به ‘چشم و دهن چشم’ افتضاح مبالغ فناوری نژاد مسائل

آخر هفته گذشته شیرین کاری با هدف استفاده از سیلیکون ولی عشق براق چیزهای جدید برای امور خیریه. در نتیجه چپ مردم تعجب در مورد memeification از حرکات.

در فن آوری, توییتر, پنجشنبه گذشته, همه چشم به در 👁👄👁. این رشته از emoji است که گاهی اوقات استفاده می شود به دلالت ضمنی این عبارت آن است که آنچه در آن است” یک هیروگلیف شانه از اینترنت نیهیلیسم. اما آن را به عنوان شروع به نظر می رسد در تکنولوژی کارگران bios هفته گذشته شایعات گسترش یافته است. آن را یک برنامه ؟ بعدی Clubhouse? یک کمپین بازاریابی ویروسی? اوایل وفق جمعیت فوم در دهان. چه شد آن ؟ و چگونه می تواند مردم نمره یک دعوت کنم ؟

تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آن را وارد نیرنگ بود: 👁👄👁 نمی شد بعد از داغترین برنامه—اگر چه در طول دو روز آن را به حال موفق به جمع آوری آدرس ایمیل از برخی از 30000 نفر به دنبال دعوت نامه برای “دسترسی سریع.” به جای آن “تیم” مجموعه ای از 60 عمدتا جوان عمدتا غیر سفید افراد مشغول به کار در شرکت هایی مانند Facebook, Instagram, Twitter و خط خطی تا به حال ایجاد شده مصنوعی اعتیاد به مواد مخدره چرخه و سپس با استفاده از آن می توانید مردم را به کمک به لاولند پایه درمانی صندوق بامیه پروژه و پروژه بی گناهی. توسط اویزان جعلی خصوصی بتا آن را مطرح کرده بود بیش از $200,000 برای آن دسته از سازمان هایی که در حمایت از عدالت کیفری اصلاحات و خدمات بهداشت روانی برای سیاه و ترانس جوامع است.

برای بسیاری در حاشیه این 👁👄👁 منظره به نظر می رسید مانند اینترنت لودگی در آن بهترین. شیرین کاری گرفته بود دره سیلیکون جریان آزاد سرمایه و مجددا آن را در امور خیریه. شوخی آمد در هزینه VCs و نخبگان فناوری که افتاده بود برای دام تعقیب, جدید, براق چیز کار می کرد و به نفع سازمان است که به مدت طولانی تلاش برای کمک های مالی. “چشم دهان چشم باند” شد توییتر را بیدار رابین هود.

دیگران عقب کشیدم در شوخی است. دیگر آن رفت و در بیشتر از آن شروع به بالا بردن سوال در مورد memeification از جنبشهای اجتماعی است. فن آوری حرکت سریع آن نیز چیزهایی را می شکند. برای برخی از emoji فعالیت از 👁👄👁 رنگ توخالی به خصوص در زمانی که تعداد رکورد از معترضان به خیابان آمده اند روزانه برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش جدی گفتگو در مورد تنوع در تکنولوژی در نهایت شروع به اتفاق می افتد. “ایجاد فرهنگ نشاط بیهودگی در اطراف یک موضوع جدی تبدیل آن به یک بازی است که هیچ اثرات دراز مدت ایم” سرمایه داری دلم جانسون. “”ما در حال ایجاد آینده Clubhouse … مهم نیست این فقط در مورد سیاه و سفید زندگی می کند فریب خورده است. کاملا بی احترامی به این موضوع در دست است.”

گروه پشت 👁👄👁 می گوید که نبود قصد. “ما فقط فریب دهد در اطراف آنلاین می گوید:” رخی جیمز بنیانگذار استارتاپ ابدی که با قرار دادن نمادها در زیستی پس از او دیدم دوستان آتنا کان و تینا ژنگ هر دو زنان جوان در تکنولوژی انجام همان. دیگران در توییتر شروع به پیوستن به در. دیوید Bui دیگر از دوستان در زمان 45 دقیقه به یک وب سایت است که نشان داد این شکلک تندرست اطراف در بینهایت.

“من نگه داشته از دیدن 👁👄👁 زود پنج شنبه و من مانند” سرد ما shitposting,'” می گوید Regynald آگوستین مهندس در توییتر. “من آن نوشته شده یک زن و شوهر از مکان و سپس من تو را دیدم اولین محصول مسخره کردن. من DMed تینا و گفتم من فکر کردم که ما shitposting چیست ؟ و او مانند ” ما در حال پیوستن به گروه ما در چت, تغییر نام خود به 👁👄👁.'”

آن را فقط به افراد جوان با داشتن سرگرم کننده در اینترنت. سپس جیمز—که سیاه است و چه کسی است مهم در مورد سیستمیک تعصب در سرمایه—فکر کردم این امر می تواند خنده دار به منظور بالا بردن fake دور برای 👁👄👁. او توییتی در مورد راه اندازی دریافت 4 میلیون دلار سرمایه گذاری در $40 میلیون پیش پول ارزیابی اشاره کرد و شوخی در مورد نوع FOMO که درایوهای tech ارزیابی. “در شرایط از آنچه اتفاق افتاده است” او می گوید: “بعد از 36 ساعت فقط شات.”

یک شبه جیمز می گوید بیش از 30000 نفر وارد آدرس ایمیل خود را به Bui وب سایت ساخته شده است که هیچ وعده دسترسی سریع به برنامه اما شبیه بسیاری از دیگر دعوت-تنها نسخه های بتا. سپس اعتیاد به مواد مخدره شروع به ساخت در توییتر. “هنگامی که ما دیدیم این بود:” ما باید کاری انجام دهد. و باید آن را مهم ترین چیز در جهان در حال حاضر” می گوید: “جیمز. “ما با مرزهای اینترنت به عنوان ما می دانیم که چگونه به استفاده از آن.”

با این نقطه وجود دارد و حدود 60 نفر در 👁👄👁 چت گروهی. بسیاری از آنها در حال حاضر اینترنت و آشنایان و آنها به سرعت شروع به اضافه کردن به شوخی. بسیاری از اشاره به این گروه در توییتر خود دفترچه نوشته که آنها “کار بر روی چیزی جدید 👁👄👁.” دیگران به خود را جعلی عنوان از عادی سر از محتوای اجتماعی, مدیریت رسانه—به بیشتر های رنگارنگ سر از Vibes ارشد گی. کسی که یک شایعه است که اگر شما با ارسال یک رسید برای کمک مالی به یک نژادی, عدالت, سازمان, شما می توانید ضربه تا در لیست خصوصی بتا دسترسی داشته باشید. آنها شروع به پیگیری چقدر پول آنها می خواهم مطرح شده در این راه.

جاش Constine یک سرمایه گذار و سردبیر سابق از TechCrunch نوشت: در مورد نوپای برنامه خود را در خبرنامه, سرمایه گذاری قماری که 👁👄👁 یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا مردم “به اشتراک گذاری صدای خود را و تصاویر به نقشه ها و داستان ها-مانند بار که شما می توانید کهکشان ضربه بزنید از طریق.” سرمایه گذاران دیگر مانند اندرو چن از Andreesen Horowitz, توییتی در مورد آن بیش از حد. (چن تا پس از حذف خود را صدای جیر جیر.)

جیمز می گوید: چندین سرمایه گذاران ساخته شده است سوالات جدی در مورد به دنبال 👁 👄 👁 هر چند او کاهش یافته است به نام. “گوش دادن وجود دارد هیچ مرزهای زمانی که چیزی به نظر می رسد این ویروسی,” او می گوید. “وجود چند گفتگو در مورد گرد و اگر من در حال کمک به جمع آوری آن است.”

در حدود 36 ساعت گروه آمار 50.000 دلار در کمک های مالی. سپس در شب جمعه آنها ساخته شده و خود را بزرگ نشان دهد. “ما هیجان زده است که ما می توانید استفاده کنید ما تازه کشف شده پلت فرم به رانندگی اقدام نسبت به چند باعث می شود که در حال انجام کار مهمی به سوی نژادی عدالت” این گروه در توییتر نوشت. دو ناشناس افراد به مطابقت با کمک های مالی آوردن مجموع افزایش به $200,000. آن را نیز اعلام کرد یک خط از کالا; James می گوید: این گروه ساخته شده است بیش از $10,000 در تجارت و فروش و سود حاصل از آن را نیز به موسسه خیریه.

که زمانی که همه چیز شروع به رفتن وری. به عنوان 👁👄👁 تیم خود را جشن پیروزی ریتا Roloff یک مدیر محصول در مایکروسافت شروع به tweeting در مورد شکلک چادری کالا در وب سایت. یک مورد یک تی شرت به فروش می رسد برای $20 شد برچسب “خیره کننده سه راهی”زبان است که به نظر می رسید نسبت داده شده مرگ جورج فلوید که مرده بود پس از یک افسر پلیس امپراتور او را با زانو خود را. “فوق العاده است که شما در حال اهدای پول به سازمانهای اما قرار دادن emojis بر روی یک تی شرت برای اثبات چه ؟ ما می توانیم حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند و آن را مد روز.. و خیره کننده توپ را روی گوه’ Roloff توییتی. “لطفا به من بگویید که وجود دارد یک طراح در تیم است.”

دیگران پیوست. “مردم سیاه و سفید نمی غرفه برای بیدار tech مردم است. این بد رک و پوست کنده ایم” فردریک Chieux فری لنس مدیر پروژه. “ضد سیاه نژادپرستی سیستمیک موضوع است. ویروسی تاکتیک برای فروش F mature asian, asian mature, تی شرت trivializes درد واقعی که مردم در برخورد با هر روز.”

جانسون این سرمایه گذار است که اغلب صریح در مورد مسائل نژاد در تکنولوژی نیز به توییتر گرفت. “این موضوع سزاوار جدیت و مردم سزاوار شأن و نه emojis!” او نوشت: در عقب و جلو با برخی از سازندگان 👁👄👁. “شما می توانید جمع آوری یک میلیارد دلار و این به اندازه کافی برای این اصل است. به جامعه فن آوری است به طور کامل از دست داده و اگر آنها بر این باورند که ساخت یک الگوی رفتاری از سیاه و سفید زندگی موجه است اگر شما به اندازه کافی پول. که به طور کامل از نظر اخلاقی ورشکسته است.”

در روز یکشنبه, 👁 👄 👁 حساب رسمی صادر شده عذرخواهی, به کارگردانی, به طور خاص در جانسون. “ما نقل مکان کرد و ما ساخته شده برخی از اشتباهات” را بخوانید جیر جیر. “اگر چه ما قصد استفاده از اعتیاد به مواد مخدره چرخه ما اغلب در تکنولوژی و مستقیم است که با توجه به orgs که پشتیبانی [Black Lives Matter] پروژه آمد در سراسر به عنوان نقاشی پل به عنوان یک punchline.” جانسون اذعان عذرخواهی در توییتر پذیرش یک اصلاح بیش از یک لغو.

آگوستین می گوید: این گروه نظارت بر کمک های مالی به طرف آن با هیچ برنامه ای به نوبه خود 👁👄👁 به یک محصول واقعی و یا چیز دیگری. اما گروه چت و 60 یا بیشتر افرادی که با هم متحد آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر تغییر چیزی برای او. “شما می دانید کسانی که الگوهای رفتاری هستند که مانند” چگونه جامعه را نگاه کنید اگر…’? این بود که” او می گوید. “تکنولوژی نیست متنوع است. این لذت بود. من نگه داشته شوخی که این تنها زمانی در زندگی من است که یک گروه پروژه به خوبی پیش رفته.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • چگونه نظارت همواره تقویت نژاد پرستی
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im