اینترنت نیاز به یک معماری جدید قرار می دهد که کاربران برای اولین بار

درمان اینترنت مانند یک ابزار عمومی تنها باعث پلت فرم غول. امن تر مدل شروع می شود با کنترل توسط مردم است.

قرنطینه اتحادش را تغییر راه ما اتصال آنلاین و خاموش. به ما تکیه بر اینترنت بیشتر و بیشتر برای کار و ارتباطات اجتماعی و نیازهای اساسی آن زمان به بحث در مورد آینده آنلاین معنی دار تجارب و نیاز به یک اینترنت جدید معماری. ما نیاز به یک کاربر متمرکز موضعی اینترنت. این رقابتی معماری خواهد ارائه یک تجربه است که ارزش واقعی زمان اتصال بیش از یک راه تبلیغات و کنترل قرار می دهد با کاربر را با تکنولوژی سیستم عامل است.

این پارادایم را تلنگر مدل بر سر آن به مردم اجازه شروع با حفظ کامل حریم شخصی و امنیت و از وجود آنها اجازه می دهد برای باز کردن کانال های خود را بسته به سطح اعتماد. آن را معکوس شرایط استفاده از خدمات در آن به جای استفاده از هر پلت فرم اعمال آنها را بر روی کاربران, کاربران اعمال ایشان نظر بر روی پلت فرم.

یک معماری جدید است که در رقابت با “عمومی” اینترنت به طور کامل امکان پذیر است و آن شروع می شود با یک سیاست رویکرد که پرورش لازم نوآوری و سرمایه گذاری در حالی که اجازه می دهد برای انعطاف پذیری و آزمایش.

تعمیر اینترنت است که نه ریشه در درمان آن را مانند یک ابزار عمومی; آن است که نمی توان در micromanagement توسط دولت است. در واقع کسانی که بسیار عقب مانده-به دنبال سیاست های سوخت تنها آسیب بیشتری با حفاظت از وضع موجود است که به احتمال زیاد به همین دلیل بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل شده اند تا شور و شوق فشار برای آنها.

بیش از دهه گذشته ترقی خواهان را به طور فزاینده ای تبدیل به مداخله دولت در بازار به عنوان یک راه حل برای برخی از افسانه ای مشکل است. این است نابجا. ما به عنوان استدلال در چالش به 2015 کمیسیون فدرال ارتباطات عمومی-ابزار مبتنی بر بی طرفی خالص قوانین این نیز کشته شدن سرمایه گذاری راه اندازی و نوآوری جدید. ابزار افزایش نمی گزاره ارزش یک هزار برابر شده; و نه ابزار افزایش نرخ و یخ ارزش در محل.

بسیار مهم برای هر معماری جدید رویه در زمینه زیرساخت ها است. با آن داستان است و نه مثبت. ایالات متحده با موفقیت حل شد برای ظرفیت; انعطاف پذیر پهنای باند شبکه های شانس خوبی در طول بیماری همه گیر. این است که در بخش های بزرگ به دلیل تاریخی نظارتی رویکرد که رد بالا به پایین کنترل دولت و مجاز برای بخش خصوصی و امکانات مبتنی بر رقابت و سرمایه گذاری است. از اواسط-90s تریلیون خصوصی دلار بوده است شخم زده به اینترنت زیرساخت ها است. و است که به افزایش ارزش گزاره از اتصال یک هزار برابر شده است.

بله اینترنت ما تجربه امروز ایجاد تریلیون دلاری فناوری, سیستم عامل, اما آن را اجازه می دهد تا برای چند اشخاص در دره سیلیکون به استعمار سیاره و کشتن انتخاب مصرف کننده. شش شرکت کنترل 43 درصد از تمام ترافیک اینترنت. از آن شش, سه—Google, Facebook و آمازون—دریافت 70 درصد از تمام دیجیتال درآمد تبلیغ در ایالات متحده است.

طبق آخرین تحقیقات پیو مطالعه “تقریبا شش در ده بزرگسالان ایالات متحده می گویند که آنها فراموش نمی کنم آن است که ممکن است به رفتن را از طریق زندگی روزانه بدون داشتن داده های جمع آوری شده در مورد آنها توسط شرکت ها و یا دولت است.” بیشتر “70 درصد از بزرگسالان می گویند اطلاعات شخصی خود را کمتر امن” از آن پنج سال پیش.

مدل فعلی منجر به افزایش برنامه انحصارات که تنها هدف از اهدای و فروش به همان اندازه اطلاعات شخصی که ممکن است در حالی که کنترل آنچه که شما می بینید و انجام آنلاین. وجود دارد دو راه ارتباط اتفاق می افتد و اگر وجود دارد این سیستم عامل را که باید خدمات به مشتریان خطوط است که در واقع در جایی رفت.

در حالی که اینترنت امنیت و انعطاف پذیری شده اند داستان های موفقیت طی Covid-19 بزرگ فن آوری نگه می دارد بزرگتر شدن به عنوان دولت های بازی شیر یا خط کردن حریم شخصی برای “سکس خوب” و به نوبه خود به دره سیلیکون برای جادویی رفع به شکل جامع پیگیری اغلب اوقات با هیچ راهی برای انتخاب کردن.

تمرکز جدید معماری در موضعی کنترل و در زمان واقعی ارتباط تعاملی تسلیم قدرت کنترل/سانسور/بهره برداری precluding تجمع قدرت توسط چند سیستم عامل است که تسلط بر ترافیک اینترنت.

این مدل همچنین باید تشویق اینترنت تصویب است که به ارزش. قبل از بی سیم, وارد, وجود دارد, تنها 800 میلیون wireline ارتباط در این سیاره (حدود 15 درصد ضریب نفوذ نسبت به جمعیت جهان را پس از آن). گزاره ارزش خیلی بالاتر با بی سیم است که تصویب نرخ رفت و از طریق سقف. فقط در مورد هر کس یک گوشی هوشمند در حال حاضر به عنوان تصویب به ارزش و با موضعی اینترنت ارزش را افزایش می دهد نمایی از طریق اعتماد.

چه بعدی ؟ ما در ساخت تخت آزمون و همکاری مکانیزم و ما در مجموع سند آزمایش. ما را قادر می سازد localism آنلاین است که آخرین سنگر و استحکامات از فردی کنترل ساختمان مقیاس از طریق جوامع محلی انتخاب و رقابت است. ما به دنبال هوشمند سیاست.

ما می تواند همچنان به با یک معماری است که خدمت نمی سرنشینان مانند یک زندان یا یک ساخت است که مانند یک هتل. معماری جدید شروع می شود با این فرض انسان ها ترجیح می دهند خود مختاری در هر زمینه و در خدمت انسان تقویت که داگلاس انگلبارت دفاع و پشتیبانی در روز قبل از اینترنت است. طراحی الگوریتم شکل دادن به تجربه فعلی اینترنت تظاهر نه فرض وجود دارد زیرا تعیین سرنوشت نیاز به کنترل محلی و تقویت شامل ضد اقتصاد مقیاس تعهد به تامل نیازهای فردی.

خصوصی از جنبه های زندگی روزانه به مراتب بیش از عمومی و گسترش به مراتب بیشتر موضوعات. اینترنت وضعیت موجود, آدرس تنها کوچک بدن انسان فعالیت های مناسب برای ورزش ، افشای هر کس به معادل آن از بی خانمانی آنلاین برای اهداف تبلیغات فروش در حال حاضر بیش از تحمل بسیاری از ما است. وجود با ارزش تر با استفاده از اتصال در حمایت از بهره وری انسان از conjuring همیشه در حال گسترش حالت های عملکرد و خزنده نظارت به درایو درآمد حاصل از تبلیغات. کاهش شکاف میان وسایل ارتباط و ملاقات حضوری در خدمت علت پست-همه گیر اقتصاد و بزرگ و جمع آوری مکالمات جان پری بارلو تصور به عنوان بالاترین هدف از اینترنت است. به عنوان ما به تنظیم مجدد پس از Covid ما نیاز به تنظیم مجدد اینترنت معماری بنابراین میزان اتصال به کنترل کاربر و اعتماد—اعتماد که به دست آورده است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>