اکثر مردم می دانند که بهداشت دهان و دندان — مسواک زدن, نخ دندان, و دندان به طور منظم بازدیدکننده داشته است — است که در ارتباط با سلامت خوب است. دانشگاه ایالتی کلرادو میکروبیوم محققان ارائه شواهد تازه به پشتیبانی که عقل متعارف با در نظر گرفتن یک نگاهی از نزدیک در نامرئی جوامع از میکروب ها که زندگی می کنند در هر دهان.

دهان میکروبیوم – جمع کل میکروارگانیسم ها شامل باکتری ها و قارچ ها که اشغال دهان انسان — موضوع جمعیت-منابع علم شهروند-محور مطالعه توسط جسیکا Metcalf آزمایشگاه تحقیقاتی در CSU و نیکول Garneau این تیم تحقیقاتی در دنور موزه طبیعت و علم است. منتشر شده در علمی, گزارش, پیدا مطالعه در میان چیزهای دیگر ارتباط بین مردم که بازدید دندانپزشک به طور منظم و افزایش حضور یک عامل بیماری زا است که باعث بیماری لثه ،

برای آزمایش های انجام شده توسط Garneau جامعه علمی تیم در ژنتیک طعم آزمایشگاه در موزه یک مقطع از بازدید کنندگان موزه فرستاده شده به گونه گرد و خاک و در جواب سوال ساده در مورد جمعیت, شیوه زندگی و عادات بهداشتی. میکروبی توالی DNA دادهها توسط Metcalf گروه نشان داد, گسترده, که عادات بهداشت دهان و دندان را تحت تاثیر قرار جوامع از باکتری های موجود در دهان است. مطالعه بر نیاز به فکر می کنم در مورد بهداشت دهان و دندان به شدت به سلامت کل بدن است.

“مطالعه ما نشان داد که داناترین و با استفاده از جامعه دانشمندان می تواند یک راه خوب برای دریافت این نوع از داده ها بدون نیاز به استفاده از, بزرگ, مورد, مطالعات کنترل شده گفت:” ژاک Burcham یک پژوهشگر فوق دکترا و مقاله سرب نویسنده. نویسنده ارشد Metcalf یک دانشیار در دانشکده علوم دامی و عضو CSU را میکروبیوم شبکه.

گونه سواب

بازگشت در سال 2015-کاغذ-شرکت-نویسنده Garneau و تیم آموزش دیده داوطلب شهروند دانشمندان به استفاده از سواب به جمع آوری گونه سلول از موزه بازدید کنندگان – به طور طبیعی جمعیت متنوع — که راضی به مطالعه است. این آموزش شهروند دانشمندان کمک جمع آوری سواب از 366 افراد — 181 بزرگسالان و 185 جوانان در سن 8 تا 17.

اصلی انگیزه برای مطالعه برای تعیین اینکه آیا و تا چه حد دهان میکروبیوم منجر به چگونه مردم طعم شیرین همه چیز. در جمع آوری این داده ها که همچنین گزارش شده در این مقاله محققان اشاره کردند بیشتر اطلاعات مهم در نقاط اطراف بهداشت دهان و دندان عادات.

برای کمک به ترجمه این اطلاعات Garneau تبدیل به Metcalf تیم از کارشناسان در CSU. Burcham و میکروبیوم دانشمندان شاغل پیچیده توالی و ابزار تجزیه و تحلیل برای تعیین که میکروب ها حاضر بودند که در آن دهان. توالی برای داده ها انجام شد که با همکاری دانشمندان در راب نایت گروه در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو. تغذیه تیم از دانشگاه ایالتی میشیگان نیز در آورده تخصص اهمیت مادر و فرزند, روابط به تجزیه و تحلیل داده ها.

“ما تا به حال یک تیم رویایی برای جامعه با استفاده از علوم برای پاسخ به سوالات پیچیده در مورد سلامت انسان و تغذیه با استفاده از دولت از هنر میکروبی تعیین توالی و آنالیز” Garneau گفت.

نخ دندان به طور منظم و مراقبت از دندان

مطالعه گروه بندی افرادی که flossed یا نمی نخ (تقریبا همه گفتند که خار به طوری که نبود اطلاعات مفید نقطه). شرکت کنندگان که flossed داشت و به کاهش تنوع میکروبی در دهان خود را از غیر flossers. این است که به احتمال زیاد با توجه به فیزیکی حذف باکتری ها است که می تواند باعث التهاب یا بیماری است.

بزرگسالانی که رفته بود به یک دندانپزشک در سه ماه گذشته تا به حال به طور کلی پایین تر تنوع میکروبی در دهان خود را نسبت به کسانی که تا به حال رفته در 12 ماه یا بیشتر و کمتر از بیماری های پریودنتال-باعث دهان, پاتوژن, Treponema. این دوباره احتمالا با توجه به تمیز کردن دندان و از بین بردن نادر باکتریایی گونه در دهان. جوانان تمایل به دندانپزشکی مراجعه اخیرا از بزرگسالان است.

جوانان microbiomes تفاوت میان زنان و مردان و در وزن. کودکان چاق در نظر گرفته با توجه به شاخص توده بدن خود را به حال متمایز microbiomes نسبت به عدم کودکان چاق. کودکان چاق نیز تمایل به سطوح بالاتری از Treponema همان پاتوژن موجود در بزرگسالانی که تا به حال نشده است به دندانپزشک در بیش از یک سال است. به عبارت دیگر محققان دیدم امکان ارتباط بین چاقی دوران کودکی و بیماری های پریودنتال. “این برای من بسیار جالب بود که ما قادر به تشخیص این داده ها در چنین جامعه ای با چنین یک متغیر گروه از مردم” Burcham گفت.

اطلاعات دیگر کشف: این microbiomes جوانتر از شرکت کنندگان عمدتا در 8 تا 9 سال از محدوده بود و تنوع بیشتر از کسانی که از بزرگسالان است. اما بزرگسالان microbiomes متنوع به طور گسترده تر از فرد به فرد. محققان فکر می کنم این است که با توجه به محیط و رژیم غذایی از بزرگسالان بیشتر گسترده تر از کودکان است.

آنها همچنین دیدم که مردم زندگی می کردند که در همان خانواده به اشتراک گذاشته مشابه دهان microbiomes.

“هنگامی که شما نگاه در خانواده هایی که با هم زندگی می کنند شما آنها را به اشتراک بیشتر از آن نادر گونه باکتری نیست که به عنوان اغلب در بالاتر abundances,” Burcham توضیح داد. این یک نقطه داده که تأکید ارتباط در یک محیط ساخته شده در رابطه با ميكروب در بدن ما است.

کار کردن در دهان مطالعه جذاب بود البته خارج Burcham طبیعی دامنه; او معمولا با تمرکز بر مطالعه میکروبی زیست تجزیه.

“من فکر می کنم که چگونه زندگی ما اساسا رانده شده توسط ما microbiomes و متاثر ما microbiomes, است, جالب, مهم نیست که چه سیستم ما به دنبال در” Burcham گفت.

این مطالعه ممکن است توسط یک علم, آموزش و پرورش همکاری جایزه از موسسه ملی علوم پزشکی عمومی موسسه ملی بهداشت (جایزه #R250D021909).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im