“اختلال بسیار زیاد است.” Coronavirus اپیدمی snarls علم در سراسر جهان

یک مرد می گذرد خلوت دانشگاه Huazhong دانشگاه علم و صنعت در ووهان. اکثر دانشگاه های دیگر در چین بسته هستند و همچنین.

گتی ایماژ

عادی زندگی روزانه آمده است به متوقف مجازی در بخش های بزرگی از چین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر از COVID-19—و بنابراین علم است. دانشگاه های سراسر کشور بسته باقی می ماند; دسترسی به آزمایشگاه محدود شده است, پروژه ها شده اند mothballed زمینه کار قطع شده و سفر خود را به شدت محدود. اما دانشمندان در نقاط دیگر جهان در حال توجه به تاثیر و همچنین همکاری با چین در مکث و جلسات علمی برای آینده پنج ماه لغو شده یا به تعویق افتاده است.

آسیب به علم ممکن است رنگ پریده به درد و رنج انسان; تعداد کل موارد افزایش یافته است به 71,429 سازمان بهداشت جهانی در گزارش امروز تقریبا 99% از آنها در چین وجود داشته است و 1775 مرگ و میر. هنوز برای محققان فرد زیان می تواند جدی و استرس زا. “در واقع همه چیز به طور کامل متوقف می گوید:” جان Speakman که اجرا می شود یک حیوان رفتار آزمایشگاه در آکادمی علوم چین در پکن است که به طور موثر بسته شده پس از سال جدید قمری در 25 ژانویه. “اختلال بسیار زیاد است. استرس در کارکنان واقعا بالا است.” اما Speakman می گوید: او می داند که چرا دولت چین بسته دانشگاه ها. “این آزار دهنده است اما من به طور کامل حمایت از آنچه آنها انجام داده اند,” او می گوید.

اختلال هستند بخصوص در ووهان و دیگر شهرستانها در هوبئی استان, کانون شیوع; آنها تقریبا به طور کامل مسدود شده و ارتباط با دنیای خارج. سارا Platto استاد از رفتار حیوانات در Jianghan دانشگاه در ووهان می گوید اعضای هیات علمی و دانش آموزان در محوطه دانشگاه در حال محدود به آپارتمان خود را. زندگی خارج از محوطه دانشگاه Platto می توانید سرمایه گذاری در خارج اما تنها یک بار در هر سه روز. “من در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از این بیماری همه گیر” او می گوید. Platto یک مشاور علمی برای همکاران در پکن که در حال انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی به منظور تعیین ارتباط این ویروس است که باعث COVID-19—که رسما به نام SARS-CoV-2 هفته گذشته به یکی دیگر از coronavirus جدا شده از یک pangolin. او می گوید: او در 13 گروه های چت با هدف نگه داشتن تحقیقات در حال حرکت رو به جلو است. اما یک مقاله او در حال نوشتن بوده است به تاخیر افتاد چرا که او در سمت چپ او یادداشت در دفتر او قبل از این بیماری همه گیر و در حال حاضر نمی تواند به عقب بر گردیم در محوطه دانشگاه.

این اثرات در علم هستند که احساس فراتر از ووهان. در سراسر چین و برخی از 760 میلیون نفر هستند در زیر برخی از مرتب کردن بر اساس مسکونی مستند با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط نیویورک تایمز دیروز. تحقیقات تجربی “است که تا حد زیادی متوقف در حال حاضر به دلیل دانش و پژوهش کارکنان مجاز به بازگشت به آزمایشگاه می گوید:” پو Mu-ming عصب شناسی در آکادمی علوم چین’ مرکز تعالی در علم مغز و فناوری اطلاعات در شانگهای.

جفری Erlich کانادایی عصب شناسی در دانشگاه نیویورک و شانگهای می گوید او خواسته شده است برای جلوگیری از تمام حیوانات آزمایش و محدود کردن پرسنل به دامداری و تنها. برای او که به معنای از دست دادن بسیاری از مطالعات با موش ها و دیگر گونه های جانوری است که آموزش در وظایف پیچیده است. “اگر من مجبور به توقف آموزش کسانی که حیوانات چون من مجاز به کارکنان آنها را حفظ و پس از آن من می خواهم به سفارش یکی دیگر از دسته ای از حیوانات و از ابتدا شروع می شود و این امر من را به عقب یکی دیگر از 6 به 9 ماه,” او می گوید.

Erlich می گوید او در حال مذاکره در مورد راه هایی برای ادامه کار اما احساس تضاد در مورد آن. “این واقعا سخت است که تعادل تحقیقات بهره وری از آزمایشگاه و ایمنی و آسایش کارکنان من,” او می گوید. “هنگامی که شما سرمایه گذاری سال کار به آزمایش های که در آن شما رسم خط در مورد آنچه ضروری در نظر گرفته شود? به من گفت به کسی که هنوز کار: اگر در هر نقطه که شما احساس ناراحت کننده لطفا متوقف شود.'”

“بله متاسفانه این ویروس بسیار آزار دهنده است با توجه به کار” موافقت Jingmai اوکانر دیرین شناس در آکادمی علوم چین (CAS) موسسه مهره داران فسیل شناسی در پکن. “وجود دارد هیچ کس کار مجموعه, هیچ کس برای ثبت نام مدارک بنابراین چیزهایی که نمی توانید انجام سفر در خارج از کشور لغو شده است و CAS است نه پذیرش برنامه های کاربردی برای سال آینده. هیچ نمونه می توان تجزیه و تحلیل همه ما می توانید انجام دهید این است که کار در قبل از داده های موجود در رایانه های ما می گوید:” اوکانر. “آن را sucks!”

برخی از محققان چینی در حال تغییر تمرکز به نوشتن تا تحقیقات خود را و انجام کمک هزینه مالی در مدارک. بنیاد ملی علوم آمریکا از چین به تعویق افتاد مهلت درخواست برای کمک های مالی توسط چند هفته محققان زمان به تاخیر می اندازد. (برنامه ها رفته اند به طور کامل آنلاین برای اجتناب از نیاز به صورت رسمی تمبر.) در ضمن بسیاری از دانشگاه ها و موسسات باید ramped تا کلاس های آنلاین برای نگه داشتن دانش آموزان در برنامه. پو می گوید او آموزش روزانه 2 ساعت نوروبیولوژی سخنرانی: “جای تعجب وجود دارد هزاران نفر از مردم تنظیم در هر روز است.”

چین مستند احساس می شود و حتی نیمی از جهان دور. دانیل Kammen یک انرژی تجدید پذیر محقق در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی می گوید آن است که مانع آزمایشگاه خود را از تلاش برای کمک به راه اندازی سبز, حمل و نقل, پروژه های در سراسر چین است. “Coronavirus شیوع کاهش پیدا کرده است و ما در زمینه برنامه های توسعه از جمله [الکتریکی] تاکسی rollouts در شهرستانها چینی به دلیل لجستیکی سرکوب” او می گوید.

بحران قرار داده است برخی از آزمایشگاه در اوردرایو ، ژانگ Houzhai HIV محقق در دانشگاه Tsinghua در پکن در حال حاضر با تمرکز بر رمان coronavirus. “من در آزمایشگاه به سرعت تغییر چرخ دنده” ژانگ می گوید. آزمایشگاه خود را اعضای حتی تصمیم به چشم پوشی برای جشن سال جدید قمری در ماه گذشته: “[ما] تصمیم ما خواهد آن را جشن می گیرند با انجام تحقیقات” ژانگ می گوید. آنها سنتز شده و مشخص ‘اسپایک” در coronavirus سطح یک پروتئین است که کمک می کند تا آن را وارد سلول های انسان است. یافته های نقطه نسبت به چند واکسن استراتژی است که این تیم در حال حاضر کاوش با شرکای صنعتی ژانگ می گوید.

بسیاری از محققان در سایر نقاط جهان شروع به پریدن کرد بر روی این ویروس جدید را به عنوان به خوبی. کریستوفر رنگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه آکسفورد می گوید: آزمایشگاه خود را به idled مقدار طبیعی خود پژوهش. “مهمترین اثر شده است نیاز به تریاژ کار به فشار پروژه های دیگر به پشت رایتر در حالی که ما به کمک ما همکاران چینی تجزیه و تحلیل مقدار گسترده ای از جدید COVID-19 اطلاعات” رنگ می گوید.

نگرانی از گسترش ویروس نیز طرح میتوانست به برنامه های متعدد در کنفرانس های علمی. تا کنون بیش از یک دوجین جلسات اعلام کرده اند لغو یا تعویق—نه فقط در چین بلکه در جاهای دیگر در آسیا و اروپا نیز هست. (نگاه کنید به کلی زیر است.) در میان تلفات: جامعه بین المللی برای تحقیقات سلول های بنیادی را سمپوزیوم بین المللی برنامه ریزی برای 13-15 مارس در شانگهای; 2nd سنگاپور ECS سمپوزیوم مواد انرژی که قرار بود برگزار 1-5 مارس و مواد فراتر از جلسه 18-19 ژوئن در شانگهای.

در آخر هفته گذشته را در نشست سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (که منتشر علم), 31 ثبت نام از چین قادر حضور با توجه به محدودیت های مسافرتی. حتی برگزارکنندگان کنگره بین المللی بیماری های عفونی میله میله برای شروع این پنج شنبه در کوالالامپور آنها به تعویق افتاد جلسه گفت: اولویت برای آن ثبت نام است برای مبارزه با شیوع کروناویروس در کشورهای خود. در ضمن 36هفتم بین المللی زمین شناسی کنگره برنامه ریزی شده برای دهلی نو در اوایل ماه مارس خشمگین کرده است برخی از شرکت کنندگان با ممنوعیت تمامی شرکت کنندگان با یک گذرنامه—حتی اگر آنها نبوده است در چین برای سال. جلسه سازمان دهندگان می گویند 480 چینی ثبت نام می توانید با عضویت در اسکایپ.

نگرانی نیز رو به افزایش است که در دسترس بودن دارو به زودی می تواند به صورت اختلال در سراسر جهان است. حدود 80 درصد از تمام مواد فعال دارویی (APIs)—مواد خام برای مواد مخدر—تولید شده در چین و هند با توجه به شهادت اخیر توسط روزماری گیبسون نویسنده از چین Rx قبل از ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون در واشنگتن آنها عبارتند از ترکیبات مورد استفاده برای درمان همه چیز را از عفونت های باکتریایی و سرطان به بیماری های قلبی و دیابت است. با بسیاری از کارخانه ها در چین هنوز هم توقیف, انبارهای بسیاری از داروها می تواند به زودی اجرا ،

“این یک مسئله حاد در حال حاضر می گوید:” مایکل Osterholm که ریاست مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا در مینیاپولیس. Osterholm یادداشت وجود دارد که 153 داروهای مردم نیاز به دسترسی فوری به در موقعیت های تهدید کننده زندگی. حتی قبل از coronavirus شیوع overreliance در یک گروه کوچک از تامین کنندگان ناشی از کمبود ده ها تن از داروها هر روز Osterholm می گوید: “این زنجیره تامین بسیار نازک هستند.”

اما Mariângela سیمان, معاون مدیر کل برای دسترسی به داروها و محصولات بهداشتی در که می گوید او و همکارانش هنوز از دیدن نشانه هایی که COVID-19 تحت تاثیر تامین داروهای ضروری. سیمان تیم در تماس روزانه با دارویی بین المللی انجمن که در حال پیگیری اختلال در حمل و نقل از خود شرکت های عضو. “اطلاعات ما تا کنون است که وجود دارد هیچ خطر فوری در مورد Api های” سیمان می گوید.

بخشی از دلیل او می افزاید این است که بسیاری از شرکت ها انبار 2 تا 4 ماه ارزش از محصولات خود را قبل از سال جدید قمری جشن که بسیاری از کارخانه ها ، و در حالی که هوبئی خانه را به برخی از شرکت های دارویی به مراتب بیشتر در شانگهای و سایر نقاط چین است که کمتر به اجرا درخواهد آمد. که گفت:, سیمان, یادداشت ها, اختلالات هنوز هم می تواند رخ دهد اگر این ویروس نیست و تحت کنترل در آورد. “آن همه بستگی دارد در چه شرایط تکامل با شیوع.”

که حس عدم اطمینان در مورد آنچه که در فروشگاه است که شاید بیشترین نگرانی گسترده در چین و در سراسر جهان است. می گوید Wengshen وی یک متخصص ژنتیک در دانشگاه شهر پکن در پکن: “ما نمی دانیم که شیوع خواهد بود و هنگامی که ما می تواند تمام آزمایشگاه اعضای دوباره برای از سرگیری پروژه های ما.”

جلسات علمی که لغو شده یا به تعویق افتاد

Cold Spring Harbor Laboratory سرد و بهار حربیا آسیا را لغو تمام جلسات برنامه ریزی شده برای سوژو چین “از طریق حداقل تا پایان ماه ژوئن است.”

19th کنگره بین المللی بیماری های عفونی, 20-23 مارس کوالالامپور. به تعویق افتاد تا 10-13 سپتامبر سال 2020

جلسه دوم باز کار گروه در این پست-2020 جهانی تنوع زیستی چارچوب, 24-29 فوریه. نقل مکان کرد و از کونمینگ چین به رم.

36هفتم بین المللی, زمین شناسی, کنگره, دهلی نو, 2-8 مارس. ممنوعیت شرکت کنندگان با یک پاسپورت.

دگردیسی: علم اطلاعات سیاره و دموکراسی, 12-13 آوریل, Lisbon. لغو شد.

سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی, 13-15 مارس شانگهای. به طور نامحدود به تعویق افتاد.

2nd سنگاپور ECS سمپوزیوم انرژی موادs 1-5 مارس سنگاپور. به طور نامحدود به تعویق افتاد.

مواد فراتر از, 18-19 ژوئن شانگهای. تا مهرماه به تعویق افتاد.

گوردون تحقیقات کنفرانس الکتروشیمیایی رابط, 28 ژوئن تا 3 جولای هنگ کنگ است. لغو شد.

با گزارش توسط دنیس Normile گرچن وگل جان کوهن ربکا امپایر دو و سانجی کومار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر