آیا بزرگترین شرکت های فن آوری بیش از حد قدرت تبدیل شده است به یک سوال مشترک در واشنگتن, DC. خانه آنتی تراست کمیته فرعی و کمیسیون تجارت فدرال هر دو باید فعال تحقیقات در مورد این موضوع. روز چهارشنبه وزارت دادگستری در زمان این موضوع از فن آوری قدرت و چه اگر هر چیزی در مورد آن انجام دهد به این صنعت قلب در دره سیلیکون.

گروه ضد تراست بخش پیوست و با Stanford Law School میزبان یک روز کارگاه آموزشی ضد تراست و سرمایه در پردیس که باعث بسیاری از عمده شرکت های فن آوری از جمله گوگل. ماکان Delrahim دستیار دادستان کل برای ضد تراست توصیف آن را به عنوان یک ماموریت حقیقت یاب. او می خواست به دانستن این که آیا سرمایه گذاران بر این باورند که به احتمال زیاد و یا حتی ممکن است برای کسانی که جدید به اخلال در غالب شرکت های فن آوری. “سرمایه گذاران در حال حاضر به منظور توسعه فن آوری است که چالش های این سیستم عامل؟”

برخی از سرمایه گذاران در حال حاضر گفت: آنها نیست و نشانه باز بودن به دولت اقدام به آن را آسان تر به غول مانند Facebook, Google و Microsoft.

“من نمی تمایل به فکر می کنم آنها یک تهدید وجودی برای سرمایه گذاری صنعت, اما آنها عمده دمپر بر نوآوری در برخی از مناطق گفت:” پل آرنولد موسس و شریک در سوئیچ سرمایه گذاری, که با این نسخهها کار در مراحل اولیه با شرکت های فن آوری. او به عنوان مثال از شرکت ها در تلاش برای ارائه به مصرف کنندگان مدل های جدید برای حفظ حریم خصوصی و یا کنترل داده های خود را. “که بزرگترین کشتن فضا شما می توانید تصور کنید,” او گفت:. “شما در حال وارد شدن به یک فضای بسیار قدرتمند تثبیت شرکت است.”

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری الیزابت وارن و برنی ساندرز گفته اند که آنها می خواهم تثبیت شرکت هایی مانند آمازون و Facebook به معنای واقعی کلمه را قطع و به اندازه و با شکستن آنها را. جای تعجب نیست این ایده به نظر نمی رسد به انجام حمایت زیادی در میان VCs و وکلا مونتاژ توسط DOJ چهارشنبه. اما برخی از سرمایه گذاران گفت: آنها می تواند پشتیبانی دیگر مداخلات برای افزایش رقابت مانند نیاز به شرکت هایی مانند Facebook اجازه می دهد تا خارجی ها برای ساخت محصولات است که اتصال به داده ها یا سیستم های.

یکی از آنها Ram Shriram یکی از اولین به سرمایه گذاری در گوگل و عضو هیئت مدیره این شرکت و شریک مدیریت در Sherpalo سرمایه گذاری. “این مهم است که به در نظر گرفتن داده های قابل حمل,” او گفت:. “من می گویند که یک ایده معقول.” آرنولد همچنین حمایت این مفهوم است.

روز چهارشنبه نشست روز پس از FTC گفته, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Amazon, Apple, Facebook و مایکروسافت که آن را بازبینی صدها نفر از خریداری از یک دهه گذشته است که بیش از حد کوچک به ماشه ضد تراست نقد و بررسی در آن زمان است. این کمیسیون گفت: این امید به کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی های کسب و اینکه آیا آنها استفاده می شود به ناحق کشتن نوپای یا رقبای بالقوه.

استنفورد استاد خوانده شده را علامت Lemley معتقد است که حرکت هوشمند به این دلیل که زمان کشت از ادغام در صنعت فن آوری یک مشکل است. او به تازگی مستروف یک مقاله با این استدلال که افزایش مقررات است دلسرد IPOs, هل دادن موسسان و سرمایه گذاران برای ساخت شرکت خواهد شد که دستیابی به اهداف برای امتیازهای به جای پایدار شرکت است که می تواند آنها را به چالش. تکنولوژی غول های بسیار بزرگ و غنی است که آنها انگیزه برای خرید رقبای اولیه اما نه همیشه به پرورش آنها چه خریداری کرده اید ،

“راه ما به طور سنتی در برخورد با غالب امتیازهای است که از طریق چرخه رقابت, اما این واقعا متوقف شده در 15 سال گذشته” Lemley می گوید. او به نفع تغییرات قانونی به عرضه اولیه اوراق بهادار را آسان تر برای راه اندازی و برای سرمایه گذاران به تجارت سهام در شرکت های خصوصی.

دیگران به تکنولوژی سرمایه گذاری را نمی بینیم مشکلات با قدرت بزرگ با تکنولوژی. مایکل موریتز یک شریک در سرمایه سکویا و اولیه سرمایه گذار در گوگل و دیگر شرکت های فن آوری گفت که carping در مورد شرکت های فن آوری بزرگ بود و یک سنت طولانی مدت در tech اما که رقبا همیشه به نظر می رسد. “من شنیده ام این استدلال برای چند دهه,” او گفت: پیشنهاد خارجی از جمله قانونگذاران و سیاستمداران را درک نمی میباشد. “این دیدگاه همیشه متفاوت به نظر می رسد از دور,” او گفت:.

سوزان وودوارد قبلا اقتصاددان ارشد در ثانیه و در حال حاضر از مؤسسین تحلیلگران شن و ماسه تپه اقتصاد سنجی نشان داد ارقام یکشنبه نمودار رشد سالم در بودجه در دسترس برای شرکت های سرمایه گذاری—شاید نشان می دهد که سرمایه گذاران نمی فکر می کنم بزرگ شرکت های فن آوری ساخته شده اند سرمایه گذاری در فناوری جدید بی معنی.

با وجود این آخرین موج در انتقاد از شرکت های با تکنولوژی فعلی ما قانون ضد تراست شده است در درجه اول در رابطه با این که آیا مصرف کنندگان در حال آسیب با قیمت های بالاتر ساخت آن را سخت برای تنظیم به زمین ، Facebook و Google ارائه خدمات به صورت رایگان و بسیاری از خریداری و یا استراتژی های فناوری بزرگ شرکت می تواند به عنوان دفاع متعارف رقابتی که شیوه های افزایش بهره وری است. “من فکر نمی کنم وجود دارد بسیار وجود دارد” وودوارد می گوید.

راجر McNamee اولیه Facebook سرمایه گذار است که به تازگی شروع به مبارزه علیه این شرکت است که در میان کسانی که استدلال می کنند که زمان آن برای سیاستمداران برای تغییر قوانین ضد تراست به طوری که آنها می توانید به راحتی هدف بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل است.

روز چهارشنبه او تلاش برای متقاعد کردن اهداف بالقوه برای دیدن است که به عنوان یک چیز خوب با اشاره به بازار موفقیت های آی بی ام و مایکروسافت پس از دولت هدفمند آنها در 1980s و 1990s بود. “هدف شرکت در هر زمان تنها رفت و به همه زمان اوج پس از ضد تراست عمل” McNamee گفت. “مردمی که اجرای Google و Facebook و مایکروسافت و آمازون سهامداران خود در حال رفتن به از این بهره مند شوند و کشور را از این بهره مند شوند.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی