حماسه سیبری سفر به حل انقراض رمز و راز

یک چهارم میلیارد سال پیش بزرگ فوران های آتشفشانی سوخته زغال سنگ و منجر به بدترین انقراض در تاریخ زمین است. در اینجا این است که چگونه دانشمندان شکار شواهد.

برخی از 250 میلیون سال پیش موجودات زنده از زمین با داشتن یک زمان بسیار بدترین زمان شما ممکن است می گویند. پرمین-تریاس انقراض رویداد اتفاق می افتند که در آن 70 درصد از زمین های گونه و 96 درصد از گونه های دریایی ناپدید شد. فراری گرمایش جهانی مطرح کرده بود استوایی اقیانوس درجه حرارت 104 درجه فارنهایت است. دریاها به سرعت اسیدی بنابراین پوسته مخلوقات تلاش برای ساخت محافظ خانه. در واقع این فسیل نشان می دهد که این گونه آن را بدترین شواهد قوی است که انقراض را مقصر بود CO2 mucking با اقیانوس ها’ تعادل pH و بقیه سیاره که برای ماده. در هر دهه یا بیشتر ازن-خوردن گازهای حل خواهد زمین را لایه محافظ در آسمان تابش گیاهان و حیوانات قبل از لایه ازن بسته شد. این اتفاق دوباره و دوباره اجازه می دهد تناوبی انفجار شدید تابش به بمباران این سیاره است.

یکی از دیرینه فرضیه به علت پرمين-ترياس انقراض, همچنین شناخته شده به عنوان در حال مرگ به صدا در خواهد صباح آشنا برای ما انسان های مدرن: در مقیاس بزرگ سوزاندن زغال سنگ. تنها چنین فاجعه دانشمندان حساب کرده بود قدرت برای تبدیل زمین تا ریشه در یک دوره کوتاه از زمان; فسیل نشان می دهد که گونه نیست مرگ خاموش یکهو بیش از میلیون ها سال یا صدها هزار سال بلکه هزاران سال. کربن خارج می گردند آتشفشانی رویداد به تنهایی—حتی بزرگترین کوپن—نمی تواند توضیح دهد چنین تحولات ناگهانی و عمده. و هیچ مدرکی وجود ندارد که از یک سیارک اعتصاب در این دوره بود که کشتن دایناسورها 190 میلیون سال بعد.

این یک نظریه است. تنها مشکل این است که دانشمندان ندارد سخت شواهد برای اثبات عظیم احتراق زغال سنگ را تمام کسانی که گونه های در. اما آنها می دانستند که به کجا نگاه: در آنچه که ما در حال حاضر تماس سیبری بسیار سرد گستره زمین است که 250 میلیون سال پیش بود و چیزی جز سرد به دلیل آب گرفتگی شد با گدازه. آتشفشان پمپ بسیار سیاره گوک که این مسائل می تواند تحت پوشش کل قاره ایالات متحده یک نیم مایل ، و متاسفانه برای همه زندگی بر روی زمین دانشمندان مشکوک گدازه بود فلش-incinerating گسترده از ذخایر ذغال سنگ و بیرون آوردن مقادیر عظیم از گازهای گلخانه ای به اتمسفر است.

این که چگونه این نظریه می رود, به هر حال.

سیاره ای دانشمند Lindy الکینز (آرکانزاس)-Corinna از دانشگاه ایالتی آریزونا بود در یک ماموریت به آن را اثبات کند. اما مانند هر دانشمند دیگر او مانع با ناراحتی که شواهد او آرزو دراز در مناطق سیبری روسیه دولت اجازه نمی دهد شهروندان خود دیدار بسیار کمتر از محققان خارجی. اما در الکینز (آرکانزاس)-Corinna می خورد بوروکرات ها برای صبحانه است. پس از برش از طریق قرقره نوار قرمز برای نیمی از سال در تابستان 2008 او و تیم او پرواز از مسکو به قطب شمال شهر Khatanga شمالی از وسعت این تیم نیاز به نفوذ. خانه به یک هزار نفر از مردم آن را یک سکوی پرتاب برای قطب علمی اعزامی—یک جای خوب برای جلوگیری از اگر شما در حال رهبری به Taymyr شبه جزیره به سمت شمال به عنوان مثال به دنبال ماموت یخ زده.

researchers in grass

محققان در یک جزیره در Angara رودخانه در سیبری است. از چپ به راست: اسکات سفیهانه خندیدن, Lindy الکینز (آرکانزاس)-Corinna سام Bowring ست برگس و بن ،

عکس: اسکات سفیهانه خندیدن

برای دریافت وجود دارد, اگر چه دانشمندان تا به حال به هاپ در … بیایید می گویند نامتعارف پرواز از یک فرودگاه کوچک در مسکو. زمانی که آنها سوار آنها دریافتند که صندلی های خود شده بود بالا انباشت اشیاء بدست آمده با چمدان و جعبه—مسافر دیگر شد بازگشت به Khatanga برای تابستان. “برخی از مردم شروع به ستون توشه از سه کرسی بنابراین ما می تواند نشستن می گوید:” الکینز (آرکانزاس)-Corinna. “و این هواپیما شد تا به شدت لود شده است که آن را تقریبا آمار درختان در طول برخاست. آن راه رفت, گذشته پایان از باند و تقریبا هیچوقت آن را.” کوتاه اما با این حال پس از به ارتفاع کروز او و دو همکار تصمیم به گرفتن و پیدا کردن دوستان خود را نشسته در جای دیگر در هواپیما. “ما unbuckled ما کمربند صندلی و ایستاده بود و کرسی کاهش یافت و بیش از عقب, از آنجا که آنها نمی پیچ و مهره ای به هواپیما,” او می گوید.

دانشمندان. بنابراین ضربه زننده است.

از Khatanga آنها پرواز در اتحاد جماهیر شوروی نیروهای نظامی-حمل و نقل هلیکوپتر—هنوز pocked با گلوله سوراخ—به Kotuy رودخانه سرد عضلانی قطب شمال rager که در حالت ایده آل آنها در مقابله با یکی از کسانی که فانتزی زودیاک موتور قایق. “ما می خواهم گدایی دوستان روسی ما فقط اجازه دهید ما خرید برخی از Zodiacs. ما کشتی آنها وجود دارد. آن خواهید بود بهترین راه برای رفتن” می گوید: “الکینز (آرکانزاس)-Corinna. “آنها مانند” هیچ هیچ هیچ—هیچ کس دیگری آن را دوست دارم. اگر ما تا به حال Zodiacs و آنها را مجبور Zodiacs آن را نگاه واقعا بد است. آن را خراب کردن تمام میشوند. ما نمی توانیم Zodiacs.'”

“و آنها مانند” آیا زندگی را preservers. که واقعا توهین آمیز است.'”

شناور پایین رودخانه در کمتر فانتزی, قایق, وحی بیبهره از زندگی نگهدارنده آنها کشیده به هر وعده رخنمون است که ممکن است ارائه زمین شناسی سرنخ در مورد مواد منفجره سوزاندن زغال سنگ—سنگ های آتشفشانی بودند یک شاخص خوب است. اگر آنها در خصوص انتخاب نقطه, آنها می خواهم توقف و راه اندازی اردوگاه برای چند روز بررسی پرمافراست چشم انداز و summitting صخره. این دور شمالی و در طول تابستان خورشید از 24 ساعت در روز, اما در اوج روز که پرمافراست تمایل به گرم کردن.

“ما می تواند در چادر ما و ما فقط می خواهد به شنیدن این خروش عظیم لغزش به عنوان پرمافراست راه داد و تمام طرف از این صخره تضعیف کردن به گل و مقدار بسیار عظیمی از درختان” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید. “گاهی اوقات ما می تواند بالا رفتن از آن صخره در طول روز, و ما می خواهم به این مکان ها بودند که واقعا مو-بالا بردن. من کاملا آن را دریافت کنید—من نمی قرار داده و آن را هم در سر من—تا زمانی که یکی از همکاران من گفت: “شما می دانید, به این دلیل که ما در حال غرق شدن در تقریبا برای ما زانو در گل و لای در اینجا این است که چرا این همه پرمافراست ذوب شده است و احتمالا فردا آن را لغزش.'”

الکینز (آرکانزاس)-Corinna و همکاران او scoured سیبری چشم انداز اسکنه کوچک و 10 پوند sledgehammers در دست است. آنها به دنبال شواهد سخت از تحولات ناگهانی و عمده است که لگد کردن پرمين-ترياس انقراض: volcaniclastic سنگ—crumbly مسائل با مقدار زیادی از ذرات کوچک به هم چسبیده تقریبا مانند ماسه سنگ است.

hand holding coal

توده زغال سنگ در یک معدن در نزدیکی شهر Ust Ilimsk

عکس: اسکات سفیهانه خندیدن

“من واقعا می خواستم برای پیدا کردن این محل که شایعه شد که در آن وجود دارد مقدار زیادی از سنگ های حاصل از مواد منفجره فوران های آتشفشانی” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید: “چرا که این تنها راهی است که ما می دانیم که شما به طور موثر می تواند درایو شیمیایی به اتمسفر بالایی که در آن آنها به اطراف چرخید کل سیاره است.” او از بسته شدن در زمین شناسی علائم آخرالزمانی تغییر آب و هوا.

قبل از این منطقه سیبری تلاش برای از بین بردن تمام چندسلولی زندگی در این سیاره بود, صلح آمیز, داخلی, دریا که خشک شده و در سمت چپ یک “evaporite حوضه.” آب را تبخیر رسوب یک لایه از سنگ آهک و مواد معدنی غنی از کلر و برم—فکر می کنم از آن به عنوان مانند gunk که سمت چپ زمانی که شما را فراموش کرده ام قهوه یا چای را در یک فنجان. در نهایت یک باتلاق بزرگ در بالای این ماده معدنی لایه. به عنوان گیاهان و حیوانات تجزیه آنها سپرده لایه های زغال سنگ و نفت و گاز است. “بنابراین اساسا که کل منطقه مرکزی سیبری است که درست مانند یک کیک لایه ای از مواد سمی همه ایجاد شده توسط مادر طبیعت می گوید:” الکینز (آرکانزاس)-Corinna.

راز مواد تشکیل دهنده این لایه کیک است که ماگما که جریان از عمیق زیر و تزریق خود را بین لایه های سمی سنگ رسوبی تشکیل شده از خشک کردن دریا. “زغال سنگ بود و آخرین چیزی که در بالا اما ما می دانیم زغال سنگ تحت پوشش کل حوضه” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید.

به علت انقراض است که باز شدن بیش از صرف دهها هزار سال به نحوی که تمام کربن به حال به طور ناگهانی سوزاندن و به سرعت در حال گرم کردن کل سیاره. “فقط چند چیز است که باعث تغییر جهانی که” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید. “یکی از غول اعتصاب شهاب سنگ که وجود دارد هیچ مدرکی برای آن است. آن را باید یکی واقعا بزرگ و شواهد خواهد بود وجود دارد. یکی دیگر این است که یک جنگ هسته ای—بسیار مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد.”

یک گزینه سوم الکینز (آرکانزاس)-Corinna ادامه می دهد که “شما رو به شکل یک راه برای تغییر کل جو است. و راه را برای تغییر کل فضای درایو مواد شیمیایی به استراتوسفر است.” برای که شما نیاز به یک انفجاری آتشفشانی فوران و انتقادی برای الکینز (آرکانزاس)-Corinna شما نیاز به سنگ آن را اثبات کند.

اما نه همه آتشفشان ها خیلی اذیت کننده هستش. برای مثال در حال حاضر Kilauea نیست انفجاری به دلیل آن ماگما (چه با شما تماس چسبناک مسائل در حالی که آن را هنوز هم در زیر زمین — از آن می شود گدازه هنگامی که آن را ظهور) است که نسبتا نازک و آبریزش. زمانی که Kilauea را ماگما حباب به سطح آن منتشر شده آن گازها در مد منظم.

کوه سنت هلن از سوی دیگر teemed نسبتا ضخیم ماگما که بهتر تله گازهای. آن را به عنوان صعود توده ماگما به طور ناگهانی تر می شود کرد و آن را گسترش می دهد. و این بدان معناست که یک بزرگتر فوران چاه نفت. “اگر شما به اندازه کافی گازها در ماگما به جای آن حباب مانند سوپ آن را منفجر مانند یک متزلزل بطری نوشابه” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید. “دی اکسید کربن در نوشابه است در راه حل. آن را در فرم از حباب تا زمانی که شما لرزش آن را و یا آن را باز کنید. و این همان آزاد کردن فشار به عنوان ماگما می آید و نزدیک به سطح و تمام رايحههاي شکل حباب است.”

“این است که مانند Pinatubo یا Mount St. Helens اما در یک مقیاس بسیار بزرگتر” او همچنان ادامه دارد. “و کسانی که همه چیز باید به اندازه کافی گرما و گازها است که آنها رود تمام راه را به بالا و سوراخ از طریق tropopause به استراتوسفر است.” این tropopause یک لایه مرزی بین تروپوسفر—کمی از جو است که تماس با ما صفحه اصلی—و استراتوسفر است که شروع می شود در حدود 6 کیلومتر است. تروپوسفر نسبتا پر هرج و مرج پر از انواع ابر و وزش باد و آب و سیستم های, در حالی که استراتوسفر است که نسبتا آرام است. (پرواز هواپیما در این منطقه برای جلوگیری از تلاطم در واقع است.)

این آرامش هر چند کمک کرد محکوم همه کسانی که به گونه 250 میلیون سال پیش: مواد منفجره فوران های آتشفشانی در سیبری پانچ از طریق tropopause و سپرده بزرگ burps کربن به استراتوسفر است. اگر همه از آن گاز بوده و محدود به تروپوسفر بالا سیبری, این می ماند بیشتر محلی و به تدریج از بین می رود. آن را ساخته اند زندگی پر از بدبختی برای گیاهان و حیوانات زیر را در امان بقیه زمین انقراض است. به جای آن در سراسر جهان به عنوان یک لایه عایق از گاز گلخانه ای.

اما فوران خود تنها یک جزء از فاجعه; آنها به تنهایی نمی تواند منجر به چنین شدید و سریع گرم شدن کره زمین. الکینز (آرکانزاس)-Corinna و همکاران او بودند به دنبال شواهدی وجود دارد که در مقیاس بزرگ سوزاندن زغال سنگ و همچنین کمک به انجام در زندگی بر روی زمین است. شناور پایین رودخانه سیبری در طول شش جداگانه اعزامی در قایق بادی که حاضر به ماندن متورم—الکینز (آرکانزاس)-Corinna جستجو برای شواهد در صخره, چهره ها, مکان هایی که در آن همه ظهور یک چهارم میلیارد سال پیش. “هر صخره امتداد رودخانه این مواد منفجره سنگ های آتشفشانی از سطح آب به بالا می گوید:” الکینز (آرکانزاس)-Corinna. “گاهی اوقات 100 متر و یا بیشتر از صخره فقط مواد منفجره سنگ است.”

Drudging از طریق ذوب پرمافراست جمع آوری صدها پوند از سنگ و squirreling آنها را دور در سنگین کیسه های پلاستیکی الکینز (آرکانزاس)-Corinna تصادفا عجیب و غریب از نوع سنگ آنها شامل بیت های کمی از هر دو زغال سنگ و زغال چوب. “ما کاملا روشن است که چه بودند و برخی از مردم در این زمینه با من نشده بودند بسیار علاقه مند است. اما من نمی دانم آنها واقعا غیر معمول به نظر می رسید به من و پس از من مراقبت به نمونه آنها می گوید:” الکینز (آرکانزاس)-Corinna.

سپس او به خاطر این کار از استفان Grasby ارشد تحقیقات دانشمند در زمین شناسی کانادا. در طرف دیگر از قطب شمال, در قطب شمال کانادا سلیمان او و همکارانش قبلا کشف تشکل های عجیب و غریب به نام cenospheres در سنگ قدمت 250 میلیون سال است. “آنها زغال سنگ کارشناسان و آنها می دانستند که تنها راه این کمی سخت سوخته حباب از کربن ساخته شده در روز جاری در فوق العاده بالا-متوسط زغال سنگ سوز, انرژی-تولید ایستگاه و آگاه بودند نه از آنها تا کنون یافت شده در زمین شناسی با سابقه قبل از,” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید. “و آنها فرض شده است که آنها از سوختن زغال سنگ در سیبری از سیبری سیل طشک و که آنها می خواهم انجام شده در سراسر جهان در این قطب شمال جریان هوا و کاهش در شمال کانادا است.”

و پس از آن همه گرد هم آمدند. الکینز (آرکانزاس)-Corinna پیدا کرده بود این سنگ ها نشان دهنده خشونت فوران انفجاری که او و تیم او فکر می کنم تا به حال فلش-سوزانده گسترده از ذخایر زغال سنگ “degassing” سوخت فسیلی و جلو راندن CO2 به استراتوسفر است. این اجازه ذرات و گازهای گلخانه ای معلق در نسبتا آرام استراتوسفر به گسترش در سراسر جهان است.

“البته همه حیوانات و گیاهان مرده” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید. “پس این است که اولین شواهد واقعی—زمینه شواهد شواهد فیزیکی—برای سوزاندن زغال سنگ در سیل طشک در سیبری است.” (او و Grasby و همکاران خود را به تازگی گزارش یافته های خود را در مجله Geology.)

زمین شناسان در واقع مشکوک است که آنها در حال حاضر یافت می شود این کربن در فسیل. اقیانوس جذب CO2 از جو و در نوبت موجودات دریایی ترکیب کربنات به اسکلت و پوسته قبل از مرگ و غرق شدن و تبدیل شدن به سنگ آهک. چرا که متوسط ایزوتوپی وزن اتم کربن مشتق شده از منابع آلی سبک تر از آن مشتق شده از گوشته زمین, دانشمندان می توانید تجزیه و تحلیل سنگ آهک و نشان می دهد یک افزایش ناگهانی در نور کربن نشان می دهد افزایش در جوی CO2. اما این مطالعه جدید برای اولین بار برای قرار دادن شواهد سخت به ساز و چگونه است که کربن وجود دارد و چگونه انفجاری آتشفشان روشن, زمینه سیبری زغال در حال سوختن و آب گرفتگی استراتوسفر با گازهای گلخانه ای.

“فراهم می کند که ما در حال حاضر با یک تفنگ سیگار کشیدن یا سیگار کشیدن زغال سنگ, من حدس می زنم—شواهدی که وجود دارد واقعا گاززدایی از این زغال در طول فوران می گوید:” دانشگاه استنفورد شناس Jonathan Payne که نبودم درگیر در مطالعه است. “این است که واقعا قهرمانانه زمینه کار می کنند.”

اما چقدر degassing دقیقا ؟ الکینز (آرکانزاس)-Corinna و همکاران او محاسبه کرده اند که سیبری فوران که سوخته زغال سنگ و دیگر مواد آلی می تواند پمپ 6,000 میلیارد تن به 10000 میلیارد تن کربن به اتمسفر است. “مقدار دقیق است که هنوز هم سخت به سنجاق کردن به طور مستقیم توسط مشاهدات زمین شناسی می گوید:” Payne. “بسیاری از این پس از آن است که یک سوال از پوسته پوسته شدن و ساخت این فرض که آنچه ما می بینیم در این زمینه نماینده است و این کاملا معقول و منطقی فرض است.” پین اضافه می کند که او را نمی شود جای تعجب نیست اگر بالا پایان رقم 10000 میلیارد تن کربن است که در واقع پایین هنگامی که شما عامل بالقوه نابودی سنگ مانند سنگ آهک که sequesters خود کربن.

در حال حاضر برای یک بیت از ترسناک چشم انداز. با توجه به جهانی کربن پروژه یک کنسرسیوم متشکل از آب و هوا محققان ما انسان ها منتشر می کنند و نزدیک به 40 میلیارد تن از شرکت2 سال است که افزایش قابل اعتماد با چند درصد در هر سال پرتاب زمین چرخه کربن و خارج از ضربت سخت زدن. به طور معمول, CO2 سیستم با این نسخهها کار مانند پر کردن وان حمام با یک باز و تخلیه. آتشفشان ها و درخت-سوزاندن آتش سوزی انتشار گاز که برخی از آنها وارد جو و واپاشی در طول زمان برخی از آن جذب می شود ، اما ما به عنوان یک گونه در حال حاضر پمپاژ بیش از حد اضافی CO2 به اتمسفر است. شیر آب تبدیل شده است تا بیش از حد بالا و تخلیه نمی تواند نگه دارید تا وان سرشار است. نتیجه این است که سریع گرم شدن کره زمین.

در راه همان آتشفشانی هرج و مرج در سیبری 250 میلیون سال پیش کردیم تا این شرکت2 شیر آب وان حمام سرریز. “زمین نمی مراقبت از آنچه در حال انجام این کار می گوید:” تحقیقات زمین شناسی ست بورگس از سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا. (بورگس نمی coauthor از زمین شناسی , مقاله, اما آیا همراه این تیم در زمینه اعزامی است.) “در پایان پرمین ما شواهد برای این بزرگ مثل حلزون حرکت کردن گازهای گلخانه ای به جو است. ذخیره گاه زیست کره در پاسخ با 90 درصد مرگ و میر در سطح گونه. زمین نمی مراقبت از آنچه را انجام رانندگی—آن را به همان شیوه پاسخ. بنابراین ما می توانید اطلاعات در مورد آنچه که به احتمال بسیار زیاد اتفاق می افتد اگر ما قرار داده و سطح گازهای گلخانه ای به اتمسفر و در همان سرعت به عنوان رخ داده است در پایان پرمین.”

آن را هنوز هم ناشناخته چگونه میزان انتشار گازهای گلخانه ای در پایان پرمین در مقایسه با چگونه سریع ما در حال سوزاندن سوخت های فسیلی امروز—محققان می توانید محاسبه چه مقدار کربن سیبری تزریق به اتمسفر اما چگونه به سرعت. هنوز بورگس در ادامه با ما زمان انتشار کربن “ما می تواند زندگی را برای گونه های ما بسیار دشوار است. زمین در حال رفتن به خوب و تعداد زیادی از گونه های خوب خواهد شد بسیاری از چیزهای زنده خواهد ماند اگر ما گونه تصمیم می گیرد به ساقه خود را در پا. اما این قیاس وجود دارد. ما می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به طور قابل توجهی افزایش میزان گازهای گلخانه ای در جو و در کوتاه کوتاه, زمانبندی.”

و ما گونه نیست فقط sullying این سیاره با گازهای گلخانه ای. وجود جنگل زدایی microplastic آلودگی و هر تعداد از محیطی دیگر گناهان تمام ترکیبات یک دیگر به شکل فوق العاده-بحران است. “پرمین ندارد آنالوگ به انسان تغییرات در استفاده از زمین overhunting, صید بی رویه می گوید:” Payne. “برخی از چیزهایی که انسان ها انجام می دهند واقعا متفاوت از هر چیزی که می توانست اتفاق افتاده در پرمین. اما برخی از تغییرات بزرگ ما باعث به سیاره هستند آنهایی که همان است که به نظر می رسد شده اند ابزاری در پایان پرمین انقراض است.”

به بشریت اعتباری و بیشتر به طور خاص در الکینز (آرکانزاس)-Corinna را علم کرده قادر به نگاه کردن به یک چهارم میلیارد سال و قطعه با هم یک قابل ملاحظه ای دقیق داستان در مورد یک زمان بر روی زمین در تنها راهی است که در دسترس به آنها است که از طریق زمین شناسی رکورد. “وجود دارد هیچ فراموش-بیش می گوید:” الکینز (آرکانزاس)-Corinna. “شما نمی توانید یک دوسوکور آزمایش. شما حتی نمی توانید انجام یک آزمایش.”

اما دانشمندان می توانید جمع آوری مشاهدات است که اجازه می دهد آنها را به زمان سفر به یک غیر قابل تشخیص سیبری و غیر قابل تشخیص زمین است. آنها می دانند که این سیاره واقعی, مامان واقعی, سریع, سازگار با آروغ از دی اکسید کربن. آنها که کربن در فسیل. آنها سنگ است که نشان می دهد مواد منفجره فوران اساسا تغییر جو است. و آنها می دانند که چند سلولی زندگی تقریبا متوقف به وجود داشته باشد.

دی اکسید کربن نیست تمام سرزنش—دانشمندان می دانند که فوران های منتشر شده بسیار گوگرد که منجر به باران اسیدی تبدیل برخی از قطعات از دریا به آب لیمو. “ما می دانیم که چیزهای دیگر نیز اتفاق افتاده است برای اضافه کردن به فاجعه ای جهانی می گوید:” الکینز (آرکانزاس)-Corinna. “اما این واقعا یک کلید از دست رفته است که در حال حاضر یافت شده است.”

گرفتن که از دست رفته زمین شناسی لینک به یک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل به معنای سقز تقریبا 400 کیلو سنگ از سیبری است. به نتیجه گیری خود را اعزامی تیم helicoptered به Khatanga سپس رزرو عبور در یک هواپیمای باری چون یک پرواز تجاری شده اند که بیش از حد گران است. “حتی یکی با unbolted کرسی از آنجا که ما می خواهم که به پرداخت این مقدار زیادی از پول در هر کیلوگرم و ما باید مانند 180 کیلوگرم سنگ” الکینز (آرکانزاس)-Corinna می گوید.

ایستاده در جاده اسفالته دارای سنگفرش آنها را تماشا می کردند یک کامیون بار خود را ظرف بها علمی مواد به شکم ماشین. اما خود onboarding خواهد بود نه چندان آسان است. “راه شما در هواپیما است که شما صعود تا نردبان چوبی نگه داشتن بر روی یک طناب با گره در آن می گوید:” الکینز (آرکانزاس)-Corinna. “ما در آن وجود دارد و البته مردم در هواپیما در حال حاضر. تنها صندلی ها کمی پرش صندلی که خراب کردن از در و دیوار هواپیما و همه آنها گرفته شده است.” بنابراین دانشمندان نشسته در فولاد سرد کف هواپیما, صرفه جویی برای برخاست و فرود هنگامی که آنها تا به حال به ایستادن و قرار دادن سلاح های خود را در اطراف قطب.

“وجود دارد یک هدایتگر در یک میز نشسته با زاویه سنج توطئه ما مسیر پرواز” او می افزاید. “سپس بخشی از راه را از طریق این پرواز که سه یا چهار ساعت ما شروع به بو کردن این بوی بد. و ما تا به راه رفتن در اطراف هواپیما به دلیل آن را مانند وجود دارد خدمه پرواز و یا هر چیزی. ما راه رفتن به پشت ما ظرف است که همه ما سنگ در آن معلوم می شود تمام پشت هواپیما به طور کامل منجمد بسته بندی شده با پوست گوزن. آنها بزرگ و آنها شروع به گرم شدن.”

Ain’t وجود ادامه زندگی بر روی زمین grand?


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • یک کارت جدید روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im