سهام-تنوع-گنجاندن صنعتی پیچیده می شود قبل

شرکت ها و دانشگاه ها باید زمانی در همایش ها و سمینارها به منظور کاهش نژادپرستی با وجود نتایج بدون زرق و برق. شاید موسسه رهبران می تواند نجات فرمت.

استارباکس در تلاش است. در سال 2018 به قهوه خانه شرکت شد ملی کیسه بوکس بعد از یک کافه به نام مدیر پلیس دو مرد سیاه برای نشستن و سفارش هر چیزی را در یکی از آن فیلادلفیا مکان. تا کنون از رهبران شرکت کار کرده اند به طور کامل کافئین دار به جبران این نژادپرست قدم اشتباه. درست پس از این حادثه آنها بسته برخی از 8,000 مغازه ها برای یک روز به برگزاری اجباری antibias آموزش. سپس آنها با کار محققان در دانشگاه ایالتی آریزونا برای یک سال و نیم به توسعه “به استقبال” آنلاین برنامه درسی شامل ویدئوها از پژوهشگران برجسته در موضوعات اعم از پلیس در آمریکا برای مضر کلیشه ها در مورد افراد معلول است. این شرکت منتشر شده بود و استقبال داوطلبانه به عنوان یک کلاس برای کارمندان خود در سپتامبر گذشته. در همان زمان آنها ساخته شده کلاس آزادانه در دسترس به هر کسی که می خواهم به استفاده از آن.

تیم طراحی این دوره به بحث تشویق در میان کارکنان در مورد چگونه به منظور بهبود محل کار می گوید: Bryan Brayboy استاد بومی در آموزش و پرورش و عدالت در ASU که رهبری برنامه درسی طراحی شده است. او خواستار به استقبال یک “دعوت” مردم به جمع آوری گوش دادن و برنامه ریزی برای تغییر. “ما واقعا از دیدن این برنامه درسی به عنوان شروع از همه چیز, نیست, پایان,” او می گوید.

با توجه به Zulima Espinel معاون رئيس جمهور از جامعه جهانی سیاست در استارباکس بیش از 33 ، 000 نفر در داخل شرکت و در عموم را امضا کرده اند تا به استارباکس,’ برنامه درسی. یک هدف این است که به ارائه کارکنان با “اصطلاحات رایج برای تشویق گفتگو” در مورد نژاد پرستی در محل کار می گوید Espinel.

در ایجاد این سری استارباکس است و اساسا به روز شده در دهه های طولانی در محل کار سنت: تنوع کارگاه آموزشی. فرمت های متفاوت با شرکت مشاور PricewaterhouseCoopers برای مثال در حال حاضر ارائه آموزش تنوع در واقعیت مجازی. اما به طور کلی آموزش متشکل از کارکنان شرکت نشسته به یک ارائه از یک همکار و یا خارج از پیمانکار به آنها آموزش در مورد تعصب خود را با هدف ایجاد یک متنوع تر در محل کار. کارگاه های آموزشی ممکن است شامل آموزش اصطلاحات نژادپرستانه برای جلوگیری از بحث گروهی در مورد نحوه رسیدگی به شرایط تبعیض آمیز و یا سخنرانی در مورد یک شرکت منشور اخلاقی.

برای سال ها این کارگاه های آموزشی شده اند یکی از بخش خصوصی محبوب ترین ابزار برای معرفی تنوع به کارکنان خود ، یک سال 2016 بررسی کسب و کار هاروارد تجزیه و تحلیل نشان داد که تقریبا تمام شرکت های فورچون 500 و نزدیک به نیمی از کارهای شرکت استخدام آموزش تنوع. بسیاری از محل های کار برون سپاری این آموزش است که منجر به شکل گیری کل شرکت اختصاص داده شده به در حال اجرا تنوع کارگاه های آموزشی تشکیل این اساس یک شرکت چند میلیارد دلاری تنوع صنعت می نویسد: روزنامه نگار پاملا نوکرک در سال 2019 کتاب, تنوع, Inc. “من فکر می کنم از آن به عنوان حقوق صاحبان سهام-تنوع-گنجاندن مجتمع صنعتی می گوید:” فیزیکدان Brian Nord بخش انرژی آزمایشگاه vogue. co. uk. به عنوان یکی از معدود مردان سیاه و سفید خود را در زمینه نورد شرکت در بسیاری از تنوع محور فعالیت ها و رهبری خود بحث.

این صنعت وجود دارد این لحظه. این هفته از تظاهرات گسترده که به دنبال کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس را وادار یک روح در جستجوی ملی گفتگو در مورد مسابقه و تنوع است. به عنوان هر دو دنیای واقعی و مجازی خواستار تغییر اجتماعی بسیاری از مدیران شرکت مقامات دولتی و دیگر رهبران سازمانی هستند دوباره تبدیل به آموزش تنوع به عنوان یک راه حل برای بی عدالتی در محل کار.

بنابراین در حال حاضر به نظر می رسد زمان مناسبی برای افزایش علمی سوال: آیا این آموزش در واقع کار می کند ؟

بسیاری از تحقیقات نشان می دهد نیست. جامعه شناسی مطالعات انجام شده توسط محققان در دانشگاه هاروارد دانشگاه تل آویو و دانشگاه مینه سوتا در سال 2007 و 2016 است که به بررسی بیش از 800 شرکت بیش از سه دهه دریافتند که شرکت هایی که با استفاده از آموزش تنوع را استخدام نمی کنند به طور قابل توجهی متنوع تر مدیران و آموزش در واقع در ارتباط با کاهش در مدیران زن. نیروی کار آمار پشتیبانی این نتیجه گیری: بین 1985 تا سال 2016 در صد از مردان سیاه و سفید در مدیریت در شرکت های ایالات متحده با حداقل 100 نفر افزایش یافته است و از 3 درصد به یک هنوز لاشی 3.2 درصد با توجه به تنوع Inc. تنها دو زن سیاه—زیراکس را اورسولا برنز و حمام و فراتر از آن را مریم وینستون—تا کنون مدیر عامل شرکت فورچون 500 شرکت از سال 1955 سال مجله شروع تدوین است که سالانه لیست و آنها را پس از استعفا از این نقش ها.

بنابراین آموزش تنوع ندارد سابقه زیادی تقویت سیاه کارکنان به مجموعه اجرایی. “من توصیه شرکت به صرف پول در چیزی دیگری می گوید:” جامعه شناس فرانک Ecko از دانشگاه هاروارد که در سال 2007 و 2016 مطالعات. به عنوان یک جایگزین برای آموزش تنوع او نشان می دهد شرکت ها سعی کنید استخدام ویژه برنامه های مانند درخواست استخدام های جدید از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. “اثرات ماندگار هستند چرا که آنها در واقع آوردن انواع بیشتری از مردم در,” او می گوید.

آموزش تنوع در واقع ممکن است باعث یک واکنش در آن شرکت کنندگان به خصوص اگر مردم احساس می کنند مجبور به حضور در. “اگر من به شما بگویم” نمی فکر می کنم از یک فیل’ شما فکر کردن در مورد فیل ها می گوید:” Ecko. “اگر شما به مردم بگویید به فکر می کنم در مورد تعصبات تعصبات خود را ممکن است فعال می شود.”

برای مثال یک مطالعه 2015 توسط روانشناسان از دانشگاه واشنگتن و دانشگاه سانتا باربارا در بر داشت که در شبیه سازی شده در مصاحبه های استخدامی با 77 سفید مردان شرکت کنندگان با تجربه افزایش بیماریهای قلبی عروقی استرس پس از خواندن pro-تنوع پیام. (این آزمایش را شامل نمی شود مردم را از دیگر میباشد.) در مطالعه اضافی که شامل مردم از دیگر جنسیتی و نژادی پس زمینه محققان دریافتند که مردان نیز بیشتر احتمال دارد به این باور بودند که ناعادلانه رفتار. “همه مهمتر تنوع پیام رهبری به این اثر صرف نظر از این مردان, ایدئولوژی سیاسی, نگرش به گروههای اقلیت و اعتقادات در مورد شيوع تبعیض علیه سفید پوستان و یا اعتقادات در مورد انصاف جهان” نویسندگان نوشت: در خلاصه ای از مطالعه خود را برای بررسی کسب و کار هاروارد. این پاسخ آنها ادامه “وجود دارد و حتی در میان کسانی که تایید اصول تنوع و شمول است.”

آموزش تنوع نیز ممکن است انجام بیشتر برای این شرکت نسبت به کارگران است. UC برکلی استاد حقوق لورن Edelman پیدا کرده است که در پرونده های حقوقی تبعیض قضات ارزیابی یک شرکت مطابق با قوانین ضد تبعیض بر اساس حضور صرف تنوع سیاست های, به جای اثر خود را. در نهایت یک شرکت ممکن است پیدا کنید که پول خرج کردن در آموزش تنوع ارزان تر از یک طرح دعوی در دادگاه و بنابراین هدف از این کارگاه می شود که نمادی استدلال نوکرک یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه نیویورک. آموزش ممکن است بی اثر بیش از حد چرا که مردم در حال حاضر استفاده از کلمه گوناگونی برای اشاره به انتزاعی بحث در مورد انصاف و نه به خنثیسازی خاص تاریخی بی عدالتی. “اصطلاح شده است گسترش به نقطه ای که آن را تبدیل به بی معنی می گوید:” نوکرک.

نورد برای مثال شرکت در تنوع سمینارها که به سختی مورد بحث نژاد پرستی اگر در همه. برخی از رهبران کارگاه او می گوید:, بازیگران تفاوت در آموزش و پرورش, پیشینه و تجربه کار به عنوان “تنوع است.” “مردم یک بازی با [تعریف] به طوری که آنها لازم نیست که در واقع تمرکز بر عدالت و مسئولیت پذیری و یا تغییر” می گوید: Nord. اغلب او می یابد کارگاه های آموزشی تمرکز بر نیازهای زنان سفید در حالی که نادیده گرفتن دیگر گروه کمتر. “در بسیاری از تجربه من این سمینارها بد شده اند می گوید:” Nord.

“تنوع” نیست همیشه بی معنی است. زمانی که تنوع طرح آغاز شد و با رئیس جمهور لیندون جانسون بزرگ جامعه برنامه در دهه 1960 سیاستگذاران مشخص شده بتن اهداف مانند ادغام مدارس و کاهش فقر است. تعریف تنوع شروع به گسترش برخی از کارشناسان حقوقی می گویند با 1978 دیوان عالی کشور مورد رجنت از دانشگاه کالیفرنیا v. Bakke.

در این مورد یک مرد به نام آلن Bakke استدلال کرد که رد خود را از دانشگاه UC Davis School of Medicine که دربسته در محیط تعدادی از دانش آموزان سفید بستری ناشی از تبعیض معکوس. در 5-4 تصمیم دادگاه به نفع Bakke ورود به مدرسه و تلقی نژادی سهمیه خلاف قانون اساسی است. “مفهوم معکوس تبعیض است که اگر شما سعی می کنید به آدرس این میراث از تعصب است که شما در حال صدمه زدن سفیده جاری شده موضوع از Bakke تصمیم می گوید:” نوکرک. در سال 2016 در فیشر v. دانشگاه تگزاس یک زن سفید, Abigail فیشر استدلال مشابه مورد قبل از دیوان عالی کشور در مورد کالج و رد. (به حکم دادگاه علیه او به نفع دانشگاه تنوع پذیرش سیاست در 4-3 تصمیم.)

با توجه به آن toothlessness به همین دلیل است که آموزش تنوع هنوز هم بسیار محبوب است ؟ “از آن آسان است می گوید:” نوکرک. “این یک روز و یا یک هفته آموزش و شما را در به عنوان اگر, ‘OK در حال حاضر ما حل و فصل این مشکل است.'” به نقل از حقوق مدنی وکیل کوروش مهری, نوکرک خواستار این آموزش “رانندگی-با تنوع است.” پرورش حمایتی محل کار برای مردم و اقلیت های دیگر نیاز به مراتب تعهد ،

برخی از موسسات را ساخته اند نوپای تلاش برای tether “تنوع” اهداف یک بار دیگر به نتایج مشخص. در ماه ژوئن, Nord کمک سرب در سراسر جهان یک روز اعتصاب به نام #ShutDownSTEM و #Strike4BlackLives به بیش از 5000 دانشمندان متوقف معمول خود کار به منظور توسعه برنامه ای برای پایان دادن به ضد سیاه نژادپرستی را به شدت سفید محل کار. (81 درصد از تمام وقت اساتید در ما غیر هیسپانیک سفیده در حالی که جمعیتی باعث می شود تا تنها 60 درصد از جمعیت ایالات متحده با توجه به اداره آمار آمریکا.) در خود سایت سازمان علمی اعتصاب به طور خاص شرکت کنندگان خواست برای جلوگیری از بیشتر “تنوع و شمول مذاکرات و سمینارها.”

در عوض برخی از شرکت کنندگان در بحث استخدام و استخدام. کارکنان در مجله علمی Nature شرکت در اعتصاب و در حال حاضر این مجله را رهبری کرده است که هیچ سیاه و سردبیران است “بررسی خود ما شیوه های استخدام” editor-in-chief مگدلنا کاپیتان نوشت سیمی در ایمیل. در آنلاین preprint مخزن arXiv یکی از فیزیکدانان’ محبوب ترین انجمن کارکنان همچنین شرکت در اعتصاب. آنها مورد بحث و بررسی الزامات و استراتژی های استخدام خود را برای هیئت مشاوران علمی و مجموعه ای بالقوه هدف “تضمین این که arXiv حضور در اقلیت حرفه ای همایش” arXiv سخنگوی آلیسون Fromme نوشت: سیمی.

هنوز هم برخی از کارشناسان فکر می کنم که تنوع آموزش—هنگامی که انجام می شود ملاحظه ممکن است به ارائه برخی از مزایای. ارین-کیت Escobar یک تنوع و شمول متخصص در Caltech و یکی از سازمان دهندگان از #ShutDownSTEM فکر می کند که کارگاه های آموزشی می تواند موثر باشد اگر آنها متناسب با توان مربوط به یک گروه خاص از شرکت کنندگان. آنها همچنین نیاز به بیش از یک رویداد و او می گوید:. “شما می خواهید آن را به چیزی است که در حال انجام است می گوید:” Escobar. “شما نمی خواهید آن را به است که اگر کسی نتواند در آن روز آنها از دست اطلاعات است.”

در حالی که کارگاه های آموزشی لزوما الهام بخش مردم را به تغییر رفتار خود مطالعات نشان می دهد که شرکت کنندگان را یاد بگیرند در مورد نژادپرستی روانشناس می گوید: بهشت شاه از دانشگاه رایس است. “تبدیل شدن آنها به بیشتر آگاه تر و آگاه,” او می گوید. پادشاه فکر می کند که آموزش تنوع می تواند مفید باشد در ترکیب با استخدام و استخدام برنامه ها.

یک 2019 دانشگاه پنسیلوانیا مطالعه از بیش از 10 ، 000 کارمند در یک unnamed سازمان جهانی یافت که در حالی که آموزش را ندارد و رهبری بیشتر به احتمال زیاد به ارائه مشاوره به کارکنان از گروه های کمتر آن را در تاریخ و موقعیت بیشتر احتمال دارد به دنبال مشاوره از رهبری است. “جالب است که یکی از قوی ترین اثرات رفتاری ما تشخیص این است که ما آموزش را وادار به اتصال با بیش ارشد زنان” نویسندگان نوشتن. آنها همچنین پیدا کردن که “آموزش ممکن است نشانهای برای زنان است که آنها نیاز به فعال تر در مورد پیشرفت در این شرکت است.” آنها همچنین دریافتند که آموزش را تولید نمی کند یک واکنش آنها نسبت به این حضور داوطلبانه بودن و شرکت کنندگان در حال حاضر برگزاری نسبتا مترقی نمایش در مسائل جنسیتی. نویسندگان این مطالعه همچنین توصیه می کنند که رهبران کارگاه درمان جلسات خود را بیشتر شبیه آزمایش های علمی—که آنها جمع آوری داده ها در شرکت کنندگان رفتار و نگرش و تجدید نظر در برنامه درسی درآمده است.

نوآوری در قالب همچنین ممکن است ثابت کند بیشتر موثر است. Felicia مور را در منسا, یک استاد علوم آموزش و پرورش در دانشگاه کلمبیا می آموزد انتخابی ترم-دوره طولانی طراحی شده برای کمک به آینده K-12 معلمان پشتیبانی بهتر دانش آموزان مختلف نژادی و قومی. Mensah اجتناب سخنرانی و سعی کرده است به معاون کشیش بخش شخصی درونگرا آموزش تنوع. دانش آموزان در خواندن متون تماشای فیلم و نوشتن در مجلات به تأمل در درک خود را از مسابقه که سهم آنها تنها با او. “این درگیری تبدیل شدن به بیشتر های داخلی که مردم سعی می کنید به کشف کردن آنچه تعصبات آنها,” او می گوید. در اولین روز از آنها می پرسد برای توضیح دلایل آنها در این دوره آنچه او را اشاره به خود را به عنوان “چرایی.” “آنها باید برای پاسخ به این سوالات را برای خود می گوید:” Mensah. “آنها ممکن است قادر به پاسخ در آن لحظه اما به عنوان ما همچنان از طریق البته من امیدوار هستم که آن را می شود روشن تر به آنها.”

در هنگام طراحی استارباکس,’ برنامه درسی Brayboy تیم نگه داشته و تحقیقات در مورد واکنش احتمالی داشته باشید. “اهنگ واقعا برای ما مهم است,” او می گوید. “ما تا به حال یک سری از داخلی بررسی با یک گروه از اعضای هیات علمی که دارای ایدئولوژی است که ممکن است بر خلاف مواد خود پرسید:” آیا ما تن درست است ؟ وجود کلمات در اینجا است که ممکن است به نوبه خود شما میشه ؟ آنچه که ما نیاز به انجام آن متفاوت است؟'” آنها می خواستند مطمئن شوید ترم احساس نمی کنند مقابله به افرادی که ممکن است به طور معمول شرکت در یک گفتگو در مورد مسابقه, او می گوید.

با ساخت به استقبال عمومی از این تیم نیز خود را باز تنوع ابتکار به خارجی انتقاد که شایع است در میان شرکت های خصوصی. “شما حتی نمی توانید ببینید چه چیزی مردم در طول آموزش به این دلیل که مربیان نمی خواهم شما را به کپی کردن آنچه آنها انجام می دهند می گوید:” Ecko. “جالب است که استارباکس فقط با قرار دادن این خارج وجود دارد.” به این ترتیب محققان مستقل تر می توانید به راحتی ارزیابی اینکه آیا برنامه موثر است, او می گوید.

استارباکس’ تیم درمان این دوره فقط به عنوان یک قطعه جدید خود را تنوع طرح. “آن را با بسیاری از دیگر سیستمیک کار می گوید:” Espinel. شرکت رهبران به عنوان مثال باید یک هدف که مردم از رنگ ها را شامل می شود 30 درصد از تمام موقعیت های شرکت های بزرگ سال 2025. آنها نیز باز خود را به ممیزی خارجی از محل کار خود به شیوه های که آنها ساخته شده است. به عنوان شرکت ها و موسسات را به یک نگاه جدید در مداوم سيستميک نژادپرستی در صفوف خود, نقش تنوع کارگاه هم باید تکامل پیدا کند.

به روز رسانی 7-14-2020 10:08 am EST: این داستان به روز شد به تصحیح ماه زمانی که برای استقبال شد در دسترس عموم است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat