درایو به جای تابستان-تنها Peaker’ نیروگاه

این نیروگاه اجرا در گرمترین ماه زمانی که انرژی است که در تقاضا. اما آنها گران هستند و آنها آلوده در نزدیکی کم درآمد محله.

این داستان در اصل به نظر می رسد در گریست و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

به عنوان ما روش دیگری سوزان تابستان, قدرت, شبکه, تست خواهد شد یک بار دیگر. استفاده از انرژی به طور معمول خوشه در طول موج گرما با توجه به این مقدار عظیم از برق مورد نیاز گسترده و تهویه مطبوع. این تقاضای اضافی ملاقات با اصطلاح peaker گیاهان قدرت گیاهانی که به طور معمول تنها اجرا در طول این دوره اوج تقاضا. این گیاهان می تواند مضر منتشر می کنند آلاینده ها مانند ذرات ریز نیتروژن اکسید و دی اکسید گوگرد به نزدیکی جوامع—که اغلب کم درآمد محله از رنگ.

Peaker گیاهان نیز گران است. در شهر نیویورک بیش از 600 ، 000 خانواده ها صرف حدود 6 درصد از کل درآمد سالانه خانوار در انرژی پرداخت و اوج برق به ویژه در میان گران قیمت ترین در کشور است. یک گزارش جدید نشان داده است که نیویورک بیش از دهه گذشته را به پرداخت بیش از 4.5 میلیارد دلار در قبوض برق به صاحبان خصوصی این شهر peaker گیاهان فقط به نگه داشتن آن دسته از گیاهان آنلاین در مورد آنها مورد نیاز—حتی اگر آنها تنها عمل بین 90 تا 500 ساعت در سال است. حتی در حد بالایی است که کمتر از سه هفته. این همه بدان معنی است که برچسب قیمت برای اوج برق در اپل بزرگ است 1,300 درصد بالاتر از متوسط هزینه برق در دولت است.

بیش از 1.2 میلیون نیویورک زندگی می کنند در عرض 1-شعاع مایل از یک peaker گیاه—بنابراین نه تنها آنها پرداخت غیر منتظره ای بالا قبوض برق, اما آنها نیز در معرض آلاینده های مضر تولید شده توسط همان اشخاص که برای دریافت آن پرداخت با توجه به گزارش. بسیاری از این امکانات در 50 سال یا بیشتر سن فاقد مدرن آلودگی کنترل و اجرا بر روی کثیف سوخت مانند نفت سفید یا نفت حداقل پاره وقت.

عدالت زیست محیطی طرفداران می گویند که راه دیگری وجود دارد.

“به جای ratepayer پول رفتن به سوخت های فسیلی منافع ما می خواهیم برای دیدن آن به پروژه های تجدید پذیر به جامعه خورشیدی پروژه های ذخیره سازی انرژی و دیگر انرژی پاک ابتکارات” گفت: Annel هرناندز مدیر دانشیار نیویورک شهرستان, عدالت زیست محیطی داد (نیویورک-EJA). وقتی که می آید به انتقال دور از سوخت های فسیلی peaker گیاهان هستند “پایین آویزان میوه چرا که آنها تنها صفحه ای در اوج تقاضا است.”

این گزارش جدید با عنوان “کثیف, انرژی, پول بزرگ” منتشر شد با اوج ائتلاف که متشکل از نیویورک شهرستان, عدالت زیست محیطی گروه NYC-EJA, UPROSE و نقطه CDC و همچنین نیویورک وکلای منافع عمومی و انرژی پاک ، تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که حدود 85 درصد در دهه گذشته به اوج برق پرداخت شد قریب به سه خصوصی خارج از کشور, شرکت—بوستون صندوق های تامینی یک هوستون سوخت فسیلی نسل شرکت و نیوجرسی شرکت سهام خصوصی—که خود سهم بزرگی از قدیمی ترین شهر نیویورک peaker گیاهان. این آلاینده گیاهان واقع در کم درآمد محله های رنگ مانند بروکلین غروب آفتاب پارک عمدتا چینی و لاتین در محله برانکس جنوبی این کشور فقیرترین کنگره منطقه و عمدتا سیاه و قهوه ای و محله.

در برانکس جنوبی محله از شکار نقطه و لنگوود آسم بستری نرخ نزدیک به دو شهر متوسط است. Peaker کارخانه تولید گازهای گلخانه ای در طول موج گرمای شدید تابستان می تواند باعث تشدید این زمینه بار. Dariella رودریگز مدیر توسعه ارتباطات به صورت نقطه CDC یک برانکس جنوبی غیر انتفاعی است که بخشی از قله ائتلاف می گوید که ساکنان گیر بودن در داخل خانه در طول Covid-19 همه گیر برجسته ضرورت پیدا کردن راه حل های جایگزین موجود peaker گیاهان.

“به خصوص در جنوب برانکس در یک جامعه مانند شکار نقطه که در آن ما می دانیم که ما بسیار در معرض گرما و ضعف زیرساخت ها و نیز کیفیت هوا در این لحظه به تجدید نظر در چگونه شهر ما و کشور ما می تواند استفاده از زمین و ساخت پاک کردن زیرساخت ها و حمایت از گروه هایی که در حال درگیر شدن در راه های خلاق خود را به تغییر جوامع” رودریگز گفت.

آن را نه فقط در شهر نیویورک است. مشابه تحلیل در این ماه منتشر شده توسط پزشکان و دانشمندان و مهندسان انرژی سالم (PSE) نشان می دهد که نیمی از کالیفرنیا 80 گاز سوز peaker گیاهان در واقع آنچه دولت خود را “محروم جوامع” بر اساس شرایط اقتصادی-اجتماعی و زیست محیطی و سلامت است. کالیفرنیا peaker گیاهان نامتناسب عمل در روز هنگامی که دود سطوح در حال حاضر بیش از استانداردهای فدرال تشدید محلی کیفیت هوا و بهداشت عمومی خطرات با توجه به گزارش. PSE گفت که قصد دارد به انتشار بیشتر نتایج و داده ها را از کشورهای دیگر مانند Massachusetts, New Jersey, تگزاس فلوریدا و نوادا و نیومکزیکو و آریزونا در این ماه.

این گزارش استدلال می کنند که انرژی های تجدید پذیر و باتری سازی بهترین جایگزین به جای سوخت فسیلی-اخراج peaker گیاهان. در کالیفرنیا مثلا پیری اوکلند نیروگاه به زودی جایگزین می شود با ترکیبی از انرژی خورشیدی و باتری ذخیره سازی. در شهر نیویورک طرفداران محیط زیست شده است هل دادن برای تبدیل Rikers Island, که در خانه های شهر بدنام ترین زندان های پیچیده به سبز زیرساخت های توپی است که جایگزین peaker گیاهان در جنوبی شبه جزیره از برانکس.

هر دو ایالت کالیفرنیا و نیویورک در حال حاضر قرار داده و از بلند پروازانه آب و هوا تعهدات کاهش انتشار کربن و فاز از استفاده از سوخت های فسیلی اما طرفداران محیط زیست می گویند که مقامات دولت نیاز به کمک های مردمی فعالان برای رسیدن به آن اهداف.

“ما می خواهم برای دیدن این انتقال اتفاق می افتد عادلانه و به سرعت” هرناندز گفت. “در شهر نیویورک با برنامه ریزی قوی جامعه ورودی و یک تعهد واقعی از شهرستان و دولت انرژی های تجدید پذیر و انرژی های ذخیره سازی و توزیع نسل می تواند ما را به قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری است که ما نیاز داریم.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im