سرگرمی و محصولات با ما تماس گرفتن از طریق قرنطینه

در اینجا چیزی است که ما کاهش یافته است برای تشکر از شما برای همه از زمان اضافی در دست ما است.

وجود دارد هیچ چیز مانند یک جهانی همه گیر به شما را روی چیزی حساب کردن با این راه شما صرف زمان خود را. شما می توانید تنها تحمل بسیار Netflix بکشد جریان و doomscrolling قبل از اینکه شما را مجبور به نگاه به راه های دیگر برای منحرف کردن خودتان است.

در اینجا در سیمی منافع ما متفاوت هستند و با توجه به وضعیت فعلی جهان ما, سرگرمی فقط گرفتن عجیب و غریبتر. در حال حاضر ما بسیار به هوای آزاد, دنده, راه های جدید برای طبخ مورد علاقه های قدیمی و یک مقدار فراوان از سازهای موسیقی است. در اینجا برخی از چیزهایی که ما افتادیم در حالی که پناه در محل.

مطمئن باشید برای بررسی از دیگر توصیه های پر از مقالات در مورد چگونه به ایجاد قرنطینه قابل تحمل تر مانند گوشی های اجتماعی فاصله, راه هایی برای آرام ماندن و مورد علاقه ما در کانال یوتیوب.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.

غلتکی اسکیت
Image may contain Clothing Footwear Apparel Shoe Sports Sport and Skating
عکس: Suregrip

تا آنجا که قرنطینه, سرگرمی, رفتن, من یک کمی دیر به بازی. من صبر بیش از حد طولانی برای پیدا کردن مخمر نان ساخت. من بیش از حد مرعوب dalgona قهوه. در خانه مو رنگرزی شد و در حال حاضر به یک جزء اصلی در روال. سپس من آمار سکته مغزی شانس و پس از ناکامی در پیدا کردن یک جفت آنلاین من دستگیر برخی دست دوم اسکیت رولر از محلی میدان یخ بازی. من (شاید) کبوتر سر برای اولین بار به کانال یوتیوب مثل این یکی بسته بر روی مچ دست سپاه پاسداران و یک کلاه و teetered راه من در اطراف من در جلوی خانه. بیا برای پیدا کردن من نمی نیاز به پخت و یا راه دیگری برای مصرف کافئین احساس خوب است. من نیاز غلتکی اسکیت.

سیمی کامل اسکیت راهنمای در آثار, اما برای من اولین جفت من با $220 مطمئن-گرفتن Boardwalks و آنها تبدیل شده ایم من clattery بگیرید و یاد دهید که من حمل و نقل کردن از پارکینگ به پارکینگ. این اسکیت باید انعطاف پذیر و انعطاف پذیر footplates است که اجازه می دهد برای جنبش هنری, بنابراین هنگامی که من می توانید شکل و خارج چگونه برای جلوگیری از سقوط در لب به لب من هر چند دقیقه من قادر خواهید بود برای قدم زنی با تبختر در اطراف مانند Infinite خانواده سلطنتی. این است که در مورد یک نام تجاری خاص از اسکیت, هر چند اگر شما می توانید مدیریت برای پیدا کردن یک جفت آنها را انتخاب کنید و نگاهی به شیرجه رفتن. اسکیت را برای بدن, اما مهمتر از آن به شما کمک کند پاک کردن سر خود را. من می دانم آن را به در نظر گرفتن یک دوش گرم یا یک درایو طولانی. زمانی که من زوم در اطراف برای کسانی که چند لحظه من درست مثل بقیه جهان (و من وحشت محور افکار) نمی تواند گرفتن با من. این قشنگ اما تا زمانی که شما OK با برگشت دوباره آن مهم نیست که چگونه بسیاری از شما می گیرند. —Louryn Strampe

روشن شدن برنامه های

وقتی که من بچه بودم, من voraciously بخوانید. من زیستگاه طبیعی نشسته بود در گوشه ای با بینی به خاک سپرده شد در یک کتاب یک پشته از پنج و در عین حال-به-می شود-خواندن رمان در کنار من. شما احتمالا می توانید حدس بزنید بقیه داستان: من صرف زمان بیشتری را بر روی توییتر و زمان کمتر در کتابخانه “فقط می توانم پیدا کردن زمان” را انتخاب کنید تا یک کتاب.

قرنطینه داده است بسیاری از ما در زمان فراوانی است. چند هفته دیگه خسته شدم از صفحه نمایش و ثابت اطلاعیه های فشار در مورد آخرین کابوس ویروس به روز رسانی. من دوباره دانلود Kindle, نرم افزار قرار دادن تلفن من در “مزاحم نشوید” و شروع به پاره شدن از طریق نشاط رمان عاشقانه. آن را مانند چیزی پرسیده. من صرف ناهار من می شکند با کلر فریزر و Aelin Galathynius به جای بد-اخبار Facebook و بدتر-اخبار توییتر. بله, مشخصات فنی, خواندن با استفاده از روشن شدن برنامه بر روی گوشی من هنوز خیره در روی صفحه نمایش. اما این بار صفحه نمایش را احساس نمی مانند یک زندان است. این احساس فرار. روشن شدن برنامه رایگان برای سیستم عامل Mac OS, Windows, iOS و دستگاه های آندروید. —Louryn Strampe

بافندگی

زمانی که من می گه که من گره کیت در ماه مارس, من امیدوار بودم من خواهد بود و طبیعی در حال ظهور از قرنطینه با تازه بافتنی, محصول, تاپ کوتاه و مجموعه. متاسفانه من فقط یک شمع از زمانهای گوناگون و به اندازه مستطیل است که من گاهی اوقات سعی کنید به تصویب بر روی گربه های من به عنوان لباس بدون موفقیت های زیادی. عدم استعداد یا صبر واقع به یاد بگیرند که بیشتر از گام های اساسی است که بر من نمی کیت و من هنوز هم بسیار خوشحال من در بر داشت بافندگی فقط در زمان مناسب. حتی قبل از ما برنامه ریزی شده را انتخاب کنید و حرکت را از طریق تلفن های ما در هر لحظه از کار افتادگی من یک fidgeter همیشه نیاز به انجام کاری با دست من. پیشه وری نیروهای من به نگه داشتن ذهن من چیزی غیر از آنچه اتفاق می افتد در خارج و دست من بر چیزی غیر از تلفن من. و با هیچ پایانی در حال حاضر در چشم چه کسی می داند شاید من هنوز هم که ژاکت, بعد از همه. —Medea جوردانو

Zojirushi NS-LGC05XB
The Hobbies and Products Getting Us Through Quarantine
عکس: آمازون

ما تا به حال مشابه پلوپز در خانه من برای حدود یک دهه hand-me-down استعداد یک شخص سیمی کارمند طولانی در پیش است. من برنج را حداقل دو بار در هفته پس از آن بدست بسیاری از استفاده بیش از کسانی که سال و جمع آوری برخی از فوق العاده خوب در طول راه. بعد از پناهگاه در محل سفارش من باعث مصرف برنج به پرش از دو وعده در هفته به پنج یا شش, من شروع به خارش برای ارتقاء. هیچ چیز اشتباه است با یکی از قدیمی من فقط peeked در چه چیز دیگری در خارج وجود دارد و متوجه شدم چقدر برنج تکامل یافته اند. من رفتم با محبوب انتخاب: Zojirushi NS-LGC05XB. این گسسته تنظیمات برای انواع مختلف برنج چند گرم شدن حالت (این بسیار بزرگ است) بنابراین من می توانید فقط آن را بگویید که چه زمان من می خواهم به خوردن و این باعث می شود مطمئن شوید که برنج آماده است برای من در دقیقه است. آن را گران ($140 اگر شما می توانید آن را در آمازون) اما آن را به اندازه نصف باستان ‘Rushi آن را جایگزین و آن را با یک تعداد نامحدود از ویژگی های. دستگاه های قدیمی—با آن ساده, دو-تابع کوک/گرم نگه داشتن سوئیچ و آن پوسته سفید کم رنگ به رنگ زرد مایل به کرم رنگ—رفتن به خانه یک دوست که با کمی شانس آن را حباب و صدای خش خش راه خود را از طریق شش یا هفت ریاست جمهوری دولت احتمالا outliving همه ما است. —مایکل Calore زبان

Korg C1 هوا
piano
عکس: Korg

زمانی که قرنطینه برای اولین بار شروع به من واکنش نشان داد و همان راه به عنوان هر کس دیگری—دیوانه وار در تلاش برای نگه دارید تا با کار و مراقبت از کودکان در غذا خوردن بیش از حد بسیاری از Cheez-آن و doomscrolling اینترنت. پس از پدر و مادر من متوجه است که من می خواهم ارسال شده چند بیش از حد بسیاری از تیز و برنده Facebook نظرات آنها خواند و گفت: آنها ارسال من یک پیانو دیجیتال. Nooo! Mooom! من نمی خواهم یک پیانو!

اما من حدس می زنم من. Korg C1 هوا واقعا استثنایی ابزار. (این قیمت برای مطابقت با: $1,450.) آن را برای تلفن های موبایل و احساس می کند دقیقا مثل من پیر آنالوگ پیانو, اما آن را کمتر از 12 اینچ عمیق است و به اندازه کافی کوچک به جا در داخل من 1000 فوت مربع آپارتمان. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من نمی تواند انجام دهد در قرنطینه— go سنگ نوردی و رفتن به یک کنسرت به یک نوار با دوستان من است. اما من در زمان درس پیانو را از 6 تا 18 و معلوم می شود من هنوز هم می تواند بازی پاپ آهنگ از سادگی پیانو, برنامه بارها و بارها. آن را فراهم می کند ساعت-طولانی مراقبه چندحسی حواس پرتی. مانند انجام پازل اما با بیلی جوئل آهنگ. به نظر می رسد مانند مادر درست بود دوباره. —آدرین, بنابراین

Orangewood گیتار

حدود یک ماه قبل از سال 2020 رفت از فقط یک سال دیگر به, خوب, 2020, من تصمیم به نوشتن یک راهنمای به شاخص های کامل سفر جاده ای. در میان چیزهایی که من تست شده بود Orangewood گیتار به طور خاص الیور جونیور مدل{: rel=nofollow}. پس از همه, هیچ, سفر جاده ای کامل است بدون برخی از وحشتناک پوشش آهنگ ها در اطراف آتش اردو. این Orangewood سفر کامل گیتار—کوچک و قابل حمل و نه بیش از حد گران قیمت در کمتر از $400.

آن را برای تلفن های موبایل بیش از حد بزرگ حتی اگر من هرگز به پایان رسید تا گرفتن آن در جاده ها است. به جای آن به من کمک کرد از طریق ماندن در خانه. من یک فرد بصری بنابراین از دست دادن خودم در تلویزیون و فیلم کار نمی کند برای من اما موسیقی ؟ که چه کردم من از طریق من misspent جوانان است. هر بار که من برداشت که Orangewood و نواختند چند میله جانی تندر را “من زنده ام” که به نوعی احساس کامل آهنگ برای ماه مارس سال 2020 احساس کردم که انحلال خود که من فکر می کنم همه ما طلب در مواقع استرس. به هر صورت این Orangewood سنگ و آن را با قیمت مناسب به اندازه کافی است که من به پایان رسید تا خرید یک دیگر برای دختر من است. —اسکات Gilbertson

Klos فیبر کربن نوع الت موسیقی شبیه گیتار
Image may contain Musical Instrument Guitar Leisure Activities and Bass Guitar
عکس: Klos گیتار

آن شده است یک زن و شوهر از هفته. ماه. شما می دانید منظورم چیست. من تندرست بین سرگرمی و پروژه های خودم را مشغول نگه داشتن شروع چیزی تنها به ترک آن یک زن و شوهر روز بعد از آن, بنابراین من می توانید به بعدی حرکت می کند چیزی است که گرفتار چشم من. هر زمان من به دنبال تنها مقدار مناسبی از فرار از ثابت درجه پایین وحشت از زندگی از طریق یک بیماری همه گیر. هیچ چیز گیر بنابراین من رسیده برای موسیقی است. من برداشت تا جایی که من سمت چپ به عنوان یک مودی, نوجوانی, چیدن راه من از طریق “آمده است که به شما هستند” توسط Nirvana و حیوانات نمادین نسخه از “خانه خورشید” اما اکثر روزها آن را احساس می کردم کار می کنند. من بیش از حد در حال حاضر.

در حالی که مشغول به کار در یکی دیگر از مقاله فیبر کربن نوع الت موسیقی شبیه گیتار از Klos گیتار ($644) تقریبا به معنای واقعی کلمه به دامان من افتاد. من نمیفهمد من می خواهم آن را چک کنید, اما من هرگز uke قبل از. پیانو ماندولین, گیتار و محکوم تاخت و تاز ویولن, اما هرگز شاد کوچک, الت موسیقی شبیه گیتار. من شروع به بازی آن را توسط حادثه. من رشته زمانی که من آن را کشیده و از آن فرفره کیسه و فقط نوع آن خیره شد. خوب بود که یک صدای خوب. در حال حاضر آن را یک هفته بعد و من صرف حداقل یک ساعت معمولا بیشتر با آن چیزی که کمی گهواره به قفسه سینه. من تا به حال مقدار زیادی از بد روز پس اما هر بار با این دستگاه کوچک و فقط به پله از خودم کمک کرده است. بازی من نیاز به اجازه رفتن و توقف تلاش برای به یاد داشته باشید آکورد و انگشت. من نیاز به نفس و فقط اجازه دهید من دست انتخاب و مضراب زدن راه خود را از طریق “Riptide” یا “اقیانوس چشم.” این مراقبه در راه است که من هرگز تجربه با یک ابزار قبل است.

و از آنجایی که این یکی از فیبر کربن آن را نیز می تواند زنده ماندن و گرفتن یک اجرا که به همراه است. —جس خاکستری

نرم پارچه صندلی بازی

در پایان روز و پس از هشت ساعت کار میخ به دفتر من در صندلی من یک چیز من خفقان کمر می خواهد مرا به انجام حداقل: نشستن وجود دارد برای چهار ساعت بیشتر بازی ویدئی. وجود ندارد بسیار دیگری برای انجام این کار در قرنطینه اما سعی کنید به گفتن است که به فریاد من سیستم عصبی.

این ایده از خرید یک بازی صندلی همیشه احساس مسخره مانند خرید بازی گوشی با زن سبک و جلف گوش یا یک alienesque سبز روشن ماوس بازی. در حال حاضر که من معاشقه با من 30s, بازی زیبایی است که کمی شرم آور است. در همان زمان این سن زمانی که درخواست تجدید نظر از کلماتی مانند “ارگونومیک” و “کمری” شروع به رشد می کنند. Arozzi فروش مقرون به صرفه (350 دلار) نرم پارچه gaming صندلی است که در حالی که نوک ندارد دفتر خود را نگاه مانند مجموعه ای از Battlestar Galactica. آن را فقط یک رنگ و پوشش داده شده با یک فانتزی-احساس پارچه که نیز پوشش می دهد دو نیز قرار داده شده بالش. و اگر شما به دست آورده ایم و وزن کمی در قرنطینه صندلی است که هنوز هم مقدار زیادی بزرگ است. برای بهتر یا بدتر شدن آن باعث می شود 12 ساعت نشستن در همان نقطه به طور کامل قابل تحمل است. دلپذیر ، —سیسیلیا D’Anastasio

صوتی یونیورسال گاو
Image may contain Electronics
عکس: Universal Audio

زمانی که من نیستم gallivanting در اطراف ebikes یا تست در حال اجرا کفش من زمان زیادی را صرف نواختن گیتار در زیر زمین. مشکل این است که مورد علاقه من گیتار آمپر—نمونه 1965 فندر Bassman Blackface, برای همکار پیشرفته—50 وات خالص tube هیبت. آن ضخیم خامه تن کاملا تعارف من Telecaster, گیتار, اما حجم آن طول می کشد برای انجام این کار بهتر خواهد بود مناسب برای کوچک تئاتر است. به نوبه خود حجم دستگیره گذشته 3 و شما بهتر است با پوشیدن شمع.

وارد جهانی صوتی گاو مورد علاقه من (و در $1,300 من, گران قیمت ترین) خرید قرنطینه.

گاو نشسته بر بالای آمپر و جایگاه خود را در زنجیره سیگنال بین آمپر و سخنرانان. این یک راکتیو بار تضعیف کننده, که در اصل به معنی آن است که قادر به ایجاد سیگنال از محبوب من آمپر بسیار ساکت تر و بدون اهانت آمیز رنگها ویژگی های است که نشان می دهد تا زمانی که آن را کردیم. بهتر است هنوز هم آن را به یک جک هدفون و تن از ساخته شده است در کابینه شبیه سازی, بنابراین من می توانید استفاده کنید من Bassman در کامل نزدیک به فروپاشی حجم 1 هستم در روز سه شنبه.

هم اتاقی من در حال دامن زده و کابینه شبیه سازی خیلی خوب هستند و من به سختی میکروفن آمپر تا دیگر در هنگام ضبط. آن را حتی به یک برنامه است که به من اجازه اضافه کردن فشرده سازی EQ و reverb استفاده در راه به من نرم افزار ضبط. من فقط پلاگین گاو را به من رابط و من بیل Frisell ، هیچ دوره هشدارهای مورد نیاز است. —پارکر هال

Sous Vide

هر کس برخی از ترس در مورد پخت و پز گوشت اما قبل از قرنطینه من تا به حال یک دسته بسیار خوب در معدن.

در واقع برای طولانی ترین زمان من فکر کردم sous vide ماشین بودند به درد نمیخورد. مطمئن شوید که شما می توانید کاملا کسل کننده تخم مرغ و آنها سرگرم کننده برای پخت و پز همه چیز در ترشیجات, اما من می خواهم اگر من دروغ نمی ترجیح می دهند فقط پرتاب من گوشت خوک و یا ران مرغ را در یک ظرف و یا در کوره. سپس من تا به حال یک کابوس در مورد مسمومیت غذایی در طول مستند.

تا کنون از آن پس هنگامی که آن را من به نوبه خود به طبخ یک وعده غذایی هفتگی برای من هم اتاقی من از ترس بیشتر از همیشه مورد undercooking آن است. به همین دلیل شروع کردم به عمیقا لذت بردن از قرض گرفتن هم اتاقی من (و سیمی معاملات مشارکت کننده) براد Bourque را sous vide ترکه.

این یک آناليز واريانس مدل ($181) با سه دکمه. من در ابتدا از او پرسیدم به من کمک کند آن را کشف کند اما به سرعت متوجه شدم تحت اللفظی caveperson می تواند. فقط خلاء مهر و موم (یا ziplock) شما ترشی, نگاه کردن هر چه درجه حرارت J. کنجی لوپز-Alt می گوید بهتر است (او همیشه راست) و صبر کنید.

بیشتر گوشت, دماسنج, بیشتر نگرانی من به خانه من کرم! و به عنوان یک جایزه اضافه شده معلوم جوانب مثبت مناسب هستند: به عنوان طولانی به عنوان شما رو ماهی تابه چدن نان شیرین و پهن به اندازه دسته علف و غیره از کره به کار افتاده را با این sous vided گوشت به مراتب برتر به تابه پخته شده ،

به هر حال من می خواهم به جای صرف پول در یکی از این نسبت به یک Thermapen تا مطمئن شوید که گوشت پخته شده است. بنابراین sous من! —پارکر هال

Yamaha FG830 گیتار آکوستیک
The Hobbies and Products Getting Us Through Quarantine
عکس: آمازون

من به شدت گیتار برقی بازیکن پس من وصل من اول گیتار به عنوان یک لحظهای highschooler. اما زمانی که قرنطینه قفل شده است و من را به سلول انفرادی در آپارتمان من در اواسط ماه مارس بدون من آمپر, من وحشت-خرید یاماها FG830 به دفع جنون, من اول جدید صوتی در یک دهه. من مطمئن هستم که من می خواهم می خواهم به نگه داشتن بازی صوتی هنگامی که این بیماری همه گیر کاهش خواهد یافت بنابراین من تا به حال به روان خودم حتی به صرف فقط $320. آن زمان همه از دو دقیقه به دانستن آن لعنتی خوب خرید. جهنم آن را احتمالا بهترین بخشی از 2020 تا کنون (این نوار پایینی).

اعتبار جامد در آلاسکا صنوبر بالا برای آن خیلی-خوب-برای-این-قیمت صدا. بالا مهم ترین تخته از چوب در آکوستیک به دلیل آن است که بزرگترین اثر در صدای خود را. این FG830 را به عقب و سمت قطعه هست و سفید چوب بلسان بنفش-لمینیت نه تنها در خارج بلکه در داخل نیز هست. لمس خوب. تنوری داخلی فرح بخش آن را می دهد یک فولر تن از مهاربند معمولی. این است که ساخت و ساز شما فقط نمی توانید بر صدا تا زمانی که شما گام به گام تا $650-800. به خصوص با آمریکا برندها (که در سه شکل قیمت های ساخته شده در کارخانه به هر حال) شما در پیدا کردن چند لایه بالای تخته که شیرین کاری تن گیتار را. هیچ صوتی در نزدیکی FG830 برچسب قیمت پشته. آن را برای تلفن های موبایل فوق العاده و گردن نقش زیبایی.

اگر $320 هل بودجه خود را کاهش به $200 FG800. آن معاملات و سفید چوب بلسان بنفش-لایه پشت و دو طرف برای ناتو چوب (شرق چوب ماهون) کفپوش در داخل و خارج است, اما آن را هنوز هم که همان شیرین بالا قطعه جامد آلاسکا صنوبر. این FG830 است فقط کمی بهتر و bassier برای پول است. Dreadnought آکوستیک مانند FG830 و FG800 هستند, بزرگ, گیتار. اگر شما ترجیح می دهم یک کوچکتر سالم صوتی و یا می خواهید بیشتر-حتی صدا در تمام رشته ها در حالی که fingerpicking (dreadnoughts دارند بلندتر باس رشته ها), فروش کنسرت اندازه FS830. آن را یکسان در ساخت و قیمت جز این که آن را کوچکتر در هر ابعاد و تاپیک ارزان تر FS800 مدل بیش از حد. اگر شما نیاز به یک مورد Silver Creek, قدیمی, بهترین برای پول است. (آیا گوش دادن به نظرات; آن را متناسب با FG830/FG800 فقط خوب است.) —مت Jancer

Ebikes و اسکوتر برقی

برای سه ماه تمام این سال من نمی سرمایه گذاری در هر نقطه بیشتر از دو مایل از خانه من در بروکلین. من هنوز برای هر نوع از حمل و نقل عمومی (I miss مترو) و من تنها یک Uber پس از مستند آغاز شده است. که انتخاب کنید تا به یک دوچرخه الکتریکی از یک دور دوچرخه فروشنده (این مدل خاص از GoCycle).

از آن زمان به بعد من رفته ام تمام راه را از ویلیامزبرگ به 36th خیابان در میدتاون منهتن برای یک دندانپزشک قرار ملاقات در ebike. من در واقع دیده می شود خانواده من (در حالی که ایستاده شش فوت از هم جدا با یک ماسک خارج). من تحویل کالاهای پخته شده مانند کیک های شکلاتی و خوش طعم, شیرینی مانند سمبوسه به دوستان. این فقط ebike که به من کمک کرد در اطراف. من هم تست الکتریک روروک مخصوص بچه ها (EcoReco را L5+ که در فروش برای $999) و هر دو از این ماشین آلات تبدیل شده اند راه را برای من با خیال راحت به سفر در اطراف و احساس برخی از ظاهر عادی. من اعتراف کنم این ماشین های الکتریکی بسیار گران قیمت هستند—هر کس فقط می تواند به توقف استفاده از حمل و نقل عمومی به عنوان من. اما سیمی دنده تیم تست بیشتر و بیشتر مقرون به صرفه مدل های بنابراین نگه داشتن یک lookout برای پیدا کردن چیزی است که می تواند امیدوارم متناسب با بودجه شما اگر شما بیش از حد با احتیاط از حمل و نقل عمومی در طول این بیماری همه گیر. من امیدوارم که این به شما این فرصت را به احساس شادی احساس کردم این دو ماه گذشته. —جولیان Chokkattu

روز بازی لوکس استخر بادی

ما اولین کسانی که از این فکر. حیاط خلوت استخر و وان داغ شده است به فروش می رسد از آنجا که مستندات آغاز شده است. اما متاسفانه اعتیاد به مواد مخدره توجیه است. یک ماه پیش خریدم یک embarrassingly آسیا استخر بادی خاموش eBay. (آنها در اطراف $100.) هر روز آفتابی پس از من 3 – و 5-سال-کودکان التماس من به آن را بعد از ناهار.

شما باید برای پر کردن آن در هر زمان با آب تمیز یا دیگری درمان آب با کلر. ما همچنین یک پمپ الکتریکی و ما رو تا اضافی شلنگ به ما آب داغ خط تا بچه های ما نمی یخ به مرگ است. این استخر شده است یک نجات دهنده زندگانی برای گرفتن فرزندان من به دور از تلویزیون خارج و در حال اجرا در اطراف. دیروز آنها bobbing در اطراف بازی کوسه و ماهی قنات, برای دو ساعت. جایزه: بعد از شام من فقط سرنگ برخی از جانسون و جانسون در آن وجود دارد و استخر هم می شود بلافاصله زمان حمام. —آدرین, بنابراین

گفتمانی مدیتیشن

قرنطینه کشنده است به روال. شاید به همین دلیل است که هر یک روال است که نبود مختل احساس عمیقا لازم است. برای من که روزانه مدیتیشن. من آنچه را به نام حسن مدیتیشن است که متفاوت از “تمرکز حواس” مراقبه که رایج امروز است. گفتمانی مراقبه است که در مورد تخلیه ذهن را متمرکز و هدفمند تفکر است. آن را گاهی اوقات در ارتباط با عمل مذهبی—من آن را کشف سال پیش در حالی که خواندن نویسنده و Trappist راهب توماس مرتون—اما آن را ندارد به.

اگر شما می خواهم به آن را امتحان کنید در اینجا برخی از دستورالعمل در مورد چگونگی شروع به کار با گفتمانی مدیتیشن. شما لازم نیست چیزی جز یک صندلی محکم است. نشستن به راحتی در صندلی نه با تکیه بر پشت. نگه داشتن پاهای خود را صاف بر روی زمین زانو خم یک زاویه راست پاها موازی. استراحت دست خود را بر روی ران خود را. نفس در چهار دفعات مشاهده شده: استنشاق برای چهار فقره نگه داشتن به مدت چهار بازدم به مدت چهار برگزاری چهار. تکرار. اجازه دهید بدن خود را شل کنید که به نفس برای چند دقیقه و سپس تا تم—من به طور کلی استفاده از جملات از کتاب اما تصاویر بصری کار بیش از حد—و در نظر گرفتن آن را در راه به طور کلی تا زمانی که برخی از جنبه های شما را می کشد در. دنبال که جلو برای پنج تا ده دقیقه. من قول می دهم به شما خواهد شد به طور مداوم تعجب که در آن شما را تا پایان. —اسکات Gilbertson

زندگی اسکریپت خوانش با دوستان

چند هفته به پناهگاه در محل دوستان من و من شروع به جستجو برای رایگان فیلم و اسکریپت های آنلاین divvying تا نقش و خواندن آنها با صدای بلند از طریق زوم در شب شنبه. ما حتی گنجانیده شده است, نوشیدن, بازی های مربوط به آن روز را در فیلم به عنوان خوانده شده-throughs. آن را زیبا و احمقانه و عالی مطابق با تجربه. آن را به من یاد ماندن تا اواخر شب با رفقا من در مدرسه به عنوان خوانده شده آخرین کتاب هری پاتر با صدای بلند (که قبل از J. K. Rowling شروع ناامید کننده همه ما LGBTQ طرفداران). وجود دارد چیزی نزدیک به قبل از قرنطینه صمیمیت در عمل گروه داستان سرایی به ویژه هنگامی که آن را شامل اجازه می دهد دوستان خود را به ببینید وحشتناک خود را دامبلدور جعل هویت. بعدی در لیست ما است که شاهزاده خانم عروس. —Saraswati Rathod

هلندی فر بال مرغ سرخ شده

قرنطینه من مجبور به تجدید نظر این ایده که برخی از مواد غذایی همیشه بهتر است از رستوران ساخته شده است. آن را نیز به من داده تا مقدار زیادی از زمان برای تست کردن دستور العمل های مهم و شیرین, کره ای, بال مرغ سرخ شده.

درست قبل از مستند من خریداری یک پرتقال تسلیم اجاق هلندی برای فقط در مورد $60—$300 کمتر از لو Creuset اجاق هلندی توصیه می شود به خوبی جبران foodies. آن را تبدیل به آشپزخانه من-اندازه وجود دارد-که-شما-باید-آن اتاق مورد نیاز است. هر چیزی من می خواهم به نظر می رسد در داخل آن پس از تحقیقات کافی و زمان. آن را آشکار اهل توسکانی کلم و سوسیس خورش جنوب مرغ و کوفته خمیر ترش نان Agedashi توفو و Szechuan خشک-مرغ سرخ شده. و خوشبختانه آن را به اندازه کافی با دوام برای آزمایش های شکست خورده بیش از حد سرخ شده تمام ماهی. (بنابراین می گوید: من شریک می کند که ظروف.) —سیسیلیا D’Anastasio

کمبوچا دم

من هیچ اگر نه یک محصول از محیط اجتماعی. من در اواسط دهه بیست زندگی من در سان فرانسیسکو و من سفید—البته من دوست دارم کمبوچا. اما با منطقه خلیج اجاره و غیر tech حقوق و دستمزد نیست دقیقا به بودجه من.

وارد mailable Scoby. برای uninitiated Scoby (یا کمتر adorably همزيست کلنی باکتری ها و مخمر) است که عنصر سحر و جادو است که می تواند به نوبه خود شیرین چای به ترش, نوشیدنی های گازدار با مشکوک مزایای بهداشت و درمان. اگر شما کولر دوستان که من انجام, شما ممکن است قادر به ارث یک بیت از Scoby بسیار شبیه به شما خواهد یک خمیر ترش استارت. در غیر این صورت شما می توانید سفارش Scoby آنلاین (تنبل مسیر که من به دنبال آن) و یا خود را Scoby از یک بطری از پیش ساخته شده کمبوچا. پرتاب در برخی از قالب های شیشه ای تخمیر بطری و سست برگ چای و شما آماده برای دریافت به تخمیر.

تمام گفته شما فقط نیاز به سرمایه گذاری حدود 40 دلار یا حدود ده بطری خریداری کمبوچا به آنجا خانه دم کمبوچا به عنوان شما احتمالا می تواند می خواهید. همانطور که با هر گونه صفحه اصلی تخمیر این مهم است که به نگه داشتن همه چیز امن و استریل اما اسیدیته کمبوچا زیبا و محافظ در برابر آلودگی. و هنگامی که شما آن را به خودتان—طرز حیرت انگیزی ادم فرایند به عنوان موفقیت خود من ثابت می کند—شما می توانید طعم دهنده است که شما به طور معمول نمی توانید در فروشگاه های مانند رزماری یا بابونه (که هر دو کاملا خوشمزه).

بهترین از همه: من دیگر مجبور به پرداخت یک میلیاردر برای امتیاز با بهره گیری از یک نوشیدنی است که در چین اختراع شده. —فضل Hutchins

SIC صوتی 12’6 Paddleboard (مورد استفاده)

عروس من لورا می خواستم یک paddleboard پس من چیزی که معقول و ارزان بادی کایاک. فقط آنچه او خواسته! اما به جای رفتن به یک گنجه که من تا به حال انتظار می رود او شروع به استفاده از این تورم به طور منظم در اوکلند خور.

سریع به جلو به Covid-19 و او در نهایت من متقاعد شده ام که ما نیاز به یک paddleboard. من که همه متقاعد شده است که این خواهد بود که بسیار از خروج از ما لنگر کایاک اما دو کشتی نمی تواند متفاوت تر. با یک قایق پارویی اسکیموها شما در آب است. اما با paddleboard شما واکنش نشان می دهند به آب است. آن است که یک تفاوت عمده که من مبارزه در برابر چند هفته من را صرف تلاش برای به یاد بگیرند که چگونه به سوار paddleboard.

در حال حاضر ماه بعد از ما داشتن هیئت مدیره آن چیزی است که من فکر می کنم در مورد به طور منظم. آن است که جداسازی آن چالش برانگیز است و این شرایط همیشه در حال تغییر. من هرگز احساس من در همان نوع از آب دو بار و بخش مورد علاقه من از هیئت مدیره ما از این است که برای آن زمان تنها چیزی که من متمرکز شده است از آب است. ذهنی از آنچه که همه ما در برخورد با کاملا بی بها است. —رایان Meith


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat