دنده گرفتن که ما از طریق قرنطینه

به عنوان پناهگاه لازم در محل محدودیت ادامه ما پیوست سیمی آلن هنری و آدرین بنابراین به بحث در مورد فن آوری های ما کمک به عبور زمان.

از طریق گرفتن این بیماری همه گیر شده است آسان نیست. هر روز می توانید مانند یک تقلا به ویژه هنگامی که برای بسیاری از مردم لازم پناهگاه در محل محدودیت هیچ پایانی در چشم. در حالی که cooped و جدا از دیگران نیست دلپذیر وجود دارد برخی از راه برای کسب تجربه بیشتر قابل تحمل است.

این هفته در ابزار آزمایشگاه سیمی خدمات ویرایشگر آلن هنری و سیمی نویسنده ارشد آدرین بنابراین پیوستن به نشان می دهد به صحبت در مورد ابزارهای رسانه ای و تغییر سبک زندگی است که باید به آنها کمک کرد از طریق قرنطینه تا کنون.

نمایش یادداشت ها

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در سیمی توصیه هایی برای دنده و راهنمایی به شما از طریق این بیماری همه گیر در اینجا. جزئیات جو ری بررسی از خوردن کتاب های خود را در اینجا. جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای دریافت رایگان کتاب های کتابخانه در روشن شدن خود را در اینجا. جزئیات آلن راهنمای در مورد چگونه به پمپ کردن لیست پخش خود را در اینجا. که Vulfpeck آهنگ “برای لحظه ای صبر کنید.”

توصیه های

آدرین توصیه Amazon Fire HD 8 بچه ها نسخه لوح و نشان می دهد گستره. آلن توصیه Aukey T21 واقعی بی سیم از Earbuds و سقوط آزاد رادیو. مایک توصیه Zojirushi Micom پلوپز & گرمتر و NHK World را ناهارخوری با آشپز.

آدرین بنابراین می توان در توییتر @adriennemso. آلن هنری است @halophoenix. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.

متن

[معرفی موسیقی تم]

مایکل calore زبان: سلام به همه. به انجمن خوش آمدید ابزار آزمایشگاه. من مایکل calore زبان ارشد, ویرایشگر اینجا سیمی. لورن گود است این هفته پس ما باید یک بیت از یک های مختلف برای شما نشان می دهد. من پیوست سیمی خدمات ویرایشگر آلن هنری و سیمی ارشد نویسنده آدرین ، پس اول, آلن, خوش آمدید به نشان می دهد.

آلن هنری: سلام ممنون از داشتن من.

MC: البته اولین خود را ظاهر آن را فوق العاده به شما. و سلام آدرین. خوش آمدید. چند وقت بازگشت ستاره مهمان در این نمایش است.

آدرین بنابراین: بساز. سلام مایک. آره بچه من است اما من در اینجا بدون او.

MC: امروز ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد چیزهای مختلف است که کمک به ما سه ما از طریق زمان بهداشت جهانی بحران. در حال حاضر آن را در هفته اول ماه جولای. ما چند ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان و بیش از 500 ، 000 مرگ و میر. و آیا ما به طور مستقیم تحت تاثیر قرار یا نه بحران پر کرده است همه ما در زندگی با غم و اندوه و ترس و عدم اطمینان. اما ما همچنین می دانیم که یک چیز است که نشانی از یک کار بهتر از ما محافظت از هر چیز دیگری و این انزوا. بنابراین حتی اگر برخی از شهرها و ایالات متحده به تدریج بازگشایی, بسیاری از ما در حال رفتن به ماندن cooped برای مدتی طولانی تر است.

ما می خواستیم به استفاده از این قسمت به تصویب همراه برخی از چیزهایی که ما شده ایم با استفاده از, را پناه در جای خود قابل تحمل تر. اگر شما به طور منظم شنونده این نشان می دهد شما می دانید که ما همیشه انجام یک بخش در پایان که در آن هر یک از ما یک پیشنهاد است. و شما فقط می توانید فکر می کنم از این قسمت به عنوان یکی از بزرگ توصیه نشان می دهد درست مثل Covid-19 پناهگاه در محل survival edition.

ما امیدواریم که که برخی از چیزهایی که ما توصیه می کنیم چیزهایی هستند که شما می توانید با استفاده از به عنوان به خوبی. این تمام دلیل ما در حال انجام این کار است. بنابراین ما در حال رفتن به تقسیم نشان می دهد به سه بخش. ابتدا ما صحبت در مورد چرخ دنده است که به بهبود کیفیت زندگی ما در طول این چند ماه گذشته. و سپس ما در مورد تغییرات در روال ما است که به ما کمک کرد تنظیم کنید. و در پایان نشان می دهد ما هر توصیه قطعه از سرگرمی مانند یک کتاب یا یک پادکست یا یک برنامه است که نگه داشتن ما را خوشحال.

ما قصد داریم برای شروع با سخت افزار. بنابراین آدرین شما در عرشه اول. چیست, دنده کمک کرده است که شما را بیش از گذشته چند ماه است ؟

عنوان: من فکر می کنم که من ذکر من قبلی ظاهر در ابزار آزمایشگاه من شده اند پناه در محل با یک سه ساله و پنج ساله. و از آن پس آن را به یک زن و شوهر از ماه در حال حاضر و مهد کودک ما هنوز هم نیست باز. و ما بنیاد ما با هم قرنطینه غلاف را با خانواده های دیگر که همچنین دارای یک سه و پنج ساله. و ما در حال انجام یک پرستار بچه و کنار هم قرار دادن ساعت و تنظیم چهار متفاوت پدر و مادر, برنامه و آن را به رانندگی من دیوانه ای.

بنابراین این چیزی است که من می خواهم به توصیه این است که جدید آمازون Fire قرص بچه ها. آن را فقط به من فکر می کنم یک ماه پیش. و من یک زن و شوهر از بچه دیگر دستگاه های سرگرمی در حال حاضر. من آی پاد لمسی من یک مینی آی پد, اما بچه ها قرص است که من واقعا با تکیه بر حق در حال حاضر چون من پنج ساله نمی چرت کنه. من فقط… این فوم خالی می باشند. آن Amazon FreeTime است که آمازون پلت فرم. بنابراین من می توانید یک محدوده سنی از سه سال تا هفت سال, سن مناسب سرگرمی. و من فقط می توانید پارک کردن برای یک ساعت یا دو. بنابراین من فقط می توانید چیزی انجام می شود در هر حال حاضر و دوباره.

من می خواهم به توصیه به چیزی کمی بیشتر هیجان انگیز است اما اگر من تا به حال به توصیه یک چیز است که همه چهار نفر از ما را از طریق یک روز کاری آن را احتمالا یک بچه قرص.

MC: آن ناهموار-درگیرمی در تمام ؟ زیرا من می دانم که برخی از آمازون هستند مرتب کردن بر اساس ساخته شده برای هجوم به اطراف.

عنوان: آره ، خوب آنها تشویق برای خرید بیشتر شما 20 دلار. و یکی از چیزهایی که آنها عبارتند از: با 20 دلار است این فوم خالی می باشند پف صورت با یک ایستاده است. و من می گویند آن را کاملا به ارزش آن. من می شنوم او را در راه رفتن در اطراف خانه رفتن “اوه. اوه.” فقط ضربه به همه چیز شده است و کاملا خوب است. اما نکته دیگر در مورد آتش قرص است که دو سال نگران-رایگان تضمین کند. و من توصیه می شود آن را به دیگر دوستان خود که پنج سال است. و او بود که برگزاری آن و او به معنای واقعی کلمه شکست آن را کامل به گوشه ای از جدول. او فقط می خواهد به سر و صدا روی صفحه نمایش از خالص نا امیدی مثل همه ما در حال حاضر. و آنها آن را به آمازون و آنها فقط به ارسال آنها را به یکی دیگر از تبلت های حق بازگشت. بنابراین اگر شما یک بچه آن را کاملا … اضافی 20 دلار آن را کاملا به ارزش آن.

MC: آره. من فکر می کنم آمازون خوشحال است به جای آن چرا که آنها می دانند که اگر آنها برای شما فرستاده جدید, شما در حفظ و مصرف محتوا در آمازون است. درست است ؟

عنوان: آره. این چیز دیگری است. اما شما همچنین می توانید … من فقط مخفیانه به پدر و مادر داشبورد و من فقط همه چیز را مسدود بود که باربی در آن از طریق پدر و مادر داشبورد. و او را مانند “این بسیار عجیب و غریب است. آن را مانند باربی وجود ندارد.” و من گفتم: “من می دانم که آن را مانند او از بین رفت از زمین است. من نمی دانم.”

MC: همه حق آلن چیست, ابزار خود را, توصیه برای کسانی است ؟

AH: پس از آن در زمان قرنطینه و من نشسته در کامپیوتر و گرفتن تماس های تلفنی و چیز زیادی برای من به واقعا درست بی سیم از earbuds. یکی از دوستانم من رو تبدیل به AUKEY واقعی بی سیم جوانه های گوش. و من اینجا نشسته فقط نگه داشتن شارژ مورد. من یک AirPods فرد, من یک کاربر آندروید است که چرا من یک AirPods فرد است. و من کابوس وحشتناک بودن یکی از کسانی که مردم اینجا در شهر نیویورک که یکی را از دست بدهند گوش بر روی مترو آهنگ. و سپس باید صبر کنید پنج ساعت برای کسی که می آیند و می توانید آن را با یک جارو در حال حاضر آن را grody و نفرت انگیز است. و من نمی دانم اگر من همیشه می خواهید برای قرار دادن آن پشت در گوش من.

همه که کنار AUKEY واقعی بی سیم از Earbuds هستند … آنها صدای عالی. آنها مانند $30. گاهی اوقات آنها در فروش کمتر است. من فکر می کردم من برای 22, در فروش, در سایت آمازون. و آنها از earbuds که من متقاعد شده ام که بی سیم از earbuds که بد نیست ، آنها مناسب هست. آنها صدای عالی. و من می توانم در اینجا نشستن و صحبت کردن با پدرم در تلفن در حالی که من در نوشتن یک مقاله و هیچ کس عاقل تر یا راه. پس از آن کار می کرد واقعا خوب است که راه.

اما من فقط فکر کردم این واقعا سرد به دلیل آن را مانند یک قیمت پایین نقطه به واقعی بی سیم از earbuds. آنهایی که من به طور معمول با استفاده از یک طناب می رود که بین گوش خود را و است که باعث می شود من احساس امن تر است. اگر آن را سقوط از گوش و سپس آن را در فرد به نحوی. اما دوباره خود را از مشاوره با یک دانه نمک به خاطر من بود که کسی که “در هیچ ورودی هدفون در گوشی های. Argh.”

MC: من هم یکی از این افراد است. من تست کردم یک دسته از کسانی که سیم رایگان, بی سیم, واقعی, بی سیم, هر آنچه شما می خواهید به آنها را گوش جوانه. و مشکل این است که من نگه داشتن این است که آنها صدای عالی اما پس از آن زمانی که من قرار داده و من تلفن را به جیب من و راه رفتن در اطراف آنها فقط شروع به برش تمام وقت.

AH: آره. کاملا.

MC: و من درک می کنم که اخذ شده است بهتر است. اما این است که هنوز هم یک مشکل در ارزان پایان ؟

AH: آن است. و آن بستگی دارد … این یک تجربه است که من واقعا تا به حال با بلوتوث برش است که در فصل تابستان آن را خوب است. من می توانید با قرار دادن گوشی در جیب شلوار و من هنوز هم پذیرایی بزرگ. در زمستان من قرار دادن تلفن در من بزرگ ژاکت جیب قفسه سینه. و این که ظاهرا بیش از حد لایه های بسیاری از لباس است. و من می توانم شنیدن موسیقی من گوش دادن به در حالی که من راه رفتن پایین خیابان. پس از آن هنوز هم یک مسئله است. آن را به عنوان بد نیست به عنوان آن استفاده می شود اما قطعا هنوز هم یک چیز است.

عنوان: آره. سیم رایگان در مقابل هدفون های سیمی نیز یک بحث چند ساله در میان تمرین هدفون کاربران است. و من از طرفداران بزرگ. من همیشه توصیه به آنهایی که سیمی چرا که من در حال اجرا است و تا به حال سیم رایگان آنهایی که پاپ از گوش من. و فقط با صرف 10 دقیقه از طریق حفر یک خار در وسط یک دنباله در تلاش برای پیدا کردن این رفو کمی earbud. بله من به طور کلی ترجیح می دهند آنهایی که سیمی به عنوان به خوبی.

AH: آسان است برای من چون من ورزش نمی کنند. من ورزش کردم اما اجرا نمی. من سعی کردم در حال اجرا بود و من در آن بسیار بد. اما بله اگر من در واقع در حال اجرا در اطراف… من به آنهایی که بی سیم در خانه, زمانی که من از نشستن در اطراف. اما زمانی که من قصد دارم از من قرار داده و در آنهایی که با سیم در سراسر پشت گردن من. فقط من نمی خواهم به از دست دادن هر چیزی.

عنوان: آره.

AH: حتی اگر آن را فقط … من در مورد می گویند حتی اگر آن را به 20 دلار. اما 20 دلار است مقدار زیادی از پول, بنابراین من نمی خواهم به پرتاب فقط 20 دلار در مترو آهنگ. من نمی خواهم فقط به از دست دادن 20 دلار یا 10 دلار در ورزشگاه. بنابراین من به طور کامل درک.

MC: خوب, با تشکر از شما برای این پیشنهاد است.

AH: اطمینان حاصل کنید.

MC: من می خواهم به شما بگویم بچه ها در مورد من پلوپز. این کاملا یک سفر برای من. من استعداد پلوپز یک Zojirushi پلوپز احتمالا حدود 15 سال پیش توسط یک همکار. و آن را واقعا ساده است. و شما می توانید آن را روشن و سپس آن را به حال یک آشپز و یک عملکرد گرم نگه دارید. و آن است. علاقه داشتن به چیزی. من استفاده می شود که پلوپز سه یا چهار بار در هفته برای حدود 15 سال است. و مطلقا هیچ مشکلی با آن. و من فقط آن را هنوز هم خوب کار می کند اما من شروع به گرفتن خارش به جای آن زمانی که مردم شروع به گفتن من در مورد برنج که تایمر را بر روی آنها. بنابراین شما می توانید آن را برای پنج ساعت و سپس شما فقط آن را ترک در تمام طول روز. و سپس آن را در هر زمان بداند آن است که در زمان مناسب به برنج خود را آماده دقیقا پنج ساعت است.

و من گفتم: “من قطعا می تواند استفاده از آن, به طوری که من فراموش نمی به را برنج و پس از آن نیاز به صبر 45 دقیقه قبل از من می توانم شام. من فقط می دانم که برنج در حال رفتن به آماده و در انتظار برای من.” بنابراین من آن را کردم. و آن را یک دیوانه ارتقا دهید. من فکر می کنم من صرف مانند $140 بر روی آن. این استاندارد سه جام برنامه ریزی پلوپز. آن را تا این مدت, مرموز, نام, اما آن را نیز یک Zojirushi مدل.

و آن را به طور کامل تغییر همه چیز را در آشپزخانه برای من چرا که نه تنها آن را طبخ واقعا بزرگ, کامل, سفید, سوشی برنج, این آشپز کوینولا کاملا. این آشپز کوتاه دانه برنج قهوه ای کاملا. همچنین آشپز برش فولاد بلغور جو دوسر آن را به یک تنظیم خاص برای برش فولاد بلغور جو دوسر. بنابراین من می توانید غذا خوردن کاملا پخته شده بلغور جو دوسر هر روز صبح که تنها شده بسیار جذاب است.

بنابراین این دستگاه کامل نه تنها برای ساخت بهتر از وعده های غذایی شما در حال حاضر قبل از, اما برای من, این گوشی یک سطح کاملا جدید از غذا آماده است. و برای که من تا ابد سپاسگزار برای مهندسین که ایجاد این معجزه آسا دستگاه.

AH: من می دانم که من ذکر آن قبلا من یک Zojirushi استن. من کاهش یافته و پول در Neuro Fuzzy شش فنجان سال پیش و چیزی را به یک تانک. آن را هنوز هم خوب کار می کند. و من سعی کردم به احمق آن است. به من گفت:, “اوه,, شاید, من قصد دارم به برنج است که برای رفتن به یک کمی بیشتر مهم این زمان.” بنابراین من یک کمی اضافه تر آب یا چیزی. نوچ نمی تواند احمق. آن بیرون می آید کامل است. “خوب باشه. من قصد دارم به اضافه کردن مقدار آب کمتر و ببینید. من به شما نشان خواهم داد” و آن را هنوز هم می آید کامل است. و من نمی من می توانم احمق چیزی.

و همچنین این قانون در خانه من که کمی راه اندازی ترانه است که نقش آن زمانی که شما فشار دکمه ؟ شما باید به آن رقص, در خانه ما. این قانون است. شما باید برای رقص به آن زمانی که برنج شروع می شود و شما را مجبور به رقص در زمانی که برنج انجام شده است.

MC: آیا شما فراموش “Twinkle Twinkle Little Star?”

AH: بله. بله, آن را ندارد.

MC: خوب بهترین قسمت در مورد این همه چیز برای من این است که من به یکی از قدیمی به یک دوست که ندارد یک. و این همه از این سرنوشت است که توسعه یافته در طول سال, و آن را فقط رفتن به زمین در آشپزخانه خود را و بلافاصله روشن خود را به کل خانواده است. من آن را می دانم.

همه حق است. خوب در حال حاضر ما در حال رفتن به یک استراحت. و هنگامی که ما آمده ایم پشت در, ما همه با زندگی ما ارسال ها و کلاهبرداری های کمی است که ما یاد گرفته ایم به اطراف خانه و سایر راهنمایی های عملی.

[شکستن]

MC: خوش آمدید. گاهی اوقات شما نمی توانید به سادگی بهبود کیفیت زندگی خود را فقط با خرید یک چیز است. در اغلب موارد شما باید به شکل از چگونه برای دریافت بیشتر از آنچه شما در حال حاضر کردم. به خصوص در زمانی که همه ما در حال تلاش برای ماندن در خانه ما که در آن تغییرات کوچک می تواند تفاوت بزرگی را. پس, آلن, لطفا به ما بگویید که چه تنظیم است که شما را ساخته اند برای مدیریت بهتر زندگی خود را در خانه ؟

AH: خب معدن شروع می شود پس از خریداری یک چیز است. اما که به طور کامل وقت من تمام است … نه اینطور نیست. اما من چراغ هوشمند و آن زمان من واقعا مدت زمان طولانی به چراغ هوشمند. اما هنگامی که من اولین چیزی که من راه اندازی شد یک خنک کردن حالت برای اتاق خواب من. عمدتا به دلیل من می خواهم به عنوان خوانده شده قبل از اینکه من به خواب رفتن و من فقط می خواستم یک محیط خواب بود که بیشتر استقبال و بیشتر منجر به کیفیت خواب حتی اگر من نمی خواهید برای دریافت مقدار زیادی از خواب.

بنابراین هر شب در ساعت 10:00 یا 11:00 PM من چراغ به نوبه خود به این واقعا سرد مایل به قرمز و به آرامی محو به ارغوانی رنگ … من می دانم که نور آبی بد است, اما هنوز هم, من دوست دارم بنفش … سرما رنگ. و که من سیگنال را نیز آمادگی بقیه اتاق خواب برای خواب. بنابراین من در را بست من به نوبه خود بر روی دستگاه های مرطوب کننده. من به نوبه خود تا تهویه هوا. من را جلب پرده. من به نوبه خود در Lectro فن my little white noise machine و واقعا خنک و آماده برای تخت پایین. این فوق العاده است.

و در نهایت آنچه که من می خواهم به انجام است را همه چیزهای که خودکار. بنابراین من یک خنک کردن صحنه یا خنک کردن روال که من نیازی به ماشه. آن را فقط رفتن در خواب. اما تبدیل اتاق خواب به این نوع از خواب واحه که من فقط می توانید وارد کنید و بلافاصله تواند کسل کننده است که است. من واقعا در اینجا برای آن است.

MC: آیا شما را از این صحنه اتفاق می افتد با یک شیر آب در گوشی های هوشمند خود را و یا شما با استفاده از فرمان صوتی?

AH: با یک شیر آب بر روی گوشی های هوشمند. من می تواند با استفاده از فرمان صوتی ما در گوگل دستیار اما گوگل به گوش بسیاری است. و گوش بسیاری زمانی که من صحبت کردن به آن است. بنابراین من نمی خواهم به خطر دستورات صوتی فقط رتبهدهی نشده است.

MC: و همچنین من باید بپرسید. آنچه که در درجه حرارت محیط است که شما برای زمانی که شما خواب ؟

آه: آه. اوه این بحث است.

MC: بله.

AH: 65 درجه است.

MC: من مرد.

AH: بله. من می خواهم آن را بسیار سرد است.

MC: بله. مرده, کون سرد است.

AH: کاملا.

MC: تنها است و دمای مناسب برای خواب.

AH: Nope اگر درجه حرارت بالاتر از 70 چیزی در اتاق من من نمی توانم بخوابم. من شروع به پرتاب و به نوبه خود و من را پرتاب پتو ،

عنوان: آنچه که من نیاز به یک قفل صفحه نمایش بر روی کامپیوتر و یا بر روی تلفن و یا چیزی. به دلیل مشکل بزرگ من با رفتن به خواب است ورود به Facebook و یا توییتر و یا چیزی. و سپس خواندن یک چیز در 11:30 p. m. که من کاملا خشمگین و سپس تکاپو در اطراف خانه من بعد از سه ساعت است. من مانند “آیا فکر می کنید چه این فرد از دبیرستان گفت؟” که آره. من فکر می کنم شرکت اپل دارای یک مستند تنظیم است که فقط شما را از استفاده از دستگاه های خود را پس از یک زمان خاص. بنابراین من فکر می کنم که خواهد بود که چیزی که من می خواهم به من کمک کند به خواب بروید. اما من نمی دانم اگر آن را خارج وجود دارد و در عین حال.

MC: نیز وجود دارد که چیزی است که آنچه در آن است به نام ؟ اوه آره. نظم و انضباط.

عنوان: آن را سمت راست وجود دارد مایک. تلفن فقط در سمت راست وجود دارد.

MC: خوب چرا شما به ما زندگی خود را هک آدرین.

عنوان: OK. زندگی من هک شد و برنامه ریزی وعده های غذایی. و من هم رفتم و خرید چیزی. بنابراین ما خیلی سخت مستند حدود یک ماه است. وجود دارد چهار نفر از ما و من دو نفر از بچه ها. و بچه های من خوردن پنج بار در روز. و ما در تلاش بودند به رفتن به فروشگاه مواد غذایی بیش از یک بار در هفته و آن را فقط تبدیل به این ظرف غذا بزرگ است.

حدود یک هفته پس از مستند آغاز شده و من دو وایت برد های هوشمند و من یک تخته سفید در حال حاضر برای من لیست خرید. و یکی دیگر از تخته سفید جایی که من طرح از هر وعده غذایی در هر روز در هر هفته. بنابراین من مجبور به نوشتن آن همه و این که راه من می توانید مطمئن شوید که من همه چیز را من باید برای کل هفته برای تغذیه همه در خانه من است.

من نیز آزمایش با یک زن و شوهر از های مختلف برنامه ریزی وعده های غذایی, برنامه های مانند eMeals و Mealime که کمک شما این را همه بر روی تلفن خود را. اما این سایت که من می خواهم در حال حاضر به نام خود کتاب. من فکر می کنم آن را مورد بررسی توسط یکی از ما دیگر نویسندگان جو ری و اساسا وارد کنید در هر یک از سه میلیون آشپزی را به یک وب سایت. و سپس شما می توانید جستجو بر اساس مواد تشکیل دهنده و یا دستور و فقط بیرون از دستور است که شما فکر. چون من همیشه گرفتن ران مرغ از Epicurious, در مقابل دیگر ران مرغ دستور العمل های مخلوط. و فقط با داشتن همه آنها را در یک محل را تا زمانی که من نیاز به طبخ شام, شده واقعا بزرگ کمک کند. و اگر من نفرت نیست تمام مواد غذایی در پایان این خواهد شد که من از موفقیت های عمده ای در پایان این بیماری همه گیر زیرا مواد غذایی فقط یک درد سمت راست در حال حاضر.

MC: و شما بچه ها در حال پخت و پز برای چهار. بنابراین من تصور می کنم که احتمالا بیشتر استرس زا از افرادی که فقط پخت و پز برای یک یا دو.

عنوان: آره. و آن را به طور عمده فقط تلاش برای نگه داشتن جدا شده و قادر به درست اجرا به فروشگاه اگر شما چیزی را فراموش کرده ام. مانند “اوه ما زد از هات داگ و نان. من حدس می زنم ما نه تنها از داشتن سگ برای eleventy-اولین بار این هفته است.” و من در حفظ و گفتن شوهرم, من هرگز جان سالم به در Oregon trail. اگر من تا به حال به بسته همه چیز در واگن و نه فقط رفتن به خرید برای سه ماه ؟ ما فقط می میرند. ما فقط می تواند در وسط اوکلاهما و من می خواهم می خواهم “من را فراموش کرده به عسل. آن را انجام, آن را بیش از. نوبه خود در اطراف.” فقط آن را بمکد.

MC: این خوب است. شما نباید احساس خیلی بد است چون من فکر می کنم همه مرده در Oregon trail.

AH: بیشتر از اسهال خونی است.

عنوان: آره.

MC: همه حق است. خوب, من می خواهم به شما بگویم در مورد این چیزی است که من انجام شده است که من بوده ام به بررسی تمام راه های مختلف برای دریافت رایگان کتاب های من eReader. من یک افروختن و این همان روشن شدن که من تا به حال برای نزدیک به یک دهه است. چیزهایی که برای همیشه لطفا برای آخرین. نیز وجود دارد یک Kobo که من با استفاده از یک زن و شوهر از چیزهایی است که در کانادا این دستگاه است که مرتب کردن بر اساس مانند روشن شدن جز کمی سریع تر و کمی بهتر است اما عمر باتری است که به عنوان خوب.

به هر حال. من در این مورد صحبت قبل از. بهترین راه برای گرفتن کتاب رایگان خود را در روشن شدن است که از طریق کتابخانه محلی خود را. اگر شما یک کارت کتابخانه و شما زندگی می کنند در یک محل یک شهر و یا شهرستان است که کتاب وام از طریق کتابخانه محلی? شما می توانید با استفاده از یک برنامه به نام لیبی ساخته شده است که توسط یک سازمان به نام اوردرایو. و شما می توانید به قرض گرفتن کتاب از کتابخانه خود را درست مثل شما که به طور منظم کتاب.

شما به سیستم وارد شوید شما با استفاده از کتابخانه خود را کارت به ثبت نام برای این سرویس. پس از آن شما متصل به یک کتابخانه و سپس شما می توانید فهرست کتابخانه محلی خود را و کتابها و دانلود آنها به خود روشن شدن آنها را بخوانید. و سپس بعد از 30 روز یا سه هفته هر دوره وام خود است که آنها فقط ناپدید می شوند از دستگاه خود را. پس از آن واقعا خوب است زیرا شما می توانید راه اندازی صف و شما می توانید … برخی از چیزهایی که شما باید صبر کنید چرا که تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از نسخه های موجود برای همه مردم در کتابخانه. اما شما می توانید آن را در راه به طوری که شما همیشه باید کتاب های جدید در آینده به عنوان کتاب های قدیمی در حال ناپدید شدن هستند.

بدیهی است که مانع ورود وجود دارد این است که شما باید به یک کارت کتابخانه. و در حال حاضر خود را به کتابخانه محلی است که احتمالا بسته شده است. اما در پاسخ به همه گیری برخی از کتابخانه ها انجام شده است آنلاین صدور کارت. بنابراین شما می توانید در وب سایت و شما می توانید یک کارت را از طریق وجود دارد. دیگران انجام می دهند آن را از طریق ایمیل به شما ارائه یک کپی از لایحه یا گواهینامه رانندگی خود را. چیزی که نشان می دهد که شما در منطقه زندگی می کنند که خدمات کتابخانه ای و شما می توانید یک کارت از طریق پست الکترونیکی. در آن طول می کشد کمی طولانی تر اما وجود دارد راه برای انجام آن است.

اگر که نمی خواهید به کار برای شما, شما لازم نیست که یک کارت و یا کتابخانه محلی خود را ندارد eBook وام نیز وجود دارد این چیزی که به نام نخست خواندن. است که اگر شما یک آمازون نخست عضو وجود دارد هزاران نفر از کتاب های که شما می توانید دانلود خود را بر روی روشن شدن به صورت رایگان. وجود دارد معاصر ، وجود دارد غیرداستانی از اواسط قرن. وجود آثار کلاسیک مانند جیمز جویس و خواهران برونته و داستایفسکی. نیز وجود دارد یک دسته از کتاب های کودکان و نوجوانان. به طوری که همیشه یک گزینه است.

اگر شما یک نخست کاربر و یا شما علاقه مند در آن وجود دارد پروژه گوتنبرگ. شما بچه ها آشنا با پروژه گوتنبرگ در تمام ؟

AH: اوه آره.

عنوان: آره.

MC: این کتابها به صورت رایگان از, اساسا هر چیزی که قبل از سال 1920 است که زمانی که مدرن قانون کپی رایت شروع به استفاده از آثار منتشر شده. اما شما می توانید نسخه از کتاب که شما می توانید به عنوان خوانده شده در یک مرورگر به عنوان فایلهای Pdf بر افروختن. این یک باطنی جستجو و دانلود تجربه. شما باید به یاد بگیرند. کمی چگونه با دستگاه کار می کند. اما اگر شما علاقه مند در خواندن Henry James یا ریچارد هنری و دانا و سپس آن را قطعا ارزش آن را برای چیزهای کهنه. نیاز به شکل حلقه است که شما را مجبور به پرش از طریق.

عنوان: برخی از این کهنه کتاب است که من مانند هستند کتابچه. شما می توانید 18 و قرن 17th مانند آرتور مارتین کتاب به قوانین و مقررات و یا چیزی. و آن را بسیار دیوانه چقدر همه از این امر امروز. من واقعا می خواهم به توصیه می کنند که هر کس در توییتر خواندن راهنمایی در مورد چگونه به تواند خسته کننده نیست. چگونه نمی توان به یک پاسخ ، این همه وجود دارد. آنها می دانستند که این کار در طول جنگ داخلی. بنابراین هیچ دلیلی وجود دارد مطلقا هیچ دلیل که چرا ما نمی توانیم اعمال این امروز است.

MC: چه پیر گفت ؟ آن را مانند “کسانی که نا آشنا با گذشته محکوم به تکرار آن است.”

عنوان: آره. آن را فقط آن را بسیار… شما فکر می کنید مردم شما مانند “خوب آنها عینک کرست. چه آنها در مورد هر چیزی؟” و سپس آنها مانند “اگر کسی است که به وضوح علاقه مند به چیزی که شما pontificating در تغییر موضوع است.” و آن را فقط مانند “آره. Wow.”

AH: تصور کنید که.

عنوان: من می دانم. آنها نمی تدریس در این مدرسه است.

MC: همه حق است. اینها همه توصیه خیلی ممنون بچه ها. ما قصد داریم به یکی دیگر از شکستن و پایان نشان می دهد ما در حال رفتن به توصیه قطعه از رسانه ها که مردم می توانند لذت بردن از.

[شکستن]

MC: OK. در حال حاضر ما در حال به آخرین بخش نشان می دهد. و معمولا این جایی است که ما رها گرما, سنگ, توصیه های ما است که شما را به اتمام. اما این هفته ما به نوعی در حال حاضر انجام شده است که برای تمام نشان می دهد, بنابراین ما در حال رفتن به توصیه بخش کمی از پیچ و تاب و از همه برای به اشتراک گذاشتن یک قطعه از رسانه ها. نشان می دهد یک پادکست یک کتاب هر آنچه که شما شده اند با استفاده از برای پر کردن ساعت در پناهگاه در محل. پس آدرین, بیایید شروع با شما. شما چه توصیه ؟

عنوان: پس معلوم می شود که قرنطینه است, زمان مناسب برای … من اولین کسی نیستم که به این نقطه, اما من ساری در 10 سال گذشته رسانه ها در حالی که من در قرنطینه. بنابراین من به تماشای هر مارول فیلم ، و پس از آن, در حال حاضر, من شراب خواری تماشای گستره. و معلوم است که نه تنها گستره یکی از بهترین داستان های علمی تخیلی نشان می دهد که همیشه می آیند اما آن را مناسب برای چرخ دنده نویسندگان. من فقط دنبال نگه داشتن همه چیز است. آنها توضیح دهید که چگونه به استفاده از مجله چکمه و شما فقط مشابه در مجله ، مانند “چگونه انجام این کار؟”

هولدن به ویژه فضای کمی قهوه تمبلرس. و من مانند “چه چیزی است ؟ چه قهوه دستگاه آنها با استفاده از ؟ چه این تمبلرس? آیا من می توانم خرید این تمبلرس در آمازون؟” سطح جزئیات در این نمایش فقط آن را بسیار شگفت انگیز است. و آن را بسیار غیر قابل مقاومت و آن را واقعا سخت به مصرف نمی شود, یادداشت ها از طریق هر قسمت. آیا شما آن را تماشا مایک?

MC: نه من اصلا هیچ. من در میانهی شب به تماشای آن نشده است. مانند شما, من فقط این صف از چیزهایی که من تماشا نکرده است. من فکر می کنم ما در حال کار راه خود را از طریق یک زن و شوهر از HBO را نشان می دهد و گستره است که در فهرست, اما آن را احتمالا در حدود پنج یا شش اسلات پایین سمت راست در حال حاضر.

AH: مشکل من این است که من احاطه شده توسط گستره طرفداران. یکی از بهترین دوستان من است-

عنوان: آه!

AH: … و من آن را ندیده است. من را دیده اند آن را. در واقع شریک زندگی من است به تماشای همه چیز و من معمولا هستم نشستن در اتاق دیگر بازی بازی های ویدئویی. و من پاپ و مانند “هی چه میکنی ؟ چگونه همه چیز است؟” و سپس آن را در. و من بنشیند و من فقط خیره به مدت 15 دقیقه و گفتم: “این نشان می دهد باور نکردنی است.” و سپس من به شما ضربه محکم و ناگهانی از آن من را به بازی بازی های ویدئویی به دلیل گفتم: “من برای این آماده نیست. من آماده برای این کار در حال حاضر.”

عنوان: آن را بسیار باور نکردنی است. یکی از چیزهایی که من هم واقعا دوست دارم در مورد آن است که فقط آن را بسیار متنوع است. بازیگران این واقعیت است که وجود دارد 10 نفر سرگردان در فضا و شاید یکی از آنها سفید است. آن را فقط مانند “البته. البته این می تواند اتفاق می افتد. مانند چرا؟”

AH: جهانی spacefaring تمدن تصور کنید که.

عنوان: من می دانم که دیوانه. درست مثل کسی نام نائومی Nagata که سیاه و آسیایی و بدیهی است. آن را مانند یک … آره. و این راهی است که آنها در مورد مواد غذایی ؟ آنها بحث از انواع غذاهای توسعه یافته است که در بخش های مختلف از فضا و مریخ چگونه باید واقعا تنظیم جوانه های چشایی خود را به مانند Belter مواد غذایی است. و آن را بسیار باور نکردنی اما به هر حال.

MC: همه حق آن را به بالای لیست. شما مرا متقاعد کرد.

عنوان: بساز.

MC: همه حق آلن شما چه بوده است گرفتن به?

AH: پس از وارد شدن به نوع مشکل به می گویند که من از طرفداران نشان می دهد برای یک زمان بسیار بسیار طولانی. این یک پادکست به نام سقوط آزاد, رادیو و بسیاری از ما می دانیم این است که یک پادکست. اما در واقع کسانی که از شما در سان فرانسیسکو منطقه خواهد می دانم آن را به عنوان نمایش رادیویی است. آن را در در KUSF. من فکر می کنم آن را KXSF آن را پایین ایستگاه برق.

MC: درست است.

AH: این میزبانی دیوید Bassin. من فکر می کنم او آن را در روز سه شنبه ، اما من گوش دادن به آن را از طریق ساوندکلاود, Mixcloud و من تصادفا در آن سنین پیش. و من بزرگ موسیقی فرد است. من عاشق گوش دادن به موسیقی تجربی, موسیقی جهان, موسیقی جاز, آینده, جاز, Afrobeats, چیزهای شبیه به آن. و زمانی که من تصادفا در این پادکست بود که آن را یک پادکست آن را منفجر ذهن من.

و در حال حاضر من در نقطه ای که من گوش دادن به هر قسمت در هر هفته به عنوان به زودی به عنوان آن می آید. من دریافت اطلاعیه های فشار بر روی گوشی من. و اگر شما می دانید من که وحشی چون من نفرت اطلاعیه های فشار. و من به شما اجازه سقوط آزاد مرا فوری یک قسمت نوشته شده. به طوری که توصیه من. اگر شما به موسیقی در همه, شما قطعا شنیدن چیزی جدید در هر یک از قسمت ها. و که به من وحشی چون من دی جی هستم. من یک مقدار زیادی از موسیقی است. من یک مجموعه موسیقی و قرار دادن چیزی در گوش من است که با نام تجاری جدید است یک کار دشوار است, من می خواهم به می گویند. و او آن را فوق العاده هر هفته.

MC: پس آیا این تکیه در هر جهت خاص? آن را در امتداد خطوط Afrobeats و جاز و این نوع از مسائل است ؟

آلن هنری: آره کمی بیشتر در آینده جاز کمی خوش بین, من می خواهم بگویم. و گاهی اوقات او فقط رول کردن برخی از Coltrane و یا برخی از مایلز دیویس و یا چیزی است که واقعا نه سنتی, موسیقی جاز, اما, جاز است که شما احتمالا شنیده ام برخی از در گذشته است. اما بار دیگر آن را فقط یک آهنگ از یک خواننده رپ یا سنگال ترانه سرا که تنها با شروع کردن و قرار دادن اولین آلبوم خود را. و او ظاهرا تنها فرد در جهان است که تا به حال آن را شنیده. پس از آن وحشی آن ، اما این همه خوب است. که چیزی نیست. من شنیده ام یک آهنگ در سقوط آزاد است که من نمی خواهم حداقل.

و پس از آن وجود دارد و … که پایین هر بشکه رسید. بالای بشکه آهنگ که من بلافاصله به ساوندکلاود و ذخیره و یا من رفتن به یوتیوب و اضافه کردن به لیست پخش و یا چیزی.

MC: عالی.

عنوان: لیست پخش شما هم قرار دادن پمپ آن تا playlist?

AH: آره.

عنوان: آلن بود که واقعا باور نکردنی است. من فقط سرگردان در اطراف. من دوست دارم که ما را در کل همه بیانسه ترکیب discographies وجود دارد. من گفتم: “بله. که در آن است. که همه ما نیاز داریم.”

AH: آره. که پخش 142 آهنگ هشت دقیقه از موسیقی است. و کسی جرأت من برای قرار دادن کل بیانسه بازگشت از آلبوم در آن است. و من گفتم: “چطور جرات شما جرات به انجام یک چیز است؟” و من انجام داد. من فقط انجام داد. و تعداد کمی از مردم متوجه شده است که بسیاری از. از آنجا که شما فقط می توانید آمار بازی و شروع به گوش دادن به آن است. و سپس یک ساعت و نیم به آن, شما فقط متوجه, “وای, وجود دارد بسیاری از بیانسه در این است.”

عنوان: شما هم که “هیچ کس به آن اشاره زیرا همه خیلی خوشحال شد.”

AH: دقیقا.

عنوان: بنابراین من در صحبت کردن به پارکر که یکی دیگر از محصولات نویسندگان در کارکنان است. و او کاهش یافته است یک زن و شوهر از Vulfpeck آهنگ به شل. و یکی از آنها را من می خواستم برای رای دادن به عنوان تم جدید آهنگ برای ابزار آزمایشگاه. آن را مانند “من محصولات پسر پول صرف خواهد شد” و یا هر چیز دیگری. و من درست مثل “اوه خدای من آن را به میخ. آن را به میخ پارکر.” اما من فراموش کردن نام آهنگ در حال حاضر. شاید ما می توانیم با قرار دادن آن در جایی است.

MC: آره. ما می توانیم آن را در نشان می دهد یادداشت ها.

عنوان: آره.

MC: همه حق است. خوب, سقوط آزاد, رادیو, من می خواهم به یک شات بدهید چون من همیشه گوش دادن. من فکر می کنم تنها راه به راه رفتن را از طریق این جهان با چشم و گوش خود را باز کنید. پس با تشکر از شما برای که.

توصیه من این است که آن را اساسا من فقط به تماشای بسیاری از NHK World برنامه نویسی. این خبری و سبک زندگی, ایستگاه یک ایستگاه تلویزیونی در خارج از توکیو است. و در ژاپن, آن را فقط به نام NHK توکیو. و سپس آنها همچنین سرویس جهانی است که یک فارسی زبان سرویس. و آن را فقط یک دسته را نشان می دهد. سفر را نشان می دهد و تاریخ را نشان می دهد. یکی وجود دارد که در آن یک فرد می شود در یک قطار و فقط سفر از یک شهر به دیگری در یک قطار. و شما صرف نیم ساعت با آنها در قطار. این بسیار شگفت انگیز است.

وجود دارد یک زن و شوهر را نشان می دهد که من به نوبه خود هر زمان وجود دارد ، و یکی که من بوده ام به چند ماه گذشته است که به نام “ناهار خوری با آشپز.” آن را پخت و پز نشان می دهد و وجود چند فرمول مختلف هستند که اعمال می شود برای پخت و پز نشان می دهد. برخی از نشان می دهد که موضوع و برخی از نشان می دهد موضوع B و برخی از نشان می دهد موضوع C. و همه آنها به ضرب گلوله در یک چرخش برنامه ها توسط خدمه مختلف. و شما هرگز نمی دانید چه شما در حال رفتن به, از هفته به هفته.

اما یک نمایش است که در یک استودیو و آن را از یک آشپز به نام آشپز سایتو که در مجموع cornball که به شما نشان می دهد چگونه به ایجاد چیزی است که در آشپزی ژاپنی است که بسیار به شدت روش راه ساخت آن است. شما باید برای کاهش آن یک راه خاص شما مجبور به استفاده از نوع خاصی از روغن است. شما باید به حرارت آن را به یک دمای خاص. شما باید به حرکت chopsticks در یک راه خاص. و او به شما نشان می دهد چگونه به انجام این کار است.

و پس از آن وجود دارد یک نوع متفاوت از خود نشان می دهد که همچنین ناهار خوری با آشپز که در آن آشپز Rika که یک خانه دار است. و شما را در آشپزخانه خود را و شما در حال تماشای او را خانه سنتی پخت و پز. و پس از آن نیز وجود دارد یک سفر از جنبه های آن است. اما در هر صورت مهم نیست که چه چیزی شما را دریافت کنید. آن را نیم ساعت, 25 دقیقه فقط عالی الهام بخش, چیزهای زیبا است که نگاه کاملا خوشمزه که شما می خواهید را امتحان کنید.

بنابراین اگر شما در تمام علاقه مند در پخت و پز و شما در تمام علاقه مند در پخت و پز, من به شدت توصیه “ناهار خوری با آشپز.” آن را دروازه ورود به جهان فوق العاده است که توسط NHK World. آلن متوجه شدم شما بودند مانند تکان در توافق زمانی که من به ارمغان آورد و این ،

AH: بله.

MC: پس شما چه NHK چیزی است ؟

AH: همه چیز. زمانی که من زندگی می کردند, در واشنگتن, DC, NHK World بود که بیش از این کانال هوا. تا زمانی که من برش طناب کابل من فقط می تواند آن را تماشا کنید. و ما انجام دادیم. این کانال ما در سمت چپ تلویزیون ، بنابراین وجود یک مرد جان Daub که آیا یک سفر نشان می دهد در NHK World. او همچنین دارای یک کانال یوتیوب که در آن او زندگی می کنند جریان های او خنده دار است. NHK World, من یک کمی از Nihonphile. من فقط یک چیز برای فرهنگ ژاپنی و تاریخچه و آن را مانند یک پنجره را به یک جای که من می خواهم به بازدید در برخی از نقطه است که آن را شگفت انگیز است.

من در واقع NHK World نرم افزار بر روی گوشی من. بنابراین من می تواند جریان تلویزیون را نشان می دهد هر زمان که من می خواهم به. آره. این وحشی. این وحشی. من یک NHK World فن. بله.

MC: من که برنامه بیش از حد. و به روشنی در آن است که دولت تبلیغات به دلیل-

AH: برای اطمینان حاصل کنید. این دولت متعلق به تلویزیون است.

MC: در آن است. و نیمی از نشان می دهد که در مورد گردشگری و مکان به بازدید در ژاپن است. بنابراین آن را کاملا مانند “بیا اینجا و صرف پول خود را.”

AH: آره. 100 درصد. آن را فقط کار می کند به من.

MC: بله. آره. آثار آن را بر من بیش از حد. و به دلیل آن که راه آن این است که مرتب کردن بر اساس از شادمانی و آرامش بخش از طبیعت به آن است. که در آن آن را فقط مانند “چقدر زیبا ما در حومه شهر است. نگاه کنید که چگونه شگفت انگیز مواد غذایی ما است. نگاهی به تمام این چیزهای شگفت انگیز است که ما در حال انتظار برای شما در این جزیره جادویی.” و بنابراین شما مرتب کردن بر اساس از خطر عجیب و غریب-izing آن-

AH: اوه آره.

MC: … اما درخشان برنامه نویسی. و این چیزی است که آرامش من بیشتر از هر چیز دیگری در تلویزیون در حال حاضر.

عنوان: شما می توانید یک اشاره سریع مایک در مورد چگونه به نگه داشتن خود را chopsticks بهتر است ؟ آیا شما به یاد داشته باشید یک نکته سریع است که شما می توانید به ما ؟ منظور من, من در حال حاضر ؟

MC: شما احتمالا برگزاری آنها بیش از حد نزدیک به نوک.

AH: سرد است.

عنوان: آه.

AH: این یک نکته خوب.

MC: حرکت دست خود را به عقب به دور از صفحه. و این چیزی است که من یاد گرفتم در NHK. که تنها چیزی که من آموخته ام از زندگی را تجربه می کنم. بیش از هر چیز.

عنوان: اوه ،

MC: بسیاری از بستگان من هستند ، بنابراین همه آنها شگفت زده شدند که من می دانستم که چگونه به استفاده از chopsticks زمانی که من برای اولین بار آنها را ملاقات کرد.

عنوان: که شگفت انگیز است. آره. من پدر خانواده چینی است اما من با استفاده از یک چنگال بیشتر از زمان.

MC: شما باید با استفاده از هر آنچه که شما راحت با استفاده از. همه حق است. خوب است که یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. پس با تشکر از شما برای پیوستن به ما, آلن و آدرین.

AH: کاملا.

عنوان: به لطف برای داشتن ما.

MC: همه حق است. و با تشکر از همه شما برای گوش دادن. اگر شما بازخورد شما می توانید ما را در توییتر. فقط بررسی نشان می دهد یادداشت ها. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth و تهیه کننده اجرایی آقای Alex Kapelman. سالم ماندن همه ما خواهید بود در هفته آینده.

[Outro موسیقی تم]


بزرگ تر سیمی داستان
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im