شل و ول روکش کردن از طریق تبلیغات

دفعه بعد چشم خود را کشیده به یک تابلوی تبلیغاتی یا تجاری نما سعی کنید متوجه شوید که چه آن را پنهان.

میدان تایمز نمی تواند در میدان تایمز بدون زرق و برق دار و تابلوهای تبلیغاتی و چشمک زدن علامت, اما اگر شما نوع که نه می خواهم به آن را ببینید بدون آنها شما تنها نیستید. عکاس تئو Derksen نیز peeved تجاری نمایش و چگونه آنها به تاخت و تاز builtscape یک موضوع او درخشان اسناد در Disneyfication.

این کتاب به تصویر می کشد بی شمار, glitzy ginormous تبلیغات پنهان فضاهای عمومی در سراسر جهان است. Derksen شروع به تیراندازی آن را در سال 2003 پس از توجه به چگونه چنین تصاویر به طور فزاینده ای در حال منفجر بزرگ و گچ بری در همه جا از خرید راه سایت های ساخت و ساز به خصوص در شهرهایی مانند پکن و توکیو.

“مشکل این بود که آن را در زمان دور محلی هویت و حس مکان از تصاویر اکثرا اروپایی یا آمریکایی,” او می گوید. “آنها نشان داد بدون درد جهانی که در آن هیچ چیز بد اتفاق می افتد و که در آن هدف اصلی صرف پول خود را.”

آن را به Derksen از ایده های جامعه شناس فرانسوی Jean Baudrillard که او در هلند, جشنواره, جایی که آنها هر دو نمایش عکس در سال 1999. Baudrillard را فرقه 1981 کتاب Simulacra و شبیه سازی (که یک cameo در ماتریس) توصیف تصاویر به عنوان نمایندگی با هیچ جای پایی در واقعیت است که آنها اغلب منحرف کردن اذهان از آن است. “این خطرناک است به چیزی را اشکار تصاویر” Baudrillard نوشت: “از آنجا که آنها dissimulate این واقعیت است که وجود دارد هیچ چیز در پشت آنها.”

که نقل قول باز می شود Derksen کتاب و او طول می کشد آن را به عنوان یک چالش شخصی. در حالی که سفر را از طریق 50 شهرستانها در سراسر آفریقا و آسیا و اروپا و ایالات متحده Derksen شده plunked خود دوربین فول فریم قبل از دیوارها و نرده ها با لباس مد مدل های توسعه شهری طرح و توریستی. اما تمرکز خود را نبود خیلی غول آرمانی تصاویر به عنوان زمینه محلی—نردبان تکیه بر دیوار یک کارگر در حال عبور از یک زشت و خط خطی کردن نقاشی های دیواری.

آن را در معرض تبلیغات برای آنچه که آنها واقعا هستند: یک روکش همپوشانی دنیای واقعی و پوشش آن اجتماعی و سیاسی و مشکلات اقتصادی. “این پوشش تا” Derksen می گوید. “شما می توانید پوشش زشت شهری مکان های خود را ارزش هر چیزی است.”

Disneyfication است در حال حاضر از Dewi Lewis.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de