تجزیه و تحلیل جدید 92 مطالعات از 27 کشور انجام شده توسط کارشناسان محیط زیست در دانشگاه ماساچوست امهرست نشان می دهد که بسیاری اخیر چند گونه مطالعات از حیات وحش جوامع اغلب به اشتباه با استفاده از ابزارهای تحلیلی و روش های در دسترس است.

تکنولوژی مانند دنباله دوربین ها و هواپیماهای بدون سرنشین را “انقلابی حیات وحش نظارت بر مطالعات” در سال های اخیر می گوید organismic و زیست شناسی تکاملی دانشجوی دکترای Kadambari Devarajan که چراغ مطالعه “اما اگر به درستی مورد استفاده در طراحی خوب تحقیق آنها را به سازش قابلیت اطمینان از نتایج به دست آمده است.”

Devarajan و نویسندگان گزارش می دهند که تعدادی از مطالعات گزارش در سطح جامعه اطلاعات به طور چشمگیری افزایش یافته و از کمتر از پنج در سال 2009 به بیش از 50 در 2019. آنها بر این باورند که با توجه به رشد مطالعات زیست محیطی در سطح جامعه مهم است که برای شناسایی مشکلات است که می تواند بوجود می آیند از نادرست استفاده از برخی روش ها و تناقضات در گزارش نتایج و همچنین به عنوان آنچه که باید بهبود یافته رفتن به جلو.

گزارش در یک شماره ویژه از مجله Ecography, Devarajan و همکاران تونی لین Morelli از UMass Amherst شمال شرقی آب و هوا انطباق مرکز علوم و سیمون چئونان از موزه دله اید, ترنتو, ایتالیا, در نظر گرفته چگونه مطالعات منتشر شده نزدیک یک متغیر شناخته شده به عنوان “گونه اشغال” است که در میان چیزهای دیگر طول می کشد را به حساب, چگونه به راحتی شناسایی هر گونه در منطقه مورد مطالعه است.

Devarajan توضیح می دهد: “اگر آن نادر است شما می توانید حساب کاربری برای که و اگر آن را نادر شما می توانید برای حساب کاربری که به عنوان به خوبی, اما بسیار مهم فرض ساخته شده در اشغال است که شما باید شناسایی گونه های صحیح می باشد.” اما این همیشه اتفاق می افتد در نمونه ای از مطالعات آنها قرار گرفت. “ما دراز عواقب ناشی از نقض مفروضات مرتبط با این روش و نحوه رسیدگی به آنها را به درستی” او می افزاید.

Devarajan که انجام داده زمینه مطالعات گوشتخوار جوامع در زامبیا و هند اشاره می کند که به عنوان روش و ابزار مورد استفاده برای مطالعه تک گونه در گذشته اصلاح شده به کل حیات وحش جوامع وجود دارد می تواند “قطع” کاهش صحت و دقت در استنتاجات ساخته شده است. جدید کاغذ نه تنها اشاره, مشکلات, اما ارائه می دهد توصیه و راهنمایی برای کار آینده با تمرکز بر چند گونه اشغال ،

به عنوان او توضیح میدهد: “یک دنباله دوربین مجموعه به مطالعه خرس سیاه و سفید اغلب قطاری حضور حیات وحش در منطقه مانند گوزن بابکتس شغالها و خرگوش. با استفاده از روش های مناسب, دانشمندان می توانند با استفاده از دنباله اطلاعات دوربین به طور همزمان نظارت بر جمعیت کل حیات جامعه است. در زمانی که انسان محور آب و هوا و تغییر جهانی موثر بر حیات وحش در شمار راه وری روش به طور فزاینده ای مهم به عنوان آنها اغلب بیشتر هزینه و منابع کارآمد از تلاش های حفاظت برای گونه های فردی است.”

در تجزیه و تحلیل آنها Devarajan و همکاران نشان می دهد که گزارش دهی اطلاعات لازم در مورد سطح جامعه الگوهای حیات وحش وقوع مشترک بودند. محققان همچنین موفق به گزارش جنبه های بسیار مهم این مطالعه طراحی مانند توجیه انتخاب از مطالعه سایت ها و مدت پروژه و همچنین قرار دادن آشکارسازهای مانند دوربین های تله ای و چه مدت آنها مستقر شدند.

با یک پس زمینه علوم کامپیوتر در حال حاضر اعمال می شود به محیط زیست و حفاظت Devarajan همچنین مشاهده گزارش تعصب و افزایش پتانسیل برای تخلف از مفروضات. این عوامل می تواند منجر به بیش از حد و یا برآورد حیات وحش اعداد منجر به جعلی نتایج او اشاره می کند. “دانشمندان همیشه گزارش مفروضات و توجیه روش آنها استفاده می شود برای حمایت از نتیجه گیری های خود که به دلیل استنتاج کشیده شده از جمله مطالعات حیات وحش جوامع باید با احتیاط مشاهده” او اشاره می کند.

“برای انجام این جامعه در سطح مطالعات شما را به برخی از مفروضات و اگر شما یک مقدار زیادی از گزارش تعصب وجود دارد که پتانسیل افزایش نقض آن مفروضات” او می افزاید. برای مثال یکی از مهم فرض برای نقشه برداری توزیع چندین گونه در یک منطقه تعریف شده است که به درستی شناسایی گونه های مختلف است.

“ما در مقاله ما دراز عواقب نقض مفروضات با نگاه در 10 سال مطالعات حیات وحش جوامع است. ما با استفاده از این نقد و بررسی مطالعات گذشته به آمده تا با یک نقشه راه برای چگونه چنین مطالعات در حالت ایده آل باید انجام شده و ارائه توصیه هایی برای اینکه این مطالعات قوی تر,” او می گوید.

از دیگر مسائل مورد بررسی توسط Devarajan و همکاران شامل چه گروه های تحقیقاتی شامل یک همکار محلی برای زمینه مطالعات انواع موجودات زنده مورد مطالعه قرار گرفته و چگونه بسیاری از جامعه-سطح اشغال, مدل نگاه دریایی و محیط های آبی در مقایسه با زمینی. “این خبر خوبی است که برای بسیاری از مطالعات وجود تنوع در تحقیقات و فراگیر در تاکسون,” او اشاره می کند.

محققان گزارش می دهند که مطالعات آنها مورد بررسی در بازه زمانی از گیاهان و حشرات و پرندگان و پستانداران و خزندگان “تمام انواع از تاکسون” اما یک تعصب آنها شناسایی شد کمی به نمایندگی از محیط زیست دریایی و یا جوامع آبزی و بیش از اتکا زمینی سیستم Devarajan یادداشت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im