احساس اندام خاصی تعلق ندارد و مربوط است به عدم وجود ساختار مغز و ارتباط

افراد مبتلا به این بیماری روانی شناخته شده به عنوان بدن یکپارچگی بیقراری (BID) اغلب احساس به عنوان اینکه یکی از آنها سالم اندام به معنی این نیست که بخشی از بدن خود را. آنها ممکن است به عنوان هر چند اندام از دست رفته است و یا حتی به دنبال آن قطع “به احساس کامل است.” در حال حاضر محققان گزارش در مجله زیست شناسی کنونی در مارس 7 پیدا کرده اند که این احساسات است که یک اندام نیست متعلق آینه در مغز افراد مبتلا به این بیماری است.

“این احساس که یک اندام متعلق به ما متکی بر میزان که حسی و حرکتی اندام منطقه است که عملکرد متصل به تمام مناطق دیگر مغز می گوید:” اولین نویسنده جیانلوکا Saetta دانشجوی دکتری در دانشگاه زوریخ. “مهمتر درگیر در این احساس نیز اتصال تابعی چگالی ماده خاکستری در مهم ترین منطقه برای نمایندگی از چگونه بدن ما باید نگاه — حق جداری منطقه از مغز است.”

“جالب است که ما دریافتیم که کمتر ماده خاکستری در سمت راست جداری منطقه از مغز قوی تر از میل به قطع و پیشنهاد افراد در عمل به عنوان اگر آنها نابینایان,” Saetta می افزاید. “این شبیه سازی رفتار کمک می کند تا آنها را برای مقابله با این ناراحت کننده عدم تطابق بین آنها چگونه می خواهید بدن خود را به نگاه و چگونه آنها آن را ببینید.”

برای کشف مکانیسم مغز در ارتباط با پیشنهاد جدید در این مطالعه Saetta و نویسنده ارشد پیتر Brugger از روانپزشکی دانشگاه درمانگاه (PUK), زوریخ, ثبت نام از 16 مردانی که می خواستم برای خلاص شدن از سالم خود را به چپ و شانزده سالم بود ، سوال این بود که آیا مردان با پیشنهاد نشان می دهد تغییرات در مغز عملکردی اتصال یا ساختار-و محققان دریافتند که آنها انجام داد.

مطالعات خود را نشان داد تغییرات در دو مناطق کلیدی در ارتباط با پیشنهاد. حق paracentral lobule (rPCL) که در خانه های اولیه حسی میباشد نمایندگی از بیاورد و پای چپ را نشان داد کاهش ذاتی کاربردی اتصال به دیگر قطعات از مغز آنها گزارش. حق برتر جداری (rSPL) نیز نشان داد کاهش ذاتی کاربردی اتصال و کاهش غلظت ماده خاکستری. که به خصوص قابل توجه به دلیل این منطقه مغز بوده است که قبلا شناخته شده به عنوان یک انتقادی hub برای تصویر بدن.

جالب اینکه این گزارش هیچ ساختاری تغییرات مشهود در rPCL. به عبارت دیگر هیچ شواهدی وجود دارد که مردان فاقد توانایی احساس یا حرکت خود را به سمت چپ ،

“ما نشان می دهد انجمن روشن بین وضعیت روانی و تغییرات در ساختار مغز و عملکرد” Brugger گفت. “آیا عصبی امضای پیشنهاد اول می آید و مانع توسعه نرمال اندام مالکیت و یا اینکه چندین دهه از نگرانی در مورد عدم مالکیت زیر و بم مغزی مدارهای واسطه بدن آگاهی نمی تواند پاسخ داده شود.”

به عبارت دیگر, آن سخت است برای گفتن که آیا پیشنهاد منجر به عدم اتصال عملکردی در مغز و یا بالعکس. این یافته های جدید نشان می دهد که تمایل به قطع عضو در پیشنهاد افراد ممکن است مربوط به ناهنجاریهای خاص در مغز معماری.

این یافته ها نشان می دهد که وجود دارد بیشتر به پیشنهاد از گاهی پیشنهاد شده است. محققان توجه داشته باشید که پیشنهاد این است که انتظار می رود را شامل می شود در آینده 11th تجدید نظر در طبقه بندی بین المللی بیماری ها (ICD-11) به عنوان یک “اختلال از بدن ناراحتی و یا بدن را تجربه کنند.” در حالی که این وضعیت در نظر گرفته شده است نادر که مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم ممکن است تحت تاثیر قرار. پس از همه Brugger می گوید: این احتمال وجود دارد بسیاری از مردم با پیشنهاد نمی اشتراک گذاری با هر کسی.

بر اساس یافته های جدید محققان نشان می دهد که تحریک مغز تکنیک ممکن است نگه دارید وعده در کمک به مردم با پیشنهاد یک احتمال آن است که در حال حاضر حکم مطالعه بیشتر. Brugger همچنین اشاره می کند که وجود دارد بسیاری از انواع دیگر از پیشنهاد هنوز به کشف و درک بهتر از جمله افرادی که احساس می کنند باید جنده یا نابینا.

این کار با حمایت بنیاد ملی علوم سوئیس.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط تلفن را فشار دهید. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im