در نظر فروتن برقی دست خشک کن. برای اولین بار معرفی شده در دهه 1920 تدبیر تبلیغ شده ارزان تر و بهداشتی تر جایگزین برای حوله. امروز دست خشک کن یک 800 میلیون دلار صنعت تبدیل شده اند و همه جا وسایل در دستشویی در سراسر جهان با وجود طولانی جنجال بر سر اینکه آیا آنها به عنوان بهداشتی به عنوان حوله کاغذی—اختلاف جدید داده ارتباط با گسترش جهانی Covid-19. ستیز و اغلب به ظاهر بی اثر دست خشک کن تبدیل شده اند تقریبا نامرئی بخشی از زندگی روزمره است.

“آنها چیزی به شما تکیه می کنند و انتظار می رود اما آیا تا به حال به یاد بیاورید می گوید:” عکاس انگلیسی Samuel راید. “آنها تنها قابل توجه در عدم remarkableness.” راید می خواهد به تغییر است. او شروع به عکاسی دست خشک کن در سال 2012 و در سال 2014 راه اندازی یک Instagram صفحه ای که در حال حاضر شامل بیش از 1000 عکس در 17 کشور جهان است. در ماه آینده کتاب خود را از دست خشک کن عکاسی منتشر خواهد شد در ما کامل با یک پیش گفتار توسط Sir James Dyson—مخترع eponymous Airblade دست خشک کن.

راید و مستند به ده ها تن از انواع دست خشک کن اعم از فایده به لوکس در مکان های مختلف از بروکلین فرو رفتن میله به شیک و مد لندن bistros. برخی از دست خشک کن مانند آنهایی که در وگان رستوران های زنجیره ای خوردن توسط چوپان در حال هوشمندانه یکپارچه دکور حمام. دیگران نگاه به عنوان اگر آنها در حال یش بر روی دیوار به فکر پس از. در برخی از میله های دست خشک کن مثل بقیه از حمام است festooned با نقاشی های دیواری و برچسب سپر. “من متوجه شدم که دست خشک کن نمایندگی نوار” راید می گوید. “هر کس می گوید یک داستان کمی.”

تمام آن زمان را صرف عکاسی دست خشک کن ساخته شده است راید غیر منتظره ای حساس به حضور آنها. به تازگی او با استفاده از یک سرویس بهداشتی در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی زمانی که او متوجه یک دشت سفید Xlerator دقیقا نصب شده علیه این شبکه از کاشی سفید دیوار الکتریکی خود را از بند ناف در حال اجرا منظمی را تا سقف در یک زاویه 90 درجه. آن را یک دست خشک کن به عنوان پیت موندریان را آن نصب شده است. “کسی تا به حال به وضوح با توجه به زندگی و روح آن را به بهترین آن می تواند نگاه” راید می گوید. “و من احتمالا تنها کسی است که متوجه شده است.”

به تازگی راید جدید آغاز شده Instagram حساب اختصاص داده شده به غرفه های تلفن—دیگر همه جا اما تا حد زیادی نامرئی ویژگی های محیط زیست ساخته شده است. “من مجذوب چیزهای پنهان در چشم ساده,” او می گوید. “مانند دست خشک کن, آنها فقط می خواهند ما را به زندگی بهتر—و همه ما این است که آنها را ضرب و شتم و اسپری رنگ بر روی آنها.” اما برای همه قدردانی خود را از دست خشک کن, زیبایی شناسی, وقتی که می آید به خشک کردن دست خود راید مدرسه قدیمی است. “من ترجیح می دهم حوله دست, به, بود, صادق,” او می گوید. “شما احساس می کنید مانند شما در واقع انجام کاری.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • همه خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده توسط ما می دانیم آن را به Alls
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de