بعد از ماه مارس در آنچه احساس طولانی ترین ماه در تاریخ بشر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایستاده بود روی سکو در کاخ سفید نشست خبری و mused در این درس از این بیماری همه گیر. زمانی که خطر این کروناویروس جدید محو او گفت: عادات ما را تغییر داده اند. ما هنوز هم ممکن است شستن دست ما به طور موثر تر از ما قبل از نگه داشتن فاصله از یکدیگر نیست دست به اندازه. “برخی از آنچه که ما در حال یادگیری در حال حاضر زندگی می کنند به آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده است. “من واقعا بر این باورند که.”

اما اگر گذشته است, مقدمه, پس از آن ما واقعا بد در استفاده از این گذشته به عنوان مقدمه. پنج سال پیش در پی یک ابولا شیوع اپیدمیولوژی مایکل بیکر bemoaned حیاتی درس هایی که ما می خواهم به وضوح شکست خورده است به یاد بگیرند که از قبل از شیوع بیماری است. در هفته های اخیر بسیاری از دیگران است و باید توجه داشته باشید از چگونه آفت از آنفولانزای خوکی و مانند آن باید به نحوی موفق به عملکرد بودجه های بیشتر برای همه گیر مصلی. آنها استدلال کرده اند که مقامات دولتی مسخره درسهایی از فرضی انجام تمرینات. برخی از کشیده اند تشابه بین ما پا کشیدن و محرومیت از Covid-19 بحران و تاخیر طولانی در پاسخ به این بیماری همه گیر ایدز. به عنوان Howard Markel یک پزشک و مورخ علم نوشت: در سیمی ماه گذشته “احساس می کنم مثل نقل Yogi Berra: آن را “déjà vu بیش از همه دوباره’ البته یک کابوس ترکیب چند déjàs vu به یک است.”

وجود دارد یک اصطلاح برای چه چیزی گم شده است: “clioepidemiology.” به نام بعد از کلیو, الهه شعر و موسیقی از تاریخچه آن را توصیف عمل از مطالعه اطلاعات از گذشته شیوع برای مشاوره در مورد در حال حاضر. چرا ما اینقدر بد در انجام این کار در عمل ؟ نیست هر کسی که تا کنون زندگی می کردند از طریق یک اپیدمی یک صندلی clioepidemiologist تقریبا به طور پیش فرض ؟ چرا وجود دارد بیشتر از آنها spouting کردن در مورد درسهایی که از آنها آموخته? و یا شاید بیشتر به نقطه, چرا هر کسی که شده گوش دادن ؟

ممکن است که این ضربه لغو شده توسط بیشتری رانندگی به ترک ترور از گذشته پشت سر گذاشت. در واقع برخی از مورخان نشان می دهد که پزشکان برای خدمت در خط مقدم مبارزه با آنفلوآنزای اسپانیایی شد و تمایلی به صحبت در مورد آن در این سال است که به دنبال. قرنطينه و ممنوعیت تجمعات عمومی در این دوره ممکن است بیشتر کفن حد رنج می برند در حالی که دچار آسیب های روانی بازماندگان نگه داشته و داستان های خود را به خود را دارند. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که مشابه سکوت به اشتراک گذاری, به دنبال, دیگر, گذشته, بیماری های همه گیر, بیش از حد, به عنوان آن ممکن است دوباره در زمانی که این coronavirus طاعون است.

جورج سانتایانا نوشت: “کسانی که نمی توانند به یاد داشته باشید گذشته محکوم به تکرار آن است.” اما آن را در حال حاضر روشن است که خاطرات ما محو شده است در مقیاس هفته نه سال یا چند دهه. جورج گائو مدیر کل چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اظهار تاسف در مارس مصاحبه با علم مجله که کشورهای دیگر نمی اتخاذ کافی اقدامات پیشگیرانه دیر: “این اشتباه بزرگ در آمریکا و اروپا به نظر من این است که مردم نمی پوشیدن ماسک.” یکی دیگر از راهنمایی مفید از سوپر اخیر در چین شده اند به راه اندازی موقت بیمارستان در غير ساختمان به عنوان به سرعت به عنوان ما می تواند.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اگر ژانویه به نظر می رسد بیش از حد طولانی پیش برای درس آموخته می شود شما می توانید در مورد سال 2003 است که آخرین بار جهان تجربه یک بیماری همه گیر شیوع کروناویروس. در میان درس نمی یاد پس از سارس بود که باید کاملا به یاد ماندنی: کارکنان مراقبت های بهداشتی خاص به نظر می رسد در قبر خطر است. این بود که درست در کشور اعم از سنگاپور و ویتنام به کسانی که کمتر دیدم کلی موارد مانند آلمان و فرانسه است.

فقط تعداد انگشت شماری از آمریکایی ها رو بیمار مبتلا به سارس در آن شیوع و هیچ کس درگذشت. اما حتی در کانادا که در آن گسترش بسیار وخیم آن درس نادیده گرفته شد. حداقل 43 از 774 مرگ و میر ناشی از سارس شمارش توسط سازمان بهداشت جهانی در سال 2003 بودند کانادایی. درست همانطور که در چند کشور دیگر آمار شیوع کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد ساخته شده است که تقریبا نیمی از تمام موارد. هنوز کانادا تجربه آن نشده است به آسانی کاربردی امروز به وقوع Covid-19.

این در حال تبدیل شدن روشن به عنوان اوایل به عنوان آغاز ماه فوریه زمانی که این کشور برای اولین بار رئیس بهداشت عمومی افسر خدمت در پست خود تا سال 2014 نوشت داغدار قطعه مورد کاهش کانادا عفونی-بیماری آمادگی و تخصص پس از سارس. هنوز هم وجود دارد برخی از بی نشانه ها در ابتدا سخت به دست آورده زرنگ و دانا. استان انتاریو که تا به حال دیده بدترین شیوع سارس در ابتدا در زمان یک موضع قوی تر از بقیه کشور در حفاظت از آن مراقبت های بهداشتی کارگران از جدید کروناویروس. ملی و دستورالعمل های مورد نیاز تنها یک فولاد ماسک برای کارکنان بالینی که در تعامل با پتانسیل Covid-19 بيمار (به جز در مورد برخی از روش های پزشکی). از دولت انتاریو منتشر شده خود محتاط تر دستورالعمل که به نام برای استفاده مداوم از ماسک یکبار مصرف ماسک در همه این فعل و انفعالات.

اما پس از آن به نظر می رسید به عنوان اینکه درس فراموش شد. انتاریو مقامات معکوس البته در دریا. 11 و گفت: از جمله اقدامات احتیاطی تنها لازم است که کارکنان بیمارستان انجام می شود “aerosol-تولید روش” مانند bronchoscopies. که تغییر نمی نشستن به خوبی با ماریو Possamai بازنشسته قانونی محقق که در خدمت به عنوان مشاور ارشد قضایی برای تحقیق چگونه انتاریو به کار گرفته شیوع سارس. Possamai می گوید که گزارش نهایی از تحقیق تاکید کرد ضرورت احتیاطی اصل در این شرایط. این گزارش اعلام کرد که “اقدام برای کاهش ریسک باید در انتظار علمی یقین” و همین ایده ساخته شده راه خود را به انتاریو حفاظت از بهداشت و درمان عمل می کنند. Possamai نگرانی که انتاریو حرکت به دور از ماسک ماسک برای بهداشت و درمان کارگران پرواز در صورت از این مقررات است.

در کانادا وجود دارد در حال حاضر هزاران نفر از تایید موارد Covid-19 و کارگران بیمارستان تبدیل شده اند آلوده. پزشکان و پرستاران وجود دارد که ابراز “خشم” است که این کشور به بیش از 17 تن از تجهیزات حفاظت شخصی از جمله لباس و چهره سپر ماسک عینک به چین در اوایل فوریه. کانادا در حال حاضر در تلاش برای ارائه این همان دنده به خود و بهداشت کارگران است. در عین حال این کشور سارس کمیسیون گزارش نهایی منتشر شده در سال 2006 تا به حال به این نتیجه رسیدند که آن را حیاتی برای تضمین امنیت عرضه تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از طریق انباشت و تولید داخلی است.

سارس گزارش همچنین هشدار داد که یک سطح شیب دار تا از تست آزمایشگاهی ظرفیت نیاز به اتفاق می افتد به سرعت در صورت گسترش پاتوژن: “این آزمون باید تکمیل شود به سرعت و کارآمد و نتایج منتقل و به کسانی که مدیریت پاسخ به شیوع بیماری به موقع.” در عین حال درس دیگری از این گزارش به “تقویت چیزهایی که تشویق عمومی همکاری”—یعنی به موسسه اقدامات مانند اقتصادی برای کمک به کارگران که ممکن است از دست دادن دستمزد و ارائه کمک های مانند تحویل مواد غذایی—بنابراین بهتر خواهد بود با رعایت اقدامات مانند قرنطینه.

متاسفانه بسیاری از کشورها را نادیده گرفته احتیاطی اصل در عدم حفظ کافی منابع برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران است. که اشتباه است و ترک آنها را در یک اتصال. در ایالات متحده کمبود ماسک برای بهداشت و درمان کارگران باعث شده است تا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که موارد مانند bandanas تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “last resort” در برخی از تنظیمات بالینی. درس هایی از چین نشان می دهد این است که یک پتانسیل حکم اعدام است. بر اساس این گزارش از این که چین ماموریت مشترک در Coronavirus بیماری بسیاری از عفونت در کارکنان بهداشتی درمانی رخ داده است “در اوایل شیوع در ووهان زمانی که منابع و تجربه با بیماری کمتر بود.” به خاک سپرده عمیق در آخرین صفحه از این گزارش نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید گسترده اندازه گیری آن دسته از کارگران را در حال حاضر برای محافظت از خود: “کارکنان در چین پوشیدن یک کلاه, چشم, حفاظت, N95 ماسک ، گان و دستکش (single use only).” اگر این اقدامات صورت گرفته برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران در چین است و به نظر می رسد مربوط به کاهش آلوده کارکنان سپس آن را در فوری برای کشورهایی مانند ایالات متحده به عمل خود را با هم و رسیدن به این سطح از حفاظت از سلامت خود کارگران است.

نگاه به آینده ما به احتمال زیاد به چشم پوشی از دیگر مجموعه ای از درس های مورد چگونه بیماری های همه گیر نهایی یا شکست به پایان به سرعت به عنوان ما امیدواریم. این درست است به خصوص به عنوان سیاستمداران شروع به بحث در مورد چگونه برای نرم کردن محدودیت ها و مردم بازگشت به کار. دانستن زمانی که به اعلام پیروزی خواهد بود روی حیله و تزویر Possamai می گوید و به دنبال سارس ما می توانید ببینید که چه اتفاقی می افتد اگر ما انجام این کار بیش از حد به زودی. در آن شیوع استانی اضطراری اعلام شد در انتاریو on Mar. 26, 2003. اقدامات احتیاطی از قبیل بیماری های نظارت و محدودیت در بیمارستان بازدید شد آرام در 13 مه و وضعیت اضطراری به طور رسمی به پایان رسید و چهار روز پس از آن. فقط یک هفته بعد هر چند جدید راش از موارد سارس در استان عناوین ساخته شده. این موج دوم سارس با عفونت کشته شدن یکی دیگر از 17 نفر و بیمار 118 ، خبر حتی بالاتر در این بیماری همه گیر. اگر ما به آمار کتاب های تاریخ برای راهنمایی در حال حاضر واقعیت خواهد رسید ما سخت تر است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی