مهمترین استراتژی برای شکست دادن coronavirus: مطالعه مروری

در یک اقدام بی سابقه تلاش صدها نفر از هزاران نفر از محققان و پزشکان در سراسر جهان در حال قفل شده است و در یک مسابقه در برابر زمان برای توسعه درمان واکسن و بهتر است تست های تشخیصی برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2.

بیش از 1,650 مقالات در COVID-19 ساله در حال حاضر ذکر شده در پایگاه داده ها مانند Google Scholar در حالی که ده ها تن بیشتر در حال اضافه شده روزانه است. ثبت نام ClinicalTrials.gov لیست بیش از 460 در حال انجام آزمایش های بالینی بر روی COVID-19 اگر چه اکثر هنوز در اولین مراحل. با توجه به تنوع روش تجربی در میان این مطالعات مروری نظام مند ممکن است استراتژی های بالینی است که به موقع و خوش آمدید.

در یک مطالعه جدید در مرزهای میکروبیولوژیهدف در این پژوهش جامعه بلکه قابل فهم برای غیر متخصصان و کارشناسان از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل نقد و بررسی ممکن است استراتژی در برابر خطرناک coronaviruses — نه تنها SARS-CoV-2 و بستگان خود از جمله SARS-Cov (باعث سندرم حاد تنفسی SARS) و MERS-Cov (باعث خاورمیانه تنفسی سندرم MERS) بلکه به عنوان و در عین حال گونه های ناشناخته است که به ناچار ظهور در آینده است.

آنها پیشنهاد می کنند که امیدوار کننده ترین روش برای پیشرفت های سریع انتخاب می شوند داروهای ضدویروس مانند remdesivir و ژن درمانی.

“Coronaviruses نشان دهنده یک تهدید واقعی برای سلامت انسان و اقتصاد جهانی است. ما اول باید در نظر بگیرید رمان اقدامات متقابل برای کنترل SARS-Cov-2 پاندمی ویروس و سپس آرایه وسیعی از تهدید زئونوز ویروس ها هستند که آماده برای انسان ظهور در آینده می گوید:” دکتر رالف Baric, William R. Kenan جونیور برجسته استاد گروه اپيدميولوژی و استاد گروه میکروبیولوژی و ایمونولوژی در UNC چپل هیل.

“برای کمک به تمرکز جستجوی جهانی برای درمان ما در اینجا هدف ارائه یک منبع جامع از ممکن است خطوط حمله در برابر SARS-Cov-2 و مرتبط با coronaviruses از جمله نتایج حاصل از تمام بالینی و بالینی تا کنون واکسن در برابر آمريکا و MERS.”

نویسندگان مورد بحث توسط یک ممکن است استراتژی در برابر coronavirus. اولین و موثرترین واکسن هستند.

در مورد حاضر موفق ترین هستند به احتمال زیاد برای انجام این گیرنده اتصال دامنه (ویروس S-پروتئین) که اجازه می دهد تا آن را به اتصال به و فیوز با سلول های میزبان است. علاوه بر سنتی زنده ، و زير بر اساس واکسن انواع مدرن مانند DNA/RNA و مبتنی بر نانوذرات – یا ویروسی vector-borne واکسن باید در نظر گرفته شود.

به دلیل توالی اسید آمینه از S-پروتئین بسیار متفاوت است در سراسر coronaviruses (به عنوان مثال 76-78 درصد شباهت بین SARS-Cov و SARS-Cov-2) واکسن در برابر یک سویه به طور معمول کار نمی کند در برابر دیگری.

اما از آنجا که توسعه و آزمایش واکسن جدید در طول چند سال دیگر رویکردهای ضروری است در این میان.

دوم-به احتمال زیاد موثر هستند broad-spectrum داروهای ضدویروس مانند آنالوگ نوکلئوزید که تقلید از پایگاه های خود در ویروس RNA ژنوم و به اشتباه گنجانیده شده نوپای RNA, زنجیر, تاخیر انداختن فرایند کپی.

اما به دلیل coronaviruses یک به اصطلاح “غلط گیری” آنزیم است که می تواند قطع مانند عدم تطابق بیشتر آنالوگ نوکلئوزید به خوبی کار نمیکنند. استثنا به نظر می رسد می شود؟ -D-N4-hydroxycytidine و remdesivir پیشنهاد شده توسط نویسندگان به خوبی نامزدها در برابر SARS-Cov-2.

سوم نقاهت پلاسمای خون از بیمارانی که بهبود, با سطوح پایین طیف وسیعی از آنتی بادی علیه ویروس; یا ترجیحا (اما آهسته تر به توسعه), آنتی بادی های مونوکلونال جدا شده و تولید انبوه از طریق بیوتکنولوژی. از جمله “منفعل ایمن سازی” می تواند در کوتاه مدت ایمنی.

نویسندگان بحث در مورد طیف وسیعی از گزینه های از fusion بازدارنده به بازدارنده انسان proteases برای تعدیل کننده سیستم ایمنی نظیر کورتیکواستروئید هورمون و دیگران.

در نهایت و در نویسندگان مشاهده جذاب ترین جایگزین تا یک واکسن تولید شده توسط ژن درمانی تحویل از طریق ويروس همراه آدنو (aav) ويروس. این امر مستلزم سریع و هدفمند تحویل بادی immunoadhesins ضد ویروسی پپتید و تنظیم کننده سیستم ایمنی به راه های هوایی فوقانی به کوتاه مدت حمایت می کند. به دلیل گردش سریع سلول های اینجا خطرات ناشی از مسمومیت با حداقل است. آنها تخمین می زنند که این ابزار را می توان توسعه یافته سازگار و تست شده در یک ماه است.

“NAL-بر اساس منفعل ایمن سازی را می توان به عنوان سریع جایگزین. آن را ساده و آسان است و تنها شامل دو اجزای ویروسی بردار و آنتی بادی. چند NAL بردار ثابت شده است به امن و موثر برای استفاده انسان می گوید:” نویسنده Dr طولانی پینگ ویکتور بورس اوراق بهادار تهران.

“در تئوری یک تک دوز می تواند کوه محافظ پاسخ ظرف یک هفته گذشته برای بیش از یک سال است. در حال حاضر قیمت بالا می تواند کاهش می یابد هنگامی که درمان بیماری های عفونی که در یک بازار بزرگتر. این ممکن است یا نه ممکن است در حال حاضر خیلی دیر به استفاده از NAL برای درمان SARS-CoV-2, اما آن است که قطعا دیر نیست برای شیوع آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de