در مارس 2018, نیویورک تایمز گزارش داد که یک شرکت به نام Securus تا به حال به فروش می رسد سازمان های اجرای قانون دسترسی به مکان های از مردم تلفن های همراه. پلیس قرار است به ارائه یک حکم و یا دیگر اسناد و مدارک اثبات آنها تا به حال قدرت برای دیدن دیتا اما این بار گفت: Securus اغلب بررسی نمی کند.

پس از آن داستان توسط ZDNet و معاون مادربرد نشان داد صنعت واسطه به دست آورد که اطلاعات محل از AT&T, Sprint, T-Mobile و Verizon و بالا بفروشید آن را به شرکت هایی مانند Securus. برخی از اطلاعات از وثيقه اوراق قرضه صنعت افزایش نگرانی که به خاطر stalker می توانید خرید خود را قربانیان اطلاعات محل.

چهار حامل همه وعده داده شده برای جلوگیری از فروش داده های مکان به اطلاعات aggregators. اما ماه بعد بسیاری از شرکت ها هنوز هم تا به حال دسترسی به حامل های داده.

در حال حاضر نزدیک به دو سال بعد کمیسیون ارتباطات فدرال است اقدام علیه چهار حامل برای نقش خود را در این نقض حریم خصوصی است. جمعه آژانس گفت: این پیشنهاد آزمایشی جریمه علیه این شرکت در مجموع بیش از 200 میلیون دلار: $91 میلیون برای T-Mobile $57 میلیون دلار برای AT&T $48 میلیون برای Verizon و 12 میلیون دلار برای با حداکثر سرعت دویدن. این جریمه ها بر اساس مقدار زمانی که حمل و به فروش می رسد دسترسی به محل مشتری اطلاعات “بدون معقول پادمان” و تعدادی از خارج از شرکت که به آنها فروخته شده آن است.

“FCC به مدت طولانی به حال قوانین روشن در این کتاب که نیاز به همه شرکت های تلفن برای محافظت از مشتریان خود اطلاعات شخصی” FCC صندلی Ajit Pai در بیانیه ای گفت. “و از سال 2007 این شرکت بوده است متوجه است که آنها باید اقدامات احتیاطی مناسب برای حفاظت از این اطلاعات و این که FCC را قوی اجرای عمل اگر آنها نمی کنند.”

FCC کمیسیون جفری Starks که عقیده داشت از بخشی از این تصمیم گفت: حامل “را درمان نمی کنند حفاظت از داده های مشتریان به عنوان یک کلید مسئولیت. آنها تفویض مسئولیت برای حفاظت از این اطلاعات حساس به aggregators و شخص ثالث محل ارائه دهندگان خدمات.”

حامل می تواند اختلاف جریمه که T-Mobile می گوید آن را انجام خواهد داد. “ما را حفظ حریم خصوصی و امنیت مشتریان خود اطلاعات بسیار جدی” این شرکت در بیانیه ای گفت. این شرکت گفت: در آن زمان اقدام سریع برای محدود کردن “بازیگر بد اشخاص ثالث” به پایان رسید و محل آن خبرخوان برنامه در ماه فوریه 2019. با حداکثر سرعت دویدن گفت: این بررسی متوجه می کشد و مشتریان خود را’ حفظ حریم خصوصی و امنیت بسیار جدی است. AT&T, Verizon و Securus بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

منتقدان دیدن FCC پاسخ به عنوان کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

سناتور Ron Wyden (D-Oregon) در میان اولین به تماس توجه به Securus و درخواست شده است FCC به عمل از آغاز. “به نظر می رسد روشن رئیس Pai است قادر به محافظت از مصرف کنندگان آمریکایی در هر مرحله از بازی” Wyden در بیانیه ای گفت. “او تنها مورد بررسی قرار گرفته پس از فشار افکار عمومی نصب شده است. و در حال حاضر پاسخ این است که مجموعه ای از comically جریمه ناکافی است که نمی خواهد متوقف کردن شرکت های تلفن از سوء استفاده آمریکا از حریم خصوصی دفعه بعد که آنها می توانید یک جفتک سریع است.”

Wyden و دیگران گفت: حوادث برجسته نیاز به قوانین حفظ حریم خصوصی. “اهمیت داشتن قوانین است که محافظت از مصرف کنندگان قبل از آنها صدمه نمی تواند اغراق آمیز” سابق FCC وکیل جی جی Sohn در بیانیه ای گفت.

هارولد Feld سازمان دانش عمومی استدلال کرد که FCC را سهل انگاری نگرش به قوانین حریم خصوصی جسارت حامل به بی اعتنایی به مصرف کننده حفظ حریم خصوصی. برای مثال یکی از Pai اولین اقدامات مهم پس از تبدیل شدن به FCC صندلی در سال 2017 شد به تعلیق بخش هایی از اوباما-دوران FCC منظور که مورد نیاز ارائه دهندگان پهنای باند مناسب را به عمل برای محافظت از اطلاعات شخصی. به زودی پس از جمهوریخواهان کنترل کنگره را لغو کل اوباما-دوران را نیز ممنوع کرده اند دهندگان از فروش اطلاعات شخصی خود را بدون اجازه شما.

“جای تعجب کوچک که حامل احساس امن نقض قانون” Feld در بیانیه ای گفت. “کنگره باید انجام تحقیقات فوری به FCC را از دست داده و حریم خصوصی و اجرای و اقدام مناسب برای توانمند سازی مصرف کنندگان هنگامی که FCC صندلی نتواند به عمل می کنند.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im