این الگوی رفتاری سوخت افزایش خطرناک راست شبه نظامیان

این Boogaloo Bois شده اند نشان آنلاین و IRL پس از شروع سال 2020 است. در حال حاضر آنها در حال تحقق در جورج فلوید تظاهرات.

این Boogaloo Bois لباس پیراهن هاوایی کوک کلبه اسکیموها تکه لباس و کیف و صرف روز خود را ضبط pro-تفنگ الگوهای رفتاری عقب و جلو در ق, اختلاف و Facebook. آنها نیز مرتبط شده است به یک طرح به جرقه ناآرامی در جورج فلوید تظاهرات در لاس وگاس با firebombs و به مرگ دو مأموران اجرای قانون در منطقه خلیج است. دامون Gutzwiller بود سانتا کروز کلانتر معاون و دیو پاتریک آندروود شد فدرال مامور امنیتی در اوکلند. مقامات ادعا می کنند همان مرد یک گروهبان نیروی هوایی, کشته شدن هر دو آنها است. مظنون به حال یک پچ این برنامه شامل یک خانه ی اسکیمو و هاوایی چاپ دوخته به او جلیقه های بالستیک و بر روی کاپوت خودرو او به سرقت رفته بود قبل از دستگیری او نوشت: کلمه “boog” در خون خود.

این انفجار ناگهانی افراط گرایی خشونت آمیز در این تابستان اولین بار است که اکثر مردم شنیده می شود Boogaloo جنبش مبهم و بی نظم راست شبه نظامیان آزادانه محدود با هم ضد دولت و طرفدار تفنگ احساسات و الگوهای رفتاری. اما اگر شما اسکن را از طریق عکس ها از آمریکا ستیز 2020 تجمعات شما شروع به آنها را نقطه. عصبانی مردان سفید ورزشی پیراهن هاوایی و تفنگ محقق در یک تفنگ عظیم تجمع در ریچموند, ویرجینیا در ماه ژانویه است. سپس این بهار, آنها به نظر می رسد در تعداد بیشتری در طول anti-قرنطینه تظاهرات در سراسر این کشور از واشنگتن به تنسی به New Hampshire.

به عنوان تظاهرات فنر پس از مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت مینیاپولیس قانون اجرای آنها شروع به نشان دادن تا در آن مجالس به عنوان به خوبی. “برخی از مردمی که شناسایی به عنوان Boogaloo Bois به اشتراک گذاری ضد پلیس احساسات. برخی از آنها اقدام به خود منصوب امنیت و تعهد برای محافظت از کسب و کار از معترضان می گوید:” رابرت Futrell که تحقیقات راست افراطی گری در دانشگاه نوادا در لاس وگاس. “برخی می گویند که آنها در حال نظارت بر تظاهرات. بعضی از آنها سفید supremacists تلاش میگیرد معترضان.” اگر شما پیدا کنید که موقعیت اشتباه خود متناقض شما تنها نیستید.

جنبش استفاده از کلمه “boogaloo” ناشی از برخی, بسیار, پیر, مبهم, جوک در مورد 1984 breakdancing فیلم Breakin’ 2: Electric Boogaloo. در مکان هایی مانند 4chan به “جوک” تبدیل شد با اشاره به دومین جنگ داخلی—که راست افراطی شده اند, نبوت, خواستار, و یا تلاش برای تحریک برای چندین دهه به عنوان جنگ داخلی 2: Electric Boogaloo. در طول چند سال گذشته که الگوی رفتاری بدل و “boogaloo” شد یک حیله گر های مختلفی برای جنگ داخلی. بسیار شبیه به جنگ داخلی Civil War 2 است یا یک فرصت برای حمله به عقب در برابر حکومت ظلم و ستم و یا یک مسابقه جنگ بسته به نوع که شما در حال صحبت کردن به. “اگر این راست افراطی است که یک ون نمودار یک طرف سفید است supremacists و دیگر نهاد ها می گوید:” Futrell. اصطلاح “boogaloo” نشسته در وسط به عنوان انجام Boogaloo Bois.

مگان همراهی یک دانشمند کامپیوتر مطالعه آنلاین افراط گرایی در Elon دانشگاه شروع به دیدن سفید supremacists استفاده از این اصطلاح برای اشاره به یک مسابقه جنگ در برنامه پیام رسانی تلگرام در تابستان گذشته و آن را تماشا جلوه های ویژه گرافیکی از Boogaloo به صدا-alikes مانند بزرگ لواو (از این رو پیراهن هاوایی) و کلبه اسکیموها (از این رو تکه) در صریح و روشن تلاش برای پرتاب می شود سانسور کردن عطر. “کسانی که سفید supremacist گروه عشق فانتزی است که اف بی آی در حال مشاهده خود را چت. آنها دائما در حال صحبت کردن در مورد این که” همراهی می گوید. سپس در سپتامبر سال 2019 او را دیدم “بزرگ لواو” و “بزرگ کلبه اسکیموها” راه خود را به عقب به تفنگ مرجع تخصصی انگیزه های ضد دولتی اضطراب. در زمان ضد قرنطینه کردند در طول Covid-19 مستندات مردم ساخت Boogaloo merch. “آن را به معنای واقعی کلمه یک الگوی رفتاری در این مرحله” همراهی می گوید. “زمانی که شما یک پیراهن هاوایی, سپس شما در آن شما در حال انجام آن است.”

به همین دلیل است که این Boogaloo Bois آنقدر متناقض و مرموز به عنوان یک گروه نیستند یک گروه در همه. (وجود ندارد و حتی وضوح در مورد اینکه آیا آنها Bois یا پسر.) “اگر وجود دارد هر چیزی که typifies Boogaloo Bois آن است که آنها دمدمی و خشونت و اجرا حیطه از پیوستن به ضد پلیس و معترضان به مایل به کشتن آنها می گوید:” برایان لوین مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو. “آنها یک عالم صغیر از افراطی جهان: fragmenting, در هم تنیده با غیر معمول متحدان.” آنها رهبران هیچ محلی فصل هیچ بیانیه و یا حتی واحد ایدئولوژی. همین دلیل است که ارزش های خود را در حال مبهم و انعطاف پذیر به اندازه کافی برای آنها را به آسیب میرسانند روی و تلاش برای ربودن هر لحظه از تنش است که می آید همراه—از متمم دوم اضطراب برای قرنطینه نگرانی به زندگی مهم است. هنوز هم این بدان معنا نیست که این Boogaloo جنبش نیست و دلیلی برای نگرانی به خصوص در حال حاضر که سطح خود را از خشونت افزایش است.

در واقع اینکه یک آمورف لکه ممکن است افزایش Boogaloo جنبش شانس زنده ماندن به آنها ضربه آگاهی عمومی است. Alt سمت راست درون منفجر عمدتا به دلیل اختلافات و داشتن قابل مشاهده سازمان یافته عضویت doxed پس از تلاش برای ورود به جریان اصلی. “این Boogaloo Bois بیشتر در مشترک با پست-Charlottesville سولیست جرم قاتلان” لوین می گوید. پراکنده و با تکیه بر lone wolf بازیگران به جرقه خشونت یک راست گرا که گرایش افراطی تاکتیک به معنای اجازه می دهد این گروه به تحمل موشکافی و سرزنش بسیار شبیه به Boogaloo جنبش تغییر اصطلاحات مخصوص یک صنف.

شاید بیشتر در مورد چگونه به خوبی Boogaloo استخدام به نظر می رسد به رفتن. با توجه به سینتیا میلر-ادریس یک محقق در دانشگاه آمریکایی که مطالعات افراط گرایی و نویسنده کتاب نفرت در میهناین الگوی رفتاری پیکرنگاری از Boogaloo بیشتر از یک آفلاین حضور بیش از په په قورباغه تا کنون بود. در حالی که این جنبش ممکن است شروع با مردم معامله memes آنلاین آن متورم است برای در بر گرفتن کودک فرزندان شبه نظامیان نوع که احتمالا هرگز در 4chan. حتی به عنوان سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook سرکوب Boogaloo گروه و آنها را از جستجو و پیشنهادات همراهی پیدا کرده است, عضویت در گروه در Facebook, اختلاف, و ق, به صورت پایدار باقی مانده و یا رشد کرده است. “من شگفت زده برای دیدن رشد در ق. نوجوانان در انجمن گفت: “هی به من بگویید در مورد Boogaloo,'” همراهی می گوید. “به طور منظم شبه نظامی است که هرگز به طور تصادفی سفید حومه بچه ها.” مانند alt-راست و بسیاری دیگر از حاشیه گروه Boogaloo را الگوهای رفتاری ایجاد بازیگوش جو است که باعث می شود آنها را نزدیک خود را با وجود افراط گرایی است.

هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از مردم خود را در نظر Boogaloo Bois اما تعداد خاصی به کوچک است. آنچه مهم است در حال حاضر است که برای اولین بار به اجازه اقدامات چند منحرف کردن اذهان از اهداف کلی مردم معترض بسیار واقعی و گسترده خشونت پلیس و نژادپرستی. فراتر از آن, از آن زمان به در نظر گرفتن چگونه برای متوقف کردن مردم از رادیکال توسط گروه های تندرو در وهله اول. “ما نمی دانیم چرا هر بچه پیوست یک باند اما ما باید مجموعه ای از عوامل خطر ما می توانیم هدف” می گوید: فیلم سکسی که تحقیقات باندهای خیابانی و سفید قدرت در UNC Charlotte. “این گروه نیاز به تحقیق بیشتر بنابراین ما می توانیم همین کار را برای آنها.”

فراتر از آن میلر-ادریس اشاره می کند که Boogaloo جنبش فقط یک حاشیه واکنش به مجموعه ای از تبلیغات سوخت نگرانی که گرفته اند یک نگه در خیلی از کشور است. “مسئله بزرگتر است که به خطاب است که ناشی از گسترش اطلاعات غلط و کاهش حساسيت افراد به آن دسته از روایات,” او می گوید. که آیا آنها در حال رانده نگرانی است که دولت در حال رفتن به زور گرفتن اسلحه های خود را از خانه های خود و یا اعلام حکومت نظامی به اجرای قرنطینه یا که جورج فلوید معترضان را تبدیل به یک خطر برای جامعه و مردم کشیده شده به Boogaloo جنبش وجود دارد در حال ارسال توسط چرخش است. سرکوب اطلاعات غلط هرگز تبدیل سخت سفید supremacists اما ممکن است نگه داشتن افراد جدید از ورود خود به مدار.


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • سابق eBay مدیران گفته شده جهنم زندگی برای منتقدان
  • بهترین انجمن تکنولوژی و اسباب بازی برای هر بدن
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • فقط چه تاریخی است آخرین Covid-19 علوم meltdown?
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de