این اسرار تاریک از نرم قهرمان مارکوس Hutchins

این هفته اندی گرینبرگ, مذاکرات در مورد مشخصات خود را از هکر مارکوس Hutchins و ما یک به روز رسانی در تماس با ردیابی برنامه های کمک به سرعت همه گیر.

در ماه مه سال 2017, Marcus Hutchins ذخیره شده اینترنت. یک عفونت ransomware حمله شناخته شده به عنوان WannaCry تا به حال آلوده سیستم های کامپیوتری در سراسر ده ها تن از کشورها است. این بدترین حمله سایبری در تاریخ در زمان و آن را غیر قابل توقف به نظر می رسید. اما Hutchins, a 23-ساله-هکر در ایلفرکمب انگلستان کشف یک راز کشتن سوئیچ است که متوقف شده نرم افزارهای مخرب از تبلیغ. Hutchins شد یک شبه با هکر جامعه و رسانه ها نقطه او به عنوان یک قهرمان. اما همه نوظهور توجه بود خوب نیست برای او. سه ماه پس از شکست دادن نرم افزارهای مخرب مارکوس دستگیر شد توسط اف بی آی—و نه دخالت در WannaCry اما برای یک رشته از گذشته در فعالیت های غیر قانونی است که او تا به حال مخفی نگه داشته است.

این هفته در ابزار آزمایشگاه سیم و نویسنده ارشد اندی گرینبرگ ما می پیوندد به بحث در مورد Hutchins’ داستان قابل توجه است. در نیمه دوم نشان می دهد, اندی, به ما می دهد به روز رسانی در تلاش برای راه اندازی یک تماس سیستم ردیابی برای نظارت بر گسترش coronavirus.

نمایش یادداشت ها

خواندن اندی پوشش داستان در مورد هکر که ذخیره شده از اینترنت را در اینجا. داستان خود را در مورد تماس با ردیابی در هند است که در اینجا. همچنین بررسی اندی کتاب Sandworm. بیشتر بخوانید درباره WannaCry ransomware حمله در اینجا. دنبال تمام سیمی را cybersecurity پوشش در اینجا.

توصیه های

اندی توصیه این کتاب متفکر توسط اوان Ratliff. لورن توصیه NPR سیاره پول پادکست. مایک توصیه نیویورک تایمز مجله داستان “چه اتفاقی افتاد به وال کیلمر? او فقط شروع به آن را کشف کردن.”

اندی گرینبرگ را می توان در توییتر @a_greenberg. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چگونه به مجموعه ای از رسانه های اجتماعی خود را به کنترل که می بیند چه
  • زوم برش آن را برای شما ؟ سعی کنید به کاوش در دنیای مجازی
  • ضد قرنطینه تظاهرات نیست در مورد Covid-19
  • 26 ساعت در یک قطار حمل و نقل امریکا
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>