“انسان در حال تبدیل زمین مناظر طبیعی به طوری که به عنوان بسیاری از یک میلیون گونه های گیاهی و جانوری در حال حاضر در معرض خطر انقراض نما وخیم تهدید برای اکوسیستم است که مردم در سراسر جهان بستگی دارد برای بقای خود یک فراگیر, جدید سازمان ملل متحد ارزیابی منعقد کرده است.” —”انسان در حال سرعت انقراض و تغییر جهان طبیعی در ‘بی سابقه’ سرعت” نیویورک تایمز (2019)

این نیست که آنها انتظار می رود وجود دارد به یک جمعیت بزرگ, قطعا نمی کاسکو به اندازه (که شده 30,000 مردم به راحتی از آنها می خواهم تا به حال به اجاره Fenway پارک که برای یکی) و یا مریم رودخانه لاک پشت جمعیت (تقریبا 19,000 مردم اما نه بیش از حد تعجب آور; هر لاک پشت, مهم نیست که چه نوع از لاک پشت قرار داده و ته در کرسی) یا حتی گسترده صورتحساب مرغ مگس خوار بزرگ—و اجازه دهید صادقانه هیچ کس انتظار می رود گسترده صورتحساب مرغ مگس خوار جمعیت به عنوان بزرگ به عنوان آن بود. در اصل آنها می خواهم رزرو 500 صندلی محل برای این کار فکر کردن در آنها می شود خوش شانس برای پر کردن نیمی از آن را به دلیل که حتی می دانستم که در مورد گسترده صورتحساب مرغ مگس خوار به جز کوین خزنده در پشت در اتاق با تمام آمریکای شمالی پرنده, کتاب, اما پس از آن همه 500 بلیط به فروش می رسد در 45 دقیقه پس از جری مشغول به کار سحر و جادو خود را لغو کوچکتر محل رزرو تئاتر سه برابر اندازه در سراسر شهر و به فروش می رسد که دوباره در یکی دیگر از نیم ساعت نه به ذکر است تمام این pay-per-view بلیط آنها فروخته شده پس بقیه کوهپیمایی جامعه بعد از این رویداد.

“این همه برای یک مرغ مگس خوار,” جری می گفت: تکان دادن سر او را در گریه این گریه به عنوان آخرین بیت از زندگی eked از آن گذشته مرغ مگس خوار. “فقط فکر می کنم چقدر پول ما را ساخته اند اگر ما می خواهم به انجام این نوع از چیزی که برای goddamn آمور پلنگ. یا عیسی مسیح, آسیایی, فیل ؟ ما می خواهم به فاک بازنشسته اگر ما می خواهم به انجام این کار با آسیایی, فیل.”

اما هنوز هم در اینجا آنها در یک جعبه سیاه تئاتر در کوئینز (“لعنتی ملکه به خاطر مسیح” جری گفت: عملا تف) با ظرفیت معلق در هوا در حدود 100 جسد چهار نفر از آنها را به تماشای آخرین آمریکایی دفن سوسک در این سیاره زمین نفس خود آخرین نفس (“آیا سوسک لعنتی حتی نفس؟” جری خواسته) و شما می توانید تعداد از مردم در حضور در دو دست.

“من به شما گفت که ما باید انجام داده ام من چیز” کوین زمزمه.

“خفه شو در مورد چیزی که” جری گفت. “روشن کردن چراغ نشانه soundtrack.”

مشکل این بود که بیشتر از خود pleasers جمعیت در حال حاضر از بین رفتند. اضافه کردن به که اشباع بازار ؟ شما شش نفر به علاوه کارکنان نشستن در خالی تئاتر در کوئینز در انتظار یک اشکال به آن لگد. به زمانی که آنها می خواهم شروع کردن هیچ کار انقراض شاهد حوادث. در حال حاضر وجود دارد یک صد شرکت انجام همان.

کوین چیزی که تا به حال شده است به اندازه کافی ساده است. نمی فروش بلیط شاهد انقراض فقط یک اشکال.

“Nah, nah, رئیس,” او می گفت: به جری حتی اگر جری نیست هر کسی رئیس است. “شما باید آن را, آن را زرق و برق دار. جمع آوری یک دسته از اشکالات درست است ؟ اجاره یک انبار. اجازه دهید همه آنها را سست درست است ؟ آن را مانند یک حزب بزرگ شما پرداخت برای دریافت وجود دارد یک نوار نقدی ما اجاره ماک, چکمه, تماس با آن مانند قتل زمینه ؟ شما نه فقط شاهد انقراض شما باعث آن است ؟ آن خواهید بود.”

آن را احتمالا خواهد بوده است بزرگ بزرگتر از این, به هر حال. رقابت لباس در سراسر شهر در حال انجام چیزی مشابه. جمع آوری آخرین آمریکای شمالی rockcresses—خود را صاف و سبز خود را—و پرتاب در برخی از انواع sweetgrass و milkvetch و جری تمسخر. “چه کسی می خواهد به پرداخت پول برای تماشای یک گیاه رفتن منقرض شده?” اما سپس آنها را اجاره یک فضای بزرگ و چهار flamethrowers و دنده محافظ, استخدام برخی از خاموش وظیفه آتش نشانان و برای $50K پاپ, شما می توانید از مشعل ،

هفته گذشته Kevin آنها را فرستاده خود رزومه و کشتن زمینه ایده, نه به ذکر است برخی از ایده های دیگر او شده است می خواهم پخت و پز.

چراغ رفت اما یک نور افکن در مرحله روشنایی تا چه می تواند بوده است—از این فاصله—هر goddamn اشکال. سپس Enya را “علامت” لوله کشی بیش از پیش فرض بلندگو.

“Enya.” جری بسته چشم او. “همیشه عاشق بود لعنتی Enya.”


این داستان منتشر شد با این تواریخ در حال حاضر اصلی داستانی کوتاه با الهام از عناوین امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im