بحث بر سوزاندن درختان مرده به ایجاد انرژی زیست توده

منتقدان نگران خطرات ناشی از overcutting و دود چوب. اما حامیان می گویند این عمل جلوگیری خواهد شد megafires—که انتشار و حتی بیشتر دی اکسید کربن.

این داستان در اصل به نظر می رسد در دانشگاه ییل محیط 360 است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

جاناتان Kusel صاحب سه وانت و 45 فوت کامیون برای تخلیه woodchip سطل. او به اجرا در woodchip حیاط و 35 کیلووات زیست توده گیاهی است که می سوزد و مرده درختان و او اجرا می شود یک خدمه مارک درختان برای وبلاگ نویس در حال کار در جنگل های ملی. کسانی که بسیاری از یقه آبی اعتبار برای دانشگاه برکلی دکتری جامعه شناس شناخته شده مدارک خود را چگونه کاهش صنعت چوب بر جوامع روستایی.

چه سوار Kusel به سمت کسب و کار—ورود به سیستم کوچک و مرده درختان و سوزاندن آنها در توده دیگهای بخار—ترس از آتش. در سال 2007 65 ، 000 هکتار مهتاب آتش منفجر شعله ور اون سوی خاکستر سوخته بر روی چمن خود را در نزدیکی Taylorsville, کالیفرنیا, به عنوان او آماده خانواده اش را تخلیه کنند. در سپتامبر گذشته واکر آتش سوخته 54,614 هکتار فقط تا دره از دفاتر سیرا موسسه برای جامعه و محیط زیست, غیر انتفاعی سازمان پژوهش Kusel در سال 1993 تاسیس شد. در آن 12 سال طول آتش سوزی سوخته 690 کیلومتر مربع در شمال سیرا نوادا.

خشکی آب و هوای گرم و پوست-هجوم سوسک نیز کشته و 147 میلیون کالیفرنیا درختان از سال 2013 بسیاری از آنها را به همراه سیرا ستون فقرات در حال اجرا جنوبی از Kusel پایگاه گذشته دریاچه تاهو و پارک ملی یوسمیتی به اصفهان منتقل 75 مایلی شمال لس آنجلس. دانشمندان می گویند این درختان در حال آماده کردن خود برای سوزاندن در کالیفرنیا دور بعدی megafires تهدید محدوده با شعله خیلی شدید آنها را ترک خواهد کرد برخی از مکان قادر به ایجاد جدید جنگل.

Kusel, 63, یکی از تعداد فزاینده ای از شهروندان و مقامات اضطراب برای قرار دادن این درختان و رست ضخیم برای استفاده از آنها قبل از آتش در مقیاس بزرگ wildfires آلوده هوا با خفگی از دود و انتشار مقادیر زیادی از شرکت2. این موسسه سرمایه گذاری کرده در ورود تجهیزات به عرضه تراشه های چوب به جامعه توده امکانات که سوزاندن آنها برای تولید گرما و برق است. این است که کم ارزش پوشش گیاهی که سوخته در آتش سوزی یک قرن پیش قبل از خدمات جنگل ایالات متحده شروع به سرکوب آتش.

همراه با نازک شدن درختان در سر می برند, جنگل, Kusel می گوید توده پروژه های کمک به بازسازی جوامع روستایی با ایجاد شغل تمام در حالی که جلوگیری از عظیم کربن تولید گازهای گلخانه ای منتشر شده در آتش سوزی. مهتاب آتش به تنهایی spewed سالانه شرکت2 معادل 750,000 بنزین-برق خودرو.

“اگر ما نمی توانند بفهمند چه چیزی برای انجام با کمترین مقدار مواد ما با شکست مواجه خواهد شد در احیای جنگل های ما می گوید:” Kusel.

توده پروژه های مانند Kusel را در حال بحث برانگیز به خصوص در جنوب شرقی ایالات متحده که در آن آمده را با عجله به تبدیل جنگل ها به گلوله برای صادرات به نیروگاه ها در اروپا است. که بازار باز شد تا پس از یک مقدار-انتقاد از تصمیم اتحادیه اروپا برای دسته بندی انرژی زیست توده به عنوان یک شکل از انرژی های تجدید پذیر.

به عنوان تولید نزدیک به دو برابر شده است در امکانات از ویرجینیا به فلوریدا در مقیاس بزرگ ورود تا به حال تأثیر عمده ای در جنوب اکوسیستم جنگل در میان متنوع ترین در کشور است. بیش از 35 میلیون هکتار از جنگل های طبیعی از دست داده اند به جای 40 میلیون هکتار از تک محصول کاج مزارع; محلی گونه انقراض دو برابر شده بین سال های 2002 و 2011 با توجه به زغال اخته اتحاد سازمان محیط زیست حفاظت از جنگل های جنوب. آمریکا همکاری انجمن ریه و متعدد سازمان بهداشت و درمان سرزنش سوختن زیست توده به صورت یک آرایه گسترده ای از سلامت مضرات از آسم به سرطان به حملات قلبی است.

Kusel و دیگران ادعا می کنند که غرب را آتش مستعد اکوسیستم را توده استفاده اساسا متفاوت است. Kusel, پروژه های استفاده از, مرده بیمار و سوخته درختان همراه با کوچک قطر درختان سبز است که او می گوید ازدحام جنگل ها و کمک به خطر آتش سوزی. اما در جایی که Kusel می بیند اکوسیستم مزایای شغل و تمیز کننده هوا اياد دیدن overcutting است که تخریب زیستگاه های حیات وحش حذف کربن-ذخیره سازی درختان و انتشار و حتی بیشتر کربن با سوزاندن آنها. “برای آب و هوا آن دو whammy” می گوید هاردکور, حلق, گرگ, آب و هوا و مدیر علمی مرکز تنوع زیستی.

به عنوان سیرا آتش نزدیک به فصل خطر آتش سوزی مواج در سراسر John Muir را “طیف وسیعی از نور” رانندگی بازنگری سوختن زیست توده. دولت ساخته شده است که کاهش انتشار کربن یک اولویت است, استقبال, استفاده از وودی باقی مانده به عنوان بخشی از سیاست های فراگیر که شامل نازک شدن 1 میلیون هکتار از یک سال از زنده و مرده درختان. Kusel و دیگران این را به عنوان یک مسیر به سمت جنگل انعطاف پذیری و کربن بی طرفی—یک راه برای کاهش میزان و شدت آتش سوزی در حالی که تولید برق است. چه اتفاقی می افتد در سیرا نوادا می تواند تاثیر جنگل سیاست در سراسر غرب است.

کارآفرینان شده اند تبدیل درختان و understory پوشش گیاهی به برق پس از 1950s. در علاوه بر این به مقیاس گلوله چوب عملیات در غرب بیش از 25 کشورهای دیگر از مین به هاوایی باید زیست توده گیاهان تولید برق با سوزاندن چوب است. میشیگان و مین هر کدام 15. واشنگتن 12 و اورگان هفت.

در کالیفرنیا دولت با بیشترین قدرت توده گیاهان نزدیک به 70 امکانات عامل در اوایل دهه 1990 کاهش یافته و به حدود 24 بعد از مشوق های دولت کاسته. آن زمان شور و شوق شروع اطراف 2015 زمانی که خشکسالی-کشته شدن درختان شروع به تبدیل جنگل های سیرا از سایه از رنگ سبز به رنگ نارنجی روشن است. که نقطه اوج “هوشیار تحقق است که ما واقعا باید یک جنگل موضوع سلامت می گوید:” Andrea تاتل مدیر سابق کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش (در حال حاضر CalFire). امروز یک قرن از آتش فقیر مدیریت جنگل و تغییر آب و هوا کمک کرده به مراتب بزرگتر و مخرب تر آتش سوزی. از بین بردن برخی از کسانی که متراکم و درختان مرده به زیست توده گیاهان به نظر می رسید صدا رویکرد به کاهش خطر آتش سوزی در یک راه مفید او می گوید:.

چندین بالا-اولویت اقدامات در کالیفرنیا را در آغوش گرفت از بین بردن بیش از حد جنگل سوخت به عنوان بخشی از یک مهاجم سیاست آب و هوا. سابق فرماندار جری براون 2018 اجرایی به منظور پرداختن به درخت مرگ و میر شامل یک جزء به سمت کارگردانی کوچک توده نسل. CalFire تعهد به نازک شدن یک میلیون هکتار از یک سال است که با حمایت 2 میلیارد دلار مصوب قوه مقننه است. و در سال گذشته فرماندار گاوین Newsom اعلام وضعیت اضطراری برای ردیابی سریع 35 با اولویت بالا ورود و نازک شدن پروژه های در آتش مستعد جوامع است. دولت با هدف کاهش انتشار کربن به صفر توسط 2045 با کاهش مقدار CO2 ساطع شده از آتش سوزی.

برخی از این سخاوتمندانه دولت است بودجه Kusel توده پروژه های انرژی است که تقریبا به طور کامل یارانه توسط کمک های مالی. سیرا موسسه برای اولین بار سرمایه گذاری یک مقیاس کوچک تسهیلات است که با استفاده از تراشه های چوب به آب جوش و حرارت یک 55,000 فوت مربع ساختمان متعلق به Plumas County است. آن را نیز تولید برق به اندازه کافی به قدرت گیاه است. Kusel طراحی این پروژه به نشان می دهد که چگونه مواد محلی و نیروی کار می تواند کمک به بازگرداندن آتش مستعد جنگل. به عنوان موسسه امن 400 تن از استخوان خشک تراشه های چوب آن را در بر داشت خود را گردش به ورود به سیستم کسب و کار. آن را به دست آورد یک ناوگان کوچک از کامیون ها استفاده می شود و تبدیل به شرکای با جارد پیو محلی نسل سوم چوب است که ارائه تراشه های. برخی از آنها که از پروژه های جامعه بین بردن live درختان و پوشش گیاهی در اطراف خانه برای محافظت از آنها را از آتش. منابع دیگر برای تراشه شامل خدمات جنگل تنک فروش و درختان سوخته در سال 2018 اردوگاه آتش در نزدیکی بهشت.

این Plumas County پروژه الهام گرفته از تاهو منطقه اسکی و El Dorado County برای کشف امکانات که با استفاده از محلی جنگل سوخت برای گرما و برق برای ساختمان های متعدد. سیرا موسسه برنامه ریزی 3 – 5 مگاواتی زیست توده گیاه در یک سایت که در آن اپراتورهای محلی را در پست های چوبی و مالچ و استفاده از تراشه های به حرارت گلخانه. موسسه بودجه مطالعات امکان سنجی برای زیست توده در سیستم های گرمایشی در شش ساختمان های عمومی در Plumas County, از جمله دو دبيرستان و دو بيمارستان.

انسان باید در حال حاضر به حال تاثیر بسیار زیادی جز آتش از سیرا نوادا اکوسیستم می گوید: مالکوم شمالی ایالات متحده خدمات جنگل تحقیقات دانشمند. “اگر ما چیزی برای معکوس کردن جنگل ها به سر می برند که ما ایجاد کرده اند که ما به احتمال زیاد به از دست دادن گونه های حساس مانند کالیفرنیا کشف جغد و اقیانوسیه فیشر به آتش” او می گوید. برداشت های کوچک درختان سبز و درختان مرده است یک راه برای جلوگیری از که از شمال می گوید.

اما گرگ از مرکز تنوع زیستی می بیند تفاوت کمی بین Kusel فشار برای زیست توده و مخرب ورود از گذشته است. قراردادهای دولتی برای توده عبارتند از تجاری ورود به سیستم—و نه فقط درختان مرده و چوبی باقی مانده اما قطر بزرگتر درختان بیش از حد او می گوید:. حتی درختان مرده جدا کردن کربن کمک به کالیفرنیا کربن بی طرفی اهداف است.

به عنوان به تهدید آتش گرگ می گوید: مهم ترین کار در جوامع می توانید انجام دهید برای محافظت از خود است برای آماده سازی خانه های خود را با نسوز سقف, دریچه, صفحه نمایش, و هرس پوشش گیاهی است. فراتر از شهرهای آتش طبیعی است و جزء لازم از اكوسيستم هاي جنگلي و نباید سرکوب او می گوید: “این یک نوع غرور است که انسان فکر می کنم آنها می دانند که بهتر از جنگل. جنگل ها خوب بود برای هزاران سال بدون ما.”

شکایت های مطرح شده علیه توده قدرت تولید گازهای گلخانه ای ممکن است بلندترین. سوزاندن جنگل سوخت ساطع یک و نیم برابر مقدار کربن به عنوان زغال سنگ و سه بار به عنوان بسیاری به عنوان گاز می گوید چاد هانسون مؤسسین John Muir پروژه. حتی در مقیاس کوچک گیاهان آلاینده ها منتشر می کنند که شامل جیوه و سرب و ذرات مضر.

برای بسیاری از حفاظت از این قبیل استدلال های رنگ پریده در صورت آتش سوزی گازهای گلخانه ای. در سال 2018 به تنهایی آتش سوزی کالیفرنیا منتشر شد 45.5 میلیون تن دی اکسید کربن بیش از نیمی از آنجا که دولت بخش صنعتی ساطع می کند در یک سال است. “فاجعه بار آتش سوزی به طور کامل swamping انواع دستاوردهای که در کالیفرنیا در حال ساخت با تنظیم tailpipes و دیگر خوب کار ما انجام شده است می گوید:” گراهام Chisholm ارشد مشاور سیاست با استراتژی حفاظت از گروه منابع طبیعی شرکت مشاوره.

که واقعیت led Chisholm سازمان برای کار با آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور در حال توسعه بهبود جنگلداری و شیوه های تبدیل ضایعات زیست توده به سوخت. یک کلید می گوید: گزارش آزمایشگاه اطمینان است که این میزان رشد از ضایعات توده نیست بیشتر کمک به کالیفرنیا کربن منتشر شده است. که می تواند به معنای تبدیل زیست توده به تجدید پذیر سوخت های زیستی یا سوزاندن آن با استفاده از جذب و ذخیره سازی کربن.

Kusel استقبال نوآورانه تمرکز بر روی هر دو آتش و کربن است. برق یک محصول جانبی از زیست توده; پروژه های این صندوق کمک می کند تا این کار را به این دلیل به آن را انجام دهد. “شما آن را انجام دهید برای مشاغل بله, اما شما آن را انجام دهید برای تمیز کننده هوا اکوسیستم و آب و هوا تغییر مزایای,” او می گوید. “است که به عنوان جزء حیاتی.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma