دو حزبی جفت سناتور آمریکا امروز معرفی طولانی-شایعه قانون شناخته شده به عنوان درآمد به آن عمل می کنند. به معنای مبارزه با استثمار جنسی کودکان آنلاین, این لایحه را تهدید به تضعیف تاسیس حمایت در برابر برگزاری شرکت های فن آوری مسئول آنچه که مردم انجام دهند و می گویند در سیستم عامل خود را. آن نیز به شمار جدی ترین تهدید در سال به پایان به پایان رمزگذاری.

به عنوان متن نهایی لایحه منتشر شده وزارت دادگستری برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد خود و تلاش برای محدود کردن آنلاین شکار کودک: مجموعه ای از 11 “داوطلبانه اصول” است که تعداد فزاینده ای از شرکت های فن آوری—از جمله Facebook, Google, Microsoft, Roblox, ضربه محکم و ناگهانی و توییتر—متعهد شده اند به دنبال. هر چند اصول این شرکت ها متعهد به اتخاذ نمی به طور خاص تاثیر رمزگذاری خود این رویداد تا به حال صریح ضد رمزگذاری پیام. اثر تجمعی از صبح امروز اطلاعیه می تواند تعریف جغرافیای بعدی crypto جنگ.

شکارچیان کودک “برقراری ارتباط با استفاده از تقریبا نشکن رمزگذاری” دادستان کل آمریکا ویلیام Barr گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی. “این گروه برای یکی از اولویت مبارزه با استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده در ما پیگرد قانونی تلاش. و ما نیز پرداختن به بهرهکشی از کودکان در تلاش های ما در حفظ و قانونی دسترسی و تجزیه و تحلیل تاثیر بخش 230 قانون ارتباطات نجابت در انگیزه برای سیستم عامل برای رسیدگی به این جنایات است.”

کسب این تمرکز به طور خاص در بخش 230 که در طول تاریخ داده شده با تکنولوژی شرکت های آزادی به گسترش با حداقل مسئولیتی در قبال چگونگی استفاده مردم از سیستم عامل خود را. تحت کسب آن کسانی که شرکت نمی خواهد به طور خودکار یک مسئولیت معافیت برای فعالیت و مطالب مربوط به استثمار جنسی کودکان. به جای آن شرکت را به “کسب درآمد” حفاظت توسط نشان می دهد که آنها توصیه های زیر برای مقابله با استثمار جنسی کودکان گذاشته شده توسط 16 نفر از کمیسیون.

این لایحه نوشته شده توسط کارولینای جنوبی, سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام و کانکتیکات دموکرات ریچارد بلومنتال که ایجاد یک راه برای اجرای قانون مقامات به طور کلی وکیل آنلاین, استثمار جنسی کودکان بازماندگان و طرفداران قانون اساسی علمای حمایت از مصرف کننده و حفظ حریم خصوصی متخصصان cryptographers و دیگر تکنولوژی کارشناسان به صورت جمعی تصمیم می گیرید چه چیزی دیجیتال شرکت ها باید برای شناسایی و کاهش فرزند شکار در سیستم عامل خود را—و پس از آن نیاز به شرکت در واقع آن را انجام دهد. این تدابیر این کمیته ممکن است توصیه به احتمال زیاد شامل چیزهایی مانند فعال و پویا و محتوای اسکن برای شناسایی و سوء استفاده از عکس و فیلم, اما همچنین نظارت بر ارتباطات به سازمان دیده بان برای شکارچیان که می تواند با تشکیل روابط با قربانیان بالقوه و “نظافت” آنها را برای بهره برداری.

هر چند به نظر می رسد کاملا متمرکز بر کاهش سوءاستفاده از کسب آن قانون قطعی مفاهیم رمزگذاری. اگر آن را به قانون تبدیل شد, شرکت ممکن است قادر به کسب درآمد خود را مسئولیت معافیت در حالی که ارائه پایان به پایان رمزگذاری شده خدمات است. این امر آنها را در موقعیت یا نیاز به قبول مسئولیت و یا حذف رمزگذاری حمایت در دسترس نباشد.

Facebook کرده است برجسته ترین استدلال ساخته شده در ماه های اخیر است که آن را به اندازه کافی می تواند شناسایی کودک شکار تهدیدات و بدون از بین بردن یا تضعیف اطلاعات کاربر مانند حمایت end-to-end encryption. این حفاظت تنها باعث می شود داده های قابل خواندن در فرستنده و گیرنده دستگاه های بوکس شرکت های خارج از دسترسی به داده های کاربر به طور مستقیم.

اجرای قانون مقامات و اعضای کنگره باید مقابله هر چند که شرکت های فن آوری نمی تواند انجام دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن کودک شکار و توزیع محتوای غیر قانونی در سیستم عامل خود را اگر آنها نمی تواند دسترسی خود به اطلاعات کاربران را.

“سهم ما از درآمد آن عمل حامیان تعهد به ایمنی کودک و ساخته شده اند نگهداری امن کودکان حاضر اولویت با توسعه و گسترش فناوری برای خنثی کردن های کودک آزاری مواد” توماس ریچاردز یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت:. “ما نگران کسب این عمل ممکن است مورد استفاده برای عقب رمزگذاری محافظت می کند که هر کس ایمنی از هکرها و مجرمان و ممکن است در حد توانایی شرکت های آمریکایی برای ارائه به بخش خصوصی و امن خدمات است که مردم انتظار دارند.”

Riana Pfefferkorn دستیار مدیر نظارت و امنیت سایبری در دانشگاه استنفورد مرکز اینترنت و جامعه برشمرد نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت مفاهیم اولیه پیش نویس درز از کسب آن عمل در ماه ژانویه است. پس از یک ارزیابی اولیه از نسخه ای از این لایحه معرفی شده در روز پنج شنبه او به سیمی که او می بیند به خوبی معنی تجدید نظر با هدف کاهش نگرانی های که کسب آن می تواند نقض اول و چهارم و پنجم متمم حقوق مربوط به گفتار و حریم خصوصی و قانونی جستجو. اما او می گوید این لایحه باقی مانده است و اساسا مشکل ساز است.

“من این را به عنوان یک تلاش برای درمان رویه مشکلات در حالی که پرتاب یک استخوان تا حدودی به آزادی مدنی و حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی” او گفت: سیمی. “اما در زبان های اضافی آن را برای من روشن است که این است که هنوز هم برای رفتن به یک وسیله نقلیه برای دادستان کل دستمزد خود را از جنگ در رمزنگاری. و نوع آن از یک جعبه سیاه است. یکی از ترس من این است که اگر این اجرا شد چه برای جلوگیری از چین گفت: “علاوه بر نظارت برای کودک آزاری تصاویر, به نوبه خود این روز برای اویغوری فعالان آزادی بیش از حد است.'”

بهرهکشی از کودکان در حال حاضر تمرکز اخیر در جریان مبارزات انتخاباتی توسط وزارت دادگستری برای شکستن رمزنگاری. در ماه اکتبر برای مثال دادستان کل بر ارسال نامه سرگشاده به Facebook, cosigned توسط بریتانیا و استرالیا از مقامات به طور مستقیم درخواست این شرکت برای استقرار end-to-end encryption حفاظت در سراسر آن خدمات پیام. که ماه DOJ همچنین میزبانی قانونی دسترسی اجلاس متمرکز بر کودک بهره برداری تحقیقات و چگونه شرکت های فن آوری می تواند کمک کند. در سال 2016 اپل در مقابل FBI مرحله نهایی مسابقات که آیا اپل می تواند مجبور به ساخت یک ابزار برای باز کردن یکی از سان برناردینو بورس’ اپل, DOJ سعی کردم به استفاده از تروریزم به عنوان یک اهرم برای تضعیف رمزگذاری. همه از این در خدمت به عنوان مهم زمینه برای کسب آن عمل می کنند.

“این است که عمیقا افتضاح پیشنهاد در سطوح مختلف می گوید:” جولیان سانچز, یک عضو ارشد در موسسه کاتو از کسب آن عمل می کنند. “با استفاده از این قابل ستایش هدف از مبارزه با استثمار کودکان به طلبانه شستن اجرای قانون ناموفق دهه تلاش برای تضعیف قوی end-to-end encryption. و آن codifies ایده استفاده از بخش 230 ایمنی—که بدون آن هیچ پلت فرم آنلاین در واقع می تواند خطر ابتلا به میزبانی محتوای تولید شده توسط کاربر در مقیاس به عنوان یک چماق به زور کسب و کار خصوصی به اتخاذ دولت-مصوب محتوای اعتدال شیوه است.”

در ضمن هر چند وزارت عدلیه در دوشنبه اطلاعیه نمایندگی داوطلبانه گام به مبارزه با دیجیتال استثمار جنسی کودکان, شبح از رمزگذاری بحث بيشترین نیز وجود دارد. در علاوه بر این به DOJ نمایندگان از تمام پنج چشم هوش اتحاد کشورها با حضور در راه اندازی و درگیر در این طرح است. انگلستان به طور خاص تحت فشار قرار دادند و ضد رمزگذاری قوانین در ماه های اخیر و استرالیا تصویب قانونی دسترسی به قانون در پایان سال 2018 با عمده پیامدهای بالقوه برای حفاظت و همچنین.

“رمزگذاری باقی می ماند فیل در اتاق” جیمز Brokenshire بریتانیا امنیتی وزیر گفت: در طول DOJ کنفرانس مطبوعاتی. “من می گویند که قرار دادن کودکان ما در معرض خطر ابتلا به اعتقاد من در حال حاشیه حریم خصوصی سود چیزی است که من واقعا در تلاش برای باور هر یک از ما می خواهند.”

حفظ حریم خصوصی و امنیت کارشناسان به اتفاق آرا مخالفت با Brokenshire را ارزیابی. استدلال آنها برای چندین دهه در دفاع از رمزنگاری است که هر اندازه گیری که تضعیف و یا حذف آن را در معرض میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر به تهاجمی نظارت توسط هر دو دولت و جنایتکاران مانند معتادان است. در ضمن در جهان بدون رمزگذاری قوی برای حمایت از مردم عادی دولت و مجرمان خواهد بود که دو گروه اصلی است که به ناچار حفظ معاف و یا دسترسی غیر قانونی به شدت رمزگذاری شده ابزار.

“به دست آوردن آن عمل می کنند را تهدید می کند ایمنی از فعالان قربانیان خشونت های خانگی و میلیون ها نفر از دیگران که تکیه بر رمزنگاری قوی هر روز” کیت Ruane ارشد قانونی وکیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در بیانیه ای گفت:. “از آنجا که از ایمنی و امنیت رمزنگاری فراهم می کند, کنگره بارها رد قانون که ایجاد یک رمزگذاری backdoor. این لایحه است نه راه حل واقعی و جدی مضرات آن ادعا می کند به آدرس.”

DOJ ابتکار است کمتر بحث برانگیز, چرا که آن را داوطلبانه است. اما کسب آن عمل بالقوه برای تبدیل شدن به قانون و خدمت به عنوان یک الزام آور همتای نگرانی محققان در تمام نقاط طیف سیاسی است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im