این هفته مایکروسافت در نهایت منتشر شد آن جدید و بهبود یافته مایکروسافت اج مرورگر است که این شرکت بازسازی شده از ابتدا. اگر شما در بازار برای شکستن و از بین بردن لبه دارای چند ویژگی های جدید است که ارزش چک کردن.

لبه ممکن است نگاه آشنا اگر شما با استفاده از مایکروسافت قبل از, اما آن را دستخوش تغییرات عمده ای در زیر هود. آن را در حال حاضر ساخته شده در کروم کدهای و چشمک زدن وب موتور که هر دو نیز قدرت Chrome. قبلا ردموند بود که با تکیه بر آن خود را در وب موتور. سوئیچ باید معنی سازگاری بهتر با طیف وسیع تری از سایت های و بهبود عملکرد.

به آن غلغله شما می توانید دانلود Edge for Windows, macOS, اندروید و iOS در اینجا ببینید. هنگامی که شما انجام این امکانات شما باید سعی کنید برای اولین بار.

واردات داده های خود را
screenshot of import broswer data
حسن نیت ارائه میدهد از مایکروسافت

به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به مرورگر Edge ارائه می دهد برای وارد کردن داده ها از کروم و فایرفاکس یا سافاری. بسته به جایی که شما در حال آمدن از آن می تواند شامل بوک مارک ها و کلمه عبور و مرور تاریخچه و تنظیمات و حتی هر زبانه شما رو باز کنید. در تجربه ما این انتقال اطلاعات از روند بسیار خوب کار می کند و طول می کشد برخی از درد از تعویض به یک مرورگر جدید.

اگر شما انتخاب کردن برای وارد کردن داده ها از یک مرورگر دیگر هنگامی که شما راه اندازی لبه برای اولین بار شما می توانید آن را انجام دهید بعد با باز کردن لبه منو و انتخاب تنظیمات, پروفایلو واردات داده های مرورگر. انتخاب مرورگر شما می خواهید برای گرفتن اطلاعات از, سپس با انتخاب دسته خود را; شما لازم نیست که برای انتقال هر نوع داده بیش از اگر شما نمی خواهید به.

کنترل حریم خصوصی شما
screenshot of tracking page
حسن نیت ارائه میدهد از مایکروسافت

اقامت خصوصی و محافظت شده در حالی که مرور وب است و بیشتر از یک نگرانی از همیشه و مایکروسافت در پاسخ به ساختمان برخی از گوشیهای اما آسان برای استفاده و ویژگی های حفظ حریم خصوصی به لبه. باز کردن مرورگر, منو, کلیک تنظیماتو سپس انتخاب حریم خصوصی و خدمات برای پیدا کردن این سه سطح از حریم خصوصی Edge ارائه می دهد.

شما می توانید انتخاب کنید در میان پایه, متعادل, و یا سختاست که به عنوان شما ممکن است حدس زده اند را به طور فزاینده رویکرد تهاجمی به چه وب سایت می توانید بر روی کامپیوتر شما. این سخت سطح باعث می شود آن را سخت تر برای سایت ها و تبلیغات برای ساخت یک پروفایل در مورد شما اما آنقدر شدید است که شما ممکن است متوجه برخی اشکالات و شکسته توابع در وب سایت های که شما با استفاده از.

خواندن آسان تر

کاهش درهم و برهمی و تمرکز بر آنچه مهم است با تغییر در همهجانبه خوان از ویژگی های است که کاهش از فقط در مورد همه چیز به جز متن و تصاویر از یک صفحه. این برگ از حواس او را پرت مانند تبلیغات و یا پانل های جانبی. در صفحات که در آن به نمایش در دسترس است شما یک آیکون است که به نظر می رسد مانند یک کتاب در نوار آدرس در بالای رابط لبه.

شناور نوع دید ماوس بیش از آیکون و آن را می گویند ورود همهجانبه خوان; بر روی آن کلیک کنید و شما یک ساده ساده-پایین مشاهده صفحه شما فقط مشاهده. شما می توانید تنظیم رنگ صفحه و اندازه متن ها از طریق متن ترجیح جعبه و شما حتی می توانید متن را در صفحه خواندن با صدای بلند به شما با کلیک بر روی عنوان خوانده شده با صدای بلند را فشار دهید.

ریز لحن خود را زبانه
screenshot of tabs page
حسن نیت ارائه میدهد از مایکروسافت

شما در حال رفتن به صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال در تازه باز شده زبانه, بنابراین آن را حس می کند به آنها راه اندازی راه شما می خواهید. لبه می پرسد شما را به ایجاد برخی از تغییرات اولین بار به شما راه اندازی مرورگر, اما شما همیشه می توانید این تنظیمات را بعدا از طریق دندانه دار آیکون بالا سمت راست بر روی صفحه برگه جدید و یا از طریق تنظیمات و صفحه برگه جدید را بر روی لبه منو.

شما باید چهار گزینه ها در اینجا. انتخاب متمرکز به صورت ساده و بدون درهم و برهمی دسترسی به بوک مارک های شما و جستجو در وب; با الهام بخش برای اضافه کردن یک تصویر پس زمینه را انتخاب کنید اطلاعاتی به اضافه کردن برخی از تغذیه از اخبار مایکروسافت. اگر شما را انتخاب کنید سفارشیشما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از عناصر در صفحه به صورت جداگانه مانند تصویر پس زمینه.

همگام سازی دستگاه های خود را
screenshor of sync page
حسن نیت ارائه میدهد از مایکروسافت

این احتمال وجود دارد که شما فهرست وب سایت در بیش از یک دستگاه و مانند دیگر مرورگرهای مدرن لبه اجازه می دهد تا شما همگام سازی داده ها از قبیل بوک مارک های شما کلمه عبور و مرور تاریخ در میان آنها است. برای انجام این کار, شما نیاز به ثبت نام در همه جا با یک حساب مایکروسافت—برو به تنظیمات و پروفایل های از لبه منو برای قرار دادن در اعتبار خود را.

هنگامی که شما کردم یک یا چند دستگاه در امضا شما می توانید انتخاب کنید که اطلاعات شما می خواهید برای همگام سازی. باز کردن لبه منو, را انتخاب کنید تنظیمات و سپس همگامو شما می توانید فعال یا غیر فعال کردن همگام سازی از دسته های خاصی از مرور داده است. شما می توانید نگه دارید کار بوک مارک ها جدا از صفحه اصلی خود بوک مارک ها ،

وارد حالت تیره
screenshot of dark mode settings page
حسن نیت ارائه میدهد از مایکروسافت

Dark mode است که با داشتن یک لحظه با همه نوع از برنامه های کاربردی و سیستم عامل اضافه کردن یک ویژگی است که به شما اجازه سوئیچ بین نور و تاریکی به نظر می رسد. نسخه جدید مایکروسافت Edge این قاعده مستثنی نیست و شما می توانید تغییر دهید با رفتن به تنظیمات و سپس ظاهر از منو.

انتخاب تاریک کنار تم و شما خواهید دید که کل رابط کاربری را تغییر دهید از جمله صفحه برگه جدید (هر چند نه در حال حاضر صفحات است که شما در واقع مشاهده). اگر شما این تنظیمات به عنوان پیش فرض سیستمو سپس لبه را نشانه خود را از فعلی خود را تنظیم برای ویندوز یا macOS به عنوان یک کل. شما همچنین می توانید تنظیم اندازه فونت و سبک از همان تنظیمات صفحه نمایش.

سعی کنید در برنامه های افزودنی
screenshot of extensions page
حسن نیت ارائه میدهد از مایکروسافت

یک جایزه مایکروسافت انتخاب کروم پلت فرم به زیربنای لبه است که این مرورگر هم اکنون می توانید دسترسی به تمام پسوند مرورگر های موجود برای کروم. شما می توانید یک سر به فروشگاه وب Chrome به جستجو برای اضافه کردن فایرفاکس-فقط با کلیک بر روی افزودن به Chrome برای نصب یک یا رفتن به خود مایکروسافت Microsoft Edge, افزونه صفحه به جای, و کلیک کنید به نصب چیزی.

اگر شما هرگز قبلا شیرجه زده جهان third-party browser extensions در حال حاضر ممکن است زمان. این پسوند می تواند تغییر نگاه از صفحات وب با سرعت بالا مرور خود را و آن را آسان تر برای مدیریت رمزهای عبور در سراسر سایت به یک نگاه جدید به صفحه برگه جدید ارائه دسترسی سریع به برنامه های تحت وب شما با استفاده از اغلب و خیلی بیشتر علاوه بر. فقط مطمئن شوید که شما فقط نصب الحاقات از معتبر توسعه دهنده آنجایی که آنها اغلب شامل توزیع بیش از مجوز است که ممکن است به درستی شما را سخت گیر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی