استاد بزرگ که حرکت یا کشش ناگهانی قلاب شطرنج

هیکارا ناکامورا است برتر حمله رعد اسا بازیکن شطرنج در جهان—و کانال خود دیده است و صعود او به عنوان مربیان streamers در بازی باستانی.

یک روز در ماه مه شطرنج استاد بزرگ هیکارا ناکامورا به تماشای گذشته دو حرکت از فلیکس “xQc” Lengyel آنلاین شطرنج بازی. همیشه-بیمار ناکامورا شده بود مشاوره Lengyel, بالا, حرکت یا کشش ناگهانی streamer و سابق سرپرستی حرفه ای در شطرنج سفر از آوریل. با وجود طرفداران و بیننده انتقاد که Lengyel نبود خیلی خوب ناکامورا بر این باور بودند که او دانش آموز بود و استعداد. جریان خود را مشاهده Lengyel را بازی ناکامورا و تحليل هیئت مدیره خود را برای بینندگان. “مرد یک حرکت است.” پس از آن بیشتر تردید: “او نمیخوایم با رخ و یک بن بست…?”

پس از یک میلی ثانیه بیشتر ذهنی ریاضی Lengyel نه تنها که. او تا به حال دیده نشده از برنده شدن حرکت می کند. Lengyel بینندگان به طور کامل از دست داده و آن را در Twitch چت: “بن بست” “خیلی بد” “شما تا به حال کیش و مات” و یک مجموعه از په په قورباغه و Omegalul emotes. هنوز متوجه اشتباه خود Lengyel گفت:”GG?,” یا “بازی خوب است ؟ “. چشم خود را به تغییر به عقب و جلو هنوز هم مطمئن نیستید. ناکامورا, خاموش, خیره شد به سقف. ویروسی کلیپ بینندگان ایجاد شده که حاضر است با عنوان “استعداد است.”

ناکامورا است پنج بار ما قهرمان شطرنج. در سن 15 سالگی او جوانترین-تا کنون آمریکا نابغه به کسب “استاد بزرگ” عنوان شده است. او کمک کرد که ما برنده مدال طلا در سال 2016 المپیاد شطرنج و به این روز باقی مانده است در میان 20 تا از برترین بازیکنان شطرنج در جهان است. اما از آنجا که این بیماری همه گیر است متوقف شده بیش از هیئت مدیره و یا IRL مسابقات و ناکامورا به magicked زندگی خود را به عنوان یک شطرنج حرفه ای به صورت تمام وقت فرفره جریان و commentating در شطرنج در حرکت یا کشش ناگهانی.

در ماه مارس زمانی که او برای اولین بار شروع به جریان به صورت جدی به طور متوسط از 2 ، 000 نفر گوش زندگی می کنند به تماشای ناکامورا. به عنوان قرنطینه تشدید این تعداد شروع به پریدن کرد به 18000. در حال حاضر خود را fanbase رشد کرده است به 366,000 پیروان. و خود را به عنوان fivehead شطرنج بازی می کند و نابغه-مرد مانع از جذب اطلاع از محبوب ترین streamers در حرکت یا کشش ناگهانی آنها به دنبال او به یاد 1500-سال-بازی های قدیمی—به نوبه خود در تقویت آن معروفیت و ناکامورا را در میان علاقهمندان به بازی. شطرنج است که با داشتن یک لحظه نقطه عطفی در حرکت یا کشش ناگهانی یک پلت فرم شناخته شده برای کلاچ Counter-Strike نقش و Call of Duty پاپ آف. به عنوان یک دسته آن در محبوبیت رشد کرده است شش برابر بیش از مارس.

“آن را قرار گرفتن در معرض بزرگ در راه است که من فکر نمی کنم اتفاق افتاده در یک زمان بسیار طولانی می گوید:” ناکامورا در مصاحبه با سیمی. این اولین روز بود او تا به حال جریان در گذشته 60. سوار بر این موج بهره Twitch جدید PogChamps مسابقات شطرنج مداوم بین ماه های ژوئن 5 و 19 در همکاری با Chess.com که ویژگی های streamers که می خواهم به دست آورده laurels خود در Fortnite, لیگ از افسانه, یا Starcraft II. ناکامورا ارائه شده است تفسیر در طول راه.

لیگ از افسانه streamer آلبرت “Boxbox” ژنگ ستایش شطرنج در مدرسه ابتدایی اما بازی را متوقف هنگامی که او در اطراف نه. یک روز پس از شنیدن در مورد برخی استاد بزرگ شطرنج مرد جریان ظاهر کردن او کاهش یافته است به ناکامورا کانال برای تماشای بازی او را blindfolded. “من نوشت: در چت پس از آن بود که شگفت انگیز بود.’ سپس او را دیدم من نام در چت و مانند ‘است که به BoxBox?'” ناکامورا صید ژنگ و از او خواسته در جریان و بازی در برابر او.

“او منفجر ذهن من با چقدر عمیق شطرنج می رود می گوید:” ژنگ.

ناکامورا به چالش کشیده ژنگ به بازی اما ناکامورا خواهد شروع بدون ملکه. ژنگ فکر کردم هیچ راهی وجود دارد او می تواند ضرب و شتم من بدون یک ملکه. البته ناکامورا خرد او. ناکامورا شروع به از بین بردن بیشتر قطعات شروع بازی با کمتر و کمتر تا ژنگ می گوید: “من در نهایت برنده هنگامی که او در واقع تا به حال هیچ چیز نیست. من قلاب شده بود.”

ناکامورا قابل توجه به آرامی trollish شطرنج لقب—blindfolded, مسابقات, مسابقات بدون ملکه یا rooks حل به عنوان بسیاری از پازل به عنوان او می تواند در پنج دقیقه—باعث کشش بالا شخصیتهای بازی را امتحان کنید را برای خود. به جای دنبال کردن بینی خود را در این نرم افزار پارسه که برای آمدن به او را برای راهنمایی او دودی احترام به Lengyel (“شخصیت افسانه ای”) که دارای سه میلیون پیروان یا ثاقب “Lirik” زاهد که 2.6 میلیون پیروان (“افتخار توسط خود بازدید”). در حال حاضر بالا سنگ پهن کف اجاق, Fortnite, و Valorant streamers کشویی به ناکامورا را DMs درخواست برای مربیگری. ناکامورا در نوبت خود را توسعه یافته جریان شخصیت جایی بین یک افتخار پدر و خنده supergenius.

در جریان ناکامورا توصیف کرده است نقش جدید خود به عنوان کشش شطرنج سفیر خود را به عنوان “تماس است.” با نگاهی به گذشته او می گوید آن را حس می کند; پس از برنده شدن خود را برای اولین بار قهرمانی در سال 2005 ناکامورا می گوید: او رفت و به لابی هتل به بازی حمله رعد اسا و یا سرعت بازی در برابر تصادفی مخاطبان تا دو یا سه صبح. (ناکامورا در حال حاضر بالا حمله رعد اسا بازیکن در جهان است.) “من همیشه می خواستم به آن را به توده ها” او می گوید. در چت بینندگان بگویید ناکامورا که آنها تا به حال بازی و یا تماشای شطرنج از آنجایی که آنها بچه بودند اما شیفته های مورد علاقه خود را streamers’ علاقه نوظهور.

“زمانی که من کار با streamers من در تلاش برای آنها را به از آن لذت ببرید بلکه این”aha!‘ لحظات می گوید:” ناکامورا. “لحظات که در آن آنها را کمی ترکیبات و یا کلاهبرداری های کمی که واقعا هدف. آنها در حال رفتن به می شود اما اگر آنها می توانند یاد بگیرند چیزی از آن و آنها با داشتن سرگرم کننده برای من این بدان معناست که من انجام یک کار خوب است.”

ناکامورا ماموریت را به یک جنبش پوپولیستی به شطرنج اجرا می شود تا در برابر این بازی مشخص شده فرهنگ نخبه گرایی. وجود یک گرایش در میان برخی از شطرنج جانبازان به نگاه کردن در streamers یادگیری و گاهی اوقات اشتباه پس publicly. ژنگ شوکه شده در چگونه متضاد خود را با کشش چت می شود زمانی که او در جریان شطرنج; گاهی اوقات او حتی نمی توانید به آن نگاه کنید. “لیگ شناخته شده است سميت. شطرنج جای تعجب است که حتی بدتر,” او می گوید: در توصیف این پدیده به عنوان “حد مرگ بازی.”

“هستند بسیاری از افرادی که مایل بهتر از من—من انکار نمیکنم که چه کسی دیوانه است که من یک بازیکن جدید نمی توانید انتخاب کنید تا بازی و فورا به یک متخصص در آن می گوید:” ژنگ. “مردم را هل داد پایین حرکت می کند گلو من. نه تنها آن است که آزار دهنده اغلب این اشتباه و بسیار تهاجمی است.”

شطرنج متفکر و کشش streamer الکساندرا Botez یک زن استاد فیده که همچنین شاهد رشد در کانال می گوید که نخبه گسترش وسیعتر شطرنج, جامعه, بیش از حد. “ارزش خود را که واقعا در تعیین رتبه بندی خود را به خصوص در تنگ گره محافل از مردم اختصاص داده شده که زندگی خود را به شطرنج است.” او را تماشا می کردند به عنوان بسیاری دیگر از برترین بازیکنان شطرنج باید تلاش جریان در حرکت یا کشش ناگهانی و بدون دیدن هر نقطه در نزدیکی او و یا ناکامورا موفقیت. او ویژگی های آن به ناکامورا توانایی تعامل با Twitch فرهنگ خود را در آن شرایط memeing با بینندگان و gamely پاسخ دادن به سوالات خود را. دیگر بازیکنان ترجیح می دهند به باقی می ماند از راه دور مشاهده Twitch به عنوان یک پلت فرم به جای یک فرهنگی ارگانیسم.

“برخی از مردم نگران هستند, مانند, ‘آیا می خواهید این بازی را به رشد بزرگتر?’ آنها می خواهم به جای gatekeep آن و نگه داشتن آن درجه یک بازی محافظت در مقابل آنچه آنها را به عنوان آبیاری آن پایین dumbing آن و یا فروش آن می گوید:” Botez که کانال 180,000 پیروان.

ناکامورا به طور منظم آدرس که نخبگان نگرش در جریان است که او می گوید: مردم باید به سوی او. “هر کس نیست باید تمام زندگی خود را صرف بازی” ناکامورا یک بار گفت: در حرکت یا کشش ناگهانی. “چیزهایی که در زندگی اتفاق می افتد و شما باید شغل معمولی و فلان چیز. بنابراین برای من مهم تر است را به بازی همه از بود ” من بهتر از این افراد است.'” این یک دیدگاه او به رشد. به عنوان یک بچه او می گوید: “من تا به حال یک سمی دوره است.” در بسته شطرنج آنلاین سرور ناکامورا می گوید او می خواهم اغلب بسیار عصبانی هنگامی که او از دست رفته بازی گاهی اوقات متهم مردم از تقلب و یا تماس با آنها را به نام. دیدگاه خود را در این ساده است: “شما باید برای یادگیری آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد.”

به سادگی ناکامورا نمی داند خود را بهتر از نرم افزار پارسه—فقط بهتر است در شطرنج. او awed by Lengel را سرپرستی توانایی و توسط ژنگ را League of Legends مهارت. مهارت رسمیت می شناسد مهارت است.

گیج کننده بیش از یک بازی توسط سباستین هانس الی Fors شناخته شده در Twitch به عنوان Forsen, ناکامورا تعجب که آیا Fors تا به حال بازی شطرنج به عنوان یک کودک. او تا به حال یک “استعداد طبیعی” او می گوید: پس از توصیف “اسقف به B-8” به عنوان “خالص کلاس.” بیننده اظهار داشت که او با بازی در زمان واقعی بازی استراتژی استارکرافت 2. “شما می توانید آن را انجام دهید. شما می توانید آن را انجام دهید. او آن را می بیند. نگاهی به پیاده” ناکامورا commentated برای بینندگان. “بله!,” او فریاد زد: پوزخند. Fors نمیتونستن Nakamura; آنها جداگانه در جریان است. “من برنده” فریاد زد: Fors به عنوان او در هیئت مدیره قبل از توقف به تجدید نظر. “صبر کنید این یک رسم است.”

“این یک قرعه کشی” Hikaru گفت: هنوز پوزخند. “او آن را می بیند. بسیار بسیار خوب” با thumbs-up.

“این یک قرعه کشی” گفت: Fors. “اوه. این یک رسم است. من برنده شوید.” او grins بیش از حد. “شوهر MOTHERFUCKA!” ناکامورا در پاسخ با شاد گلف clap سمت دوربین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im