کاخ سفید به “مراحل” برای پایان دادن به کروناویروس محدودیت, اما ارائه می دهد متحده هیچ کمک در دستیابی به آنها را.

کاخ سفید روز پنج شنبه معرفی چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به بلند کردن اجسام اجتماعی-فاصله مورد نیاز در نظر گرفته شده به سرعت گسترش این بیماری همه گیر Covid-19 در ایالات متحده است. حداقل سه ائتلاف از کشورهای سراسر ایالات متحده در حال حاضر در تلاش برای کار کردن خود به خود روش—چیزی است که رئیس جمهور در ابتدا گفت: نبود تا به آنها قبل از recanting. کاخ سفید طرح در نهایت منتشر شد به وحشی هنوز هم به نظر می رسد به بازی گرفتن. این جای تعجب هم راستا با این نوع از چیزهایی که چند دولت ائتلاف می گویند در مورد تلاش های خود را برای کمک به اقتصاد خود حرکت دوباره اما فاقد خاص راهنمایی در مورد چگونه—با هیچ پیشنهاد مالی یا ساختاری کمک و نقاط عطف برای تعیین موفقیت است. که باعث می شود کارشناسان بهداشت عمومی فکر می کنم این طرح در نظر گرفته شده است و نه خیلی به کمک کشورهای موفق اما قربانی آنها را اگر آنها شکست بخورند.

دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی سیاست گذاران و تجار شده است خواستار توجه بیش از عقب ماندن در خانه سفارشات و محدودیت در تجمع جرم و تعطیلی مدارس برخی تحقیقات نشان داده است که حتی در مکان های با بیشترین, هاردکور, اجتماعی فاصله اجرای این بیماری می تواند بازگشت چرخه برای دو سال آینده. اما فشار از قانونگذاران جمهوری خواه و کوچک اما آوازی گروه از معترضان در برخی از ایالت ها (fomented در توییتر توسط رئیس جمهور) قرار دادند و در جهت مخالف.

“بر اساس آخرین اطلاعات تیم ما از کارشناسان موافق است که در حال حاضر ما می توانید شروع بعدی مقابل ما در جنگ است که ما در حال تماس, ‘باز کردن امریکا دوباره.’ و این چیزی است که ما انجام می دهند: ما در حال باز کردن در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی معرفی این طرح است. “به من گفته اند برای برخی از زمان در حال حاضر ملی تعطیل نیست پایدار در دراز مدت راه حل است. برای حفظ سلامت شهروندان ما, ما همچنین باید در حفظ سلامت و عملکرد اقتصاد ما. بیش از مسافت های طولانی شما نمی توانید یکی را بدون دیگری.”

اقتصاددانان و محققان سلامت تا حد زیادی رد این دوگانگی به عنوان نادرست است. حتی در سردترین سود-هزینه محاسبات ضرر و زیان به اقتصاد تا کنون هنوز هم بر نجات زندگی اجتماعی فاصله. و تحقیقات به “غیر دارویی مداخلات” اجتماعی مانند فاصله و تعطیلی کسب و کار که به دنبال 1918 پاندمی آنفلوانزا را نشان می دهد که این سریع و تهاجمی مداخلات منجر به سریع تر بزرگتر اقتصادی پرش زمانی که همه گیر شد. هنوز هم روشن است که مردم رنج می برند—5.2 میلیون نفر ساخته شده به تعداد مدعیان بیکاری هفته از آوریل 9, با توجه به وزارت کار ایالات متحده و یک $349 میلیارد برنامه فدرال به قرض دادن پول به کسب و کارهای کوچک در coronavirus مربوط به مشکل رسما از پول در روز پنج شنبه. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز جمعه خود را توصیف کرد دولت در اقتصاد این کشور—به عنوان یک “اپیدمی ناشی از رکود اقتصادی است.”

اما تقریبا هر کس موافق است که خلاص شدن از این مداخلات بیش از حد به زودی به این معنی است که Covid-19—است که در پنج ماه کشته 150,000 مردم در سراسر جهان 35,000 از آنها در آمریکا سر و صدا حق بازگشت. پس چه باید بکنید ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فکر می کند هر کس فقط به سهولت به آن است. “رویکرد ما به تشریح سه فاز در بازسازی اقتصادی ما در زندگی است. ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان. و برخی متحده قادر خواهد بود برای باز کردن زودتر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “حالا که از ما گذشت قله در موارد جدید ما در حال شروع زندگی ما دوباره ما شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره در یک محیط امن و سازمان یافته و بسیار مسئول مد. … ما در حال ایجاد روشن علمی متریک و—معیار در آزمایش جدید مورد رشد و بیمارستان ظرفیت است که باید قبل از پیشروی به هر فاز است.”

به طور خلاصه قبل از شروع هر یک از مراحل زیر برنامه متحده و محلات برای تحقق “راهگاهی معیارهای” از جمله دو هفته رو به پایین مسیر در موارد جدید Covid-19 و گزارش از رده گسترده ای از آنفلوانزا مانند بیماری است که می تواند Covid-19 غایب یک تاييدی. و دولت باید این طرح را “قوی تست برنامه در محل برای در خطر بهداشت و درمان کارگران است.” متحده نیز قرار است به امکانات برای تست کلی جمعیت آماده برای رفتن به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای همه مراقبت های بهداشتی کارگران و “توانایی برای ردیابی اطلاعات تماس COVID+ نتایج” معنای احتمالا یک سیستم است که می توانید پیدا کردن هر کسی که تست مثبت برای این بیماری و پیگیری مردم آنها را در تماس با آمد به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها در معرض شده است. آنها همچنین قرار است به راه اندازی “نگهبان نظارت” و یا در حال انجام تست به نظر می رسد که برای این بیماری به شناسایی بدون علامت و presymptomatic عفونت به خصوص در مکان های آسیب پذیر مانند خانه های پرستاری زیرا افراد آلوده می تواند انتقال این بیماری به دیگران قبل از آنها خود را می دانم که آنها بیمار است.

پس کسانی که شرایط ملاقات در فاز یک چیز اقامت عمدتا همان است که در زیر پناهگاه-در محل-قوانین—به ویژه برای مدارس و جمعیت های آسیب پذیر—اما کارفرمایان می توانید شروع به ارسال مردم به کار با مناسب جسمی فاصله گرفته است. ورزشگاه می تواند باز و بیمارستان ها می توانید رزومه روش انتخابی است که می تواند حساب برای 80 درصد از درآمد خود را. در فاز دو, مکان های بیشتر می توانید پس از باز یکی دیگر از 14 روز رو به پایین مسیر غیر ضروری سفر می تواند رزومه و مدارس دوباره باز کنید. و فاز سه ؟ “این در واقع بازگشت به جدید ما عادی با همه آنچه که ما در مورد صحبت کردیم از طریق تمام مراحل—ادامه شیوه های بهداشت خوب ادامه احترام به فضاهای بین افراد—از آنجا که ما می دانیم که ما هنوز یک مسئله بدون علامت با گسترش گفت:” دبورا Birx آمریکا Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده در همان کنفرانس مطبوعاتی.

این همه برای تلفن های موبایل خوب به طور گسترده. “کاخ سفید مجموعه استانداردهای بالاتر از آنچه ممکن است برخی تصور کرده اند پس از رئیس جمهور نظرات در مورد تمایل به بازگشایی چیز حق دور می گوید:” دیوید پستچی رئیس ستاد به واشنگتن فرماندار جی Inslee. “این به نظر می رسد به چین با چه فرماندار و دیگر West Coast فرمانداران صحبت شده است برای برخی از زمان. معیار است که نیاز به ملاقات کرد قبل از اقدام به مرحله باز کردن دارای قطعه کلیدی از آنچه که شما در خود ما چارچوب است. و آن را برای من روشن از آن معیار است که ما نیستند و در عین حال آماده است برای ادامه به مرحله باز کردن.” این درست است; طرح کاخ سفید, طرح, حداقل, گسترده comport با چارچوب است که فرماندار Newsom گذاشته شده در روز سه شنبه. (کالیفرنیا واشنگتن و اورگان سازمان یافته به یک ائتلاف بین ایالتی به کار در Covid-19 و اقتصادی دوباره باز به چندین ایالت در شمال شرقی و دیگری در غرب.)

این بدان معناست که فدرال رویکرد بسیار زیبا چه همه در سطح دولت پیش بینی شد. “من تا به حال فرصتی برای کار بر روی این طرح است که CDC توسعه یافته و من فکر می کنم که اساسا آنچه که دولت مطرح امروز می گوید:” مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان ارضی افسران. “ما هنوز در حال تجزیه و تحلیل آن, اما تا کنون به نظر می رسد مطابق با آنچه که ما انتظار داشتند.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کارشناسان بهداشت عمومی هر چند بودند به هیچ وجه نزدیک به عنوان خوش مشرب. رونالد Klain که زد واکنش دولت اوباما به ابولا است و در حال حاضر مشاوره جو بایدن مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری توییتی که ایده استفاده از فاز “آیا یک برنامه است. آن را به سختی پاورپوینت.” دیگران اشاره کرد که یک “سیر نزولی” در موارد جدید لزوما به این معنا نیست شماره در حال سقوط به امن و پس از همه گیر سطح. در کنفرانس مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام رو به پایین مسیر متریک “بهترین معیار است که کارشناسان ما را توسعه داده اند.” اما یک محل با یک قله مثل, می گویند شهر نیویورک—می توانست در آسمان بالا جدید-مورد تعداد دو هفته پس از اوج. می کند که عبور از دروازه است ؟

همچنین کاخ سفید طرح با استفاده از تست در دسترس بودن به عنوان یک “راهگاهی عامل” اما نه لزوما گسترده تست. در واقع آن چه مشخص نیست چه درصدی از جمعیت باید تست گرفتن در همه, حتی اگر برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که ما باید انجام شود در هر نقطه از 500000 به میلیون ها نفر از Covid-19 آزمون در روز است. این طرح باعث می شود تماس با ردیابی یک گلوئی عامل اما با یک برآورد در سراسر کشور تماس با ردیابی نیاز به 100000 نفر برای انجام ردیابی و هزینه 3.8 میلیارد دلار (یک معامله اگر آن را موجب صرفه جویی در هزاران زندگی می کند اما کسی به آن را راه اندازی). طرح سفارشات متحده به اندازه کافی تست و PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اما نمی کند و توضیح دهد که چگونه به آنها را به ارائه کمک های مالی به آنها پرداخت یا پیشنهاد که دولت فدرال می تواند کمک به—کل دلیل سه ائتلاف دولت گرد هم آمده اند, وجود ندارد این نوع از کمک.

اکثر tellingly هر چند در حالی که ارائه دولت فرمانداران برخی از پوشش خود را خود تعیین حدود زمانی که به دوباره باز کردن این طرح نیز قرار می دهد تعهد آنها را برای تهیه تجهیزات و راه اندازی آزمایش و ایجاد یک تماس-سیستم ردیابی—تمام پیش شرط هر گونه کاهش از غیر دارویی مداخلات. “وجود دارد هیچ—صفر پستی آرام—راه مجلل, تست, PPE, تولید, بیمارستان آمادگی سلامت عمومی نیروی کار … بدون قوی فدرال رهبری” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی توییتی. “متحده ندارد و ظرفیت و منابع برای رسیدن به این چیزها خود به خود.” که چه چیزهایی مانند سازمان مدیریت اضطراری فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و آمادگی دفاعی عمل هستند.

رئیس جمهور خود را به نظر می رسید برای تایید این شکاف بین قدرت و مسئولیت در صبح روز جمعه از طریق توییتر نوشته است که “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!” (تاکید شما خواهد بود unsurprised به شنیدن این نویسنده است.) هر کسی که در انتظار فدرال پاسخ به Covid-19 هنوز در انتظار است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه اگر آن را برمی گرداند هر سال مانند سرماخوردگی?
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de