در این چند سال از وقت خود را در کنگره وزیر خارجه آمریکا به راحتی معکوس خود را در چند جبهه.

بسیاری از کسانی که در اطراف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال evinced خاص اخلاقی یا سیاسی انعطاف پذیری اما چند را تحت الشعاع صرفا مقطر بدبینانه نفاق از مایک Pompeo. به عنوان یک حزب چای Koch-حمایت کنگره او ساخته شده او شهرت سیاسی تقریبا تنها در دو موضوع: lambasting وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون در مورد بنغازی حمله و او را سرور ایمیل و گسترده تر از حمله به دولت اوباما توافق با ایران در هر نوبت.

در حال حاضر اگر چه Pompeo—که در آوریل گذشت دو سال علامت گذاری به عنوان برتر کشور شد—صرف مقدار از سال گذشته فرو رفته در گسترش سری از سوالات در مورد خود رهبری از وزارت امور خارجه و اتهام استفاده از منابع مالیات دهندگان برای کارهای شخصی و برای تقویت خود و جاه طلبی های سیاسی.

Pompeo تقریبا بی نظیر در طول عمر یک دولت شناخته شده نیست حتی درآمد یک ارتقاء از مدیر سازمان سیا به ملت کابینه موقعیت. خود را در قدرت ماندن آمده است تا حد زیادی با توجه به او مایه می گیرد وفاداری به رئیس جمهور تهمت که Pompeo تا به حال مخالف در طول مبارزات انتخاباتی (او حمایت مارکو روبیو) و هشدار داده بود کانزاس مخاطبان خواهد بود یک “مستبد رئیس جمهور.” Pompeo اخراج کرده واقعیت تلویزیون ستاره نامزدی به عنوان یک رسانه ای استقلالی گفت: “از آن زمان به روشن کردن چراغ در سیرک.” اما در اکتبر سال 2016 او ایستاده بود در چرخش اتاق در مناظره ریاست جمهوری آواز مغلوب ساختن پیشی جستن را ستود.

در نزدیک به چهار سال از Pompeo به دست آورده است منحصر به فرد اعتبار با مغلوب ساختن پیشی جستن; فرمانده کل قوا یک بار به شوخی به نیویورک‘s اولیویا کتاب: “من استدلال می کنند با هر کس به جز Pompeo.” در گفتگو با مایک Pompeo سال گذشته که من تحقیق مشخصات او حاضر به نوبه خود به استناد یک منطقه که در آن او می خواهم تا کنون مخالفت با رئیس جمهور.

خود را متصل-در-این-هیپ رویکرد را در سال گذشته قرار Pompeo به عنوان یکی از یاران MAGA جمعیت نامزدی ریاست جمهوری در سال 2024. او ساخته شده بسیاری از سفرهای بازگشت به کانزاس رویدادهای سیاسی سال گذشته که خانه خود را دولت روزنامه نوشت: سرمقاله خود با عنوان “مایک Pompeo یا ترک و اجرا برای آمریکا در کانزاس و یا تمرکز بر روی کار روز خود را.” Pompeo کاغذ گفت: باید “جلوگیری از حلق آویز کردن در اینجا هر فرصتی به او می شود.” در نهایت Pompeo تصمیم برای اجرا به مجلس سنا—یک حرکت قطعا تاثیر خود را در ماه به عنوان یک بحث برانگیز رقم در رئیس جمهور را استیضاح بررسی آخرین پاییز و زمستان.

در حال حاضر هر چند ماه پس از هوازدگی که طوفان, وزیر امور خارجه, چهره جدید سوال در مورد رفتار او در تعجب شلیک در هفته گذشته از وزارت بازرس کل—که ظاهرا فشار دادن Pompeo در تحقیقات است. سوالات را هم می آیند تا در مورد همسرش نقش در این بخش از جمله بی سابقه دولت از جزئیات امنیتی اختصاص داده شده به او و اتهامات که زن و شوهر باید متکی در وزارت امور خارجه کارکنان و امنیت دستیاران را انتخاب کنید تا مواد غذایی و پیاده روی سگ خود را.

برای یک سیاستمدار که صرف سال در کنگره نرده در مورد سوء استفاده از بودجه دولت و رفتار مناسب آن را به نوبه خود قابل توجه-در مورد. در میان controversaries بارها و بارها وزیر مایک Pompeo است و به راحتی مواضع گرفته شده است که کنگره مایک Pompeo هرگز قابل تحمل است.

برای سال ها در آمریکا’ انتخاب کمیته در بنغازی Pompeo برافراشته در برابر وزارت امور خارجه به عدم همکاری با کنگره و هیلاری کلینتون عدم حمایت کارکنان به عنوان وزیر. “ما stonewalled توسط وزارت امور خارجه و وزیر سابق کلینتون” Pompeo گفت NPR در سال 2015. “این مورد بود که وزارت امور خارجه آمد پس از این رویداد و گفت: مردم آمریکا از یک داستان است که فقط معلوم نیست که درست بوده است.”

“دولت اوباما در مبارزه کرده است ما در هر نوبت در” کنگره Pompeo همچنین گفت که در آن سال. “این تحقیقات فقط می توانیم نتیجه بگیریم که تمام حقایق و حقیقت نازل شده است.”

“ما تا به حال دموکرات ها را متهم ما از سیاسی بودن برای تقریبا تمام زمان, اما من می دانم که آنچه که ما انجام داده ایم گفت: در یکی دیگر از مصاحبه. “کلمات مهم نیست اعمال را انجام دهد.”

بارها و بارها به کنگره Pompeo صحبت بحرانی از کنگره نظارت و ضرورت داشتن فعلی و سابق کارمند وزارت امور خارجه شهادت. “این امر می تواند تحقیق قصور اگر ما نمی توانیم به مصاحبه وزیر سابق کلینتون” Pompeo گفت: در سال 2015. هیلاری کلینتون انطباق با درخواست از Pompeo و همکار خود را GOP بازرس Javerts—در نهایت شهادت سه بار به عنوان بخشی از حزب جمهوری خواه بنغازی پرس و جو از جمله یک ماراتن هشت ساعت جلسه در ماه اکتبر 2015.

با وجود این که همکاری Pompeo هرگز راضی است. زمانی که رسمی خانه بنغازی گزارش هیچ مدرکی از تخلف توسط کلینتون او و همکار بنغازی محقق جیم اردن صادر شده خود را 51-صفحه اقلیت نظر. “ما شاهد هیچ مدرکی وجود ندارد که دولت برگزار می شود علاقه صادقانه در کمک به این کمیته پیدا کردن حقیقت در مورد بنغازی” گفتند. “ما با این وجود در پایان این کمیته بررسی و بدون بسیاری از حقایق به ویژه کسانی که مربوط به رئیس جمهور و کاخ سفید است.” فاکس نیوز با برچسب گزارش خود “بنغازی بمب.”

توسط پاییز گذشته وزیر Pompeo بود آواز لحن های مختلف گفت که دموکرات ها در کاپیتول هیل شد overreaching و “قلدری و تهدید آمیز کارمند وزارت امور خارجه” در تحقیقات خود از اوکراین رسوایی که در نهایت منجر به رئيس جمهور تهمت را استیضاح.

به عنوان کنگره Pompeo گفته بود در شروع بنغازی تحقیق در سال 2014 “هدف ما این است که واقعا بسیار ساده است. آن است که به هر واقعیت است که ما می توانید هر سند و هر شاهد و کنار هم قرار دادن پازل موزاییک برای مردم آمریکا.” بعد وزیر Pompeo بارها و بارها مسدود شده و دسترسی به وزارت امور خارجه اسناد و مدارک و شهود و حاضر به همکاری با محققان خود را. او نوشت: پروب به عنوان “تلاش برای ارعاب و قلدر و درمان نادرست برجسته حرفه ای از وزارت امور خارجه.”

که در اکتبر 2015 بنغازی جلسه کنگره Pompeo به تصویر کشیده کلینتون به عنوان یک دور حزبی بی طرفانه و در رفاه کارمند وزارت امور خارجه. او کبابی او چرا او را نادیده گرفته و درخواست برای امنیت بیشتر در لیبی ترکیب در بنغازی و بازجویی او را نکته به نکته در مورد اینکه آیا سفیر کریس استیونس که کشته شد در حمله و او را مستقیم از تلفن همراه خود شماره فکس و آدرس خانه اش—حتی این که آیا او می خواهم همیشه در حال آمدن به خانه او.

و در عین حال که با توجه به فرصتی برای ایستادن برای کارکنان خود در وزارت امور خارجه برای ماه پس از ماه گذشته سقوط دبیر Pompeo را تکرار سکوت پر سر و صدا بود. به عنوان دیپلمات های حرفه ای مانند ماری Yovanovitch مطرح داخلی هشدار در مورد رئیس جمهور تهمت رفتار با رئيس جمهور اوکراین و رودی جولیانی را دخالت وزیر Pompeo بود هیچ جا یافت می شود. Yovanovitch شد داخلی “استقبال با سکوت است.”

بعد قسمت شد در مکان های عمومی, Pompeo ارائه شده nary یک کلمه از پشتیبانی آمد برای مقامات وزارت امور خارجه گرفتار در گرداب اوکراین رسوایی. “رتبه و فایل بسیار ناراحت ناتوانی امتناع از وزیر امور خارجه برای دفاع از مردم خود” سابق وزارت رسمی نیکلاس برنز گفت: سیاست خارجی در میان استیضاح.

“به نظر می رسد که تنها چیزی که Pompeo همواره در اولویت است و شخصی خود را با جاه طلبی های سیاسی به عنوان مخالف به آنچه در واقع این کشور را در دراز مدت منافع ملی یا نهادی رفاه وزارت خارجه” یکی دیگر مقام پیشین وزارت خارجه اندرو وایس نیویورک تایمز گفت در ماه نوامبر.

در حالی که کنگره Pompeo در حال صرف سال خواستار به ظاهر بی پایان از همکاری کلینتون از جمله ساعت از وقت خود را در اتاق Pompeo اجتناب شود به عنوان بسیاری از سوالات شخصی در مورد وضعیت اوکراین به عنوان او می تواند. در مواجهه با یک رسوایی است که محور خود را در کابینه, وزارت, یک, که منجر به اول هر دو حزب سنا استیضاح رای به محکوم کردن یک رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده Pompeo رفت و سکوت.

یکی از این چند بار او را در صورت سوال در طول imbroglio, از, NPR, Mary Louise کلی او خیلی عصبانی و خشم در او سوال که او بنا به گزارش ها در لعنت کردن هوا. “او فریاد زد: من در مورد همان مقدار از زمان به عنوان مصاحبه خود را تا به حال به طول انجامید” کلی توضیح داد و بعد از آن در هوا. “او از من پرسید” آیا شما فکر می کنم آمریکایی ها در مورد مراقبت از اوکراین؟’ او با استفاده از f-کلمه در این جمله و بسیاری دیگر. او پرسید: اگر من می تواند پیدا کردن اوکراین بر روی نقشه. من گفتم بله او به نام برای دستیاران خود را به او را یک نقشه از جهان بدون نوشتن هیچ کشور مشخص شده است. من با اشاره به اوکراین; او با قرار دادن نقشه به دور است. او گفت: “مردم را بشنود در این مورد.'” او به طور مشابه پختند با خشم در آنچه که او فکر خواهد بود سافتبال محلی نشویل مصاحبه تلویزیونی که به جای zeroed در اوکراین و رسوایی.

اخیرا وزیر Pompeo آشکارا کاهش یافته است به مصاحبه حضوری توسط وزارت امور خارجه در حال حاضر اخراج بازرس کل به عنوان بخشی از یک پروب به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجبور طریق فروش سلاح به عربستان سعودی با وجود یک کنگره یخ.

به عبارت دیگر وزیر Pompeo حاضر به نظر می رسد قبل از اینکه دقیقا این نوع از پرس و جو که کنگره Pompeo یک بار در نظر گرفته شده حیاتی است. وحی می آید میان وزارت امور خارجه بازرس کل تعجب شلیک آخرین شب جمعه و جدید controversaries در اطراف Pompeo رفتار ،

Pompeo چهره یک لیست در حال رشد از سوالات در مورد اینکه آیا او سوء استفاده از وزارت امور خارجه منابع شخصی و سیاسی بهره مند شوند. شکایت آینه در بسیاری از کسانی که از زمان خود پیشرو سازمان سیا که در آن مقامات نگران است که همسرش با بازی بیش از حد بزرگ یک نقش است. بازرس کل نیز ظاهرا به دنبال چه رسمی aide—دیرین Pompeo کارمند با کانزاس روابط—فرار شخصی errands برای Pompeo مانند چیدن خشک خود را تمیز کردن. “آنچه که من آموخته ام در مورد بازرس کل Stephen Linick را حذف عمیقا نگران کننده” نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی مجلس گفت: به تازگی.

سه شنبه شب, NBC News شکست اخبار در مورد یک سری از به اصطلاح “مدیسون شام” که Pompeos باید به طور منظم سرويس رايگان فورشيرد در وزارت خارجه مالیات دهندگان تامین می شود, سالن, سبک گردهمایی های حرفه ای که مقامات نگران بودند در واقع یک پوشش برای ساختمان Pompeo شخصی سیاسی rolodex. تنها در حدود یک در هفت مدعوین به نظر می رسد به هر گونه دیپلماتیک و یا روابط خارجی در حالی که بسیاری از مهمانان بودند ارشد جمهوریخواه مقامات تأمین کنندگان مالی و رهبران کسب و کار. سوابق نشان داد که سوزان Pompeo بود عمیقا درگیر در این رویداد برنامه ریزی و مهمانان اطلاعات تماس به اشتراک گذاشته شده به شخصی او حساب Gmail.

آن را به عنوان یک اتهام مضحک با توجه به سال سیاسی یونجه Pompeo ساخته شده از هیلاری کلینتون ایمیل بحث و گفت در یک نقطه که او “امید” وزارت دادگستری خواهد آورد اتهامات جنایی علیه او و پس از آنها نمی گفت که کلینتون باید برای حذف از دریافت طبقه بندی شده هوش جلسات به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری. “اینها مسائل جدی است” Pompeo گفت: C-SPAN در سال 2016.

به عنوان کنگره Pompeo بود به خصوص کلمات خشن برای وزرای امور خارجه که مخلوط دولت و کسب و کار شخصی. او به شدت انتقاد کلینتون برای استفاده از وجوه مالیات دهندگان پرداخت می شود به بیل کلینتون به عنوان رئیس جمهور سابق به تعهد خود در آن زیرساخت ها است. از جمله هزینه های او برافراشته در سال 2016 نشان داد “سطح جدیدی از egregiousness.”

“وجود دارد که آشکارا هیچ محدودیتی برای فساد هیلاری کلینتون در زمان تصدی به عنوان وزیر امور خارجه” Pompeo گفت.

با توجه به چنین اظهارات یکی فقط می توانید تصور کنید آنچه در کنگره Pompeo خواهد پاسخ داده اند اگر هیلاری کلینتون به حال میزبانی grand شام در وزارت امور خارجه اموال که به نظر می رسد با هدف ساخت شبکه خود را برای ریاست جمهوری آینده را پیشنهاد داد.

در واقع شما لازم نیست که به تصور کنید. مطمئنا وزیر Pompeo هنوز هم پشتیبانی از آنچه در کنگره Pompeo گفته فاکس نیوز’ شانون ماهی در 2015: “آن است که هرگز اتلاف پول مالیات دهندگان برای دریافت حقیقت برای مردم آمریکا.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im