فولاد ماسک ها در کمبود و دموکرات ها نیاز به کار بر روی گزارش اما اول: یک کارتون در مورد والدین, پیامک جنسی. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

آیووا انجمن tech بحران یک هشدار

با تشکر در بخشی به یک حشره دار برنامه حزبی آیووا نتایج جستجو برای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری به تعویق افتاده اند برای ساعت. تا کنون وجود هر نشانه ای از نتایج را به نوبه خود فقط خوب—آرا تمام شد به درستی ثبت شده و یک کاغذ پشتیبان بدان معنی است که آنها می تواند تایید. این گزارش روند که فرو ریخت اما snafu تأکید چقدر می تواند به اشتباه زمانی که شما تکیه بر تست نشده tech.

در میان coronavirus نگرانی ماسک کمبود می تواند در سطح جهان گسترش

که میلیون ها نفر از چینی باقی می ماند در lockdown برای پیشگیری از شیوع کروناویروس جدید, جهانی مشکل بوجود آمده: کمبود فولاد ماسک. کارخانه های چینی در حال تان شدیدا از 20 میلیون ماسک یک روز اما وزارت خارجه چین می گوید که آنها در حال شروع به اجرا. و این نیست که فقط یک مشکل برای چین: آمریکا می شود 95 درصد از آن فولاد ماسک از خارج از کشور و چین بزرگترین تامین کننده. عرضه شکاف می تواند منجر به مراقبت های بهداشتی مشکلات است که بسیار فراتر از این خاص شیوع.

سریع واقعیت: 50 درصد

که چقدر دانشمندان ممکن است کم بها دادن به تاثیر ذوب پرمافراست با توجه به یک گزارش جدید در طبیعت علوم. پرمافراست—مناظر یخ زده خاک و سنگ—thaws به زمین گرم انتشار CO2 و متان به اتمسفر و منجر به گرم شدن بیشتر و بیشتر ذوب و حتی بیشتر از کربن تولید گازهای گلخانه ای. در حال حاضر از آن اتفاق می افتد بنابراین به طور ناگهانی است که مناظر در حال سقوط بر روی خود را دارند.

سیمی توصیه می کند: بهترین تشک

شما احتمالا در حال گرفتن به اندازه کافی خواب و ممکن است کشتن شما است. سرمایه گذاری در سلامت و شادی با چیزی از این لیست از بهترین تشک های شما می توانید در یک جعبه.

اخبار شما می توانید با استفاده از

اتمام بهترین نینتندو سوئیچ معاملات و لوازم جانبی.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im