یک بار دیگر به پخش سیمی را مختصر و مفید از همه این هفته بزرگترین اخبار بازی های ویدئویی. ما در زمان کوتاهی وقفه هفته گذشته اما ما در آن دوباره برای همه, اجتماعی دور, اخبار بازی ما می تواند پیدا کنید.

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم با تاخیر به طور نامحدود می گوید: Sony

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم, در اصل قرار است برای آزادی در مه 29 در حال حاضر به تاخیر افتاد تا اطلاع ثانوی با توجه به یک صدای جیر جیر از سونی. در یک فصل کامل از تاخیر این یکی به خصوص قابل توجه پس از این بازی فقط در یک ماه دور از تاریخ انتشار آن در یک زمان که در آن بازی ها معمولا بیشتر یا کمتر به پایان رسید.

“لجستیکی بحران جهانی است جلوگیری ما از ارائه راه اندازی تجربه بازیکنان ما شایستگی” سونی گفت: در صدای جیر جیر. اما در حالی که برخی از شرکت های بازی در حال حرکت رو به جلو با نسخه های اصلی با وجود موانع ارائه شده توسط coronavirus, آخرین از ما, قسمت دوم,‘s لغو و خارج از غرفه به دلیل موضوع پس از آن صورت می گیرد در یک پست-آخرالزمان ویران شده توسط یک بیماری همه گیر (منظورم زامبی همه گیر اما هنوز هم). شاید آن است که همه در مورد تدارکات اما یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر سونی فقط فکر نمی کنم انتشار این بازی خاص در حال حاضر هوشمند بود. نمی تواند آنها را سرزنش.

QuakeCon اتفاق می افتد نیست در این سال برای اولین بار در 25 سال

QuakeCon آغاز شده به عنوان یک علاقه مندان رویداد اختصاص داده شده به افتخارات Doom و Quake, قبل از اینکه به تصویب رسید و توسط نرم افزار id و بعد صاحبان آن در ZeniMax و بتسدا و تبدیل به یک عمده بازی کنوانسیون و جمعی جشن همه چیز id. در حال حاضر به لطف coronavirus این اتفاق نمی افتد و برای اولین بار در تاریخ آن است. به عنوان GameSpot گزارش id و Bethesda اعلام کرد که لغو در توییتر توضیح داد که هر چند هیچ کس نمی داند چه چیزهایی را مانند نگاه در اوت زمانی که باهم برنامه ریزی شده بود به اتفاق می افتد به نظر نمی رسد هوشمند به سعی کنید به برنامه ریزی آن را با چیزی مانند یک بیماری همه گیر حلق آویز بیش از همه چیز. این شرم آور است که در آن بوده ام این رویداد سالگرد 25th.

حماسه در حال راه اندازی یک جدید نشر برچسب

Epic Games Publishing—ایجاد حماسه بازی ها, بازی سازان از Fortnite و اپراتور کامپیوتر نمای حماسه فروشگاه بازی—در حال حاضر یک چیز است. به گزارش Kotaku این بازوی جدید از Epic منتشر خواهد شد بازی توسط توسعه دهندگان مانند Playdead, gen, طراحی و چاره سرگرمی. به نظر می رسد مانند یک نسبتا سخاوتمندانه مقابله با حماسه نه در نظر گرفتن هر گونه حقوق مالکیت معنوی اما به طور کامل پوشش هزینه های توسعه—با بازی احتمالا پس از آن تبدیل شدن به حماسه فروشگاه بازی انحصاری بر روی کامپیوتر. همانطور که برای چه بازی این تیم در حال توسعه و یا زمانی که آنها را ببینید نور از روز که کسی را حدس بزنید. اما حماسه است که هنوز و همیشه در ساخت حرکت می کند.

پیشنهاد هفته: Doom 64 توسط Midway بازی ها بر روی کامپیوتر, نینتندو, سوئیچ, Xbox One, PlayStation 4 و نینتندو 64

عذاب 64 است که بیش از فقط ساده پورت اصلی عذاب. این یک بازی کاملا جدید و آن را ترکیبی از سطوح جدید با یک بیت از دوده و دمدمی بودن که تبدیل به عذاب فرمول است که در اصل در اوایل’90s عذاب فرمول—به چیزی جدید. با یک مودی گت-هسته soundtrack توسط اوبری هاجز این است که عذاب در آن تهدید می کند. با انتشار عذاب ابدیبتسدا منتقل سابق نینتندو 64 منحصر به فرد برای فقط در مورد هر پلت فرم. آن را به خوبی به ارزش چک کردن.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • که در زمان در پوردو داروسازی برای آن OxyContin بازاریابی
  • در حالی که بسیاری از رستوران ها مبارزه در اینجا این است که چگونه یکی از پر رونق
  • چرا ما فقط ممنوعیت تبلیغات هدفمند?
  • این زمان برای انجام چیزهایی که شما نگه داشتن قرار دادن. در اینجا چگونه است.
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im