به DOJ در نهایت تحت پیگرد آمریکا ارائه دهندگان مخابرات برای Robocalls

وزارت دادگستری در زمینه های حقوقی (PDF و PDF) در برابر دو ارائه دهندگان خدمات مخابراتی که گفته متصل صدها میلیون جعلی robocalls از مراکز تماس هند به ساکنان ایالات متحده. فدرال می خواهید نیویورک قاضی فدرال به قطع این شرکت دسترسی به ما شبکه تلفن. دولت می گوید یک قاضی در حال حاضر صادر شده یک سفارش محدود در برابر یکی از متهمان.

جعلی robocalls یک مشکل جدی در ایالات متحده—و وزارت دادگستری می گوید ما دو شرکت کمک قابل توجهی به این مشکل است. بیش از 23 روز در ماه مه و ژوئن سال گذشته به عنوان مثال متهم TollFreeDeals متصل 720 میلیون تماس به ما به شماره. با توجه به وزارت دادگستری 425 میلیون تماس به طول انجامید برای یک ثانیه یا کمتر—است که نشان می دهد بسیاری از آنها ناخواسته.

فدرال می گویند که در طول این دو ماه TollFreeDeals متصل 182 میلیون تماس از یک هند-بر اساس تماس با مرکز. این تماس بیش از 90 درصد به نظر می رسد آمده از یکی از 1000 منبع شماره. و از تعداد کسانی که بیش از 80 درصد همراه شده است با جعلی robocalls.

خارجی ها به دنبال کلاهبرداری آمریکایی مصرف کنندگان نیاز به دسترسی به ما شبکه تلفن. دو شرکت های ایالات متحده شکایت توسط وزارت دادگستری به عنوان VOIP مبتنی بر دروازه های بین خارجی مراکز تماس و آمریکا شبکه تلفن. آنها کوچک عملیات; با توجه به دولت هر شرکت انجام کسب و کار از خانه از صاحب آن است.

این شرکت مشتریان خارج از کشور درگیر در تعدادی از این کلاهبرداری ها که ممکن است صدای آشنا برای هر کسی که صاحب یک تلفن در ایالات متحده است. در یکی از محبوب کلاهبرداری کلاهبرداران وانمود به کار برای اداره تامین اجتماعی و اطلاع رسانی قربانیان خود را که شماره امنیت اجتماعی شده “به حالت تعلیق درآمد.” دیگر کلاهبرداری تماس گیرنده impersonated IRS, مایکروسافت, یا دیگر آمریکایی بزرگ سازمان. در تمام موارد پیشنهاد درمان شد همان: ارسال scammers پول برای کمک به روشن کردن مشکل است.

در یکی از پرونده های فدرال می گویند یک مرد گفته شد که مقامات در مورد به دست گرفتن مطالب از حساب بانکی خود را. تماس گیرنده ادعا می شود از خدمات مارشال ایالات متحده و گفت: مرد به سیم خود را پس انداز—$9,800—به scammer برای حفاظت. مرد را. در آن زمان او متوجه او شده است می خواهم فریب خوردن خود بانک گفت پول رفته بود.

فدرال نمی ادعا می کنند که ما مخابرات ارائه دهندگان خدمات به طور مستقیم اعدام این تقلب. اما آنها می گویند ارائه دهندگان تبدیل چشم به شایع فعالیت های جنایی رخ داده در شبکه خود را. بیش از یک دوره از سال این شرکت موفق به دریافت هشدارهای متعدد از دیگر ارائه دهندگان مخابرات که خدمات خود را که استفاده می شود برای تقلب. مقامات فدرال می گویند آنها به عنوان کمی به عنوان آنها می تواند به توقف فعالیت در حالی که scammers به کار ادامه داد.

طرح دعوی در دادگاه است فقط آخرین مقابل دولت فدرال در جریان جنگ علیه robocalls و متقلبانه دیگر استفاده از سیستم تلفن. با برخی از تلنگر توسط FCC, تلفن, ارائه دهندگان شده اند که اجرای یک سیستم به نام متزلزل/بزنید به اعتبار اطلاعات تماس گیرنده. کنگره آمریکا نیز اخیرا به تصویب قانون الزامی به استفاده از متزلزل/هم بزنید تکنولوژی—البته با یک و نه با گذشت مهلت 18 ماه.

“وزارت دادگستری خواهد دنبال به حد کمال از قانون افراد در ایالات متحده که آگاهانه تسهیل غاصب تقلب, تماس, با استفاده از هر دو کیفری و مدنی که در آن ابزار مناسب” دستیار دادستان کل جودی شکار در بیانیه ای گفت.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • علم در پشت تهیه اسپرسو کامل
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • نمی شکست بزرگ فناوری
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر