گریم تاریخچه شمارش مرده در طول آفت

در هر بیماری همه گیر از قرن 16 انسان را مورد بحث چگونه به شمارش مرگ و عوارض. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به مقابله با messiness از داده ها.

در بهار از 1665 یک انگلیسی به نام Samuel Pepys که در دفتر خاطرات خود را که او می شده است “به قهوه خانه که در آن تمام اخبار است ، طاعون در حال رشد بر ما در این شهر و برخی از داروهای برابر آن: برخی از یک چیز گفت و برخی دیگر.” طاعون به حال از طریق خیلی از انگلستان و اروپا بارها و بارها آن قرن. اخبار آخرین موج می رسیده لندن را از طریق در حال اجرا برگه از طاعون مرگ و میر برجسته در قدیمیترین روزنامه ها و در دولت اسناد شناخته شده به عنوان “مرگ و مير صورتحساب.”

در هر بیماری همه گیر از قرن 16 به مردم تلاش کرده اند به شمارش مرده—و سپس آنها استدلال کرده اند بیش از چگونه به درستی تعداد بیماری های مربوط به مرگ و میر و چه کسانی که مرگ-تعداد تلفات واقعا چیست. Pepys’ لندن از این قاعده مستثنی بود. هفتگی حساب از تعداد مرگ و میر در این شهرستان شدند حجیم و کثیف و مشکوک بودن موضوع به خطای انسانی و فساد است. آنها جمع آوری شده توسط parish کارمندان و “جستجو زنان” با کمی تخصصی تخصص و کار در قبر خطر به سلامت خود را. اما Pepys و دیگر لندن وابسته به این محلی در نزدیکی زمان واقعی و گاهی متناقض در حال اجرا, مرگ, شمارش به عنوان یک نوع از مدنی الگوریتم است که می تواند کمک به آنها را برنامه خود, خرید, سفر و معاملات کسب و کار در حالی که اجتناب از طاعون زده منطقه از کلان شهر رو به رشد.

تقریبا به عنوان طولانی به عنوان ما شده اند شمارش مرده در بیماری های همه گیر مردم کار کرده اند برای ایجاد ابزار برای ارزیابی داده ها به سرعت و به آسانی. داده های جدول بندی خلاصه و تصویری کار نه تنها به مدیریت مقیاس همه گیر مرگ می شمارد بلکه اثرات اقتصادی از شیوع بیماری مرگبار. فقط سه سال قبل از Pepys سفر به قهوه خود معاصر جان Graunt حال خود را منتشر عظیم طبیعی و سیاسی مشاهدات ساخته شده بر صورتحساب از مرگ و میرکه تا به حال گرفته هفتگی مرگ و میر صورتحساب از 1604 به 1660 و جمع آنها را به یک مجموعه بزرگ داده ها و جدول زندگی. در حالی که Graunt است که اغلب جشن در حال حاضر به عنوان یک نوآور در آمار حیاتی و جمعیت شناسی او شروع به کار خود را به عنوان یک haberdasher—مردان clothier—و منافع خود را در شیوع بیماری های ویروسی عمدتا بر محور کسب و کار خود را ضربه.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

Graunt مشاهده شده است که به طور منظم و میر شمارش شد شاخص که توسط “دولت از سلامت شهرستان ممکن است در تمام اوقات به نظر می رسد” به طوری که “غنی ممکن است قاضی از ضرورت حذف آنها و معاملات-مردان ممکن است حدس” در آینده خود چشم انداز کسب و کار. مشتاق به امن به نفع سیاسی کاربران و فارسی پادشاه Graunt ایجاد آنچه ممکن است اولین دموگرافيک و اپيدميولوژيک استدلال را از آن کلیسا دفن اعداد. مانند بسیاری از در حال حاضر Graunt بود مشتاق به استدلال می کنند که “مزاحم seclusions طاعون-زمان” مطرح شده بی جا “گسترده ناراحتی” و او مشتاق به ارائه چرخه مرگ و میر طاعون به عنوان قابل پیش بینی به اندازه کافی برای کمک به کسانی که برنامه ریزی دانشگاه جلسات دادگاه و عمده حوادث.

عمده بیماری های همه گیر به مدت طولانی به عنوان فرصتی برای کسب و کار و نهادهای دولتی برای همکاری در فشار برای جدید نظارت رژیم و متریک. تا قبل از اواخر قرن 19 در آمریکا آمار مرگ و میر در سراسر کشور جمع آوری شد تنها در 10 سال سرشماری شده بودند که در غیر این صورت جمع آوری شده توسط کوچکتر شهرداری ها و جوامع مذهبی. پس از آن آمد کوبایی-آمریکایی تب زرد بیماری همه گیر از سال 1878 در نتیجه هر دو ملی قرنطینه عمل می کنند و اولین بولتن بهداشت عمومیکه بعدها تبدیل به سی دی و مرگ و مير گزارش هفتگی.

این بولتنمانند مرگ و میر صورتحساب طراحی شده بود به فرمانداران و مقامات بندر بینش بهداشت—تحت اللفظی و مجازی—بین المللی حمل و نقل معاملات. خارج از عمده شهرهای بندری که در آن کسب و کار رانندگی نظارت بهداشتی وجود ضعیف بود ثبت نام از دولت مبتنی بر سلامت دولت و دفاتر و مرگ و میر در پس از آن همه گیر شد تا حد زیادی undercounted به عنوان یک نتیجه.

17-طاعون قرن عذاب انگلیس و آمریکا و کشورهای اروپایی برای حداقل 60 سال است. بر خلاف سال 1878 شیوع تب زرد که لغو شد, با فوق العاده nonvoluntary استعماری exterminations از پشه ناقل طاعون زده جوامع episodically برای بیش از یک نسل. Pepys خاطرات ورود نشان می دهد که با وجود داشتن مزایای Graunt را تجزیه و تحلیل آماری او و معاصران او قابل درک است که کثیف اطلاعات بهتر همسان واقعیت بر روی زمین از “پاک کردن” داده است که Graunt استدلال می تواند به جلوگیری از تعطیلی کسب و کار و خانه سلول.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

به عنوان وارثان Graunt را غرور ما به فوریت نیاز به راه هایی برای نشان دادن عدم اطمینان از ما شمارش و طبقه بندی شیوه های به عموم مردم و سیاست گذاران. به جای جمع آوری اطلاعات تلاش است که ماسک ناتمامیت و سردرگمی ما نیاز به زبانی که خواسته های ما راحت نیست و در عین حال دانستن. در همان زمان ما نیاز به کوچک و داده های محلی است که می تواند به ما کمک کند تعیین اینکه چگونه به بهترین در مورد زندگی ما است.

ملی شماره می تواند مفید باشد بلکه فوق العاده فریبنده. به عنوان بسیاری مشاهده کرده اند ما موارد به نظر می رسد در کاهش زمانی که شهر نیویورک گنجانده شده است اما آنها به وضوح نشان می دهد که مخالف عمده ای که در اوایل شیوع شهرستان است که از مطالعه خارج شدند. ملی اعداد به خوبی ممکن است مهم برای دولت و تجارت بین المللی, اما ما نیاز به اعداد و نزدیک به خانه های که در آن ما در حال حاضر پناهگاه به راهنمای روز به روز تصمیم گیری. ما نیاز به دولت و محل اطلاعات مانند که از Pepys و قهوه خانه دوستان, به طوری که ما می دانیم اگر Covid-19 عفونت های رشد در شهرهای ما. این شامل خواستار جمعیتی جزئیات را بهتر می دانید که در میان ما است که بیمار و در حال مرگ است و به همین دلیل است. 17th-century نویسندگان به رسمیت شناخته شده است که فقر و تنگ و شرایط زندگی در ارتباط با بالاتر بیماری نرخ مرگ و میر.

حتی به عنوان ما به دنبال محلی بهتر و در مقیاس کوچک داده ما نیز باید درک کنند که عدم قطعیت را ادامه خواهد داد به یکی از ویژگی های ما داده محور زندگی می کند. کسانی که آموزش دیده در فرآیندها و شیوه های طبقه بندی و جمع آوری داده ها همه به خوبی می دانیم که شمارش ناقص است عمل است. اما عدم قطعیت معیارهای نه ترجمه خوبی به اطلاعات عمومی یا در نثر یا در تصویری.

در عوض ما باید اعداد و نمودار ها با پاک کردن کل حساب میآیند که اطمینان بتن. درست مثل Graunt امید است که دولت انگلیسی را تا باز خود را در لباس فروشگاه و اجازه می دهد تا خیابان های لندن برای پر کردن با تجارت دوباره ما بسیاری از امروز که نقطه به نقطه ساده, ملی اعداد نشان می دهد که ما می توانیم و باید با باز کردن بخش های خدماتی و بالابر پناهگاه در محل سفارشات. بیش از حد اغلب, گزارش آمار ترک کردن پرسشنامه پنهان زیادی racializing و کلاس مبتنی بر اثرات Covid-19 عفونت.

ما نیاز به مطلقا دقیق حسابداری Covid-19 عفونت, بیماری, مرگ و میر و بهبود. ما همچنین نیاز به شناسایی که و آنچه در پایان این شمارش خدمت می کنند. زمانی که آنها استفاده می شود به ما اطمینان که ما “گسترده ناراحتی های” غیر ضروری هستند ما به خوبی انجام می شود و بیشتر شبیه Samuel Pepys و جمع آوری تمام از کثیف دشوار و دقیق اخبار ما می توانید پیدا کنید.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net