جاوا اسکریپت چارچوب قرار می دهد که صفحات وب در یک رژیم غذایی

لعنت بزرگ است.

متوسط صفحه وب است که حدود 2 مگابایت با توجه به HTTP Archive, یک سایت که آهنگ های عملکرد وب سایت ها و فن آوری استفاده می کنند. مطمئن شوید که شما می توانید دانلود 2 مگابایت در کمتر از یک ثانیه بر روی یک خوب 4G اتصال به تلفن همراه. اما امروز صفحات وب مشکل برای مردم در اتصالات آهسته یا با پهنای باند کلاه. که چندی پیش در یک بازی پیچیده و یا برنامه نرم افزاری مناسب در 1.4 مگابایت فلاپی دیسک.

دلایل بسیاری وجود دارد که امروز در وب سایت است به طوری پف کرده از جمله تبلیغات و ردیابی اسکریپت که زین پس بسیاری از صفحات. یکی دیگر از دلایل این است که وب سایت خیلی بیشتر از فقط نمایش متن و تصاویر. بسیاری از سایت ها در حال حاضر نگاه و احساس مانند تمام عیار برنامه های کاربردی دسک تاپ.

برای ساخت این سایت های تعاملی بسیاری از توسعه دهندگان وب به نوبه خود به منبع باز بسته است که مسئولیت رسیدگی به وظایف مشترک. این ابزار برنامه نویسان آزاد از بسیاری از خر خر کار می کنند اما می توانید اضافه کردن بلند به یک پروژه است. Facebook محبوب منبع باز کتابخانه واکنش نشان می دهند برای ساخت رابط های کاربری برای مثال در وزن 100 کیلو بایت. پرتاب در برخی از دیگر ابزارهای, و گرافیک, و به زودی شما در حال صحبت کردن در بسیاری از مگابایت.

بالا و آمدن چارچوب جاوا اسکریپت Svelte ایجاد شده توسط ویژوال روزنامه نگار و نرم افزار توسعه دهنده غنی هریس با هدف به آن را آسان تر به نوشتن سریعتر و کوچکتر تعاملی وب سایت و برنامه های کاربردی. توسعه دهنده وب شان وانگ می گوید او به کاهش حجم وب سایت شخصی خود از 187 کیلوبایت تا 9 کیلوبایت با تعویض از واکنش نشان می دهند به Svelte.

“این یک بزرگ ‘wow’ لحظه” وانگ می گوید. “من حتی تلاش برای بهینه سازی و اندازه آن فقط کاهش یافته است.”

هریس یک ویرایشگر گرافیکی برای نیویورک تایمزساخته و منتشر شد اولین نسخه از Svelte در سال 2016 در حالی که کار برای نگهبان. بسیاری از پروژه های خود درگیر تعاملی گرافیک و انیمیشن اما او نگران است که گرافیک می تواند بیش از حد طولانی برای بارگذاری و یا از طریق جویدن اطلاعات کاربران را محدود میکند.

چارچوب های اضافه, بلند, به وب سایت از آنجا که آنها به طور سنتی به عنوان یک لایه میانی بین کد برنامه و مرورگر کاربر است. این بدان معناست که توسعه دهندگان نیاز به بسته نرم افزاری تمام چارچوب, در علاوه بر این به کد خود را با یک برنامه حتی اگر آنها نمی, استفاده از تمام چارچوب ویژگی های. وانگ این مقایسه به یک کشتی موشک است که نیازهای عظیم مخازن سوخت برای پرتاب به فضا است.

هریس در زمان یک رویکرد متفاوت است. Svelte انجام آن وسط لایه کار قبل از یک توسعه دهنده با ارسال کد به یک وب سرور و قبل از یک کاربر تا کنون محبوبیت آن است. این باعث می شود آن را ممکن است به حذف ویژگی های غیر ضروری را کاهش و در نتیجه برنامه. آن را نیز کاهش تعداد قطعات متحرک هنگامی که یک کاربر اجرا می شود این برنامه که می تواند Svelte برنامه های سریع تر و کارآمد تر. “زن مانند یک آسانسور فضایی” وانگ می گوید. چارچوب بود روی حیله و تزویر برای ایجاد اما طرفداران می گویند آن را می سازد آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های کارآمد.

وانگ می گوید او را دوست دارد به استفاده از Svelte برای صفحات وب, اما او هنوز هم با استفاده از واکنش نشان می دهند برای بزرگتر برنامه های کاربردی از جمله خود را حرفه ای کار می کنند. برای یک چیز بزرگتر یک برنامه به احتمال زیاد با یک توسعه دهنده را با استفاده از همه واکنش نشان می دهند ، که باعث می شود آن را کمتر بی فایده. در واقع برخی از Svelte برنامه های بزرگتر از برنامه های ساخته شده با واکنش نشان می دهند و یا ابزار های مشابه. و وجود دارد مقدار تقاضای بیشتری برای واکنش نشان می دهند توسعه دهندگان از Svelte توسعه دهندگان.

در دولت از جاوا اسکریپت 2019 نظرسنجی از بیش از 21,000 توسعه دهندگان 88 درصد از پاسخ دهندگان که تا به حال استفاده Svelte گفت: راضی بودند و آن دوم بیشترین امتیاز رضایت در این نظر سنجی فقط پشت واکنش نشان می دهند را 89 درصد میزان رضایت. اما تنها 7.8 درصد از پاسخ دهندگان استفاده کرده Svelte و 24.7 درصد هرگز از آن شنیده می شود. در ضمن 80.3 درصد استفاده کرده بودند واکنش نشان می دهند.

هریس می داند که چرا بسیاری از توسعه دهندگان خواهد بود مردد به سرمایه گذاری در آموزش Svelte. دنیای جاوا اسکریپت توسعه حرکت سریع و برنامه نویسان در حال حاضر گیج کننده تعداد ابزار را انتخاب کنید و یاد بگیرند. “واکنش نشان می دهند استفاده شود حمایت Facebook, قوی, بازار کار, و یک اکوسیستم از شخص ثالث چیزهایی است که کار با آن را,” او می گوید. اگر چه هریس با استفاده از Svelte به گرافیک و انیمیشن برای نیویورک تایمزبه سایت ناشر است که هنوز هم بر اساس واکنش نشان می دهند.

Svelte است که هنوز پروژه های سرگرمی است که هریس و دیگر توسعه دهندگان کار در درجه اول در وقت آزاد خود را. هریس تنها با این نسخهها کار بر روی آن “در ساعت” زمانی که او نیاز به تعمیر چیزی و یا اضافه کردن ویژگی های است که کمک می کند تا او را با کار خود را برای بار.

هریس می گوید Svelte است که بهترین راه حل برای موارد که در آن عملکرد و اندازه فایل ها بسیار مهم است از جمله برنامه های قابل اجرا بر روی تلویزیون های هوشمند و یا کم قدرت دستگاه.

اما برخی از Svelte توسعه دهندگان استفاده از آن برای ساخت برنامه های بزرگتر. رایان اتکینسون بنیانگذار احساس اجتماعی که باعث می شود ابزار برای ساختمان بسیار قابل تنظیم وب سایت های اجتماعی. او می گوید: او در انتخاب زن به دلیل آن باعث می شود برای سریع تر, پاسخگو, برنامه, حتی اگر آنها همیشه کوچکترین. “Svelte معماری می تواند تغییر اساسی در بازی ساخت رابط های کاربری” او می گوید.

اتکینسون می گوید برنامه نویسان اغلب اخراج ابزار خوب برای ساختمان چیزهای کوچک فکر آنها هستید “اسباب بازی” است که می تواند مورد استفاده برای ساخت چیزهای بزرگ.

“من فکر می کنم که این یک مغالطه است,” او می گوید. پس از همه, او اشاره جاوا اسکریپت بود و هنگامی که به عنوان یک “ابزار زبان است.” در حال حاضر از آن استفاده می شود برای نوشتن برنامه های مانند Gmail و Google Docs.


بزرگ تر سیمی داستان
  • DIY موشک daredevils و تراژدی Mad Mike هیوز
  • این “سورئال” دیوانگی در داخل آمریکا بزرگترین ماسک ساز
  • من یک “perp” در محبوب تلویزیون نشان می دهد—به جز آن نبود من
  • خطوط هوایی با استفاده از خالی جت مسافری به سهولت محموله بحران
  • وحشت همه گیر و بدن اجتماعی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>