احساس آمادگی و اعتماد به نفس در مورد یک مصاحبه شغلی شما فردا بزرگ است. اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که ممکن است شما را که حس اعتماد به نفس به دیگر بخش های زندگی خود را که شما ممکن است تقریبا به طوری آماده شده است.

در سه مطالعه محققان دریافتند که احساسات آمادگی در یک منطقه ساخته شده و مردم با اعتماد به نفس بیشتر در باورهای خود را در مورد چیزی کاملا متفاوت — که آیا کسانی که افکار مثبت یا منفی است.

این یافته ها نشان می دهد که مردم گاهی اوقات ممکن است احساس اعتماد به نفس در مورد یک باور و یا تصمیم گیری به صورت کاملا نامربوط دلایل گفت: Patrick Carroll نویسنده سرب از مطالعه و استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی اوهایو در لیما.

برای مثال شما ممکن است کمی متمایل به سمت حمایت از یک نامزد در انتخابات محلی هنگامی که شما شروع به آماده شدن برای یک مصاحبه شغلی. هنگامی که شما برای مصاحبه آماده هستند و احساس اعتماد به نفس شما ممکن است دریابید که شما به طور ناگهانی مطمئن شوید که مورد حمایت خود را برای آن نامزد.

“شما در حال رفتن به احساس کلی حس اعتماد به نفس به عنوان یک نتیجه از آماده شدن برای مصاحبه شغلی” کارول گفت.

“و هنگامی که شما فکر می کنم که در مورد نامزد برای پشتیبانی از شما ممکن است شروع به احساس اعتماد به نفس در افکار خود را در مورد این موضوع — متوجه نیست که اعتماد به نفس است که در واقع آینده از آماده سازی خود را برای مصاحبه شغلی.”

تحقیقات آنلاین منتشر شد به تازگی در مجله روانشناسی تجربی اجتماعی.

یکی از این مطالعات شامل 80 دانش آموزان کالج که گفته می شد برای رفتن به شرکت در دو آزمایش جداگانه.

اولین شرکت کنندگان آموخته در مورد آنچه به آنها گفته شده بود یک پیشنهاد جدید در دانشگاه خود را برای حمایت از تحقیقات در غذاهای اصلاح شده ژنتیکی. (در واقع وجود دارد هیچ گونه پیشنهاد.) پیشنهاد ذکر شده مزایای عمده از غذاهای اصلاح شده ژنتیکی از جمله حفاظت از محیط زیست و رشد محصول.

نیمی از شرکت کنندگان گفته شد به لیست سه افکار مثبت در مورد افزایش بودجه برای این تحقیقات در حالی که نیم دیگر ذکر شده سه افکار منفی.

همه شرکت کنندگان گفته شد که آنها خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در یک مطالعه دوم بر نقش خود در ارائه جاذبه بین فردی. به عنوان بخشی از این آنها با استفاده از یک کامپیوتر برای نوشتن آنچه که آنها فکر بودند که خود را بزرگترین قدرت بزرگترین ضعف و مهم ترین هدف زندگی.

به آنها گفته شد این مشخصات خواهد بود ارزیابی با یک جنس مخالف در اتاق بعدی که ارائه بازخورد و نشان می دهد چه مقدار از آنها می خواهم به دیدار با آنها را در فرد بعد. (در واقع وجود دارد هیچ فرد.)

شرکت کنندگان پس از ارسال خود را ارائه همه آنها دریافت یک پیام بر روی صفحه نمایش خود را بسیار به سرعت و گفت که شریک زندگی خود را در حال حاضر ساخته شده خود را ارزیابی.

نیم گفته شد بر روی صفحه نمایش است که بازگشت زود هنگام معنی نیست که هر چیزی تا آنجا که خود را ارزیابی. اما نیم دیگر گفته شد که اوایل بازگشت حاکی از بدتر ارزیابی است.

“این هشدار به احتمال زیاد منفی ارزیابی مجاز شرکت کنندگان برخی از زمان برای آماده شدن برای آن” کارول گفت. “دیگر شرکت کنندگان تا به حال هیچ دلیلی برای آماده سازی.”

پس از آن همه شرکت کنندگان خواسته شد تا منعکس کننده افکار خود را در این پیشنهاد به صندوق پژوهش در غذاهای اصلاح شده ژنتیکی و پاسخ به چند سوال.

نتایج نشان داد که دانش آموزانی که تا به حال به آماده سازی خود را برای اخبار بد در آزمايش دوم در واکنش متفاوت به افکار خود را در مورد نامربوط بودجه تحقیق و پژوهش نسبت به کسانی که نمی باید به آماده سازی.

اگر آنها تولید افکار مثبت زودتر کسانی که آماده شده تا به حال یک نگرش مثبت نسبت به بودجه تحقیق و پژوهش نسبت به کسانی که نمی آماده کند. و اگر آنها تولید افکار منفی کسانی که آماده شده تا به حال بیشتر نگرش منفی نسبت به کسانی که نمی آماده کند.

“آمادگی نداشت و نظرات مردم در مورد بودجه تحقیق و پژوهش. اما آن را اعتبار افکار آنها در حال حاضر در, آیا کسانی که افکار مثبت یا منفی” کارول گفت.

“و البته احساسات خود از آمادگی تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این موضوع از بودجه پژوهشی برای غذاهای اصلاح شده ژنتیکی.”

شرکت کنندگان که آماده کرده بود خبر بد نیز نشان داد که آنها تا به حال اعتماد به نفس بیشتری در افکار خود را در مورد بودجه پژوهشی پیشنهادی در مقایسه با کسانی که نمی آماده کند.

“آماده بودن در یک منطقه به مردم اعتماد به نفس بیشتری در افکار خود را در یک منطقه کاملا متفاوت و این کمک کرد تا خود را تقویت نگرش” او گفت:.

دو مطالعات دیگر تایید این یافته ها با استفاده از طرح های مختلف و موضوع مهم است. در حالی که در این مطالعه در بالا مورد بحث شرکت کنندگان آمادگی خود را از نظر ذهنی برای اخبار بد در مطالعه دیگری محققان تا به حال شرکت کنندگان در نوشتن استراتژی در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به شرایط مختلف مطرح شده در این آزمایش است.

“در مطالعات مختلف ما در راه های مختلف از آماده بودن” او گفت:. “در نهایت آمادگی است در مورد دانستن چگونه برای پاسخ به آینده نتایج.”

این یافته ها نشان می دهد مردم باید فکر می کنم با دقت بیشتری در مورد چگونه آنها می رسند در تصمیم گیری های مهم در زندگی خود کارول گفت.

“ما گاهی احساس ما با تکیه داده در یک جهت در یک تصمیم گیری و پس از آن چیزی است که تغییرات و ما احساس می کنیم بیشتر متقاعد مورد انتخاب” او گفت:.

“این است که با توجه به ارزش آنچه باعث این تغییر است. تازه کشف شده خود را اعتماد به نفس ممکن است در آینده از جایی که شما آگاه نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im