پس از چند ماه از تجمع روز دوشنبه آیووا انجمن لگد کردن 2020 اولیه انتخابات—و آن رفتن نیست ، نتایج گزارش به تعویق افتاد چه آیووا دموکراتیک مقامات اول به نام “کنترل کیفیت” تلاش. در واقع, یک, جدید, unvetted نرم افزار تلفن همراه طراحی شده برای کمک به جمع آوری و رله رای گیری برگه شکست خورده بود با توجه به ویژگی های و مسائل مربوط به قابلیت استفاده. خط تلفن در نظر گرفته شده به عنوان یک ایمن غرق شد تماس از رهبران حزبی تلاش گزارش نتایج و عیب یابی نرم افزار. آن را به عنوان از نشریه همچنان به یک ظرف غذا. آن را نیز یک هشدار است.

خوب خبر اول: وجود هر نشانه ای که آیووا نتایج را به نوبه خود فقط خوب است. آرا تمام شد به درستی ثبت شده و یک کاغذ پشتیبان بدان معنی است که آنها می تواند تایید. این گزارش روند که epically سقوط نیاز به زمان بیشتری برای جمع آوری و شمارش نتایج نهایی. این یک دلخوری نه یک فاجعه.

“به عنوان بخشی از تحقیقات ما ما تعیین می شود با اطمینان گفت که در این زمینه اطلاعات جمع آوری شده از طریق نرم افزار بود صدا” آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت در بیانیه ای گفت. “در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی. ما تعیین کرده اند که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی. این موضوع مشخص شد و ثابت شده است.”

اما چیزهایی که به اشتباه در آیووا ارائه درس مهم که انتخابات گرانبها زمان کمی به سمت چپ برای یادگیری است. اضافه کردن تکنولوژی به روند انتخابات لزوما به بهبود آن; در واقع, آن اغلب فقط باعث می شود همه چیز بیشتر گیج کننده است. بدتر هنوز, خطاپذیر تکنولوژی باعث می شود آن را آسان علوفه برای تئوری های توطئه و فقدان ایمان در فرایند دموکراتیک است. همه از آن شده است بر روی صفحه نمایش در آیووا.

شروع با نرم افزار توسعه یافته توسط یک شرکت به نام سایه بود که بودجه عمدتا با مخفف دموکراتیک غیر انتفاعی تاسیس در سال 2017 سابق کلینتون در مبارزات انتخاباتی کارکنان. مخفف سخنگوی بازگشت نیست یک درخواست برای نظر از سیمی هر چند این شرکت در بیانیه ای گفت که آن را به سادگی یک سرمایه گذار در سایه.

تمام نرم افزار دارای اشکالات اما یک نقص در قابلیت های هسته—گزارش داده است که یک شکست بزرگ. در این سال پس از سردرگمی خدشه دار گزارش در سال 2016 و 2008 حزبی حوزه رهبران نیاز به رله داده ها بیش از همیشه به آیووا دموکراتیک مقامات که tabulate نتایج. در علاوه بر این به نهایی رای و نمایندگان برنده شرکت کنندگان همچنین جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه حزبی را برانگیخت اصل تعهد خود را و چگونه آنها وفراهم پس از آن روشن شد که نامزدها به حال کمتر از 15 درصد از آرا. این برنامه در نظر گرفته شده بود راه ساده برای جمع آوری تمام این اطلاعات و تجميع آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. آن را به حال یک کار است.

در یک راه برنامه شکست خورده بود قبل از دوشنبه شب جلسه آغاز شد. به جای دانلود آن را از فروشگاه app حوزه رهبران به سمت بار آن را بر روی دستگاه های خود را یک فرایند گیج کننده است که بسیاری از به نظر می رسد که طبعا نه با زحمت. کسانی که نصب نرم افزار به نظر می رسد که دریافت کرد کمی آموزش در مورد نحوه استفاده از آن و یا حتی برای ورود به آن نیاز به ترکیبی از کدهای امنیتی به جای ساده نام کاربری و رمز عبور. در بالا از آن پین که رهبران حوزه استفاده می شود برای تمرین ورود به برنامه منقضی شده قبل از جلسه آغاز شد.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه نیز تا حد زیادی مخفی نگه داشته یک تلاش آشکار برای ایجاد “امنیت از طریق ابهام.” حتی وزارت امنیت داخلی فرصتی برای نقد و بررسی آن است. اما این ایده که آن را مشکل تر برای هکرها برای حمله به سیستم آنها نمی دانید که بسیار در مورد عمیقا غلط. حمله می کنید تا به سرعت به سرعت در حالی که ترک محققان امنیتی در تاریکی به معنای وجود فرصت محدود برای گرفتن باگ ها و آسیب پذیری های قبل از پلت فرم می رود زندگی می کنند..

“من تا به حال شنیده نگرانی ها در مورد برنامه های خاص که مردم نمی دانید که بسیار در مورد آن است که وجود دارد بسیاری از اسرار اطراف آن می گوید:” لارنس نوردن معاون مدیر برنان مرکز دموکراسی برنامه در دانشگاه نیویورک قانون است. “حتی برای افرادی که قرار بود به استفاده از آن وجود دارد بسیار کمی آموزش و قطعا وجود دارد هیچ تست از نرم افزار است.”

حتی بدتر آیووا دموکرات خطوط تلفن که قرار بود به ایمن برای برنامه رفت پایین خود را. حوزه رهبران گزارش ساعت-مدت زمان را نگه دارید و مسائل خود را با تماس که قطع شده است. به نظر می رسد که خط تلفن بود و انتظار کمتری تماس از در سال های گذشته به دلیل برنامه. این برنامه در واقع افزایش حجم تماس به عنوان نا امید حوزه مدیران تلاش برای کشف کردن آنچه اشتباه رفته بود.

با وجود همه این نتایج باید صدا. هر حزبی رای ثبت شده بر روی کاغذ به این معنی که مقامات قادر خواهد بود به منظور بررسی که آنها خود را نهایی دیجیتال برگه خط با نتایج واقعی.

“در این مورد در آیووا من فکر نمی کنم هر کسی که نیاز به شک آنچه که نتایج به دست آمده می گوید:” ماریان اشنایدر رئیس جمهور از تایید رای گیری یک گروه است که به ترویج سیستم انتخابات بهترین شیوه. “کسانی که ثبت آن حفظ شد با توجه به جلسه از روش های است که آنها بوده ام به دنبال برای یک زمان طولانی. اما گزارش مکانیزم شکست خورده است. مردم باید به دقت فکر می کنم در مورد آنچه که تاثیر است برای رفتن به زمانی که معرفی فن آوری به رای گیری.”

دوشنبه شب افتضاح تأکید سهام از debuting در فن آوری های جدید در انتخابات و خطرات ذاتی از لایه بندی بیشتر تکنولوژی به سیستم برای حل مشکلات به جای اینکه به دنبال ریشه و علت.

“فن آوری می تواند کمک کند اما معمولا همراه با خطرات اضافه شده می گوید:” بن Adida مدیر اجرایی غیر انتفاعی رای گیری ماشین ساز VotingWorks. “پس هر مقدمه ای از فن آوری باید با یک تحلیل هزینه منفعت. و هنگامی که ما معرفی فن آوری در بنیادی لایه ای از دموکراسی ما باید آن را به طور گسترده بررسی, بار, تست, امنیت, بررسی و منبع باز است.” هیچ کدام به نظر می رسد که اتفاق افتاده در آیووا.

برای سال انتخابات امنیت جامعه شده است تاکید کرد نیاز به کاغذ پشتیبان گیری در حالت عادی ماشین های رای گیری. و در عین حال عجله به آغوش برخی از فن آوری های دیجیتال را ترک کرده است بسیاری از ایالات در سراسر کشور با حداقل برخی از حوزه که با استفاده از دستگاه رای گیری بدون کاغذ پشتیبان گیری. گزارش های اخیر از Brennan Center تخمین می زند که از 16 میلیون رای خواهد بود بازیگران با کاغذ پشتیبان در تمام در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. اگر هر یک از این استان ها را به مشکلات اجرا شبیه به آیووا, آنها هیچ ایمن برای تایید نتایج.

“بسیاری از کشورها در حال حاضر با استفاده از اینترنت, رای گیری, West Virginia در حال حاضر با استفاده از یک برنامه تلفن همراه برای نظامی و خارج از کشور رای دهندگان” تایید رای گیری را اشنایدر می گوید. دولت قصد دارد به گسترش برنامه رای گیری شامل شهروندان معلول نیز هست. “این یک داستان احتیاطی برای انجام این کار است. ما نباید انجام است. من فکر می کنم این نشان می دهد که ما آماده نیستیم.”

آیووا گزاف گویی خواهد شد از آن روز شنبه ظروف سرباز یا مسافر. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها می خواهم که نتایج رسمی توسط 5 بعد از ظهر و در روز سه شنبه. اما در حال حاضر آشفته چرخه انتخابات بحران نشان می دهد که چگونه از آن آسان خواهد بود برای ایجاد بی ثباتی و با پخش اطلاعات غلط و یا تماس با یک سیستم رای گیری را صداقت را زیر سوال. دوشنبه شب تنهایی, شایعات و تئوریهای توطئه به سرعت ظهور تا برای پر کردن جای خالی به عنوان هر کس—از رای دهندگان به سیاستمداران به رسانه ها در انتظار نتایج آنها فکر خواهد به سرعت می آیند. در انتخابات مهمتر از همه سرعت نباید در هزینه از دقت و صحت.

“تصور کنید که این عملیاتی که در آن شکست ما ندارد و فردی رای دهندگان-تایید برگه کاغذ برای رفتن به می گوید:” VotingWorks’ Adida. “که نیاز به هیچ چیز کوتاه از اجرای مجدد انتخابات است. اما ما باید به صورت محلی تایید کاغذ سوابق حزبی برگه بنابراین همه ما باید یک نفس عمیق بکشید. ما در حال رفتن به خوب است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی