در ماه مارس زمانی که شکوفه های گیلاس شروع به شکوفه دادن ژاپنی پا رله مشعل المپیک را لگد کردن در یک ورزشگاه فوتبال 12 مایل از فوکوشیما Daiichi نیروگاه هسته ای. مجاور مجموعه ورزشی نیز میزبان بازی های بیس بال و سافتبال (persian) منطبق است. که محدود به تعجب و شاید نگرانی برخی از شرکت کنندگان که حافظه نیروگاه فاجعه بار بحران نه سال پیش است که هنوز هم تازه است. اما در واقع دولت شده است به شدت decontaminating و توانبخشی استان فوکوشیما و زندگی آرامی بازگشت به منطقه ممنوعه است.

جایلز قیمت بررسی این وهم آور تحول در کتاب جدید خود محدود اقامتمستند کارگران ساختمانی در دفتر هواپیماهای بدون سرنشین و حتی یک راننده تاکسی است که دولت می پردازد به پرسه زدن در نیمه خیابان خلوت از مشتریان هنوز هم چند. “وجود دارد این کمی جیب مردم در گرفتن زندگی دوباره” قیمت میگه. “شما یک خانه است که بازسازی شده در کنار یک خانه است که هنوز هم ویران با علف های هرز در حال رشد خارج از آن.”

قدر-9.0 بزرگ شرق ژاپن زلزله آن را به عنوان مراجعه کننده به آنجا زده این کشور در شمال شرقی ساحل در 11 مارس 2011 راه اندازی یک سونامی است که نقض دیوار دریا و برش تمام قدرت به گیاه. سوخت ذوب شده در سه راکتور انتشار 940 petabecquerels از ذرات رادیو اکتیو—به اندازه کافی به هر کس روی زمین یک رایگان X-ray. در پی بیش از 100000 نفر فرار 12-شعاع مایل در اطراف گیاه است.

ژاپن پس از ریخت و 27 میلیارد دلار به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر. برخی 75,000 کارگران پاک کردن جاده ها و دیوار و پشت بام و ناودان و لوله های تخلیه. آنها را محروم چشم انداز از 600 میلیون فوت مکعب از چمن و درختان و خاک و پر آن را به میلیون ها نفر از tarp کیسه های. راکتور خود را در حال توقف است اما هوا دوز نرخ در مناطق مسکونی کاهش یافته است 71 درصد به 0.37 microserviet در هر ساعت در محدوده طبیعی تابش پس زمینه.

مشتاق به بازگشت به حالت عادی دولت شروع به بلند کردن اجسام تخلیه سفارشات در سال 2014 برای مناطق با کلی سالانه دوز تابش زیر 20 millisieverts—که معادل 200 اشعه x قفسه سینه و 20 برابر حداکثر مقدار در نظر گرفته امن با استانداردهای بین المللی. به فریب ساکنان آن ساخته شده و یا بازگشایی بیمارستان ها, مدارس ابتدایی, خانه, آپارتمان و مراکز و همچنین به عنوان یک مجموعه ورزشی نیروگاه خورشیدی, خانه سالمندان و یک بزرگراه است. آن را نیز کاهش ماهانه 1000 دلار حق الزحمه evacuees دریافت شده از Tokyo Electric Power Company, که صاحب نیروگاه هسته ای.

قیمت های آموخته شده در مورد فوکوشیما را احیا در حالی که تحقیق در سایت برای بازی های المپیک یک موضوع او را به ضرب گلوله از سال 2008 زمانی که ساخت و ساز آغاز شد در نزدیکی خانه خود را برای بازی های لندن. داستان مجذوب او تا سال 2017 او پرواز به توکیو, استخدام مترجم و سوار را به قلب فوکوشیما—نگه داشتن خود ویندوز نورد. “این عجیب و غریب روانی چیزی که شما می دانید که شما در حال رفتن به جایی که تغییر داده شده است اما این تغییر داده شده است در راه است که شما نمی توانید ببینید و یا درک” قیمت میگه. “آن را با ذهن خود را.”

او در بازدید از نامه و Iitate دو شهرداری که دچار برخی از بالاترین دوز تابش. آنها خانه به حدود 1200 نفر از سابق خود را در ترکیب جمعیت 28,000. زمانی که قیمت بازدید او از پیمایش “مخلوط دولت از بازسازی و پوسیدگی.” در این منظمی برای مراقبت مرکز شهر محلی به کار رفت گفتگو بیش از قهوه و حتی با حضور در جشنواره فرهنگی. اما دور از جاده های اصلی و عبور به مناطق محدود شده است همه چیز به سرعت تفویض. قیمت انجام Geiger counter در تمام زمانها و او متوجه شده که او منحرف بیش از حد “تابش شروع به پریدن از همه جا.” پس از بررسی منطقه در ماه اکتبر 2018 صلح سبز به این نتیجه رسیدند که آلودگی باقی خواهد ماند و بالاتر از 1 میلی در هر سال برای چند دهه.

برخی از ساکنان با او صحبت کرد نیست نگران تابش; دیگران بودند اما احساس آنها ندارد هر جا دیگری بروید. احساس خود را از ترس و عدم اطمینان بافندگی در سراسر قیمت, تصاویر عکاسی با یک دوربین مادون قرمز را کاهش می دهد که صحنه به جزئیات کمتر بلوک از شعله ور رنگ—مناظر نورانی زرد یا سبز مردم و گاو یک آفتاب سوخته ، این روش به طور معمول مورد استفاده در صنعت و پزشکی برای پیدا کردن ساختمان گرما نشت و سرطان اما قیمت برد آن بیشتر استعاری هدایت تمرکز بر جهان نامرئی که اشکال فوکوشیما واقعیت تا آنجا که قابل مشاهده ، روانی تلفات فوکوشیما شده است بزرگ: فقط یک نفر مرده است از قرار گرفتن در معرض تابش اما شده است وجود دارد افزایش در مرگ و میر در میان افراد مسن مجبور به ترک خانه های خود غیر مسری بیماری هایی مانند دیابت و مشکلات روحی و روانی مانند PTSD.

در این راه محدود اقامت باز می شود گسترده تر گفتگو در مورد بزرگتر جلوه های زندگی در یک محل آلوده با فاجعه و آنچه اتفاق می افتد به مانند جوامع پس از اخبار چرخه و پاکسازی خدمه در حرکت است. به عنوان قیمت آن را قرار می دهد “ما چگونه در این محیط? ما می تواند همچنان در آنها است یا نه؟”

محدود اقامت* است که در این ماه از اتصالات سست.*


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی