عبارات صورت موش

محققان در موسسه ماکس پلانک از نوروبیولوژی برای اولین بار به توصیف عاطفی متفاوت صورت موش. شبیه به انسان, چهره یک موش به نظر می رسد کاملا متفاوت زمانی که طعم آن چیزی شیرین یا تلخ و یا زمانی که آن مضطرب می شود. با این امکان جدید به ارائه احساسات موش و قابل اندازه گیری neurobiologists هم اکنون می توانید بررسی مکانیسم های اساسی چگونه احساسات تولید شده و پردازش شده در مغز است.

لذت انزجار و ترس — عبارات صورت است که منعکس کننده این احساسات هستند در هر انسان است. برای مثال اگر ما منزجر چیزی چشم ما تبدیل به باریک بینی ما چین و چروک و ما لب فوقانی تحریف شود. حتی نوزادان تازه متولد شده واکنش نشان می دهند با متمایز حالات چهره زمانی که آنها ناراحت و خوشحال یا منزجر. ما همچنین فکر می کنم برای تشخیص احساسات در چهره از حیوانات خانگی ما. در مقابل چهره از حیوانات دیگر ظاهر می شود و قیافه به ما. این اشتباه است که ماکس پلانک دانشمندان در حال حاضر نشان می دهد.

با استفاده از بینایی ماشین محققان قادر به قابل اعتماد link پنج عاطفی متحده به صورت عبارات موش: لذت انزجار و تهوع و درد و ترس به وضوح قابل تشخیص برای کامپیوتر الگوریتم. آنها حتی می تواند اندازه گیری قدرت نسبی از این احساسات است.

شاد بیان

این مطالعه نشان می دهد که در صورت بیان از یک ماوس است که در واقع نه فقط یک واکنش به محیط زیست است. این نشان دهنده ارزش عاطفی از ماشه. “موش که licked قند راه حل زمانی که آنها تشنه بودند نشان داد که بسیار با نشاط تر بیان صورت از سیرچشم موش” توضیح می دهد که نادین Gogolla که چراغ مطالعه. در ضمن موش هایی که طعم کمی شور راه حل را نشان داد “راضی” بیان در حالی که بسیار شور راه حل منجر به یک “منزجر” چهره. از این و دیگر آزمایش های محققان نتیجه گیری کرد که uncoupled از حسی محرک صورت عبارات در واقع منعکس کننده درونی شخصیت فردی از یک احساس.

احساسات نیست به سادگی یک واکنش به یک محرک خارجی — آنها بوجود می آیند از طریق مکانیسم های مغز خود را. محققان در نتیجه بررسی های بعدی چگونه فعالیت عصبی در مناطق مختلف مغز تاثیر می گذارد حالات چهره است. این neurobiologists قادر به بیرون کشیدن عاطفی متفاوت چهره زمانی که آنها نور-فعال خاص مناطقی از مغز شناخته شده برای نقش در پردازش هيجانی.

مکانیسم های پشت احساسات

سود اصلی از کشف ماوس حالات چهره است که در حال حاضر ممکن است به شناسایی مکانیسم های افزایش دادن به احساسات. این تا کنون دقیقا مشکل: بدون اندازه گیری قابل اعتماد از احساسات آن مشکل است به مطالعه ریشه های خود را در مغز است. “ما انسان ها ممکن است متوجه ظریف صورت تغییر در موش اما ما فقط می توانیم تشخیص احساسات پشت آن را با مقدار زیادی از تجربه و به سختی می تواند تا کنون تعیین شدت آن می گوید:” Nejc Dolensek مطالعه سرب نویسنده. “با ما خودکار تشخیص چهره سیستم ما در حال حاضر می تواند اندازه گیری شدت و ماهیت احساسات در یک زمانبندی میلی ثانیه و مقایسه آن با فعالیت عصبی مربوطه در مناطقی از مغز.” یکی از این مغز منطقه منزوی قشر است که در ارتباط با رفتار عاطفی و درک احساسات در حیوانات و انسان است.

زمانی که دانشمندان با اندازه گیری فعالیت نورون های فردی با استفاده از 2-فوتون ميکروسکوپ و به طور همزمان ثبت عاطفی ارضا روی صورت, عبارات از ماوس چیزی شگفت انگیز به نور آمد: نورون های فردی از قشر منزوی واکنش نشان داد و با همان قدرت و دقیقا در همان زمان به عنوان ماوس را بیان صورت. علاوه بر این هر فردی نورون در ارتباط بود به تنها یک احساس است.

این نتایج نشان از وجود “احساسات نورون” هر منعکس کننده یک احساس خاص — حداقل در قشر منزوی. “با ضبط صورت ما می توانیم در حال حاضر بررسی بنیادی عصبی مکانیسم های پشت احساسات در موش مدل حیوانی” توضیح می دهد که نادین Gogolla. “این است که یک شرط مهم برای تحقیق و تفحص از احساسات و ممکن است اختلال در پردازش خود را از جمله در اختلالات اضطرابی یا افسردگی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Max-Planck-Gesellschaft. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de