در یک کاورنو سابق بانک در سوهو نیویورک, Fortnite pro Nate هیل شد بازی در مقابل مخاطبان زنده از ده ها تن که بیش از Fortnite‘s voice chat هم تیمی پرسید: اگر او می خواهم تا کنون مدل در هفته مد نیویورک.

“آره من انجام داده ام که یک دسته از بار گفت:” تپه حوزه در روی دشمن. “نه یک فن است.”

تپه 25 بود یک وقت مدل تا او امضا شده با esports سازمان FaZe قبیله در سال 2018 است. در حال حاضر او در بازی زندگی می کنند را بر روی دوربین برای زندگی و حرفه ای به نظر می رسد به خوبی آن را انجام می دهند. در D-غار یک pop-up gaming رویداد پرتاب شده توسط دیزل آمریکای شمالی مدیر عامل شرکت استفانو روسو تپه عینک آبی قهرمان hoodie با رنگارنگ Pac-Man ارواح پایین آستین و به خوبی اتصالات نور شسته شلوار جین لاغر. خود را تمیز سفید, پوما, کفش ورزشی آراسته شد با بلوک های تتریس و زرد عینک آفتابی قاب خود foxlike صورت.

“بنابراین بسیاری از بچه ها هستند که پارسه واقعا به مد می گوید:” تپه در مصاحبه با سیمی. “آنها به دنبال افرادی مانند ما که هر دو را انجام دهد و من فکر می کنم آنها می خواهند به انجام است که به عنوان خوبی است.”

آن دو پاس به حتی اشاره کلیشه پارسه چیز ساییده شده در تاپیک های رنگ پریده از زیرزمین binges اما در مکالمات در D-غار روسو جدید “شیوه زندگی دیگ ذوب برای E-sport متعصب” برخی از شرکت کنندگان هم دریغ نکنید. اکثر مراجع به آن فانتوم ادم نامرتب و کثیف نیست اتهامات; آنها در نقطه مقابل است. شرکت کنندگان نگاه خوب. یک جفت قرمز Nike Jordan 4s. متناسب با sweatpants. خاکستری Adidas sweatshirt با جزئیات است که بازی کردن آبی بهمراه رگه آدیداس کفش ورزشی. یک قهرمان عرقچین با تطبیق قهرمان hoodie.

با وجود این زنگار از پول این مد بر روی صفحه نمایش در D-غار بود و نه یک زیبایی تغییر از در خانه پرنیان از دنج sweatpants و فرسوده در سرعت باد. در حال حاضر athleisure و streetwear داشتن یک لحظه—و متقاطع با شرکت mainstreamification از پارسه.

“Athleisure است حاصل از ورزشی می گوید:” Dierdre کلمنته مد مورخ و استاد دانشگاه نوادا لاس وگاس. در حالی که ورزشی در اصل طراحی شده برای, گفتن, کمک به یک گلف باز اسلحه نوسان با حداقل مقاومت الیاف مصنوعی و دیگر فن آوری های مدرن و منسوجات ساخته شده از آن راحت و شیک به اندازه کافی برای تبدیل شدن به “جدید گاه به گاه,” او می گوید.

در حال رشد در کنار ورزشی بود streetwear, در حال حاضر یک تنگاتنگ عنصر به بسیاری از athleisure مارک’ به نظر می رسد. در 70s گرمکن و کفش ورزشی بودند در مناظر شهری. بیش از چند دهه آینده به لطف فرهنگ هیپ هاپ, streetwear نشو و نما به جریان اصلی. در حال حاضر چاپ صفحه, پوشاک, مارک های مانند عالی استنباط در اطراف بلوک خطوط برای پیراهن و تی شرت و حداقل در عالی مورد 1 میلیارد دلار ارزیابی.

“در حالی که اصلی athleisure روند مسئول گرفتن راحت سایه ها و عملکرد امکانات ورزشی خارج از ورزشگاه به مد روزمره این جهانی افزایش streetwear ساخته شده است که فرهنگ در اطراف آن ساخته شده و آن را کلکسیونی می گوید:” Volker Ketteniss رئیس مردانه در روند پیش بینی شرکت WGSN.

در یک راه زیبا بازی است athleisure مجسم. این رقابتی و ورزشی, اما آره مطمئن شوید که شما در حال نشستن. دنج و پرواز athleisure و آن streetwear تظاهرات به طور طبیعی مش با بازی است که احتمالا به همین دلیل بسیاری از شرکت ها در حال دادن پرنیان-طعمه لباس: آدیداس, پوما, قهرمان, Nike, UNTFD و Uniqlo همه فروش پوشاک شامل بازی های آیکون و یا همکاری با بازی مشاهیر بیش از سال گذشته است. مارک های لوکس Moschino, Louis Vuitton, و پرادا آن را انجام داده اند بیش از حد. در همان زمان esports تیم شبیه به هم ریختن و 100 دزد به raking در فروش نقدی athleisure repping خود نرم افزار پارسه. 100 دزد افسر ارشد عامل جان رابینسون برآورد اخیر نیویورک تایمز مقاله ای که شرکت خود را می توانید در “حدود نیم میلیون دلار درآمد” در یک صبح فروش ژاکت sweatpants و تی شرت با مینیمالیستی درخواست تجدید نظر از اپل.

کلمنت theorizes که مخاطبان بازی به بزرگتر شدن آن “تصویر از بچه ها در sweatpants و پیتزا-رنگ تی شرت.” این فقط passe; آن نادرست است. “لباس های سازنده هویت خود را به جای بازتابی از هویت خود را” کلمنت می گوید. “زمانی که مردم با دیدن این اثرگذارندهها خود را خوب تمیز لباس ها و کفش های تنیس که چگونه پارسه در زندگی واقعی زندگی می کنند که هویت” او می گوید.

با وجود های اخیر ادغام بزرگ-برند-بزرگ پول athleisure و streetwear, با, بازی, مد و بازیهای رایانهای شده است به طور اجتنابناپذیری محدود برای چند دهه. در کنوانسیون شرکت کنندگان و بازرگانان می پوشند و فروش دستباف, تی شرت, لباس, کلاه, پین و فوتبال سیگنالینگ خود fandom برای سرپرستی, لیگ از افسانهو یا هر تعداد از بازی های محبوب. که نه به ذکر است تلاش بازیکنان در آنلاین نقش بازی کردن بازی ها مانند World of Warcraft و فاینال فانتزی چهاردهم اختصاص به ساخت خود را در بازی آواتار به عنوان زرق و برق دار و رسا به عنوان امکان پذیر است—از خود گذشتگی است که زندگی به عنوان های اخیر بازی های آنلاین مانند Fortnite, Grand Theft Auto Online معرفی شده اند پرداخت می شود پوست.

کسانی که فن محور مد تلاش نکرده رفته در هر نقطه. اما شرکت های بزرگ به طور فزاینده ای مانور به امروز به اصطلاح hypebeast, فرهنگ, ایجاد انتظار در اطراف merch “قطره” و پرورش ارادت به athleisure آرم و شیوه زندگی.

“وجود دارد یک مقدار از مردم را به بازی بدون به اندازه کافی محصولات و یا خدمات به حتی نشان می دهد که آنها آنچه آنها پرشور در مورد می گوید:” دیزل و D-غار روسو که نشان می دهد شلوغ کنوانسیون بازار که در آن مقیاس کوچک هنرمندان فروش پرنیان merch نیست به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است. “وجود دارد کاملا چند در واقع و بسیاری از آنها بداهه.”

در سطح پایین تر از D-غار دیزل سبک streetwear با D-غار نام تجاری—تک-رنگ تی شرت و کمو کت آویزان در کنار merch از در هم ریختن و ورزشی با نام تجاری کاپا که در دنیای بازی همچنین با اشاره به شکلک در حرکت یا کشش ناگهانی. هر دو تپه و streamer بن “DrLupo” Lupo, که همچنین با حضور D-غار ویژگی اخیر ادغام athleisure برندسازی و بازی Fortniteاست که راه اندازی فرصت های شغلی بی شماری را Twitch streamers به تاثیر گذار در فضا. چرخه نسبتا ساده است: Streamers خرید لباس های فانتزی به سیگنال خود را به نفوذ طرفداران خود را خرید همان لباس به تقلید از آنها که ایجاد یک بازار هل که بیشتر مارک های مد به بازی.

“قبل از Fortnite و تمام چیزهای که منفجر من واقعا هرگز در نظر گرفته شده خودم را به عنوان کسی که در تلاش برای حفظ برخی از سطح از حس مد وجه” گفت: Lupo در D-غار. “اگر شما نگاه از 10 سال است که یک بازی بسیار هشدار. من شلوار جین و یک تی شرت ، در حال حاضر من باید کفش خوب,” او در ادامه با اشاره به آدیداس فوق العاده افزایش 19s. دیگر بالا کشش streamers مانند Imane “Pokimane” Anys باید خطوط لباس خود با او شامل رنگارنگ جاگر مانتو و تی شرت با متن.

Flashier بازی مشاهیر مسح شده توسط حرکت یا کشش ناگهانی مصرف تلاقی حتی بیشتر افراط. تایلر “نینجا” Blevins شاید معروف ترین نام در بازی بود در حالی که چسب به خود Louis Vuitton, کفش ورزشی, و به تازگی همکاری با آدیداس به دلپذیری ضربات خود را با نام گچ بری در سمت. در اوایل سال جاری Fortnite pro ترنر “Tfue” Tenney گفت که در حالی که او در Fortnite مسابقات در میامی لوکس خود را در سوئیس Audemars Piguet دیده بان—به طور بالقوه به ارزش ده ها هزار دلار به سرقت رفته بود از اتاق هتل خود را. در 2018, سرپرستی pro بازیکن Jae-hee “ژست” هنگ گفت: نقطه Esports که او تا به حال صرف $20 ، 000 در streetwear—$10,000 بود که در کفش.

“قبل از آن [esports] orgs امضای مردم سعی کنید برای برنده شدن در مسابقات. در حال حاضر آن را orgs امضای افرادی که نفوذ یا بالقوه به نمایندگی org برای برندها و… خوب نگاه کنید در لباس های خود را در بیشتر حامیان مالی و مسائل می گوید:” تپه.

هیل می گوید: FaZe در اصل متوجه او در Fortnite مسابقات که در آن او با پوشیدن یک منچستر سیتی فوتبال نیوجرسی که شبیه بازی در نیوجرسی از Fortnite ، فقط در هفته گذشته هیل توییتی از یک مجسمه طلا در Fortnite یک مخروط با یک نرم و صاف محو و modelesque پوت. او نوشت: “Shoutout به @FortniteGame برای قرار دادن یک مجسمه طلا از من در بازی. ما ساخته شده آن را پسران است.” شخصیت نام Midas و توضیحات خود را این است که “تمام آن درخشنده است مال شما.”

به سمت مترو نیویورک پس از خروج D-غار من از طریق سوهو و به مرز محله چینی ها که در آن kitschy توریستی مغازه ها نمایش داده می شود keychains, کلاه بیسبال و پلاک تقلبی. یکی از سمت راست در سراسر خیابان از D-غار آویزان دو بد گویی کردن Fortnite پیراهن بر روی درب. داخل خیلی از دیوار اختصاص داده شده بود به قرمز و آبی و سیاه و سفید Fortnite پیراهن. فروشگاه خالی بود اما نشانه ای خارج بخوانید “T-SHIRT 5 برای 10 دلار است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im