلا به مشکلات کلیوی و یا در خطر ابتلا به پوکی استخوان است. (در نادر عارضه Truvada می تواند باعث افزایش سطح کراتینین یک سوخت و ساز مواد فیلتر با کلیه. آن را نیز می تواند باعث کوچک اما قابل برگشت از دست دادن تراکم استخوان است.)

اما زمانی که نتایج مطالعه قبل از FDA داروهای ضد میکروبی کمیته مشورتی پانل تقبیح ساخت یک انتخاب بین معرفی تصویب مواد مخدر برای زنان بر اساس یک مطالعه که حذف آنها و یا تایید برای مردان و زنان تغییر جنسیت تنها. “ما شکست خورده اند گفت:” لیندزی بادن کمیته صندلی و یک بیماری عفونی پزشک در دانشکده پزشکی هاروارد در این پنل را در ماه اوت سال 2019 نشست. “در این نقطه و نه داده ها به راهنمای تصمیم گیری شرم آور است در همه ما است.”

در همراهی با پانل 8-10 برابر رای پیدا کردن که جلعاد تا به حال نشان داده Descovy به امن و موثر برای cisgender زنان FDA در نهایت تایید Descovy با یک محرومیت برای “پذیرای جنسی از طریق واژن.” آژانس مورد نیاز جلعاد به انجام مطالعه اضافی در میان cisgender اما زنان اجازه مطالعه مختلف طراحی (در مقایسه با مواد مخدر به یک زمینه بروز جدید عفونت اچ آی وی در میان زنان آفریقایی) که آن را امکان پذیر است.

عمومی پاسخ بود سخت. اخبار led با محرومیت زنان از تحصیل. “که در آن زنان بودند پرسید:” این تیتر یک چشم انداز قطعه در مجله پزشکی نیوانگلند. نویسنده آن رابرت گلدشتاین و راشل Walensky, بیماری های عفونی پزشکان در

بیمارستان عمومی ماساچوست نوشت که اعتراض از علمی و حمایت از جوامع “نشان می دهد که آنها انتظار می رود و سزاوار بهتر است; همه آنها برای تماشای بازسازی است.”

در یک نامه همراه دیانا Brainard یک بیماری عفونی پزشک است که معاون ارشد رئیس جمهور برای HIV و ظهور عفونت های ویروسی در جلعاد و اسکات McCallister مدیر اجرایی تحقیقات بالینی در پاسخ با استناد به FDA توصیه یک مطالعه جدید طراحی. “این چارچوب نوآورانه در حال حاضر اجازه می دهد تا ما را به انجام یک اثر مطالعه [Descovy] برای دبستان در چند هزار cisgender زنان; ما در حال کار به طور فعال با اعضای جامعه و کارآزمایی بالینی کارشناسان برای طراحی نهایی” آنها نوشت. “ما درک اهمیت مسئولانه انجام این محاکمه بدون تاخیر به طوری که cisgender زنان را دارای پتانسیل استفاده به طور کامل از همان دبستان گزینه های در دسترس به cisgender مردان و زنان تغییر جنسیت.”

امروز جدید جلعاد آزمایشی که شامل زنان است که در مرحله برنامه ریزی. Brainard با تاکید بر تعهد این شرکت به آینده آن محاکمه Descovy در میان زنان در آفریقا—با وجود تاخیر ناشی از Covid-19 همه گیر در اخیر یک ایمیل به سلامت زنان طرفداران. او اشاره کرد که مطالعه جدید شکل گرفته است توسط ورودی از یک جامعه جهانی گروه مشاوره. “مشاوره با این گروه را تحت تاثیر قرار تقریبا هر جنبه ای از مطالعه ما از Descovy برای آمادگی در زنان جوان و دختران نوجوان—از تعیین چگونه اطلاعات دموگرافيک جمع آوری خواهد شد به بهبود رضایت فرایند به بهتر متعادل کننده جمع آوری داده ها با شرکت کنندگان بار,” او نوشت. “جلعاد در حال پیشرفت به سوی هدف ما از برابری جنسیتی در آزمایش HIV به دلیل تعامل اختصاصی شرکای اجتماعی و ذینفعان. ما خوش آمدید و قدردانی های ورودی خود را و نگاه به جلو به ادامه گفت و گو با شما در این اولویت است.”

جلعاد مقامات در حال ملاقات با طرفداران از آفریقای جنوبی و اوگاندا و همچنین AVAC یک شهر نیویورک مستقر در سازمان است که باعث پیشگیری از HIV سیاست و پژوهش, ریدلی نوشت. جلعاد همچنین تهدیدی بازخورد از آفریقای جنوبی محصولات بهداشتی سازمان تنظیم مقررات. تاخیر “اجازه داده است آنها را به ادامه روند میزبانی جلسات و گرفتن ورودی,” او گفت: سیمی. “ما شده ایم با استفاده از زمان و ورودی های اضافی برای تصحیح پروتکل.” آزمایشی است که در برنامه ریزی برای شروع در اواسط سال 2021 است.

این Descovy بحث ایجاد یک جدید باز برای سلامت زنان طرفداران می گوید دیللو از SisterLove. هنگامی که او و دیگر طرفداران ملاقات با جلعاد مقامات پس از FDA تصمیم دیللو فشرده اصلی محققان—محققان عنوان مطالعه—به زنان از رنگ. او برای تحقیقات به تجربه در دنیای واقعی از زنان که با استفاده از دبستان برای درک بهتر احساس خود را از خطر و تمایل به روزانه یک قرص. “این اولین بار است که ما در واقع آورده شده است به جدول به عنوان مشاوران قبل از بررسی پروتکل است و حتی نوشته شده,” او می گوید. “ما در حال تعیین سایت, عناصر مطالعه و پروتکل و ما درگیر در ایجاد رضایت آگاهانه و تصمیم گیری چه ارتباطی به بیماران خواهد بود.”

شکار جدید دبستان مواد مخدر اولین بار نیست که زنان حذف شده اند از تست مواد مخدر. در واقع طرد شد و هنگامی که ما سیاست های دولت است. در سال 1977 FDA هشدار داد که زنان از “پتانسیل باروری” باید بخشی از اوایل بالینی—کسانی که در نشان دادن ایمنی و در ابتدا روی صفحه نمایش برای اثربخشی—مگر اینکه این دارو برای یک بیماری تهدید کننده زندگی. مقامات می ترسید ندانسته باعث آسیب به جنین است. در عمل زنان اغلب محروم از محاکمه به طور کامل و مواد مخدر آزمایش تنها در مردان تجویز شد برای زنان است. FDA معکوس که هدایت در سال 1993 و در سال 2014 به صراحت توصیه های دارویی برای تجزیه و تحلیل داده های خود را به نگاه, جنس پورنو برای تفاوت در مواد مخدر و اثرات.

زنان ملی شبکه بهداشت و درمان یک گروه حمایت از سوی FDA نیاز به دارو سازان شامل اندازه کافی زنان در دادگاه خود را به نشان می دهد که مواد مخدر خواهد بود امن و موثر در صورت استفاده توسط زنان است. برای اضافه کردن برخی از شفافیت به این روند پس از 2015 FDA ارائه “گزارشهای ویژه” داروهای جدید نشان دادن درصد از زنان مسن و گروههای نژادی مختلف در فاز 3 مطالعات بالینی استفاده می شود که در تنظیم مقررات تصمیم گیری. با هر گزارش سالانه نسبت به زنان افزایش یافته است.

هنوز تحت-ثبت نام از زنان همچنان ادامه دارد. FDA محققان منتشر 2018 مطالعه در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق در مقایسه مشارکت زنان در قلب محاکمات مواد مخدر با بسیاری از زنان با هدف بیماری است. آنها دریافتند سهام در محاکمات مربوط به فشار خون بالا و فیبریلاسیون دهلیزی (و حتی بیش از نمایندگی در دادگاه برای ريوی خون فشار خون بالا). اما زنان کمتر در آزمایش مواد مخدر برای درمان نارسایی قلبی عروق کرونر سندرم داون و سندرم حاد کرونر در درجه اول از آنجا که آنها به احتمال زیاد به عنوان مردان به نمایش در صورت واجد شرایط بودن برای مطالعات—حتی اگر بیماری های قلبی علت اصلی مرگ و میر برای زنان است.

“شده است وجود دارد مقدار زیادی از کار را به سعی کنید به بهبود شمول است. این Descovy رسوایی, که پیدا کنم به خصوص مشکل ما نشان می دهد که این است که همیشه کار می گوید:” سوزان چوب و سلامت کارشناس سیاست در دانشگاه جورج واشنگتن و مدیر سابق FDA دفتر سلامت زنان.

حتی اگر زنان به خوبی نشان داده و در مطالعات به تازگی تایید داروهای قبلی تفاوت ماندند. نه از 10 نسخه در ایالات متحده به داروهای ژنریک. اینها بر اساس مسن مواد مخدر فرمول ها که مصوب سال پیش زمانی که زنان بسیار کمتر احتمال دارد به خوبی نشان داده شده است. هنگامی که ما به طور کلی حسابداری دفتر بررسی مواد مخدر است که تا به حال کشیده شده است از بازار به دلایل ایمنی از سال 1997 تا 2001 و هشت نفر از 10 برداشت مواد مخدر درگیر در معرض خطر بیشتری برای زنان بیش از مردان است.

“ما نمی توانیم فقط در ادامه به استثنای زنان از ما دانش پایه پزشکی و بهداشت” می گوید: Alyson McGregor, طب اورژانس پزشک در دانشگاه براون و نویسنده از امور جنسی: چگونه مرد-محور پزشکی می تواند سلامت زنان—و آنچه ما می توانیم در مورد آن انجام دهد. “من فکر می کنم ما باید یک تعهد اخلاقی به باد ساعت به عقب اگر ما نیاز به ازنو برخی از این مطالعات مهم به ببینید که چگونه زنان ممکن است متفاوت باشد.”

به روز رسانی 6-12-2020 3:43 PM EST: این مقاله به روز شد به املای دیانا Brainard نام.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>