به طرز مرموزی تیره ویلیس برج در صدر این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

هفته گذشته سیل زدم قدرت به ساختمان که قبلا شناخته شده به عنوان برج سیرز, ایجاد یک دستور apt استعاره بصری برای سال 2020 است.

بهار اگر شما شده است قرنطینه در داخل و هم را متوجه نمی فنر است. خورشید است آب و هوا در حال گرم شدن است و میشیگان دهکدهای از دست داد دو سد در, جاری شدن سیل در مناطق وسیعی از این دولت حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت ساخته شده مبهم تهدید در مورد قطع کمک های مالی به دولت به دلیل چگونه آن را ارائه غیابی. خوب است که گذشته کمی نیست که هر چیزی برای انجام با فصل—سیاست آمریکا در ادامه apace سال-دور—اما آن را هنوز هم ذکر شده است. در جای دیگر شما ممکن است انتظار در حالی که اظهارنامه مالیاتی خود را Lana Del Rey می خواهد به مبارزه با افرادی که استدلال او را glamorizing روابط سوء استفاده و دانشمندان ناسا ممکن است کشف کرده اند یک جهان موازی که در آن زمان اجرا می شود به عقب (و یا شاید نمی شود). به عبارت دیگر همه چیز را تحت کنترل وضعیت طبیعی است. اما این فقط آغاز کار است. در اینجا هر چیز دیگری در اینترنت بود صحبت کردن در مورد در هفته گذشته.

رئیس جمهور تهمت می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین

آنچه اتفاق افتاد: فقط زمانی که شما فکر می کنید شما می خواهم شنیده گذشته از هیدروکسی کلروکین می آید خروش دوباره—در بیانیه ای از رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد که او شده است مصرف آن را با وجود این واقعیت است که آن را موثر ثابت شده است به عنوان یک درمان برای Covid-19.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: قبل از این هفته بوده است چندی پس از رهبر جهان آزاد بود واقعا صحبت در مورد هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا است که او می خواهم به نام “تغییر بازی” از نظر تاثیر آن بر coronavirus حتی به عنوان FDA هشدار داد در برابر استفاده از تست نشده دارو برای Covid-19 دلیل به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عوارض جانبی. در واقع برخی به ذکر است که رئیس جمهور تهمت به حال باب روز پایین خود را ترویج مواد مخدر به عنوان کسانی که عوارض جانبی شناخته شده تر شد. همچنین رئیس جمهور تهمت بود نقل مکان کرد به صحبت کردن در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از آن به نظر می رسید به عنوان اینکه هیدروکسی کلروکین را لحظه ای به حال به تصویب رسید. معلوم است آن را به حال.

بله در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او شخصا مصرف مواد مخدر پس از چندین نفر در کاخ سفید از جمله تهمت شخصی نوکر آزمایش مثبت برای Covid-19. این می آید پس از مطالعات در مورد مواد مخدر پیشنهاد شده است که در حالی که خواص درمانی آن هنوز ثابت شود خطرات آن به مراتب بیشتر آشکار است.

ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه کاخ سفید اقدام به گرفتن تا از طریق یک نامه از رئیس جمهور پزشک پشتیبان گیری از ادعا.

چیزی شایان ذکر است هر چند—نامه لزوما می گویند آنچه که برخی از مردم فکر می کنم که آن را انجام داد.

پس چه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران در دولت فکر می کنید ؟

در همین حال فاکس نیوز’ نیل Cavuto اشاره در هوا “اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه … آن را به شما را بکشند. من نمی توانم استرس به اندازه کافی. این شما را بکشند.” این باعث تهمت به حمله Cavuto. در ضمن مجلس نانسی پلوسی تا به حال این را می گویند.

در حالی که این دیدگاه قطعا رسانه ها توجه و درخواست گفتگو در مورد چربی شرمندگی به عنوان #PresidentPlump trended در رسانه های اجتماعی در پی—تهمت نمی clap بازگشت.

غذای آماده: گرد کردن هفته این اتفاق در روز جمعه.

تبریک تیفانی

آنچه اتفاق افتاد: گاهی اوقات آنچه به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم و تبریک به کسی برای فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق است که در واقع چیزی بسیار متفاوت است. اما پس از آن هر فارغ التحصیل است که تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: از آن آغاز شده به عنوان یک نسبتا خوش خیم جیر از یک پدر به فرزند خود—اگر چه به عنوان چیزهایی که ممکن است مورد بوده است. با اینحال در اواسط هفته رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان استراحت به ارسال این پیام به جهان و یک فرد خاص است.

این است که (بیشتر) خوب است. در عرض چند ساعت “تبریک تیفانی” یکی از موضوعات پرطرفدار در توییتر—اگر چه زمان رخ داده است که استفاده از عبارت بود نوسان تا حدودی خارج از موضوع.

و نیز وجود دارد توییتهایی مانند این.

اگر شما کنجکاو هستید که یک مرجع به یک حکم قانونی است که اجازه تقلب کت و شلوار در برابر تهمت و او سه فرزند ارشد کودکان و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت ها برای ادامه, با این کت و شلوار را متهم کرده که آنها به دنبال “به غنی سازی خود را به طور سیستماتیک defrauding از لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده شده مردم به دنبال سرمایه گذاری در تحصیلات خود شروع به خود را کسب و کار کوچک و دنبال رویای آمریکایی.”

به عنوان تنها باید انتظار می رود رسانه های جریان اصلی متوجه روند. اما در اینجا یک پیچ و تاب و اضافه به همه چیز: رئیس جمهور توییت تبریک دختر خود را برای فارغ التحصیلی به نظر می رسد در صبح روز چهارشنبه—اما بود که یک روز پس از توییتهایی مانند آنهایی که در زیر.

در واقع تیفانی تهمت فارغ التحصیل شده در مارس 16, کامل چهار روز قبل از رئیس جمهور تهمت توییتی را تبریک و آن را به دور از یک راز با توجه به پوشش رسانه ای آن در زمان دریافت. تا بود مغلوب ساختن پیشی جستن عموم شرمنده به تبریک دخترش از طریق رسانه های اجتماعی است ؟ یا او فقط مشغول است ؟ او باید مقدار زیادی که در هفته گذشته است. شاید مردم آمریکا هرگز نمی خواهد می دانم.

غذای آماده: مطمئنا دیگر مردمی بود و این همان واکنش مناسب است ؟

جو روگان می رود به Spotify در

آنچه اتفاق افتاد: Spotify برداشت جو روگان پادکست در چه تنها می تواند به عنوان یک “معامله بسیار بزرگ.”

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: در سال های اخیر این جو روگان تجربه صعود به نمودار تبدیل به یکی از محبوب ترین پادکست در جهان است. Spotify در همین حال شده است در یک ماموریت برای تسلط بر جهان از صوتی است. سپس در هفته گذشته این اتفاق افتاده است.

بله کمدین سابق عامل ترس میزبان و ران پل حامی جو روگان در حال حرکت است پادکست خود را به طور انحصاری به Spotify قبل از پایان سال است. فکر می کنم که کوچک سیب زمینی ؟ آن را نمی.

صرف این مقدار پول ممکن است به نظر می رسد مانند یک خطر تا زمانی که شما ببینید که چه اتفاقی پس از اعلام.

ظاهرا بازار واقعا دوست دارد روگان. به نظر می رسد که این درس در اینجا. یکی از عجیبترین عوارض معامله شد تماشای مردم اعلام کند که این پایان روگان فعلی که یک استدلال است که ممکن است حس را اگر او در زمان خانه نبود تا حد زیادی یوتیوب.

شاید این است که در واقع به احتمال زیاد به معنی این است که پادکست در حال حرکت به یک عصر جدید و موج جدیدی از pivoting به تصویری می تواند در اینده نزدیک—که می تواند یک bellwether برای شرکت های رسانه ای در تلاش برای بازسازی میان کاهش درآمد تبلیغات و اخراج های دسته جمعی.

غذای آماده: وجود دارد هیچ انکار که ترکیبی از روگان جمعیت شناختی مخاطب برای رسانه ها و داستانهای بسیار دخالت Spotify منجر به برخی از پاسخ های جالب به این داستان خاص. از جمله این یکی از یک زندگی واقعی Armie Hammer شخصیت.

ویلیس برج تاریک می رود

چه اتفاقی افتاده است: به هر کس در شیکاگو آن را نه فقط پارانویا: شاید چیزی واقعا که تماشای شما در شب. شاید این برج ویلیس (با نام مستعار برج سیرز).

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: دست هر کس که تا به حال “افق شیکاگو ایده آل استعاره بصری برای سال 2020 به عنوان یک کل” ، آن زمان را برای شما به جمع آوری.

آن را به عنوان معلوم برج رفت و تیره در آخر هفته گذشته به دلیل جاری شدن سیل. (اگر شما کنجکاو که چگونه است که اتفاق می افتد و به همین دلیل آن را به ظاهر تنها بر یک ساختمان در اینجا پاسخ خود را.)

ساختمان خاموشی نشانه چقدر بد همه چیز در شیکاگو—پاسخ بسیار بد است که ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده با توجه به فقدان نسبی در سراسر کشور تحت پوشش—اما این که چرا کسی در مورد آن صحبت شد. در عوض آنها متمرکز چقدر وحشت زده به برج ویلیس به نظر می رسد با همه چراغ ها خاموش است.

منظورم آن نوع به نظر می رسد مانند چیزی است کهآن را نمی کند? اما چه آن را مانند نگاه ؟

خوب مطمئن است که ممکن است آن را. جای تعجب بیش از این ربات به نظر می رسد نسبتا قانع کننده باشد.

برای کمیته مبارزه با سانسور طرفداران وجود دارد قطعا چیز دیگری را ببینید.

در حال حاضر یکی برای طرفداران تالکین در خارج وجود دارد.

مانند ما گفت: افق شیکاگو ایده آل استعاره بصری برای سال 2020 به لطف ویلیس برج. فقط آن را قبول کند.

غذای آماده: صحبت از “برج ویلیس” …

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است به هر کس قصد دارد در سال 2020

چه اتفاقی افتاده است: در این سال که در آن هر کسی که ساخته شده هر نوع از برنامه های در حال حاضر آموخته به آنها را بوسه خداحافظی اما حداقل همه رو یک الگوی رفتاری خارج از آن. که رو به تعداد برای چیزیدرست است ؟

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: اجازه دهید فقط آن را بپذیرد: 2020 قصد ندارم در این راه هر کسی فکر آن را و در هفته گذشته در توییتر واقعا در آغوش این واقعیت است که برای اولین بار در تنها راهی است که مسائل: از طریق به راحتی قابل فهم سه کلمه الگوی رفتاری.

آن را ایده آل و الگوی رفتاری برای این زمان—برخی نوشته بودند حتی یادآور پیر الگوهای رفتاری از اینترنت است که بود! که به معنای البته که آن رفت جریان اصلی بسیار بسیار به سرعت در واقع. اما چرا باید آن را نمی? این یک الگوی رفتاری است که هر کس می تواند درک!

بله برای تلفن های موبایل در مورد حق است.

غذای آماده: برخی از افراد حداقل بودند refreshingly صادقانه در مورد چگونه همه چیز را تحت تاثیر شیوه زندگی خود را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار شده است. آنچه ما آموخته است ؟
  • فیلم را نشان می دهد و به rewatch زمانی که شما طلب عادی
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im