پایان Handshakes—برای انسان و روبات

محققان سال ها صرف آموزش ربات به لرزش دست—تلاش احتمالا doomed by جهانی به نوبه خود در برابر تماس با انسان.

Elenoide آندروید ساخته شده بود به تکان دادن دست خود را. او به نظر می رسد مانند یک مادام Tussad تفسیر از یک prim پنجم-معلم کلاس. او لباس پوشیدن و در یک ماهی قزل آلا ژاکت کش باف پشمی با طراحی لبه های یک زانو طول دامن راه راه و یک کلاه گیس ساخته شده از خاکستری بلوند موی انسان است. دست گرم با حرارت پد پنهان در زیر کف دست. در طول آزمایش او می پوشد سفید باتلر ،

اموزش بورس-همبورگ که مطالعات انسان-ربات تعاملات در دانشگاه فنی دارمشتات در آلمان داوطلب خدمت سربازی Elenoide—که در اصل ساخته شده در ژاپن—برای شرکت در یک نوع از physicalized تست تورینگ در سال گذشته است. در یک سری از آزمایشات او قرار Elenoide در کنار یک فرد واقعی (همچنین پوشیدن ساقی دستکش) و دستور یک چشم بسته از شرکت کنندگان به لرزش هر یک از دست های خود را. اگر شرکت کنندگان نمی تواند تشخیص دهد که دست پوست و استخوان شد و از پلاستیک و پنوماتیک Elenoide خواهد منتقل می کند. تنها چهار نفر از 15 نفر فریب خورده بودند; باقی مانده 11 فکر دست او بود بیش از حد سفت و آن گرمای بیش از حد ناهموار معنی Elenoide تا حد زیادی موفق به فرار لمسی غیر طبیعی دره و تبدیل شدن به یک کامل گوشت و فشار simulacrum بشریت است. اما سهام-همبورگ داده نشده است. حتی در حال حاضر زمانی که ایده بسیار clasping دست از با استفاده از لمس فیزیکی برای ایجاد و سیمان اوراق قرضه اجتماعی—teeters به سمت تابو.

این Covid-19 همه گیر است طرح میتوانست به هنجارهای اجتماعی به خصوص با سلام. در فرانسه دولت هشدار داده است در برابر بوسیدن گونه. در نیوزیلند یک قبیله مائوری را ممنوع کرده است سنتی بوی پستال که در آن مردم مطبوعات بینی خود را با هم و استنشاق یکدیگر نفس است. در سراسر غرب و در تنظیمات کسب و کار در سراسر جهان—از دست دادن شده اولیه مصدوم. “من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به صداقت با شما” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در ماه آوریل است. اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها تایید و در حال حاضر به پیروی از چنین اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد اما از دست دادن است سوگواری در راه است که از تراکم به یک آسانسور است. “از دست دادن بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود ژست برای ساخت وعده ها و توافق نامه های” سهام-همبورگ می گوید. “این بسیار مهم اجتماعی است.” فضای خالی از دست دادن آن در ایجاد مودب تعاملات اجتماعی هم مهم است.

Fauci نیست اولین کسی که به توصیه jettisoning از دست دادن به طور کامل. دست کثیف و ثابت بردار انتقال بیماری به طوری که در تماس با تعداد کمتری از آنها به صورت روزانه ممکن است برای سلامت شما خوب. Fauci فکر می کند آن را حتی ممکن است کاهش نرخ سایر بیماری های عفونی مانند آنفلوانزا است. Germaphobes—و برخی از متخصصان پزشکی—شده اند گفت: به عنوان مقدار برای سال. علامت Sklansky اطفال متخصص قلب و عروق و خود توصیف germaphobe شده است به راه انداختن جنگ در دست در مراقبت های بهداشتی تنظیمات از اوایل 2000s. “مردم خندید من” Sklansky می گوید. “آنها می گویند گوش دادن دریافت بیش از آن.” Sklansky نمی توانید بیش از آن. در سال 2014 او حتی بازنویسی شعر به 1970s کشور ضربه “من می تواند کمک به” آن را به ضد دست دادن PSA و آن در یوتیوب منتشر شده.

Sklansky استدلال می کند که دلیل برای ترک دادن گسترش فراتر از انتقال بيماري هر چند که به اندازه کافی باید. “بسیاری از مردم نمی مانند تکان دادن دست به صورت فرهنگی و یا دلایل مذهبی,” او می گوید. برخی از مردم مسلمان به عنوان مثال خودداری از دست زدن به اعضای جنس مخالف در سلام. “وجود دارد یک قدرت پویا در یک محیط پزشکی” Sklansky می گوید. “بیمار ممکن است بخواهید به ناراحتی دکتر. آنها ممکن است احساس اجبار به لرزش دست. من فکر نمی کنم که درست است.” با توجه به لئونارد Mermel که مطالعات پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی در دانشگاه براون این قضیه نیز صادق است: مطالعات نشان داده است که بسیاری از بیماران انتظار دارند و می خواهند از دست دادن خود را به طوری که پزشکان آموزش دیده برای انجام آن است.

همان تنش های اجتماعی وجود داشته باشد خارج از بیمارستان ها بیش از حد. تصور کنید rebuffing بالقوه رئیس یا کارمند دادن در پایان یک مصاحبه شغلی. حداقل آن را بی دست و پا به عنوان handshakes اغلب هستند. آنها بسیار باارزش و به شدت مورد قضاوت قرار, بیت اجتماعی choreography. بیش از حد نرم و به شما اعلام لنگی ماهی. بیش از حد سخت و شما چیزی را ثابت کند. شما ممکن است تجربه از دست دادن به عنوان یک تست تورینگ راه Elenoide اما آنها همیشه چیزی برای تصویب و یا شکست است.

در عین حال از دست دادن تحمل آن را به عنوان است برای هزاران سال. هیچ کس نمی داند دقیقا از کجا و چگونه به دست آغاز شده اما باستان است. نمونه هایی از دست دادن در تاریخ هنر به حداقل قرن نهم به امداد بابلی و آشوری حاکم بندی یک داد. مردم معتقدند که این حرکت ممکن است شروع به عنوان یک تظاهرات که دست های خود را برگزار می شود بدون سلاح. (در زمینه Covid-19 آن را در دست خود را که تبدیل به سلاح هسته ای است.) این محبوبیت در آمریکا ممکن است بنیادی از قرن 18 لرزنده اولویت برای حرکت بیش از آنچه که آنها را دیدم به عنوان کمتر دموکراتیک جایگزین مانند رکوع. در حال حاضر آن را تبریک استاندارد در غرب و کسب و کار بین المللی جهان—اگر چه به عنوان رئیس جمهور تهمت مشترک غم انگیز دست دادن با دیگر رهبران جهان نشان می دهد آنها نه همیشه ارام و یا دموکراتیک است.

دست دادن ارزش نیست به همان اندازه در میان تمام اجتماعی و فرهنگی گروه است که عمل آنها. با توجه به يطا گروهی شناختی عصب شناسی که در حال حاضر تحقیقات حافظه است اما انجام مطالعات متعدد در افراد ارزیابی از دست دادن هر کس او مورد مطالعه قدردانی از دست دادن. آنها گرفته شده است به عنوان نشانه ای از حسن نیت و اعتماد و شایستگی کسب و کار. اما Katsumi دیدم یک گروه مغز نور بیش از همه دیگران زمانی که آنها شاهد خوب دادن شرکت: مردان و مردان سفید در خاص است. “وجود دارد یک مقدار خوبی از شواهد که از دست دادن یک مرد فعالیت” Katsumi می گوید. “اگر شما انجام یک مطالعه مشاهدهای نر-نر تعاملات شامل یک دست دادن خیلی بیشتر از زن-زن یا مخلوط جنسیتی تعاملات است.” یک جستجوی سریع در گوگل را نشان می دهد مقالات فهرست نویسی چند سویه های جنسیتی دست دادن احساس وحشت و نگرانی. وجود دارد نگرانی در مورد قدرت گرفتن تواریخ از boardroom دست دادن snubs, مشاوره ستون اصرار زنان برای شرکت در گوشت فشار دادن و برای مردان به تن کردن ماچو استخوان-سنگ شکن معمول در هنگام برخورد با همکاران خود را.

جای تعجب کوچک روبات چنین مشکل. سهام-همبورگ همراه با همکاران Moritz Arns و Clément Gosselin انتخاب دست دادن نه تنها برای اهمیت آن بلکه برای پیچیدگی آن است. این ربات به رسمیت شناختن یک دست حرکت به سوی آن را دقیقا درک فشار و کشش دور. (تمام کسانی که مراحل دشوار هستند اما Arns و Gosselin یافت شبیه سازی squidginess به میان سخت ترین. “هنگامی که شما درک دست و فشار شما انتظار آن را به تغییر شکل به سرعت” Gosselin می گوید.) این نامشهود مجموع تمام عناصر—دقت بتواند نیروی سرعت و روان بودن حرکت است که باعث ایجاد توهم می بینی و با آن توهم تشخص و درک درستی از این حرکت فرهنگی و وزن. “برای من آن را توصیف فوق العاده مهم قدرت تعادل می گوید:” Arns. “این بیش از سرعت و بتواند نیروی. من نمی دانم که از هر گونه حرکت فراهم می کند که این بینش در آن لحظه کوتاه.” برای یک ربات انسان دست دادن آن روشن نیست آنچه که بینش خواهد بود.

مردم آموزش این تورینگ-آماده دست شیکر فکر می کنم که این پیچ و تابدار فرهنگی معنی شبیه سازی از صمیمیت و بینش است که باعث می شود تلاش ارزشمند به خصوص در حال حاضر. “روبات ها بیشتر قبول طبیعی تر آنها رفتار” سهام-همبورگ می گوید. “ربات پذیرش کلید است … چرا که آنها یک وسیله مهم برای جلوگیری از عفونت است.” پذیرش فقط مهم تر اگر روبات ها تبدیل به stand-ins برای بشر کارگران و همچنین همکاران. سهام-همبورگ پیش بینی روبات ها در خرده فروشی تنظیمات در بیمارستان سرگردان سالن خالی از ساختمان های اداری در حالی که انسان کارگران در خانه بمانند. Gosselin می بیند رباتیک handshakes به عنوان یک راه برای تسهیل ارتباطات مجازی با انسان در هر طرف کنترل و تعامل با یک ربات دست. “هدف کلی این بود که قادر به ارائه تعامل بین درمانگر و یک مشتری از راه دور,” او می گوید. “و یا بین یک معلم و دانش آموز.” لمس Gosselin می گوید: به مردم چیزی مربوط به—هر چند که از راه دور استاد دست نشانده (و با داشتن یک منتزع بازوی خود را در دفتر) به نظر می رسد و نه گریز از مرکز.

با توجه به نحوه فرهنگی مملو از دست دادن است, توزیع با آن ممکن است ساده برای همه است. “این می تواند لحظه ای جدید را برای جامعه غربی به قدم به عقب ارزیابی مجدد و فکر می کنم یکی دیگر از تبریک به انتقال اعتماد است که نیازی به دادن” Mermel این متخصص بیماری های عفونی می گوید. حتی به عنوان اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های شل Mermel فکر می کند که از بهداشت عمومی نظر, بهتر است برای حفظ یک دست کردن روش. و اگر انسان نیست, دست دادن, آن را نمی خواهد حس را برای روبات ها به هر دو. شاید تحقیقاتی که انجام شده است تا کنون می تواند جایگزین به سمت robo-آرنج ضربه—که سود بیشتر احساس بی دست و پا (بیشتر رباتیک) از دست دادن هر حال. همچنین, آن را ذخیره ثروت در ربات ضد عفونی کننده دست.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im