آینده از ایکس باکس نیست فقط یک کنسول

با ایکس باکس سری X در افق مایکروسافت سر از videogame سخت افزار می بیند یک آینده که در آن کنسول های دیگر ممکن است در جلو و مرکز.

مایکروسافت و سونی راه اندازی خواهد شد, ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 بعد از این سال. در حالی که سخت افزار خود را ارتقاء سخت به استدلال می کنند با آنها پس از رسیدن در یک اقدام بی سابقه عصر مصرف رسانه ای: Netflix در اپل روشن شدن در قرص Spotify در کامپیوتر هر سه تعویض در هر قطعه از سخت افزار. به عنوان بازیهای رایانهای به دنبال آن است که همان مسیر اولویت specced کردن کنسول خود را به نظر می رسد به طور فزاینده ای در شک و تردید.

پس از همه tweens که بازی Fortnite در حال حاضر می دانیم که همه چیز را می توان یک کنسول. این یک چشم انداز ایکس باکس خود را دفاع. در عین حال در طلوع یک عصر جدید از کنسول آن را سخت به تعجب که آیا این مگا قدرتمند جعبه ما گیاه در اتاق نشیمن ما حتی وجود دارد در 10 سال. با وجود آن فشار عظیم برای ایکس باکس سری X, مایکروسافت است که مصون سازی آن شرط که یک دهه از هم اکنون گیمر ها بیشتر و بیشتر خواهد شد در نظر گرفتن یک “هیچ خدایان هیچ کارشناسی ارشد” رویکرد به کجا و چگونه آنها بازی کند. Phil Spencer رئیس بخش Xbox فکر می کند که آیا کنسول وجود خواهد داشت در 10 سال اشتباه سوال بپرسید.

“در دراز مدت به نظر من این یک سوال در مورد زنده ماندن از تلویزیون گفت:” اسپنسر هفته گذشته در مصاحبه با سیمی. “وجود دارد این حساب این بازی شطرنج ما در حال بازی” می گوید: اسپنسر. “این دیگر چکرز.”

اسپنسر بازی شطرنج نیست در برابر سونی یا نینتندو; آن را در برابر روند همیشه در حال تغییر در چگونه دو میلیارد علاقهمندان به بازی در سراسر جهان مصرف رسانه ای. زمانی که ایکس باکس سری X می رسد در فروشگاه بعد از این سال آن را تبدیل به یک بخشی از ایکس باکس خیال واهی رویکرد—در کنار آن cloud gaming خدمات پروژه xCloud و ایکس باکس بازی در هر نقطه—به تصرف پارسه در هر کجا که هستند. با xCloud شما پرداخت در حال حاضر undefined اشتراک به جریان AAA بازی ها بر روی تلفن همراه خود را و قرص. با ایکس باکس بازی در هر نقطه شما می توانید می گویند, Forza Horizon 4 و بازی آن را در هر دو ایکس باکس و ویندوز 10 بر روی کامپیوتر.

“ما در حال رفتن به تمرکز بر روی پلیر و دستگاه هایی که آنها را که مناسب شیوه زندگی خود را می گوید:” اسپنسر.

زمانی که ایکس باکس سری X راه اندازی آن خواهد بود که کنسول ساز قدرتمند ترین دستگاه بازی است. برای مشخصات fetishists, آن را به یک سفارشی پردازنده که چهار برابر قدرتمند تر از ایکس باکس یکی. آن را پشتیبانی خواهد کرد تا 120 فریم در ثانیه و GPU آن می توانید رسیدگی عظیم 12 teraflops از عملکرد GPU. برای کسانی که علاقه در teraflops برخی از ویژگی های هیجان انگیز: “رزومه سریع” که اجازه می دهد تا بازیکن تعلیق و بازگشت به بازی تقریبا بلافاصله و جامع کتابخانه به عقب سازگار با بازی. وجود دارد بدون برچسب قیمت به آن متصل شده و در عین حال ، (ایکس باکس 360 راه اندازی شد در $400 و ایکس باکس یکی بود $500.) مشتریان خواهد پرداخت به صورت مستطیلی جعبه سیاه است که هموار اجرا می شود در پایان بازی با آسان به استفاده از رابط کاربر و رضایت از کیفیت زندگی ویژگی ها—همه از آن ممکن است منسوخ شده در یک زن و شوهر از سال باید ایکس باکس, راه اندازی, می گویند یک سری Y.

برای سال, Xbox شده است chipping دور در تاریخی مرزهای مشخص که ما چگونه بازی بازی. آن اوایل قهرمان صلیب-بازی—هنگامی که پارسه می توانید بازی بازی های آنلاین با هم در سراسر کنسول—برای بازی های مثل فوتبال و موشک لیگ هنگامی که سونی در بسیاری از موارد نمی شد. (یک بار در سال 2017, وقتی که سونی به طور تصادفی روشن Fortnite cross-play بین پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از اسپنسر در توئیتر خود نوشت: “من را دوست دارند که آنها را ترک آن را.”) شما یک پلی استیشن فرد و شما meandered اطراف خود را به دیواره باغ که در آن شما بازی بازی های انحصاری برای کنسول پلی استیشن. و یا شما یک ایکس باکس فرد و شما زندگی در باغ دیواری درب بعدی. “این جهانی که در آن سخت افزار خریداری شده شما را نگه می دارد ما را از قادر بودن به بازی با هم به نظر می رسد کاملا خارجی در جهان امروز می گوید:” اسپنسر توصیف “دیواره باغ” به عنوان “یک دهه 1990 ساخت.” (وجود دارد مسلما در آن بیشتر برای ایکس باکس می خواهید به پاره کردن آن مرزهای; برای بسیاری از علاقهمندان به بازی Sony قطعه زمین بیشتر جذاب منحصر به فرد بازی است.)

اسپنسر به یاد می آورد برخی از واکنش از “سنتی کنسول purists” زمانی که ایکس باکس تصمیم به شروع به طور همزمان حمل و نقل از اول بازی بر روی PC و کنسول چند سال پیش. برای آنها او توضیح میدهد: “یک کنسول بیرون می آید هر پنج سال من را به سخت افزار های قدیمی و من آن را قرار داده و همه از بازی در یک جعبه مقوا و رفتن قرار داده است که در گنجه. و من خرید تمام بازی های جدید برای این قطعه جدید از سخت افزار. و این راهی است که یک کنسول باید باشد.

امروز کنسول نیست راه محبوب ترین بازی های گوشی های. تصویر موبایل پرنیان در حال تغییر است و بسیاری به عنوان سال پیش روی بیش از حد از یک بیکار مامان poking دور در له آب نبات به یک گروه اختصاص داده های نوجوان headshotting مخالفان در PlayerUnknown را Battlegrounds. به عنوان ایکس باکس حرکت بیشتر به بازارهای مانند آفریقا و هند اسپنسر theorizes که جمعیت که به طور معمول لذت بردن از سرگرمی در دستگاه های تلفن همراه و قرص در حال رفتن به خرید یک تلویزیون و یک کنسول به برق وصل کردن به دیوار. آنها در حال رفتن به می خواهید به بازی دریای دزد در سخت افزار آنها در حال حاضر خود را. مطمئن شوید که آن را نمی ممکن است یک تجربه کامل. (تا 5G رول cloud gaming رنج می برند از مسائل اطراف پهنای باند و زمان تاخیر.) اما فیلم و تلویزیون و موسیقی همه در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر دستگاه-اگنوستیک. چرا بازی ؟

“من و شما ممکن است تماشای Netflix بکشد. من نمی دانم که در آن شما به تماشای آن جایی که من آن را تماشا کنید اما ما می توانید مکالمات در مورد نشان می دهد ما را تماشا می گوید:” اسپنسر. “من می خواهم بازی به تکامل که همان سطح است.”

البته وجود این کامپیوتر یک قطعه سخت افزاری است که مایکروسافت در حال حاضر بيشترین با ویندوز. ارزان بازی PC می تواند هزینه فقط کمی پول بیشتر از یک ایکس باکس. این می تواند طیف عظیمی از بازیهای رایانهای از جمله کسانی که هرگز منتشر شده در ایکس باکس, و اگر شما واقعا در عشق با کنترل ایکس باکس, آن طول می کشد چند ثانیه به برق وصل کردن یک خود را به پورت USB. در هر صورت ایکس باکس بازی معروف عبور یک معامله بزرگ در ده ها تن از بازی برای 5 دلار در ماه در دسترس است بر روی کامپیوتر بیش از حد. یک کامپیوتر ارزان احتمالا نمی خواهد بازی را اجرا کنید تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان یک ایکس باکس سری X و قطعا ندارد نام تجاری همان جاذبه. پس چرا نمی شود یک ایکس باکس فقط یک کامپیوتر در اتاق نشیمن خود را ؟

“برای برخی از مردم آن است که می گوید:” اسپنسر. “دیگر از مردم شلاق از یک صفحه کلید و ماوس و آهنگسازی یک ایمیل به بسیاری از آنچه اتفاق می افتد بر ما کنسول شبیه به آنچه اتفاق می افتد بر روی یک کامپیوتر.” نسبت به یک PC هر چند اسپنسر می گوید که چه ایکس باکس نیاز به انجام است “باید یک رابط کاربر است که با این نسخهها کار بر روی یک تلویزیون و یک ورودی ساز و کاری است که با این نسخهها کار بر روی یک تلویزیون است.”

اسپنسر رنگ ایکس باکس سری X و “بازی در هر نقطه بر روی چیزهای را که” زمین به عنوان مکمل به جای آدمخوار. “من فکر نمی کنم آن را ‘سخت افزار agnostic’ تا آنجا که آن را ‘که در آن شما می خواهید به بازی” او می گوید. که حس می کند: راه های بیشتر به بازی و بیشتر به خدمات مایکروسافت را فراهم می کند بیشتر به تکرار درآمد و جریان را به مایکروسافت خزانه. پس از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف ایکس باکس سری X سرد و سخت افزار-مطالب تکینگی نزدیک این امکان وجود دارد که بسیاری از مردم امید بستن به بازی Xbox بازی انجام خواهد داد تا بر روی همه چیز به جز ایکس باکس. به نظر می رسد عادلانه بپرسم که آیا این نسل اختصاصی کنسول ها خواهد بود.

“من می خواهم به تماشای تلویزیون. من دوست دارم بازی در تلویزیون. از آن جایی که من بازی بیشتر از زمان می گوید:” اسپنسر. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت—برای مدت زمان طولانی—یک جهان که در آن مردم می خواهم به بازی در تلویزیون و ما متعهد به آن است و ما ارائه کنسول تجربه است. من فکر نمی کنم ایکس باکس سری X است که ما آخرین کنسول. من فکر می کنم ما بیشتر کنسول را که تلویزیون بزرگ بازی تجربه کار و لذت بخش است.”

و اگر نه خوب این شرکت هنوز هم گزینه های. “چیز خوب در مورد این است که در یک شرکت مقیاس مایکروسافت این است که ما قادر به ایجاد شرط در سراسر بسیاری از کسانی که جبهه و ما واقعا وابسته به هر کدام از آن نوع از کسب و کار و یا روابط موفق, می گوید:” اسپنسر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net