رسانه ها هیولا ملی در گفت و گو

روزنامه نگاران هستند که زهر خود را وجود دارد. به همین دلیل است که ما نیاز به بحث در مورد املا و تاریخ کامپیوتر. به طور جدی.

احتمالا فشار دادن سوال در جهان در حال حاضر—که هیچ کس خیلی به ضرر خود است درخواست—این است: چگونه شما طلسم گفت و گو?

دو راه وجود دارد—فقط می خواهم که یا با سکوت فرانسوی-مشتق -ue فسخ است. انگلیسی, نویسندگان بودن شیک و مد به نفع اضافی عطر و طعم از گفت و گو. این ضخیمتر میشود و گودر ضمن شایع تر است در میان بدعت phonetical آمریکایی است. سیمی را سبک محاوره ای.

اما وجود دارد بیشتر به آن است. بسیاری از شما نبود می گویند تمایز کمتر منطقه ای از موقعیتی: یکی ممکن است یک گفت و گو با همنوعان اما اگر شما در حال صحبت کردن به یک ماشین یا ماشین در حال صحبت کردن در میان خود آنچه اتفاق می افتد این است که تنها یک گفت و گو. به طور جدی.

تناقض گویی های اخیر فن آوری تاریخچه کوتاه املا همزمان با افزایش در 1980s از کامپیوترهای شخصی که سوال شما مانند این که آیا شما می خواهید برای ذخیره تغییرات در این سند (همیشه بله)—در پنجره های پاپ آپ نام البته جعبه محاوره ای. برنامه نویسان با میل شدید خود را برای بهینه سازی و ظرافت باید اجرا برشی. گذشت زمان, گفت و گو به دست می آمد استفاده می شود به مراجعه به دستگاه واسطه تبادل اطلاعات از همه نوع. شما هنوز هم دیدن ولگرد جعبه گفت و گو در حال حاضر و دوباره به خصوص در انگلیسی, زبان انگلیسی, اما گفت و گو outnumbers گفت و گو در زمینه ویژگی های حداقل منظور از قدر. Dialoging با کامپیوتر آن را ایمن می گویند که مانند dialoging با آمریکایی ها: ساده, مستقیم, د Frenched.

که دیگر موضوع را با کلمه: آن است که در حال حاضر بسیار رواج دارد که حتی یک رمز گذار خواهد طلسم vog—به زور گفت و گو به شکل یک فعل. این فرد dialoged باآن شخص dialoged مورد ، در اینجا ممکن است ما اختصاص گناه به برنامه نویسان اما به شرکت های بزرگ آمریکایی که ملاقات هرگز یک کلمه زشت آنها نمی توانند بیشتر uglify. در سال 2009 بررسی استفاده از پنل American Heritage Dictionary بررسی جمله زیر: بخش بود بی مبالات در تلاش برای گفت و گو با نمایندگان جامعه قبل از استخدام افسران جدید. ساخت حالت تهوع چهار در پنج اعضا برخی از آنها “احساس منتقل” دیکشنری گزارش “به اظهار نظر در مورد زشتی یا ضعف.” در نتیجه, آن را آسان به گفت و گو در مورد گفت و گو.

و یا در مورد هر چیزی در همه به این موضوع در اینجا بر روی لبه از تاریخ است. رئیس بحران از سن به عنوان هر کس از فرهنگنويسان به تکنولوژی لامپ را به شما بگویم این است که ما نمی دانیم که چگونه به صحبت کردن با یکی دیگر. مردم نمی توانند مکالمه در مورد آب و هوا بسیار کمتر اخبار روزانه چرخه بدون یک یا هر دو طرف خود combusting در یک جا از apoplexy و/یا تلاش برای بدست آوردن دیگر از کار اخراج شدند. به عنوان مادر یک مادام العمر بانکدار دوست دارد به آن را قرار داده: “ما از ترس به گفت و گو است.”

که تقصیر او نیست و یا گسل از شرکت های بزرگ آمریکایی است. و نه آن است که گسل از برنامه نویسان کامپیوتر. بدون آن كه ما جای سرزنش برای توده شیوع dialogophobia در دوران مدرن هستند خیلی از زمان حرفه ای logorrheics خود: روزنامه نگاران.

هنگامی که مردم صحبت از گفت و گو در مورد رسانه ها در این روزها, لحن, تمایل به نوبه خود توطئه گر. وجود دارد ضمنی بزرگ M “رسانه ها” مانند راه Morpheus می گوید “ماتریکس”: با احترام بلعیده شده توسط نفرت. راه اثبات نظر خود اظهارات. بیانیه اول: من عاشق این رسانه ها است. گفت: هیچ کس تا کنون. بیانیه دوم: من نفرت رسانه ها. گفت: شما فقط دیروز.

اما آنچه توسط رسانه ها ؟ این ممکن است کمک به آن تصویر را در ذهن خود. نه خود قطعه کوچک از آن انگشت کوچک پا از هیولا. اجازه دهید کل نهاد چیزی که خود به خود شکل گرفتن است. چرا که این واژه اشاره به زمانی که آن را استفاده می شود: یک چیز در خارج وجود دارد بلندی. طوفان-ابر بزرگ تا مطمئن شوید و فقط به عنوان unpindownable اما یک چیز با این وجود.

پس چه آن را مانند نگاه ؟ ارتش ragebots جیغ پایین به صورت Mt. توییتر ؟ اواخر مرحله hydra چند میلیون سر صحبت? (فکر می کنم: Hannity و Maddow های بدن است.) جمعی از رنگ پریده لرزش گوشت اگر به عنوان یک مقیاس نسخه از بسیاری از سینه مرغ حباب از اتوود را بزکوهی و Crake فرار از آزمایشگاه به تهدید و ارعاب ساحلی شهرهای? رسانه ها برای شکستن مارشال مک لوهان است ،

“ما همه رسانه های منتقدان در حال حاضر” جان Baskin یک ویرایشگر مجله تبدیل شده و رسانه های منتقد به تازگی گفت. این درست است اما در زمانی که یک فرد بی طرفی است فرد دیگری ظلم و ستم هر یک از ما می بیند و خود را رسانه ها ، رئیس جمهور تهمت را باید به خصوص وحشتناک هر چند او تلاش برای خنثی آن ها خود را نهنگ سفید به عنوان بیشتر از یک ماهی سفید. سی ان ان “با” نیویورک تایمز است که “عدم” شما می دانید مته. او هرگز به تنهایی در این تلاش و آخرین shipmates در حال سرمایه گذاران. یکی از آنها Balaji S. Srinivasan می خواهد خود را از یک چهارم از یک میلیون پیروان توییتر به “شبح” این بار به دلایلی که اکو مغلوب ساختن پیشی جستن: رسانه های جریان اصلی militates برابر رایگان تبادل ایده ها. بهتر است به “مستقیم” Srinivasan گفت: “اگر شما چیزی بگویم.” Tweet بیشتر است. (و یا اگر شما ثروتمند هستید و پیوستن به او را در محل باشگاه وانجمن دعوت-تنها برنامه برای باز کردن گفت و گو.)

البته پرکار ترین تویتر در آمریکا در هر پیو, انحراف جوان لیبرال و زن و بسیاری از آنها روزنامه نگاران. به impugn رسانه ها است که در بسیاری از جهات به impugn این جمعیتی. مطمئن شوید به اندازه کافی یکی از اهداف اصلی از Srinivasan خشم است Taylor لورنز, یک زن, که, گزارش و توییتهایی دربارهی اینترنت, روند برای بار. شاید آنچه Srinivasan و نوع خود را ببینید زمانی که آنها تصویر رسانه ای یک هزار ساله Medusa شکل همه صدای خش خش مار و distaff خشم. آیا نگاه او در چشم و یا او را درخواست دهید.

مردم را دیدم هیولا در رسانه ها از آغاز, اما وجه تمایز بسیاری از مدرن تظاهرات خود را نسبت جوانان است. کنترا مک لوهان جانشین Neil Postman دیجیتال انقلاب نمی معدوم کردن فرهنگ جوانان; آن را تثبیت و تقویت آن است. “برای اولین بار در تاریخ” می نویسد: رسانه های نظریه پرداز کیت Eichhorn “کودکان و نوجوانان و گسترده در دسترسی به فن آوری های مورد نیاز برای نشان دادن زندگی خود گردش این نمایندگی و ایجاد شبکه با یکدیگر اغلب با کمی و یا بدون نظارت بزرگسالان.” برخی از آنها به پیوستن به صفوف از روزنامه نگاری که در آن حتی در پایین ترین از کسانی که در صفوف آنها می توانند بازسازی رسانه ها در تصویر خود را. آنها تصمیم می گیرید که چگونه برای ترویج داستان بر روی هر پلت فرم اجتماعی است. آنها را انتخاب کنید که قطعات دریافت لعنتی در خبرنامه ایمیل. آنها طراحی, تولید و پر کردن صفحات وب است. که کار از برقراری ارتباط اهمیت نسبی داستان گفتن خوانندگان و شنوندگان چه به اولویت بندی استفاده می شود باید انجام شود توسط با تجربه ترین روزنامه نگاران در اتاق خبر. آن را هنوز هم توسط آنها انجام می شود اما بیشتر در زمینه چاپ نسخه و شبانه پخش می شود. دیجیتال است که برای اوایل زندگی حرفه ای youngs; این کودکان ترجیح می دهند “پرستیژ” از آنالوگ.

آنالوگ. در حال حاضر وجود دارد یک کلمه خنده دار. در واقع شما به خوبی ممکن است تعجب که چگونه شما طلسم آن ؟

آنالوگ می تواند املای یکی از دو راه—فقط می خواهم که یا با سکوت فرانسوی-مشتق -ue فسخ است. همانطور که با گفت و گو, آنالوگ غالب در خارج از ایالات متحده در حالی که آمریکایی ها بیشتر تمایل به پین های شل کردن بیش از حد حروف صدادار. اما وجود دارد بیشتر به آن است.

در سیمی که در بسیاری دیگر از نشریات آنالوگ است, اسم, به طور معمول به معنی چیزی است که شبیه به چیز دیگری. هنگامی که بالا تا سردبیر یک روزنامه تصمیم می گیرد که داستان به اجرای بالا برابر در فردا صفحه اول که تاریخی آنالوگ به رسانه های اجتماعی مدیر پین کردن یک توییت که خروجی اخبار جدول زمانی. (برخی از آنالوگ های بیشتر استعاری مانند رسانه های ما مدوزا.) آنالوگدر ضمن صفت به طور معمول به معنی مخالف دیجیتال. یک روزنامه ممکن است به نام آنالوگ فرم از وب سایت خود را. این به این معنی که بله تاریخی آنالوگ غالبا آنالوگ.

کسانی که مزاحم techies دوباره. کوتاه تر املا شروع به خاموش در 1940s به عنوان یک راه برای تمایز بین یک عصر الکترونیک و یکی از جدید فقط در حال ظهور. “این دستگاه های آنالوگ با استفاده از برخی از نوع آنالوگ یا قیاس” نوشت: John Mauchly در سال 1941 به عنوان مراقب باشید wordsmith او به عنوان یک فیزیکدان; چند سال بعد او و دوستان او خواهد پرده انیاک اولین منظوره دیجیتال کامپیوتر و مرحله بعدی تکامل است. امروز شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند آنالوگ تکنولوژی به عنوان یک عبارت تقریبا سه برابر شایع تر از آنالوگ تکنولوژی—در خانه, مسن مردمی و نوپرست-مجاور retromaniacs.

اما حتی در آنجا شما نمی خواهد پیدا کردن یک کامپیوتر آنالوگ. این مفهوم به خودی خود ممکن است حمله برخی به عنوان چیزی از یک ترکیب متناقض است. چگونه می تواند چیزی که مترادف با انقلاب دیجیتال در کامپیوتر همیشه شده اند آنالوگ? در عین حال آن را برای طولانی تر از آن بوده است دیجیتال. قبل از ترانزیستور شروع به ضرب مور-ish میلیون میلیون کامپیوترهای آنالوگ ساخت شد بهترین خود را حدس بزند و بر اساس پر سر و صدا, تغییر خواص فیزیکی—هیدرولیکی و الکتریکی ، هیچ چیز مطمئن نبود; همه چیز نزدیک به اندازه کافی. برای تلفن های موبایل کثیف, اما آن را بسیار پیچیده تر از ما مدرن و امن و مطمئن در سیلیکون ما فکر می کنم.

در کتاب جدید خود, Analogiaهای منحصر به فرد با تکنولوژی مورخ جورج Dyson می یابد آنالوگ در همه جا او به نظر می رسد. در اوایل دهه 1700 او می نویسد: لایبنیتس مشاهده شده است که سیاه و سفید تیله در حال اجرا به همراه آهنگ های مختلف “می تواند هر دو رمز و منطقی دستکاری مفاهیم دلخواه پیچیدگی در بدون ابهام از نظر” در اصل تجسم دیجیتال محاسبات دو به علاوه قرن ها قبل از اولین رقم های دودویی شد بیت است. هیچ رمان یا ویژه یا داروینی در مورد دیجیتال به عبارت دیگر. اگر هر چیزی, آن را ساده آنالوگ و dumbs آن را کاهش پیچیدگی به روشن/خاموش سوئیچ. یکی دیگر از آنالوگ توسط Dyson: دیجیتال است که به گفتار چه آنالوگ به تله پاتی.

در حال حاضر نگاه در طبیعت است. DNA ممکن است یک نوع دیجیتال و برنامه نویسی اما مغز ما نمی روند گسسته سیگنال. آنها روند همه چیز را در یک بار به عنوان یک کامپیوتر آنالوگ خواهد بود. “ترکیب هر دو شمارش و غیر قابل شمارش,” Dyson می نویسد: “طبیعت با استفاده از محاسبات دیجیتال به صورت نسل به نسل اطلاعات ذخیره سازی ترکیبیات و تصحیح خطا اما متکی بر محاسبات آنالوگ برای زمان واقعی اطلاعات و کنترل است.”

کدام نوع از محاسبات توصیف جهان در حال حاضر ؟ جهانی که در آن به طور پیش فرض حالت تصحیح خطابرای خروج از زمان واقعی اطلاعات? که در آن مکالمات در رسانه ها و فراتر از آن سقوط به بله یا نه سیاه یا سفید 1s و 0s—در هر حس كارآمدي? که در آن ریاضیات گسسته از چیزهایی که گفت: غلبه مستمر ریاضی از زندگی زندگی می کردند ؟ نهایی آنالوگ به دیجیتال محاسبات ما است. هنگامی که ما سریع به قضاوت ترس از اشتباهات میلی به انحراف ما صحبت می کنند که آیا ماشین آلات ساده dialogs. بدون سکوت, بدون حروف صدادار بدون فرانسه.

دیالوگ ها آنالوگ آنالوگ dialogs.

Dyson نمی گویند هر یک از این اما او می گویند آنالوگ محاسبات را دوباره متولد می شود. آن را تنها طبیعی است. زندگی نمی تواند زنده ماندن در سادگی بر روی هر کدام/یا. “ارواح پیوسته به زودی باز خواهد گشت” را به عنوان او آن را قرار می دهد. ماشین آلات مانند خود قلمداد کارشناسی ارشد باید در ظروف سرباز یا مسافر گه.

در حال حاضر اجازه دهید ما را از طریق یک خاتمه به این مونولوگ بازی معلم با سه بخش فروشگاه: (1) کمتر دیالوگ و بیشتر دیالوگ. (2) اجازه آنالوگ از گذشته در خدمت به عنوان یک آنالوگ برای آینده ما. (3) ما در یک زمان از طاعون اما هیچ انسانی هرگز آن املا plag.


بزرگ تر سیمی داستان
  • به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش: یک مربی زوم مجله
  • سیمی نهایی تابستان خواندن لیست
  • چگونه به سوئیچ به سیگنال آورد و تمام متون خود را با شما
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma