FBI پشت پایین در برابر اپل—دوباره

آژانس ترک خورده Pensacola, اپل, اما آن را هنوز هم views کوپرتینو به عنوان یک مشکل—حتی اگر آن را آسان تر برای شکستن اپل از آن در سال بوده است.

آخرین ریسک بالا بن بست بین اپل و FBI به پایان رسیده است. پس از این ادعا برای ماه که اپل به تنهایی می تواند باز کردن دو اپل از پنساکولا تیرانداز محمد سعید Alshamrani آژانس امروز اعلام کرد که آن را تا به حال موفق به انجام این کار بدون کوپرتینو را کمک و بدون تضعیف رمزگذاری محافظت می کند که بیش از یک میلیارد دستگاه های iOS در سراسر جهان است.

این تنش زدایی می آید پنج ماه پس از حمله ماه دسامبر گذشته در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola که در آن Alshamrani کشته شدن سه نفر و زخمی شدن هشت تن از کشته های محلی اجرای قانون است. FBI بهبود Alshamrani آیفون 5 و آیفون 7 پلاس در پی تیراندازی; دستگاه بودند به شدت آسیب دیده است که وزارت دادگستری ضمنی در ژانویه ساخته شده آن را سخت تر برای شکستن از طریق روش های سنتی. این موضع بود که همیشه کنجکاو. FBI تایید آن را به حال موفق به دریافت اپل تا و در حال اجرا و دسترسی به پزشکی قانونی ابزار از شرکت هایی مانند Cellebrite که ادعای توانایی شکستن به هر دستگاه iOS. مدل های قدیمی تر مانند Alshamrani را باید نسبتا بی اهمیت به کرک. اما به عنوان با 2015 سن Bernadino تیراندازی بالا سهام مورد ثابت همه بیش از حد وسوسه انگیز برای آژانس به تلاش برای تنظیم یک سابقه بد است.

در هر دو موارد FBI می خواستم اپل برای کمک به ایجاد یک “شر” است که اجازه می دهد اجرای قانون برای دور زدن هر دستگاه iOS را رمزگذاری و دسترسی به داده های خود را به عنوان مورد نیاز است. “ما باید همیشه حفظ شود وجود دارد هیچ چیز مانند یک backdoor فقط برای بچه های خوب” اپل گفت: در ماه ژانویه در پاسخ به وزارت دادگستری را متذکر شوند. “درب پشتی نیز می تواند مورد سوء استفاده توسط کسانی که تهدیدی برای امنیت ملی ما و امنیت اطلاعات مشتریان است.” این شرکت کاهش یافته است به نظر آخرین توسعه در پنساکولا مورد.

“هر زمان وجود دارد یک رویداد آسیب زا نیاز به بررسی دستگاه های دیجیتال وزارت دادگستری با صدای بلند ادعا می کند که به آن نیاز دارد پشتی برای رمزگذاری و سپس بی سر و صدا اعلام کرد این در واقع یک راه برای دسترسی به اطلاعات بدون تهدید امنیت و حفظ حریم خصوصی از کل جهان می گوید:” برت حداکثر کافمن کارکنان ارشد وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “پسر بچه ای که گریه گرگ است و هیچ چیز در این سازمان که گریه رمزگذاری.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز FBI مدیر کریستوفر Wray گفت که آژانس تا به حال به خود را توسعه ابزار برای دسترسی به اپل. “ما اظهارنظر هر شریک در خارج وجود دارد و هر شرکت که ممکن است تا به حال یک راه حل برای دسترسی به این گوشی. هیچکدام نشد” گفت: Wray. “بنابراین ما آن را خودمان. متاسفانه این روش است که ما توسعه یافته است ثابت برای ما گسترده تر اپل مشکل است. آن را بسیار محدود نرم افزار است.”

معلوم نیست آنچه که مشکل ناشی از. در حالی که هنوز مقدار زیادی امن برای کاربر به طور متوسط اخیر آسیب پذیری در iOS داده اند هکرها و محققان پزشکی قانونی کافی راه برای شکستن به اپل. “اگر FBI قادر به تعمیر سخت افزار به اندازه کافی برای بوت شدن به آنها و سپس موجود در پزشکی قانونی ابزار بیش از قادر به بازیابی اطلاعات از این دستگاه می گوید:” دن گیدو بنیانگذار شرکت امنیت سایبر دنباله بیت. او امتیاز خاص به اصطلاح checkm8 بهره برداری به اطلاع عموم سپتامبر گذشته داشتند ؛ یک نقص است که باعث می شود آن را ممکن است به “فرار از زندان” هر آی فون از سال 2011 تا 2017—که شامل هر دو Alshamrani دستگاه های.

“اف بی آی می توانید سعی کنید به عنوان بسیاری از پین کد به عنوان آنها می خواستند تا یکی کار می کرد می گوید:” گیدو که iVerify نرم افزار امنیتی می توانید بگویید اگر گوشی خود را در معرض checkm8. “این تنها یک ماده از زمان قبل از آنها موفق شد.”

در واقع iOS دیده می شود چندین امنیت ساقط تازگی که در حالی که تا حد زیادی بی ضرر به طور متوسط کاربر این امکان را برای ذوات و تکنسین های برای شکستن به دستگاه. در علاوه بر این به checkm8 آسیب پذیری کارگزار Zerodium به تازگی اعلام کرد که با توجه به عرضه بیش از تقاضا از iOS و صفری اشکالات آن را نمی خواهد قبول طبقات خاصی از اپل اشکال ارسالی برای چند ماه آینده.

“وجود دارد بوده است گسترش از iOS به تازگی آسیب پذیری می گوید:” جانز هاپکینز cryptographer متی سبز. “وجود دارد یک دوره کوتاه در اطراف 2015 زمانی که اپل امنیت رشد به صورت تجاری در دسترس بهره برداری از بازار و از آن دوره به نظر می رسد بیش از.”

معلوم نیست دقیقا چه FBI کردم passcodes آن مورد نیاز است. اما آژانس موفقیت در ترک خوردگی اپل در اختیار خود را به نظر می رسد برای تضعیف مرکزی آن استدلال که اپل و شرکت های دیگر اجازه می دهد تا مجرمان به “تاریک” با ارائه قوی رمزگذاری بر روی دستگاه های مصرف کننده. به عنوان در سال 2016 با سن Bernadino مورد عوامل کردم در نهایت.

“با استفاده از یک دستگاه شناخته شده نقص های امنیتی مانند آیفون 7 پلاس یا یک دستگاه بدون آخرین ویژگی های امنیتی مانند آی فون 5 که فاقد Secure Enclave, یک راه ساده برای اطمینان از اجرای قانون می تواند دسترسی به تلفن خود را زمانی که مورد نیاز می گوید:” گیدو.

که ممکن است توضیح دهد که چرا تنور هر دو Wray و دادستان کل ویلیام بر استدلال در برابر رمزگذاری به نظر میرسد که تغییر کمی. به جای decrying عدم امکان به دست آوردن دسترسی به هر دو Barr و Wray متمرکز امروز بر روی هزینه های تحقیق از چه مدت زمان برای انجام این کار است. “تاخیر از وارد شدن به این دستگاه ها نه تنها منحرف کردن ما پرسنل از کار مهم دیگر. آن را نیز به طور جدی مانع این تحقیقات گفت:” Wray. “بالاخره دست ما بر شواهد Alshamrani سعی در نگه داشتن از ما بزرگ است اما ما واقعا به آن نیاز ماه پیش در ماه دسامبر زمانی که دادگاه حکم صادر شده خود را.”

که جدول زمانی را کاملا درست نیست. اپل هم در پاسخ به کسانی که زود حکم, توزیع بیش از آنچه که آن را توصیف به عنوان گیگابایت iCloud حساب معاملاتي داده های مربوط به این مورد است. اف بی آی را نمی گوید اپل که آی فون دوم و یا که آن را قادر به دسترسی به هر دو دستگاه تا ژانویه 6. معلوم نیست چه مقدار از داده های اف بی آی بر روی Alshamrani دستگاه در حال حاضر در دسترس بوده و از طریق iCloud پشتیبان گیری.

با وجود FBI را تکرار موفقیت در شکستن به ظاهرا uncrackable اپل بر اصرار داشت که اپل می تواند با طراحی یک backdoor است که هیچوقت تهدید به سازش دستگاه های iOS به طور گسترده تر. “وجود دارد هیچ دلیلی که چرا شرکت هایی مانند اپل می تواند طراحی خود مصرف کننده محصولات و برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا برای دادگاه-دسترسی مجاز توسط قانون اجرای بسیار بالا در حالی که حفظ استانداردهای امنیت اطلاعات,” Barr گفت: در کنفرانس مطبوعاتی امروز. در واقع نقطه عطفی رمزنگاری مقاله “کلیدهای زیر Doormats” می دهد کافی دلایل که چرا آنها نمی تواند انجام دهد که بسیار چیز.

Barr همچنین نشان داد هر چند که وزارت دادگستری دیگر ممکن است نظر دادگاه را به عنوان بهترین خیابان برای رسیدن به آن پایان. “تحولات در این مورد نشان می دهد نیاز به یک راه حل قانونی او گفت:” در نقطه دیگر نشان می دهد که تضعیف رمزگذاری یک انتخاب است که آمریکایی ها باید “از طریق نمایندگان خود را.”

حتی پس در تمام FBI ثابت کرده است امروز است که انتخاب مسئله باقی مانده است. ضعف iOS رمزگذاری را تهدید می کند بیش از یک میلیارد دستگاه های یک جانبه. چرا نیروی که بسیاری از آنها دارای آسیب پذیری است که پیچیده پزشکی قانونی labs در حال حاضر می تواند بهره برداری?

“من فکر می کنم این ایده که اپل ‘unhackable’ منسوخ شده است می گوید:” سبز. “من فکر می کنم همه ما نیاز به تنظیم انتظارات ما بر این اساس به ویژه در زمانی که دولت خواهان آن است که شرکت های شکستن و یا تضعیف خود را رمزگذاری.”

وزارت دادگستری بیشتر اهداف از اپل شده است; به طور فزاینده ای متمرکز در Facebook را رمزنگاری به عنوان یک مانع تحقیق به عنوان به خوبی. اما تا زمانی که این مدیریت برای شکستن به اکثر اپل آن شکایت به نظر می رسد فوری کمتر از همیشه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>