این بحث دموکراتیک یک طرح جدید برای بدهی دانشجویان و اخبار بیشتر

دانش آموزان در حال گرفتن خارج از بدهی و دموکرات ها در مورد عرق, اما اول: یک کارتون در مورد حمل و نقل آنلاین. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

چگونه به تماشای امشب بحث دموکراتیک

شش نامزد ریاست جمهوری را به مرحله امشب در لاس وگاس, نوادا پیش از نوادا جلسه در روز شنبه. سابق شهردار نیویورک Mike Bloomberg خود را DNC بحث کچ اما تنها پس از DNC بحث برانگیز برداشته حکومت نیاز است که نامزدها باید تعداد معینی از اهدا کنندگان. در اینجا شش نامزد شما ببینید در مرحله امشب:

  • جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق
  • مایک بلومبرگ شهردار سابق شهر نیویورک
  • پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا
  • Ctq آمریکا سناتور از ایالت مینه سوتا,
  • برنی ساندرز سناتور آمریکایی از ایالت ورمونت
  • الیزابت وارن سناتور آمریکایی از ایالت ماساچوست

بحث آغاز می شود در 9 pm EST/ 6 PM PST و شما می توانید آن را در تمام انواع از راه های مختلف.

در برنامه نویسی کمک درسی مدرسه مدل به چهار سال کالج

ما دانشجویان به زودی می تواند یک راه جدید برای پرداخت بدهی کالج: درآمد-به اشتراک گذاری توافق. برای دانش آموزان قادر به پرداخت هزینه کالج, ثروتمند اهدا کنندگان و برنامه ارائه می دهند به پرداخت هزینه برای یک تکه از کالج خود بمانند با توافقنامه ای که آنها را دریافت خواهید کرد یک درصد معینی از درآمد خود را برای چند سال پس از فارغ التحصیلی. این ایده در آغاز tech bootcamps است و در حال حاضر در حال استفاده در بیش از پنج ده دانشگاههای آمریکا و برنامه نویسی مدارس.

سریع واقعیت: 9.8 میلیارد

که تخمین زده می شود تعداد زیادی از مردم که نیاز به تغذیه می شود و تا سال 2050. برای پر کردن این نیاز کشاورزان را مجبور به خلاق—شاید حتی با استراتژی غیر معمول مانند شناور مزارع.

سیمی توصیه می کند: اشتراک جعبه برای کودکان و نوجوانان

هر کس می داند که بچه ها یک هدیه خوب و با وجود انواع خدمات اشتراک وجود دارد خارج وجود دارد برای کمک به شما برای قرار دادن یک لبخند بر روی چهره خود. ما داوران تست شده همه چیز از کتاب جعبه به سادگی جعبه فمینیستی جعبه و آنها را با هم یک لیست از بهترین از بهترین.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا نحوه استفاده از VR به کار کردن حتی اگر شما نمی مانند ورزش است.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر