DHS آماده برای حملات سوخت 5G تئوری های توطئه

این ادعا که 5G می تواند گسترش coronavirus منجر به ده ها تن از سلول-برج سوختاندن در اروپا است. در حال حاضر ما در صنعت مخابرات است که در حالت آماده باش به عنوان به خوبی.

وزارت امنیت داخلی گزارش شده است که صدور هشدار به مخابرات بی سیم ارائه دهندگان و سازمان های اجرای قانون در مورد حملات احتمالی در برج های سلولی و مخابرات کارگران توسط 5G/coronavirus پردازان توطئه. وزارت امنیت داخلی هشدار داده است که وجود دارد در حال حاضر شده است “آتش سوزی و حملات فیزیکی علیه برج های سلولی در چندین ایالت آمریکا است.”

این ادعای مضحک که 5G می تواند گسترش coronavirus یا با سرکوب سیستم ایمنی و یا به طور مستقیم با انتقال این ویروس بیش از امواج رادیویی منجر به ده ها تن از برج سوختاندن در انگلستان و قاره اروپا است. در حال حاضر DHS “آماده به توصیه ما صنعت مخابرات در مراحل می توانید آن را برای جلوگیری از حملات 5G برج های سلولی زیر راش از حوادث در غرب اروپا سوخت غلط ادعا می کنند که این تکنولوژی گسترش پاتوژن باعث Covid-19,” واشنگتن پست گزارش هفته گذشته است.

وزارت امنیت داخلی هشدار را شامل خواهد شد “مشاوره در مورد راه هایی برای کاهش خطر حمله از جمله نصب مناسب سنجش و موانع cyber-تشخیص نفوذ و سیستم تلویزیون مدار بسته و نظارت هواپیماهای بدون سرنشین فعالیت در نزدیکی برج” پست مقاله گفت. یک مخابرات-صنعت مقام گفت که حامل در ایالات متحده “را دیده اند حملات پراکنده خود را در برج های سلولی که ظاهرا باعث Covid-19 دروغ” در طول چند هفته گذشته پست نوشت.

در علاوه بر این به هشدار مخابرات DHS گزارش صادر هوش گزارش در موضوع “ارشد مقامات فدرال و سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور” ABC News در گزارش روز شنبه. DHS همچنین همکاری با اف بی آی و مرکز ملی مبارزه با تروریسم به یک موضوع مشترک هوش بولتن به مقامات فدرال و سازمان های اجرای قانون ABC اخبار گزارش گفت:.

“ما ارزیابی تئوری های توطئه ارتباط گسترش Covid-19 به گسترش 5G شبکه تلفن همراه در حال تحریک حملات علیه زیرساخت های ارتباطی در سطح جهان است و این تهدید احتمالا افزایش خواهد یافت که این بیماری همچنان به گسترش از جمله خواستار خشونت علیه مخابراتی کارگران” DHS گزارش اطلاعات گفت: با توجه به ABC.

ABC منتشر نشده کامل گزارش اطلاعات ارائه شده اما چند نقل قول از آن است. ما تماس DHS و USTelecom گروه تجارت امروز و به روز رسانی خواهد شد این مقاله اگر ما هر پاسخ.

به روز رسانی 5/18: DHS گفت: Ars که آن را “اظهار نظر در طبقه بندی محصولات از جمله رسمی مشخص شده و اسناد” اما که آن را “متعهد به حفاظت از مردم آمریکا از زیرساخت حملات” که خود را “بازوی اطلاعاتی هوشیار باقی می ماند در به دنبال هر نوع تهدید در حال ظهور به میهن است.”

“اطلاعات غلط مبارزات”

ABC به نقل از وزارت امنیت داخلی عنوان کرد و گفت که “از دسامبر 2019, ناشناس بازیگران انجام شده حداقل پنج آتش سوزی حوادث, هدف قرار دادن برج های سلولی در ممفیس دنیاست. که منجر به بیش از 100.000 دلار خسارت… علاوه بر این 14 برج های سلولی در غرب تنسی بین مارس و آوریل به عمد خاموش توسط راه های غیر فعال خود را از برق قطع است.”

هشدار به سازمان های اجرای قانون گفت که یک مارس 22 Facebook post “تشویق افراد مرتبط با آنارشیست افراطی ایدئولوژی به ارتکاب اعمال خرابکاری و حمله به ساختمان ها و 5G برج در سراسر جهان… در پیشبرد یک “روز بین المللی خرابکاری” و که ویدئوها شده آنلاین “نشان میدهد مردم چگونه به آسیب و یا نابود کردن برج های سلولی” با توجه به ABC.

“خشونت افراط گرایان کشیده اند از اطلاعات غلط کمپین های آنلاین است که ادعای بی سیم زیرساخت است که مضر به سلامت انسان کمک می کند و گسترش COVID-19 نتیجه در یک تلاش جهانی توسط افراد همفکر برای به اشتراک گذاشتن عملیاتی هدایت و توجیهی برای انجام حملات علیه 5G زیرساخت که برخی از آنها در حال حاضر باعث آتش سوزی و حملات فیزیکی علیه برج های سلولی در چندین ایالت آمریکا و” DHS گزارش گفت:. DHS گزارش همچنین هشدار داد ممکن است حملات علیه شبکه برق.

سازمان بهداشت جهانی حفظ یک لیست از Covid-19 افسانه ها از جمله 5G تئوری توطئه. “ویروس ها نمی توانند سفر بر امواج رادیویی/mobile networks” که توضیح می دهد. “Covid-19 در حال گسترش است و در بسیاری از کشورها که 5G شبکه های تلفن همراه.”

به جای اینکه گسترش امواج رادیویی که یادداشت “Covid-19 است گسترش از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه یا صحبت می کند. مردم نیز می تواند آلوده با لمس کردن سطح آلوده پخش شده و سپس چشمان خود را در دهان و یا بینی.”

تئوری های توطئه نیز نشان می دهد که 5G منجر به بیماری همه گیر کوروناویروس با سرکوب سیستم ایمنی بدن. اما به عنوان Ars علم سردبیر جان Timmer نوشت: به تازگی سیستم ایمنی بدن ادعا است که “به طور کامل شواهد – و ساز-رایگان.

“در هر دو این موارد تنها ‘شواهد’ ارائه شده در پشتیبانی از زمان بندی 5G rollouts در مقابل ظاهر coronavirus در برخی از نقاط و همچنین به عنوان نقشه که مقایسه این مکان از خدمات 5G به این مکان با کمترین بروز SARS-CoV-2,” Timmer نوشت. “نه از این حس را به عنوان شواهد. 5G در حال حاضر در نقاط مختلف در حالی که بدون coronavirus ظاهر می شود در آنها” و “مقدار زیادی از شهرها بدون خدمات 5G هم شیوع بالای این ویروس.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de