اطلاعات جنگ بیش از کلروکين کند شده است Covid-19 علوم

شده است وجود دارد مقدار زیادی از گرما اما نه مقدار نور در اینکه داروی ضد مالاریا کمک می کند تا coronavirus بیماران. چرا که ما هنوز هم نیاز به یک کارآزمایی بالینی است.

در مارس 9, اعضای یک تیم از بیماری های عفونی محققان مستقر در دانشگاه مینه سوتا در بر داشت خود را با چهار روز رایگان. HIV کنفرانس آنها قرار بود به حضور شده بود به نام حساب جهانی و همه گیر است که به گروه های غیر معمول به لحظه از فضای تنفس. “این درست بود که جامعه گسترش بود شروع به اتفاق می افتد و ما متوجه آن خواهد بود یک مشکل می گوید:” دیوید Boulware یک پزشک و رهبر این گروه است. “ما می خواستیم به تمرکز بر پیشگیری و درمان است. در آن زمان هیچ کس واقعا انجام آن است.”

حتی پس از آن تحقیقات بهره بود گردان در سراسر چندین دهه داروهای ضد مالاریا کلروکين و آن پسر عموی هیدروکسی کلروکین. دره سیلیکون نشده بود و در عین حال تبدیل آن مختل-o-vision در, مواد مخدر, اما آنها کشته SARS-CoV-2 ویروس در آزمایشگاه و یک مطالعه مقدماتی در چین به نظر می رسید نشان می دهد که هنگام کار واقعی مردم بیش از حد. از آنجا که پزشکان در حال حاضر مجاز به تجویز مواد مخدر برای مالاریا و اختلالات ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس—آنها شروع به استفاده از آن, Hail Mary–سبک در Covid-19 بیماران در بیمارستان است. آن را در ارزش یک نگاه. اما نه در Boulware ذهن برای مردم تا بیمار آنها در حال حاضر در بیمارستان بستری است. “در اواخر مرحله شدید بیماری وجود دارد بسیاری از چیزهایی که با این ویروس و سیستم ایمنی بدن است. ما متوجه شدیم که شش هفته پیش هیدروکسی کلروکین احتمالا کار نمی کند پس از آن,” او می گوید. اما آنچه در مورد اگر آن را تجویز زود هنگام برای جلوگیری از مردم را از گرفتن بیماری و یا از گرفتن بسیار بیمار اگر آنها انجام داد ؟

این تیم با هم یک طرح برای یک double-blind, randomized controlled trial—هیدروکسی کلروکین در مقابل دارونما. سازمان غذا و دارو به آنها یک تحقیقاتی جدید مبارزه با مواد مخدر تصویب به استفاده از مواد در این راه جدید است. فقط هشت روز پس از بالا آمدن با این ایده Boulware و تیم خود را ثبت نام اولین موضوع به دادگاه است که اگر درخواست دارو می تواند کمک به مردم در مراحل اولیه Covid-19 عفونت و محافظت از خطر مردم مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم در مراقبت از اعضای خانواده آلوده است.

و سپس همه چیز رو پیچیده تر است. روز قبل که برای اولین بار موضوع امضا در مارس 16, SpaceX مدیر عامل Elon Musk توییتی در مورد مواد مخدر جرقه علاقه در میان جمعیت است که می خواهد به گسترش زندگی خود را با متفورمین و خون از افراد جوان است. سه روز بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک Covid-19 نشست خبری که او به فکر مواد مخدر “می تواند چیزی بسیار باور نکردنی” جرقه اجرا در داروخانه ها. آیا کسی که اعتقاد به مواد مخدر کار می کرد در برابر Covid-19 آمد به عنوان یک نماد از آنها چگونه احساس خود را در مورد رئیس جمهور. و تمام است که اتفاق افتاده بدون هیچ جامد واقعی علمی نتایج.

همانطور که در حال حاضر هیچ کس واقعا نمی داند اگر هیدروکسی کلروکین و کلروکين کمک به مبارزه با Covid-19. و جنگ اطلاعات است که مانع از تلاش برای پیدا کردن.

آن را غیر محتمل است که کلروکين می تواند مفید باشد. در اوایل سال 2005 تحقیقات نشان داد که در یک آزمایشگاه ترکیبی از میمون سبز آفریقایی سلول حداقل آن را مهار ویروس عامل سندرم حاد تنفسی سارس یک coronavirus مربوط به یک است که باعث Covid-19. این دارو نگهداری سلول ها را از آلوده شدن و کمک به آنها در مبارزه با عفونت و همچنین پیشگیرانه و درمانی است. محققان حتی کار کردن مکانیسم آن است. یک coronavirus مجریان بر روی یک سلول از طریق خاص docking port یک گیرنده به نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2. کلروکين به نظر می رسد برای حفظ این ACE2 لنگرگاه بندر از باز کردن و همچنین ایجاد فضای داخلی از سلول های اسیدی کمتر و خیلی کمتر دوستانه به ویروس آن.

درست است ؟ به طوری که به عنوان واشنگتن پست در گزارش مدیر عامل شرکت اوراکل لری الیسون لابی رئیس جمهور تهمت به ساخت یک سیستم ملی برای نظارت بر دارو. پزشک خانواده در نیویورک به نام ولادیمیر Zelenko شروع به گرفتن توجه ملی برای یک سری از فیلم های او ساخته شده touting موفقیت یک پروتکل از خود ابداع برابر Covid-19 ترکیب هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و روي. فاکس نیوز تا رئیس جمهور اوایل cheerleading و شروع به صحبت کردن در مورد مواد مخدر به عنوان به خوبی. تا پایان مارس که رئیس جمهور شد به tweeting که هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین می تواند “یک تعویض بازی.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی شروع به اضافه کردن میلیون ها نفر از دوز هیدروکسی کلروکین به استراتژیک ملی ذخایر داروهای احتمالی توزیع متحده است. FDA صادر اضطراری با استفاده از مجوز گفتن پزشکان آنها می تواند تجویز این دارو برای افراد بستری برای Covid-19. (بسیاری از در حال حاضر بودند; آن نسبتا ارزان و در حال حاضر در فارماکوپه و آنها نیست که هر چیز دیگری است.) تقاضا برای هیدروکسی کلروکین مشخصی به حدی است که افرادی که در آن بستگی دارد تا خود را درمان آرتریت روماتوئید یا لوپوس شروع به نگران هستند که آنها قادر نخواهد بود به آن را دریافت.

شواهد نبود به عنوان گرم به عنوان بازار است. نامتعارف روش تحقیق و ظاهری با عجله به انتشار و یا حتی prepublication, گل آلود وضعیت. مطالعات اولیه از یک بیماری عفونی محقق به نام دیدیه Raoult مدیر پژوهش واحد عفونی و گرمسیری اورژانس بیماری در مارسی امیدوار کننده به نظر می رسید البته سازمان ملل متحد-کارشناسی. در 20 مارس Raoult گروه چاپ دوم دادگاه به عنوان یک preprint و سپس در یک همکار مجله: غیر تصادفی باز برچسب trial. به جای پیروی از طلا-پروتکل استاندارد برای تست مواد مخدر را در مقابل بیماری, محققان به سادگی به Covid-19 بیماران مواد مخدر و سپس تحت نظارت خود را ویروسی شمارش و مقایسه آنها را به Covid-19 بيمار که در جای دیگر نمی توانید به مواد مخدر. هیچ دارونما دو خیره کننده. (Raoult گفت: در مصاحبه هایی که او فکر نمی کند که تصادفی است عفونی-بیماری دارو پژوهش.)

بزرگتر جامعه پژوهشی و علمی ناظران به سرعت پاره به Raoult روش. اطلاعات ناقص به نظر می رسید به آنها را—نه هر بیمار که فوت شد برای محاسبه و مقایسه میان این گروه نیست دقیق. برخی از ریاضی پشت آماری تجزیه و تحلیل کار نمی کند. و مقاله خود را به نظر می رسید به کروز از طریق اخلاقی gatekeeping و بررسی دقیق بیش از حد به سرعت. ناشران مجله بین المللی جامعه های ضد میکروبی و شیمی درمانی و Elsevier در نهایت صدور یک بیانیه مشترک ابراز “نگرانی” با پژوهش است. “فرانسوی چیزهای با کیفیت پایین از نظر مدارک و شواهد از این که آیا این چیزی که کار می کند یا نه می گوید:” ولید Gellad رئیس مرکز سیاست دارویی و تجویز در دانشگاه پیتسبورگ.

البته Raoult نبود تنها دانشمند در مورد. محققان چینی مطالعه شده است کلروکين پس زود در تجربه خود را با این بیماری همه گیر. اما تعداد کمی از نتایج منتشر شده به نظر می رسد. به گفته یکی کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده با 30 نفر در مراحل اولیه Covid-19 عفونت های منتشر شده در مجله دانشگاه ژجیانگتقریبا به همان تعداد از افراد بهبود یافته که آیا آنها در مواد مخدر یا نه. کسانی که تا به حال گرفته شده هیدروکسی کلروکین نشان داد متوسط مزایای ریه آسیب دیده در سی تی اسکن. “وجود دارد یک دادگاه کوچک در چین که حاکی از آن بود که یک اثر—a randomized trial نشان دادن یک اثر در برخی از اقدامات که در اوایل” Gellad می گوید.

در ضمن دیگر آزمایش های بالینی در حال چرخش است. سازمان بهداشت جهانی همبستگی محاکمه Covid-19 درمان و انگلستان را بازیابی محاکمه هر دو شامل آزمون هیدروکسی کلروکین. در سراسر جهان نزدیک به 150 یا جریان یا مجموعه به زودی آغاز شود.

همانطور که در مسابقه های جهانی برای بررسی مواد مخدر آغاز شد هر چند این آمار چه شبیه ضربه سرعت. در اواخر ماه آوریل یک preprint—بدون بررسی دقیق دقیق نتایج جستجو برای 368 نفر برای درمان Covid-19 در امور جانبازان بیمارستان با هیدروکسی کلروکین, هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین یا هیچ یک از موارد فوق است. این دارو نمی کاهش خطر بودن قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و آن را کمی افزایش شانس مردم در نهایت می میرند از این بیماری است. مطرح و در راه خوبی نیست.

و سپس نتایج حاصل از یک برزیل محاکمه کلروکين در افراد بستری شديد Covid-19 به نظر می رسید به sap حتی بیشتر در حرکت است. یک کمیته ایمنی در واقع متوقف شد که تصادفی دو سوکور مطالعه اولیه است. نزدیک به 40 درصد از مردم از دریافت یک دوز بسیار بالا از کلروکين مرده بود و بسیاری نشان داد یک مشکل قلبی به نام فاصله QT طولانی شدن یک اثر جانبی شناخته شده از مواد مخدر و یک برنامه به طور بالقوه بدتر ساخته شده هنگامی که آن را در ترکیب با استفاده از آزیترومایسین.

در آوریل 24, FDA با صدور بیانیه جدید—مواد مخدر ارتباط ایمنی—هشدار است که پزشکان نباید تجویز مواد مخدر برای مردم خارج از بیمارستان و یا محاکمه. FDA نیز دریافت مطلب “عوارض جانبی” گزارش مواد مخدر در درجه اول مربوط به مشکلات قلبی است. “در حالی که ما قادر به ارائه جزئیات بیشتر در تعداد کمی از موارد ما بررسی کرده اند در این زمان ما ادامه خواهد داد به بررسی خطرات مرتبط با استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای COVID-19 و به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات اضافی و یا تجزیه و تحلیل علنا به عنوان ما قادر” این بیانیه را بخوانید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

برای تلفن های موبایل مناسب است ؟ به جز … دوباره به تحقیق روشن نیست. VA مطالعه گذشته نگر و کوچک است. برزیل که مطالعه تنها از افراد بیمار دقیقا این گروه که مطالعات مانند Boulware و بین المللی محاکمات برنامه ریزی برای حذف بر این اساس که آنها احتمالا بیش از حد بیمار به کمک. (یا شاید مهمتر از آن خواهد بود بیش از حد سخت را برای محققان به disaggregate اثرات مواد مخدر از هر چیز دیگری که در آن مردم بدن.) و که دوز بالای این دارو? آن را واقعا بالا—600 میلی گرم دو بار در روز برای مردم در دوز بالا دست از محاکمه و در دوز پایین بازو 450 میلی گرم دو بار در روز در روز اول و سپس یک بار پس از آن. که در مقایسه با حرارت 400 میلی گرم دو بار در روز برای یک روز و سپس یک بار پس از آن در آمریکا پروتکل های. “آنچه که استفاده می شود در ایالات متحده بسیار بیشتر مانند دوز پایین بازو و هیچ مسائل وجود دارد,” Gellad می گوید. “این دوز بالای بازو تا به حال مردم با عوامل خطر دیگر. آن را نمی کند به ما بگویید که در مورد راه آن را برای استفاده می شود در ایالات متحده است.”

همانطور که برای FDA احتیاط? “من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد مقدار زیادی از ارتقاء از این دارو به عنوان یک درمان-همه سیاستمداران و رسانه ها. و در پرانتز در همان زمان شده است وجود دارد بسیاری از غیر ضروری تهمت از مواد مخدر” Gellad می گوید. “واقعیت این است که وجود دارد یک تن از قطعیت … حدس من این است که FDA می خواستم به جلو و عقب در این ایده که دولت ترویج استفاده از این دارو نه هل دادن اما این درمان بسیار مسئول و استفاده از آن در آزمایش های بالینی.”

FDA می خواستم به یاد پزشکان مراقبت های اولیه است که در حالی که آنها مجاز به تجویز این داروها خارج از برچسب آنها تا به حال عوارض جانبی واقعی—و که برخی از افرادی که اصلا Covid-19 عفونت واقعا به آنها نیاز دارید به دلایل دیگر. “ما درک می کنیم که متخصصان مراقبت های بهداشتی به دنبال هر ممکن است گزینه درمانی برای بیماران خود را و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود ما در حال ارائه آنها را با اطلاعات مناسب و مورد نیاز برای آنها را به بهترین تصمیم گیری پزشکی,” FDA کمیسر Stephen هان گفت: از طریق آزادی مطبوعات. “در حالی که آزمایش های بالینی در حال انجام برای تعیین ایمنی و اثربخشی این داروها برای Covid-19 وجود دارد عوارض جانبی شناخته شده از این داروها که باید در نظر گرفته شود.”

این آژانس همچنین نمی خواهم به گام در حال انجام تحقیقات است. در عین حال مداوم به عقب و جلو در مورد ایمنی و اثر بخشی انجام داده است که دقیقا. به عنوان به زودی به عنوان مواد مخدر ضربه استراتژیک ملی ذخایر و شروع به ساخت راه خود را به دولت hoards و کابینت دارو از نگرانی خوب “ما ثبت نام آغاز شده و به مخزن” Boulware می گوید. به یاد داشته باشید که در یک کارآزمایی معنی است که شما باید یک فرصت خوب بودن در گروه دارونما—به مواد مخدر است. دادگاه به این معنا نیست درمان مردم; آنها به منظور پیشبرد علم. با خیلی مثبت چرخش Boulware می گوید مردم که: “هی آن را به وضوح کار می کند. چرا شما در يک کارآزمايی بالينی تصادفی شده?” یک کارآزمایی بالینی ممکن است کمک به هر فرد است, اما آن را نشانی از کمک همه; بدون آنها هیچ کس می دانم که اگر مواد مخدر در واقع کار می کنند.

Boulware این گروه از 1200 نفر ثبت نام شده در حال حاضر, اما آنها نیاز به 180 بیشتر. و او را از داشتن یک جهنم از یک بار آنها را امضا کردند. تا کنون Boulware می گوید: هیچ کس در این مطالعه تا به حال هر گونه مسائل ایمنی از راه دور مانند آنچه در برزیل تجربه کرده—احتمالا به دلیل دوز پایین تر.

هنوز دعوا بر هیدروکسی کلروکین ادامه در اینترنت و در زندگی واقعی است. اگر این دارو آثار برخی از پارتیزان ها استدلال می کنند این اشتباه به تاخیر استفاده گسترده آن توسط منتظر نتایج; اگر آن را نمی کند, این اشتباه و حتی سعی کنید آن را بر روی مردم است. “رسانه های اجتماعی چشم انداز است که: در حدود نیمی از مردم فکر می کنم آن را غیر اخلاقی و محاکمه به دلیل آن را به وضوح آثار و نیم دیگر فکر می کند آن را به وضوح خطرناک است و ما نباید آن را انجام دهد” Boulware می گوید. “ما فقط در تلاش برای دریافت پاسخ. داشتن یک جامد طراحی مطالعه و داشتن واقعی پاسخ این است که واقعا مهم برای هر دو کشور و جهان است و این هدف ما است.”

در ضمن اگر این مهم است به یاد داشته باشید که هیچ کس در واقع می داند که پاسخ دهد. دره سیلیکون پیروان اصرار دارد که این مشکل با نتایج منفی تا کنون است که محققان آزمایش این نوع اشتباه از مردم و یا با استفاده از اشتباه دوز و یا استفاده نمی کند روي آنها ندارد و داده ها است که می گویند که آیا هر یک از این درست است. مردم گفت که هیدروکسی کلروکین است که به وضوح نا امن و یا که آن را احتمالا نمی تواند کار کند ؟ آنها لازم نیست که اطلاعات هر دو. هیچ کس ندارد. مطالعات نیستند به پایان رسید. “این رفتن به مارس 1, و ما هنوز نمی دانیم که اگر آن کار می کند. آن را به یک غول شکست” Gellad می گوید. “ما باید به حال به پاسخ. همه شما نیاز دارید این است که یک مطالعه تصادفی کنترل شده با دارونما دادگاه با 1000 بيمار و ما می دانم.”

رئیس جمهور ناموجه زود شور و شوق برای هیدروکسی کلروکین (و به همان اندازه ناموجه آشکار رها از ایده) نیست ترجمه به متمرکز سریع-پاسخ مطالعه به منظور تعیین حقیقت واقعی. موسسه ملی بهداشت نمی اسپین یک تا هفته اول فروردین یک ماه پس از Boulware خود را راه اندازی کرد. “در حالت ایده آل شما فکر می کنم که این یک اورژانس ملی و وجود دارد خواهد بود هماهنگی مرکزی در دولت فدرال به سطح” Boulware می گوید. “انگلستان قرار دادن با هم یک آزمایش در سراسر کشور برای درمان. ما قادر به انجام این کار است.”

اما اگر ما شد ؟ تصور کنید که رضایت از دانستن واقعیت های واقعی—که قادر به کمک به افراد بیمار و یا دانستن که هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند و قادر به حرکت است. تصور کنید اگر شما می توانید قادر به پیروزی قاطعانه مبارزه در توییتر.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im