مبرم دیپلماسی جهانی ‘مسابقه برای یک واکسن’

توقف این بیماری همه گیر خواهد شد بستگی دارد دانشمندان توانایی را به صورت مشارکت در سراسر مرز. رئیس جمهور تهمت تنها ما را ضعیف تر در این بازی است.

زمانی که آنفلوآنزای پرندگان را در اندونزی در سال 2005 دانشمندان آمریکایی برای اولین بار برای تایید موارد انسان بر روی زمین است. که چون در سال قبل به یک پاسگاه نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی مرکز تحقیقات تا به حال ایجاد یک رابطه نزدیک با اندونزی نسخه از موسسه ملی بهداشت. پس در واقع است که ساختمان های خود را در همان دانشگاه.

تاسیس پس از یک بیماری همه گیر محلی از طاعون در سال 1968 نیروی دریایی آزمایشگاه تحقیقاتی در جاکارتا بود که کارکنان توسط هر دو آمریکایی و اندونزی محققان که می تواند به سادگی عبور از حیاط به صحبت کردن با همکاران در دولت اندونزی. در یک زمان بیش از یک دوجین از جمله نیروی دریایی آزمایشگاه در سراسر جهان متمرکز بر بیماری خطرات نظامی و کامل شد نمونه هایی از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی می تواند به نفع از سفید-کت دیپلماسی است. “پزشکی است که یک زبان همه ملت درک” نیروی دریایی جراح عمومی نوشته شده است. زمانی که سرخک یا مالاریا زده اندونزی مبتنی بر آزمایشگاه مشترک هوش و نمونه های بیولوژیکی با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

که ارتباط شروع به ترش در سال 1998 زمانی که ایالات متحده کمک های نظامی به حالت تعلیق در آمد در طول بحران در تیمور شرقی. نیروی دریایی آزمایشگاه شد راحت قربانی در اندونزی سیاستمداران که متهم آن را از جاسوسی است. سپس در طول آنفولانزای مرغی, شیوع نیروی دریایی محققان ارسال نمونه برای توالی ژن به C. D. C. که مشترک هر دو نمونه و نتایج با صنعت داروسازی. شرکت های برنامه ریزی شده به فروش واکسن به اندونزی است که در این کشور وزیر بهداشت مدعی شد تخطی از خود “ویروسی حاکمیت.” آزمایشگاه بود توقیف در ژوئن 2010. Jason رائو که زد یک امنیت زیستی تعامل تلاش برای وزارت امور خارجه ایالات متحده خواستار این قسمت “یک اشتباه بزرگ در قسمت همه.”

در سال های پس از ایالات متحده بیشتر جدا شده خود را از پتانسیل علمی متحدان. این روند آغاز شد که پس از 9/11 و شتاب تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن با clampdowns در ویزا از کشورهای مسلمان می پردازد و نگرانی در مورد جاسوسی توسط چین است. به عنوان مقابله با ما جدید و همه گیر است که تشدید شده است عضو کمیته نیروهای مسلح سنا از سیاستمداران ما آن است که باز به دانشمندان داده و ماموریت محور پزشکان که ممکن است بزرگترین نقش را در خنثی کردن اجتناب ناپذیر درگیری که باقی مانده است. آنها می دانند که بهترین راه برای تضعیف جهانی بی عدالتی است که با کنار گذاشتن نگرانی ها در مورد مالکیت معنوی های داده های خود را به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است اعمال نفوذ تحقیقات همکاری—حتی در داخل کشور که رهبران خصمانه به خود ما است.

به عنوان اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو پیشنهاد کرد در وال استریت ژورنال روز یکشنبه فوری مشکل ما این است که یک فرصت خوب وجود دارد چین خواهد بود که برای اولین بار در کشور با کروناویروس واکسن تهدید ما “نفوذ جهانی.” سر از چین CDC گفت: واکسن می تواند آماده برای استفاده در ماه سپتامبر در حالی که ایالات متحده پیش بینی ها نشان می دهد ما نمی رسند تا تابستان آینده در اولین. نه تنها چینی ها شروع به سر با Covid-19 تحقیقات آنها همچنین می تواند سرعت را همراه با استفاده از کمکی که افزایش پاسخ ایمنی بدن است اما حمل عوارض جانبی که ممکن است اجازه داده نمی شود در ایالات متحده Florian Krammer یک واکسن متخصص در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای می گوید که تلاش خواهد کرد برای جلوگیری از بهداشت عمومی شکست مفتضحانه اما اشاره می کند که خود تنظیم کننده “خواهد اجازه می دهد کلید های میانبر در برخی از راه.”

پکن-بر اساس Sinovac تراریخته در حال حاضر اعلام کرد که نامزد خود را—ساخته شده با مواد شیمیایی ، ویروس می تواند به محافظت از میمون ها از عفونت بدون عوارض جانبی قابل توجه. (این داده ها به اشتراک گذاشته آنلاین.) در حالی که این رویکرد ممکن است تولید امن ترین محصولات آن را به احتمال زیاد کپی شده به طور گسترده ای در جهان در حال توسعه. پس از نخستین آزمایش های انسانی در حال تکمیل شرکت می گوید آن را درخواست اضطراری مجوز از چین FDA به این واکسن برای کسانی که در معرض خطر آلوده شدن به مانند ماموران گمرک. پیشرفته تر واکسن به ناچار دنبال trickling پایین به چین متحدان و مورد علاقه شرکای تجاری قبل از گسترده تر شدن توزیع. مایکل کالاهان, یک بیماری عفونی پزشک و مشاور ویژه آمریکا معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ می گوید: شکی نیست که چین را سه تا شش ماه منجر خواهد شد در نتیجه یک reshuffling جهانی سفارش. “است که وحشتناک دولت ما در حال حاضر,” او می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در سراسر آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی چین است که در حال حاضر غاصب ایالات متحده در آن بهداشت جهانی توسعه. به عنوان بخشی از این کشور به 15 سال علم و تکنولوژی طرح آغاز شده است که در سال 2006 تحت کنترل دولت شرکت ها و محققان افزایش تا قابلیت های خود را برای ژن توالی توسعه واکسن و آنتی بادی تولید به نقطه جایی که آنها در حال حاضر بیش از خود ما. آنها همچنین نمایش خود را برای مبارزه با بیماری دلاوری در صحنه بین المللی: در طول شیوع بیماری ابولا در کشورهای آفریقایی و چین را درمان بخش شد گفته می شود در میان بهترین. چین حتی یک شناور بیمارستان به نام “صلح صندوقچه” که به بازدید از ده ها کشور از جمله پرو باربادوس و ایالات متحده است. در ماه مارس چینی وعده داده شده به کشتی تجهیزات حفاظت شخصی و 100,000 SARS-CoV-2 کیت های آزمایش به فیلیپین یک مرجع است که کمک می کند تا اطمینان حاصل شود آنها را یک شریک قابل اعتماد در تایوان درگیری و دیگران در سراسر آسیای جنوب شرقی. در همین حال رئیس جمهور تهمت را تعلیق کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی به همراه دولت خود را به طرح خود را بریده بریده بودجه برای کمک های خارجی و توسعه تنها ما را ضعیف تر در این بازی است.

W. H. O. اعلام کرده است یک ابتکار جهانی برای توزیع عادلانه واکسن و داروهای دیگر اما چند باور آن را نگه دارید در هر وزن حتی اگر آمریکا امضا کرده بود که آن را نمی. در طول شیوع آنفولانزای خوکی در اوایل سال 2009 بین المللی بدن لابی دولت به تعهد 10 درصد از واکسن خود را به نیازمندان کشور است. کسانی که وعده شد و تنها پس از اعطا دانشمندان متوجه شدند که پاتوژن شد نه به عنوان کشنده به عنوان ترسید و ایمنی به دست آورد می تواند تنها با یک واکسیناسیون به جای دو. “هنگامی که شما نگاه در خون و گنج از دست رفته به همه گیر متحده به احتمال زیاد برای کمک به خود برای اولین بار می گوید:” فرانک اسمیت یک دانشمند علوم سیاسی در دانشکده جنگ نیروی دریایی ایالات متحده. در واقع زمانی که فصل آنفولانزا نورد در اطراف دوباره که اکتبر و آمریکایی ها پوشش بودند یکهو برای آنفولانزای خوکی واکسن ایالات متحده قرار داده و آن W. H. O. کمک های مالی در خود نگه دارد.

با کروناویروس شیوع جداول در حال حاضر تبدیل شده است. داشتن رد W. H. O. آزمون برای این بیماری در ایالات متحده به پایان رسید تا پشت تقریبا هر دیگر ثروتمند کشور از نظر تست پوشش. ما شهرها و ایالات متحده شد و قفل را به عنوان ووهان و بقیه از چین شد و با احتیاط باز کردن دوباره. (دولت چین به تازگی ادعا کرد که وجود دارد نه تنها در بیمارستان بستری بیمار در ووهان.) در همین حال ایالات متحده متصلب است تا یک سوم از جهان تایید Covid-19 موارد ما ممکن است دیدن یک موج جدید لحظه های اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند. رئیس جمهور تهمت پاسخ شده است برای بد نام کردن و خاتمه بودجه برای نیویورک-بر اساس EcoHealth داد که تا به حال همکاری با یک ووهان آزمایشگاه ویروس است که عمل به عنوان یک سیستم هشدار دهنده برای بیماری سرريز تهدید از خفاش ها. بیایید آن روبرو هستند: سیاستمداران ما قرار داده و ما را در بوت-end از این چیزی که ما در مورد به stomped ،

توقف این بیماری همه گیر و جلوگیری از یک بعدی بستگی به دانشمندان آمریکایی توانایی برای ایجاد دوام همکاری با دانشمندان خارجی. در نظر بگیرید که علمی آزمایشگاه در ایالات متحده قادر به توسعه آزمون خود را بسیار به سرعت پس از گرفتن دست خود را بر روی داده های زیستی از شرکای بین المللی. این توالی ژن جدید کروناویروس به اشتراک گذاشته شده توسط محققان چینی در ژانویه 11, که به معنای وجود نداشت دیپلماتیک imbroglios مربوط به virus به عنوان نمونه اتفاق افتاده در اندونزی. آن را نیز به شرکت های خصوصی و محققان دانشگاه در کشورهایی مانند ما یک شانس برای شروع کار بر روی پیشرفته تر واکسن. این mRNA مبتنی بر محصول از مدرن برای مثال می تواند ایمنی مزایای بیش از چین, مدرسه قدیمی فرمول. که می شده اند بسیار کندتر به توسعه اگر دانشمندان تا به حال شده است در برقراری ارتباط از خیلی زود. مدرن مانند دیگر ایالات متحده شرکت های دارویی است که به انتشار نتایج آن و اهدای واکسن به کشورهای فقیر.

ارتباطات شخصی مهم برای نگه داشتن داده های خط لوله در جریان است. کالاهان مثلا جمع آوری شده با ارزش اوایل اطلاعاتی در مورد امکان Covid-19 درمان است زیرا او دعوت شده بود به کمک چینی همکاران برای 13 روز در داخل یک ووهان بیمارستان این شهر شده. اگر چه آن دسته از پزشکان گاهی اوقات محدود به آنچه آنها می توانید به اشتراک گذاشتن با او بدون شک قلم توصیه نامه برای فرزندان خود را برای آمدن به دانشگاه های آمریکا. بدیهی است که collegiality از میان برادری عمیق-staters نمی تواند کاملا غلبه بر محدوديت های اقتصادی و تولید قدرت شلیک در سراسر جهان است. اما تبادل دانش از طریق این شبکه فراهم می کند و سلامت انسان حداقل جزئی ایمنی به جغرافیای سیاسی.

در این میان اندونزی و مانند دیگر اسلامی دولت تنها رشد warier ایالات متحده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما حتی به عنوان نیروی دریایی آزمایشگاه بسته شد در سال 2010 ابزار توالی شد ارزان تر و آسان تر برای به اشتراک گذاشتن. C. D. C. کمک اندونزی وزارت بهداشت استقرار این فن آوری برای ردیابی شیوع بیماری های عفونی در حالی که وزارت امور خارجه طراحی شده biocontainment آزمایشگاه که در آن سابق نیروی دریایی کارکنان در حال حاضر مطالعه پاتوژن خطرناک نزدیک است. به عنوان اندونزی بهداشت وزیر ؟ او را خدمت زمان زندان به اتهام فساد مالی.

امروز اندونزیایی به طور کلی اجازه دهید جهان می دانم هر زمان که یک پاتوژن به نظر می رسد در آن کشور است. هیچ نمونه باید به دست کردن حاکمیت در معرض تهدید است. “آنها را نگه دارید خود را از ویروس ها و اورانگوتان و کومودو اژدها می گوید:” کالاهان. “و ما چه می خواهیم: توالی داده است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de