دفاع تولید عمل ثابت نیست امریکا N95 ماسک صورت کمبود

شیوع در ایالات متحده دارای سمت چپ ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مقامات دولتی مواجه فروتنی واقعی به عنوان آنها در تلاش برای تهیه پزشکی دنده کلید حاوی همه گیر: در بازار جهانی برای پزشکی دنده امریکا فقط یک خریدار در یک لیست طولانی.

پس از هفته از کشیدن پای خود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر دفاع تولید عمل به پلاگین شکاف در عرضه, ماسک, لباس و چهره سپر قرار است برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران و نگه داشتن بيمارستان و در حال اجرا. اما یک بررسی از دولت همه گیر آمادگی اسناد و مدارک و مصاحبه با متخصصان طب اورژانس و زنجیره تامین کارشناسان نشان می دهد که دولت آمریکا این است که آمادگی لازم برای استقرار جنگ سرد-عصر قانون برای ارائه دنده به بسته US hospitals.

“ما در قلمرو جدید با دفاع از تولید عمل می گوید:” کریستوفر روبرت کیرشهوف سابق دولت اوباما aide که نویسنده یک سال 2016 گزارش درس های آموخته شده از 2014 اپیدمی ابولا. “این واقعا هرگز استفاده شده است در یک گسترده بسیج برای رسیدگی به این نوع از وضعیت ما هستند.”

با فدرال ذخایر تقریبا خسته مقامات بهداشت عمومی در حال التماس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از دفاع تولید عمل منجر به یک بسیج زمان جنگ ما صنعت را به ماسک به شدت مورد نیاز توسط کارکنان بهداشتی درمانی. قانون به دولت اجازه می دهد برای وادار کردن شرکت ها به اولویت بندی سفارشات خود را ارائه حمایت های مالی برای افزایش تولید و تخصیص منابع. اما این قدرت در راستای دخالت در عرضه جهانی زنجیر و آن باقی مانده است و بعید است که داخلی ما تولید می تواند افزایش یافته و با سرعت کافی برای ایجاد یک تفاوت.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

یک کلید ارائه DPA به دولت اجازه می دهد برای قرار دادن به اصطلاح “اولویت امتیاز” در قرارداد قرار می دهد که سفارشات خود را در مقابل خط اما هیچ کاری نمی کند برای افزایش عرضه است. “آنچه که ما در حال برخورد با اینجا است که وجود ندارد عرضه کافی و این که در یک وضعیت که در آن اولویت سیستم امتیاز نیست کافی پاسخ می گوید:” دیو Kaufman, یک مقام ارشد سابق در سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به استفاده از DPA در هفته گذشته به صورت جدی در تلاش است که بلافاصله پس از فرود به بیهوده و اتهام. روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد تولید لوله 3M در توییتر و صادر مبهم منظور اعطای FEMA قدرت تحت DPA به دست آوردن از 3M هر تعداد از N95 ماسک که شاید بیشتر به دنبال پس از و دشوار برای به دست آوردن تکه ای از پزشکی دنده برای Covid-19 پاسخ.

3M مدیر عامل مایک روم رفت و در CNBC به دفاع از شرکت خود هشدار داده است که محدود کردن صادرات از 3M را به ما کارخانه برای کانادا و امریکا می تواند رسوب بهداشت عمومی اورژانس. در بسیاری از کشورها 3M تنها تامین کننده ماسک گفت: روم. با ممنوعیت صادرات پزشکی دنده ما ممکن است تحریک کشورهای دیگر برای انجام همان که بیشتر باعث تشدید کمبود عرضه.

“روایت است که ما انجام نمی دهد و همه چیز را ما می توانیم به عنوان یک شرکت است که فقط درست نیست” رومی گفت:, و اضافه کرد که شرکت خود را به سرعت در حال افزایش عرضه N95 ماسک در ایالات متحده به حدود 35 میلیون در ماه است و در مسیر دو که تا پایان سال.

اما این رقم نشان دهنده درصد کمی از آنچه مورد نیاز است. عادی N95 تولید در ایالات متحده است که حدود 1.5 میلیارد دلار در سال است. یک مطالعه 2015 توسط دولت بهداشت عمومی محققان تخمین زده است که یک آنفولانزای همه گیر شبیه به آنچه که در حال حاضر بازی کردن نیاز به 1.7 به 3.5 میلیارد ماسک شکل که افزایش بین 2.6 به 4.3 میلیارد دلار به عنوان بیشتر آمریکایی ها تبدیل به بیمار. تحت یک “حداکثر تقاضا سناریو” که در طی آن “همه واجد شرایط بهداشت و درمان و اورژانس پاسخ کارگران را با استفاده از ماسک از ابتدای اپیدمی تا پایان آن” 7.3 میلیارد دلار نیاز خواهد بود.

با مراکز کنترل بیماری توصیه که همه آمریکایی ها شروع به پوشیدن ماسک—هر چند نه آنهایی که به عنوان پیچیده به عنوان N95s—تقاضا برای دنده محافظ تنها افزایش خواهد یافت.

N95 ماسک به نام چرا که آنها فیلتر کردن 95 درصد از ذرات کوچکتر از 3 میکرون نشان دهنده یک مشکل تولید مشکل است. آنها باید بنشینند بطور دنج قرار گرفتن به اندازه کافی برای ایجاد یک مهر و موم و مناسب به فرد ، این ماسک شامل دو قطعه پارچه را با یک تکه meltblown پلی پروپیلن در میان است. این پلی پروپیلن اکسترود شده است در بسیار کوچک قطر و سپس حل و فصل و سرد در یک الگوی تصادفی. الیاف شارژ الکتریکی جذب ذرات در حالی که اجازه می دهد هوا به تصویب از طریق.

“است که بسیار تخصصی و فرآیند تولید می گوید:” داگ Shultz یک کارآفرین است که کار به منبع تولید تجهیزات در ایالات متحده برای پزشکی PPE تولید. Shultz می گوید که او تا به حال بررسی و برآورد از یک تولید کننده ماشین آلات که meltblown پلی پروپیلن که گفت: این شرکت انتظار می رود یک مرکز تولید آغاز کرده است در ماه نوامبر به صورت آنلاین در جولای.

این مجتمع تنبل زنجیره تامین پرسش در مورد اینکه آیا دولت آمریکا می تواند به طور موثر دخالت در بازار است. “این یک ظرفیت تولید مشکل می گوید:” Kaufman سابق FEMA رسمی است که در حال حاضر معاون رئیس جمهور و مدیر ایمنی و امنیتی در این اندیشکده CNA. “DPA طراحی شده است برای تحریک آن, اما آن را یک شبه حل است.”

DPA کمک های مالی دولت فدرال قدرت شرکت را مجبور به قرار دادن سفارشات از دولت آمریکا جلوتر از دیگران است. آن نیز کمک دولت قدرت را به ارائه تضمین مالی و پشتیبانی برای انواع خاصی از تولید. در حالی که DPA قدرت در حال گسترده آنها به مراتب کمتر از دوران جنگ جهانی دوم تولید عمل می کند که آن را خارج از رشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر به استناد DPA به زور جنرال موتورز برای تولید هواکش اما کارشناسان بهداشت عمومی اشاره می کنند که دنده محافظ ممکن است به مراتب بیشتر مشکل فوری. بدون دنده محافظ مناسب پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان به مراتب بیشتر احتمال دارد به سقوط بیمار است. در دسترس بودن هواکش مهم نیست چقدر بدون کارکنان در دسترس به آنها عمل می کنند.

تحت DPA دولت فدرال می تواند اختصاص دنده محافظ برای سخت ترین ضربه از مناطق این کشور اما تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش یافته است به انجام این کار—شاید به این دلیل که فدرال ذخایر تقریبا تهی و دولت فاقد دنده اختصاص دهد.

در صورت عدم وجود یک رویکرد هماهنگ آمریکا و مقامات به نظر می رسد تصرف 3M لوازم هر کجا که آنها می توانید آنها را پیدا کنید هر چند که آیا DPA در واقع کمک های مالی آنها از قدرت است که به دور از روشن. روز جمعه یک محموله 200,000 N95 ماسک عازم آلمان شد گزارش مصادره و منحرف به سمت ایالات متحده منجر به یک آلمانی رسمی برای توصیف این حادثه به عنوان یک عمل “مدرن دزدی دریایی.”

پس از کارگردانی ترین تولید پزشکی دنده به سیستم پزشکی در آن کشور شیوع کارخانه در چین و ساخت هاب شروع به تغییر عرضه نسبت به محاصره سیستم های پزشکی در ایالات متحده و اروپا با توجه به زنجیره تامین ،

تولید کنندگان چینی را در چند مورد به سرعت در حال retooled کارخانه را رها پیر خطوط محصول و انتقال به پزشکی دنده محافظ. این باتری لیتیوم و سازنده ماشین BYD دقت ساخت شرکت است که در حال حاضر تان شدیدا از چینی معادل یک N95 ماسک که سازمان غذا و دارو مجوز در جمعه اعطا اورژانس تایید برای استفاده توسط پزشکان آمریکایی.

در سراسر جهان یک ارتش کوچک از مشاوران و عرضه زنجیره ای متخصصان بسیج برای قرار دادن تامین کنندگان و دامپزشک جدید تولید کنندگان آینده آنلاین. Andre Thuvesson یک مدیر عامل در زنجیره تامین مشاوره Inverto است تیم های تمیز کاری چینی ها بازار برای تولید کنندگان و تطبیق آنها با تقاضا است. “ما انجام بهترین ما می توانیم برای تقویت تقاضا در داخل یک کشور و مطابقت آن با عرضه در بازار است.”

اما برای به دست آوردن دسترسی به N95 ماسک کشورهای در حال پرداخت حق بیمه. N95 ماسک است که می تواند خریداری شده برای .30 سنت قبل از شیوع کروناویروس در حال حاضر آگهی برای یک دلار قطعه در سفارشات عمده. و تقاضا باقی مانده است عظیم. بیمارستان های اروپا و مقامات بهداشت و درمان در حال خرید سه تا شش ماه تولید از کارخانه های چینی است که در حال تان شدیدا از حدود 1 میلیون ماسک در هر ماه Thuvesson می گوید.

در ایالات متحده, مقامات بهداشت و درمان در حال ساخت به طور مشابه, خرید های بزرگ. در مارس 21, وزارت بهداشت و خدمات انسانی به منظور قرار داده شده برای 600 میلیون N-95 ماسک. با کمبود ظرفیت تولید در ایالات متحده آمریکا و دولت فدرال است که به جای تسریع در تحویل تجهیزات از ساخت مراکز با FEMA-سازمان هوا پل ارائه 80 تن از تجهیزات پزشکی به نیویورک در روز یکشنبه با پرواز اضافی انتظار می رود انجام شود. گزارش دوشنبه از دفتر بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی یافت می شود که برخی از بیمارستان سیستم هنوز تجربه سه تا شش ماه تاخیر در تجدید PPE لوازم.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

دولت مقامات پزشکی در ادامه به خرید از پزشکی دنده و گزارش می دهند که رقابت میان آنها است کمک به درایو تا قیمت. اد Raeke که مسئول نظارت بر خرید تجهیزات برای بیمارستان عمومی ماساچوست می گوید: او از دیدن ده برابر قیمت را افزایش می دهد. قبل از دستورات موجود برای تامین گاهی اوقات در حال سقوط از طریق روز خود را صرف رفتن را از طریق صفحه گسترده صفحه گسترده پس از مقایسه خود بیمارستان’ به سرعت در حال افزایش سوختگی-رای دادن با منابع او در دست است. “این است که یک دیوانه تقلا” Raeke می گوید. (وضعیت خیلی بد است که میهن پرستان صاحب رابرت کرافت با استفاده از تیم با هواپیما به فری منابع به بوستون بیمارستان است.)

و برای هر تامین کننده می آید ترس از تقلب. “آن را تبدیل به نیجریه شاهزاده از اینترنت است. همه می دانند کسی که در چین در حال حاضر است که می تواند به دست آوردن صدها نفر از هزاران نفر از ماسک می گوید:” مگان Ranney یک پزشک اورژانس در دانشگاه براون است. “برخی از کسانی که مشروع هستند اما آن را دشوار است برای مرتب کردن گندم از کاه.”

Ranney یکی از سازمان دهندگان getusppe.org یکی از چندین clearinghouses که ظهور در ایالات متحده برای مطابقت تقاضا برای دنده محافظ با عرضه است. به عنوان متحده و بیمارستان ها می گویند که آنها فاقد دنده آنها نیاز این تلاش مردمی را استخدام diy و تولید کنندگان کوچک به علت. 3-D printing علاقه مندان به ساخت سپر چهره و برادران بروکس داده است تا در ساخت پیراهن است و به جای آن تولید صورت-ماسک. اما به احتمال زیاد نمی خواهد به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای در یک کشور که در آن بیش از 337,000 نفر آلوده به ویروس تعدادی که رشد می کند به طور چشمگیری توسط این روز است.

در ضمن پزشکان در خط مقدم هیچ چاره ای اما برای نشان دادن به کار درمان Covid-19 بیماران با یا بدون دنده. “اکثر ER اسناد استعفا خود را گفت: آنها در حال گرفتن آن می گوید:” یک پزشک اورژانس در واشنگتن, DC صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها. لوازم در بیمارستان هستند که جیره بندی; آنها فرار از کفش را پوشش می دهد در این هفته.

این خطرات بوده است آشکار برای سال ها و حتی به عنوان جمهوری خواهان در کنگره باید کاهش بودجه برای همه گیر مصلی. در سال 2017, گروهی از دولت ایالات متحده دانشمندان پیش بینی دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد به آمریکا عرضه پزشکی دنده محافظ در این رویداد از یک آنفولانزای همه گیر: گسترده کمبود یک شکست کامل از تولید کنندگان برای عرضه به شدت مورد نیاز دنده و پزشکان مجبور به کار تحت شرایط خطرناک به منظور ارائه مراقبت به بيماران است.

نوشتن در مجله سلامت و امنیتدانشمندان از CDC و HHS وظیفه برنامه ریزی ما پاسخ به همه گیری آنفولانزای هشدار داده است که انبارهای ما از ماسک ماسک و لباسهای خواهد سقوط خطرناکی کوتاه است. و چون ما در نظام سلامت است که در راستای عملیاتی در حداکثر بهره وری وجود دارد خواهد بود کمی شل در سیستم به گام تا تولید.

چه اضافی تولید می شود, تولید می شود احتمالا رسیدن به سواحل آمریکا به هر حال نویسندگان هشدار داد. در صورت همه گیر و کشورهایی که میزبان تجهیزات پزشکی کارخانه احتمالا منحرف کردن منابع خود را به جمعیت قبل از اجازه دادن ماسک صادر شود.

سه سال بعد این پیش بینی ها همه درست آمدن عواقب مخربی برای ما پزشکان و بیماران.

در سال 2019 دولت فدرال زد ورزش لقب “Crimson سرایت” که مدل چه اتفاقی خواهد افتاد در صورتی که از یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا. این پیشنهاد جدی نتيجه گيری: مقامات دولتی به اتهام فاجعه پاسخ “نمی شد روشن” در “کاربرد یا استفاده از” از DPA. در این مانور که سردرگمی هزینه دولت وقت با ارزش برای به دست آوردن دنده آن مورد نیاز قبل از تقاضای مشخصی.

شش تا هشت هفته پیش دولت ممکن است قادر به ایجاد کلید خرید با استفاده از DPA و زمینه سازی برای یک سطح شیب دار تا در تولید و میگه کلی Magsamen سابق شورای امنیت ملی و وزارت دفاع رسمی. “ما از دست داده ایم یک مقدار قابل توجهی از زمان.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im