مشک عاشقانه

مانند برادرش Elon, Tosca مشک انقلابی—در تحریک فیلم ژانر عاشقانه.

Giulio Berruti شد درخواست یک سن بازیگر سوال: چه انگیزه من? این رضایت ایتالیایی—6-پا-3, رویایی, چشم ابی, کامل کلش—در مجموعه ای از گابریل Infernoیک خمیری عاشقانه شات فیلم در نیویورک در زمستان سال گذشته. چرا او پرسید: یک گروه از زنان چند پا در پشت مانیتور صدا است گابریل اینقدر عصبانی در این صحنه ؟

زنان تا به حال ایده های. نه به این دلیل که آنها نویسندگان یا مدیران و یا اسکریپت سرپرستان. بدون آنها طرفداران شدن متهم رمان اقتباس شده برای صفحه نمایش دعوت در اینجا این فیلم را کارگردان, Tosca مشک به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود در مورد رابطه بین خوش بی گناه, دانش آموز فارغ التحصیل و او (improbably, زرق و برق دار) Dante استاد که بنادر یک راز تاریک.

برای حدود نیمی از 30 روز شلیک از گابریل Infernoیک cenacolo از پنج تا 30 طرفداران مخلوط در مجموعه نشستن در کنار مشک در حالی که او فیلم برداری, ارائه مشاوره. آنها به اشتراک گذاشته صبحانه با مشک برچسب گذاشته شده توسط به همراه کمد لباس اتصالات با بازیگران و پا در جلوی دوربین به عنوان اضافی. در طول فیلمبرداری مشک را به صورت دوره ای به نوبه خود به آنها را بپرسید “این است که چگونه شما تصویر آن را ؟” و یا “چه رنگ پیراهن او با پوشیدن؟” طرفداران همیشه یک جواب. “این مانند در اختیار داشتن خود را تمرکز بر مجموعه” مشک می گوید.

ساخت گابریل را دوزخ بود غیر معمول نیست برای مشک. این است چگونه او اجرا شده است همه از او مجموعه فیلم برای سه سال گذشته است. در سال 2017, مشک cofounded Passionflix یک Netflix-esque جریان پلت فرم و تولید شرکت. مشک برای اولین بار او را در Passionflix و مشترکین پرداخت $5.99 یک ماه به آنها دسترسی داشته باشید. این پلت فرم دارای تخصص در تحریک فیلم اقتباسی از رمان های عاشقانه, انواع رمان های با shirtless چرم گاومیش مردان در پوشش که همیشه صحبت کردن در مورد “تنگی در شلوار خود را” آنطور که “یک دست” می خواند که در کتاب توصیف می گویند چیزهایی که به عنوان گابریل دوزخ‘s می کند مانند: “او مانند گربه تر و سخت تر بهتر.” انواع کتاب, به عبارت دیگر, که بسیاری از مردم خواندن در راز.

در اینجا در مشک فیلم مجموعه طرفداران این ژانر نه تنها اعتراف عشق خود را از کتاب های آنها نیز با هم نشستن تجزیه پیچیدگیهای صحنه سکسی با مدیر: چه دقیق کلمات از عشق او توجه شد که آیا او شخص ساده را به طعنه او را بیشتر sarcastically, آیا یک را از صحنه بود دقیقا همانطور که آنها آن را تصور است. “شما وجود دارد به خوراک طرفداران نه به خوراک نفس خود را,” او می گوید. این کمک می کند که مشک عاشقانه superfan خودش. قبل از فیلمبرداری او اسهال اسکریپت ارزیابی دقت هر شرجی نگاه ران چراندن و زاری. او منافذ بیش از این مواد “به عنوان یک فن و به عنوان یک زن” او می گوید: به اطمینان حاصل شود که همه چیز را او می خواهد که در آن وجود دارد: “یک لمس یک نگاه, لحظات رضایت.”

طرفداران دقیقا آنچه آنها می خواهند یک نام: خدمات فن. در سال های اخیر آن را بیشتر مورد صحبت شده است در زمینه های علمی تخیلی—یک تخم مرغ عید پاک در یک مارول, فیلم, در حال اجرا, جنگ ستارگان, تهوع, نکات در مورد یک شخصیت تمایلات جنسی. در واقع fandom و آشکار امتیازات به آن کمک کرده است را طنز-کتاب سازگاری خاص بزرگترین نوع از روز است. این دقیقا احترام به عنوان یک عمل خلاق ، در حالی که طرفداران kvell در ق و توییتر هر زمان که آنها امید خود را به بازی بر روی صفحه نمایش منتقدان سریع به اخراج خدمات فن به عنوان hackery یک نوع هنری سازش.

مشک مراقبت می کند. عاشقانه است که در حال حاضر تحت درمان به عنوان hackery او می گوید:. اگر چه کتاب عاشقانه بالا-فروش نوع در ایالات متحده, و اگر چه مانند فیلم 50 Shades of Grey ایجاد بازده سرمایه گذاری به رقیب ترین مطالب در مارول سینمایی جهان این نوع پنهان در سایه ها از سرگرمی های محبوب. گابریل دوزخ دارای نقاط مشترک زیادی با 50 Shades—هر دو در حال گرگ و میش fanfic-تبدیل-رمان است که آمار نیویورک تایمز بهترین فروش لیست; هر دو داستان یک جوان باکره که می افتد در عشق با یک مرد مسن تر—اما مشک ندارد که حمایت از یک استودیوی بزرگ. او بودجه هرگز بیش از 10 میلیون دلار. لیست بازیگران از سوال کردن به عنوان بسیاری از B – C-ستارههای. فیلم باید فیلم برداری سرعت (بسیاری از آنها به ضرب گلوله در 15 هفته); مجموعه نمی تواند بیش از حد پیچیده, لباس های خیلی استادانه درست شده.

بخشی از دلیل آن این است که این صنعت را درک نمی کند پتانسیل تجاری; عاشقانه طرفداران—”چرا که آنها” و مشک می گوید:—نه جدی گرفته شود به عنوان یک پول زور است. در عین حال این فن بازها فقط به عنوان بزرگ و متعصب و لجوج به عنوان هر یک در کمیک. اگر گرگ و میش فن داستان است MCU و سپس گابریل دوزخ است و آن X-Men: یک سری با fandom است که دهانه میلیون ها نفر که می دانم که دقیقا چگونه آنها می خواهند این کتاب به دنبال بر روی صفحه نمایش. برخی از طرفداران حتی زیارت به تورنتو برای بازدید از مکان های از این کتاب است. آنها بازدید Royal Ontario Museum نه به تحسین 6-قرن مجسمه های بودایی اما تا دامنه ویکتوریا مبلمان نمایشگاه که در آن جبرئیل رویا پردازی در مورد رابطه جنسی با جولیا در یکی از آن چهار پوستر تخت.

بنابراین مشک رفتن در خدمات فن. این یک فن است که در یک Instagram پست در اصل پیشنهاد Berruti برای بخشی از گابریل; مشک بازیگران او 24 ساعت بعد. طرفداران نقد و بررسی تریلر و دیگر مواد بازاریابی. در طول فیلمبرداری از گابریل Infernoیک فن تبدیل به اسکریپت سرپرست و شوخی “اگر این گفت و گو است که دقیقا چگونه آن را در این کتاب طرفداران در حال رفتن به شما بگویم.” او به او گفت که آنها در حال حاضر; پیش از آن در ساقه یک فن اجازه دهید او را می دانم که دو عبارت بودند از سفارش. برای دریافت به عنوان بسیاری از 506 صفحه کتاب به فیلم—که چیزی است که هر فن را از رویاهای ساخته شده از مشک است و با توجه به آن پنج و نیم ساعت در زمان اجرا. او تقسیم فیلم به سه بخش قسمت اول درست از آب در آمد, در مارس 29.

به عبارت دیگر در بالای ساخت فیلم در یک ژانر است که در حال حاضر از نظر فرهنگی کنار مشک آوردن به آن یک روند ثابت و با ملاحظه دخالت طرفداران—که مورد توجه منتقدان و بسیاری از علاقمندان به سینما به عنوان سطحی و unartistic. نه تنها او فکر می کنم این استراتژی درست است. او فکر می کند آن را تنها راه برای عاشقانه کار می کنند.

Tosca Musk

قبل از فیلمبرداری مشک اسهال اسکریپت ارزیابی دقت هر شرجی نگاه ران چراندن و زاری.

عکس: Nolwen کیفونتس

توسکا مشک رشد در ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی با دو برادر بزرگتر: Kimbal و الون (بله که Elon). مادر خود بود; پدر خود و اعضای خانواده گفته اند سوء استفاده. در یک 2019 کتاب مادر خود Maye رنگ یک تصویر ترسناک از ازدواج او گفت: کودکان و نوجوانان شاهد مواردی از خشونت است. گاهی Maye می نویسد: Elon خواهد پوند در پدر خود را به او متوقف شود. “تنها امید” Maye بود, او به من می گوید در حال حاضر “بود که این کتاب رمان.” (Errol مشک که علنا رد او توهین نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر; نه Elon. توسکا و Kimbal می گویند آنها بیش از حد جوان به خاطر سوء استفاده.)

برای سال Maye فرار به دنیای فانتزی که در آن مردان نمی, سوء استفاده از زنان که مردان بودند دلسوز و جوانمرد و مهربان. زمانی که توسکا 5 Maye شوهرش طلاق. خانواده تلاش از نظر مالی در حالی که Maye مشغول به کار به عنوان یک متخصص تغذیه ، اگر چه Tosca در نهایت بیمار از خوردن ساندویچ کره بادام زمینی او آموخته درس مهم: که یک زن حتی جنسیتی در آفریقای جنوبی می تواند به موفقیت در هر دو مادر و یک حرفه ای به عنوان طولانی به عنوان او سخت کار کرده و خواستار احترام.

توسکا شروع به اشتراک گذاری در مادر او را فرار از واقعیات است. آنها را تماشا عاشقانه فیلم با هم; او به خاطر یک زمان زمانی که او در اطراف 12, نشستن روی نیمکت با هم به تماشای یک داستان عاشقانه و خوردن بستنی. زمانی که توسکا بود 14 Elon به کانادا نقل مکان کرد به دنبال منافع خود در محاسبات. توسکا می خواستم به دنبال او وجود دارد اما مادرش بود که به دنبال یک دکترا در آفریقای جنوبی آن را اجازه نمی دهد. (Elon بود زندگی با پدرش در زمان او رفت با او دو سال پس از طلاق چیزی که او گفته رولینگ استون او در حال حاضر تاسف. Maye خواسته است که من نه مصاحبه Elon برای این قطعه. “الون شایان ستایش است” او می گوید: “اما او خیلی شلوغ است.”)

در 15, Tosca شورش کردند. هنوز هم ناامید به ترک آفریقای جنوبی زندگی می کنند و با Elon در کانادا, او به مادر خود را کوچک انتخاب کنید. در حالی که Maye دور شد—بازدید وزیر دفاع آمریکا در کانادا در واقعیت—Tosca یک معامله برای فروش خانه, ماشین و مبلمان. زمانی که Maye بازگشت Tosca به او گفت: “ما همچنین ممکن است بروید در حال حاضر.” به جای اینکه خشمگین با Maye شنیده توسکا و کوتاه آمد. Maye توافق برای امضای مدارک و آنها هر دو به تورنتو نقل مکان کرد با Kimbal پس مدت کوتاهی پس از آن. Maye می گوید: خانواده “آیا مبارزه, اما آن را تنها مبارزه مالی—خوشبختانه ما در سلامت خوب است.”

توسکا راه گرفتن آنچه که او می خواهد از خم جهان اطراف خود را به شکل خواسته های او—اما او به نظر می رسد به آن را انجام دهد و بدون خصومت. “خانواده ما بود شدید خانواده” Kimbal می گوید. “توسکا بود که همیشه مهربان کسی است که به ما یادآوری می شود کمی بیشتر همدلانه است.” که راه او را در نهایت عمل در مجموعه فیلم هم می گوید Maye که بازدید از مجموعه هر زمان که او می تواند.

زمانی که او 17, Tosca خرید یک دوربین با پول ذخیره شده از یک بعد از مدرسه ، او “تا به حال درست وسواس با ضبط زندگی واقعی” و آن را به طور مداوم Kimbal می گوید. “این یک کمی عجیب و غریب است.” اما او به آن استفاده می شود. آنچه نگران او بیشتر این بود که خواهر خود را می خواستم برای ورود به کسب و کار فیلم. “من فکر نمی کنم آن را سالم جایی برای او,” او می گوید. “این بسیار جنسیتی میباشد.” او می دانست که او نمی تواند او را متوقف کند. “هیچ کس تا کنون گفت که من بالقوه کمتر از برادران من پتانسیل فقط به خاطر اینکه من یک زن” توسکا می گوید.

پس از Tosca فارغ التحصیل از دانشگاه بریتیش کلمبیا در سال 1997 او مشغول به کار برای کانادا شرکت سرگرمی داد برای چند سال و پس از آن او به هالیوود نقل مکان کرد و در زمان کار به عنوان یک بخش تولید کننده برای راهنمای تلویزیون و به عنوان مدیر توسعه برای ماگنولیا فیلم. اما او هنوز هم انجام نمی دهد آنچه او واقعا می خواستم برای انجام می شود که کارگردانی. به عنوان او تا به حال بسیاری از زمان های دیگر در زندگی خود Tosca در زمان کنترل. در 26 Tosca نوشت و کارگردانی او اولین ویژگی متعجب و متحیر; Elon امضا به عنوان یک تهیه کننده اجرایی. این فیلم هرگز اکران در سینماهای اما از آن او بود.

Kimbal ترس برای Tosca نیست نابجا. صنعت فیلم جهان انسان شد—در اوایل 2000s 92 درصد از مدیران 83 درصد از تولید کننده اجرایی و 78 درصد از تولید بالای 250 فیلم های هالیوود مرد بودند. به جای ساخت فیلم او می خواست برای دهه آینده Tosca گیر کرده بود تولید slasher طرفداران و پلیسی انواع فیلم است که در آن زنان مورد تجاوز قرار گرفتند و کشته شدن نیست که در آن زنان با تدبير خود و کردم ، دنیای فانتزی او فرار کرده بود به عنوان یک کودک از زنان ایجاد خود سرنوشت چیزی بود که او از کمک به روی صفحه نمایش. فیلم ممکن است تا به حال بازیگران زن, اما آنها عمدتا ساخته شده برای مخاطبان مرد.

در 15 سال پس از متحیر او در بیش از دو دوجین فیلم, اما تنها تعداد انگشت شماری از آنها را عاشقانه فیلم. مدیران به او گفت که فیلم او می خواست به “نه فکری,” او می گوید که آنها “جنسی برای زنان است.” همان مدیران خواهد بیرون بروید و مانند فیلم Fast & Furious 8.

صنعت سینما بیش از حد تمرکز بر آنچه مردان می خواستند او فکر, دوربین طولانی در یک زن باسن مشابه به رخ حتی زمانی که صحنه هیچ ربطی به جنسیت. مشک می خواست به جهان نشان می دهد از طریق یک زن زل زل نگاه کردن. اغلب نر فیلمنامه نویسان جست و خیز بر صحنه است که توجه به زنان—مانند بحث در مورد رضایت مشک می گوید. یک نر فیلمنامه ممکن است بنویسید که یک مرد “بغل و بوسه” یک زن بنحوی زن فقط آن را می پذیرد. “من مانند,” هیچ, هیچ, هیچ, نمی,'” مشک می گوید. “او خم در برد و به نظر می رسد به چشم خود را و پس از آن در لب های او.’ که یک زن گفت: “من چیزی می خواهید.'”

در اواسط 2010s, مشک “خسته شده بود از ساخت فیلم که در آن زن مورد آزار قرار گرفته بود و یا بیمار و یا assaulted” Maye می گوید. “او می خواست که آن زن قوی بود و با اعتماد به نفس.” او در 2015, زمانی که او به استخدام مستقیم و coproduce رام-com یک نوع از سحر و جادو برای تلویزیون. آنجا بود که او در ارتباط با آهنگ ژینا Panebianco که دوست Joany کین تا به حال یک ایده برای یک جریان داستان عاشقانه رمان خدمات است که به او لقب Passionflix یک نوع “Netflix برای زنان است.” کین در حال حاضر خریداری Passionflix, دامنه, ایجاد صفحه فرود, و آن را با تصاویر خیم (بانک عکس لبخند زنان) و شخص (یک زنان straddled توسط یک پزشک مرد روی نیمکت). Passionflix, کین اعلام کرد که تمرکز بر “عاشقانه” شامل “قدرت زنان که در آغوش تمایلات جنسی خود را.”

در ماه مه سال 2017, مشک کین و Panebianco راه اندازی Passionflix در رمان کنفرانس. در مقابل هزاران نفر از عاشقانه طرفداران آنها اعلام کرد که Passionflix اجازه می دهد طرفداران به شدت درگیر در روند فیلمسازی از مصاحبه برای اولین بار. زمین کار می کرد. سه هزار زن در این کنفرانس پرداخت $100 برای تبدیل شدن به اعضای هیات موسس که “درمان به عنوان حق امتیاز” در مجموعه با توجه به یکی از اعضای صحبت کردم. مشک ضرب تا $4.75 میلیون دلار سرمایه حتی به دست آوردن برخی از یکی از تلویزیون نوابغ: Norman Lear, که, همسر, Lyn, عاشقانه می خواند. Kimbal سرمایه گذاری و همچنین در خدمت به عنوان یک “دوستانه مشاور” برای کسب و کار.

بعد از آن سال مشک منتشر شد اولین بار Passionflix فیلم هالیوود خاککه او تولید شده و کارگردانی شده. این اقتباس از Alessandra توره کتاب به همین نام در مورد یک جنس نر بازیگر که می افتد در عشق با یک شهر کوچک بازیگر که موفق به اصلاح او. به طور طبیعی او صحنه برتر در یک داستان عاشقانه کتاب جشنواره در جشنواره کن فرانسه. پس از این فیلم بیش از, Tosca دریافت ایستاده اند. Maye که ایستاده بود کنار توسکا پیچیده بازوی خود را در اطراف دختر خود را به عنوان آنها هر دو گریه کرد.

این زمان Tosca شد یک مادر تنها فقط به عنوان مادر خود شده است. اما بر خلاف Maye او می خواهم انتخاب مسیر از ابتدا. او تا به حال بچه ها از طریق IVF. Maye حتی کمک در انتخاب اهداکننده اسپرم. توسکا تنزل عاشقانه به این صفحه و صفحه نمایش. در زندگی او بسیار عملی تر.

رمان عاشقانه هستند و در این رابطه از کتاب جهان است. آنها به طور گسترده ای محبوب اما طرفداران تمایل به ساکت در مورد عشق خود را از این ژانر است. آنها نمی لطیفه مانند طرفداران کمیک; برخی از آنها حتی نمی خواهم به عنوان خوانده شده ، به همین دلیل e-خوانندگان مانند یک مزیت برای صنعت: هیچ کس قادر به دیدن آنچه که شما خواندن شد. (مشک است و تلاش برای تغییر آن او به فروش می رساند Passionflix تی شرت و پیراهن.)

نوشتن به خصوص توطئه برگ چیزی به دلخواه—هر چند که تبدیل شدن به چیزی از یک منبع غرور و افتخار است. رمان نویسندگان آمریکا با افتخار لیست فرمول در وب سایت خود را: “مرکزی داستان عشق” با “عاطفی رضایت بخش و خوش بینانه است.” است فرمول یک چیز بد است ؟ بسته به نوع که شما بخواهید وجود دارد تنها سه تا هفت داستان توطئه در جهان است. همچنین, آن را سخت به آمده تا با یک مارول طرح را می کند که از ویژگی های مرکزی داستان عاشقانه و عاطفی رضایت بخش و خوش بینانه ،

تفاوت البته جنسیت: هر دو جنس در کتاب و فیلم از مردم خواندن و نوشتن آنها. 50 Shades شد تمسخر عنوان “مامان porn” و برخی از آنها به نام گابریل دوزخ “تفکر زنان درآورد.” در واقع بسیاری از رمان عاشقانه بسیار کمی در آنها. گابریل و جولیا ندارد جنسی تا آخرین صفحات کتاب. در حالی که 50 Shades است معروف فیلم شلاق کون BDSM—آن است که به سختی انجمن.

چرا این رمان در نظر گرفته تا شهوت پرست? در بخشی از آن به دلیل آنها پیش زمینه تمایل زن و لذت بردن. چیزی رادیکال در داشتن تمایل زن یک تم اصلی است. این کتاب نشان می دهد زنان آرزو می کنیم پس از مردان حتی objectifying آنها را با شرح مفصلی از pectorals و abs و فک خطوط برآمده در مردان khakis. آن را به یک جهان که در آن زنان لذت جنسی و نیاز اول آمده است. در گابریل دوزخ قبل از جولیا و گابریل باید دخول رابطه جنسی برای اولین بار او پایین می رود در او ،

آن را آسان به انتقاد از رمان عاشقانه (من انتقادی از 50 Shades برای ترویج پسرونده نقش های جنسیتی). اما خوانندگان باهوش تر از ما به آنها اعتبار بدهد ، با توجه به نظریه پرداز فرهنگی جانیس Radway خوانندگان رمان عاشقانه هستند و نه فقط منفعلانه با بهره گیری از این داستان ها. آنها به طور فعال شرکت کننده در توهمات که در آن “زن ارزش عشق و تعامل شخصی” تا پایان triumphing بیش از “مرد ارزش رقابت و موفقیت است.” خوانندگان در گیر قانع ازدواج می تواند درگیر در یک فرم “خفیف اعتراض” Radway می گوید با خواندن bodice قلم درز. در راه است که خواندن رمان است مانند فیلم: هر دو رسانه اجازه می دهد تا مردم برای فرار به یک فانتزی جنسی جهان است که همیشه یک پایان خوش. در انجمن این یک شات پول در عاشقانه آن را تحریک مهبل و چوچوله بازبان و تعهد است.

به تاریخ مشک و Passionflix تولید کرده اند 13-ظهر قابلیت سازگاری و دو فیلم کوتاه به آنها تماس بگیرید “بوس.” این فیلم سکسی, اما نه مستهجن چرا که “زنان بیشتر علاقه مند به دو نفر دست دست” از تماشای اندام تناسلی, مشک می گوید. فیلم که رای بالاترین در Passionflix “بارومتر شیطنت” دارای بیشترین برهنگی اما حتی کسانی که تنها نشان می دهد ته و سینه. مهم تر از برهنگی نشان “زن می تواند لذت” در هنگام رابطه جنسی, مشک می گوید.

Tosca Musk

مشک همواره شناخته شده است که عاشقانه دست اول نبود فقط احمق—که در آن به معنی یک معامله بزرگ به آن سپاه از مصرف کنندگان است.

عکس: Nolwen کیفونتس

حدود 30 دیگر عاشقانه فیلم دارای مجوز از studios دور از پلت فرم را پخش آنلاين فروشگاه. این ناچیز در مقایسه با Netflix بکشد 4,000 عناوین اما “Passionflix باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما بخشی از یک جامعه” کانی Lemoine یک فن و Passionflix “عضو موسس” می گوید. “من می توانید به تماشای یک فیلم در Netflix بکشد در تمام طول روز و نه احساس متصل به آن است.” یکی دیگر از فن لورن هاپکینز به من می گوید که او استفاده می شود خجالت بیشتر مورد علاقه او در رمان عاشقانه اما مشک است “یک فن است که می خواهد برای دیدن این فیلم به زندگی می آیند فقط به عنوان آنجا که ما انجام می دهیم,” او می گوید. (البته زمانی که او به یک مرد همکار که او تا به حال یک پیاده روی در نقش گابریل دوزخاو آن را گوگل دیدم که آن را به عنوان عاشقانه و از او خواست accusingly “بنابراین آنچه شما انجام شد در آن فیلم؟”)

منتقدان فیلم تمایل به چشم پوشی از مشک فیلم. به جای بررسی به نظر می رسد در وبلاگ و در آمازون نظرات که در آن عاشقانه طرفداران قاضی وفاداری خود را به رمان. (“ریخته گری بود به طوری که نقطه در آن را به عنوان اگر آنها راه می رفت درست کردن از صفحات کتاب!” خوانده شده یکی از پنج ستاره بررسی خواهد شد در آمازون). آنها یک درجه بالاتر از مشخصه های فیلم و در رقابت با 50 Shades of Grey. بازیگری خوب است, بازیگران داغ و توطئه تحویل نمی سوال در مورد فیلمبرداری. حتی اگر طرفداران نیست منحصرا جشن در ارزیابی های خود را, آنها معمولا در پایان بررسی های خود را در یک یادداشت قدردانی—در اینجا یک شرکت و گوش دادن به آنها و ساخت وفادار اقتباسی از کتاب های مورد علاقه خود را.

مشک اذعان می کند که خشنود طرفداران همیشه آسان نیست. “این یک برکت و رحمت و لعنت در راه, برای مردم خیلی مشتاق بیش از شخصیت ها و کتاب,” او می گوید. او نمی تواند رضایت همه است. گاهی اوقات دعوا شکستن بر روی Facebook و مشک جهش در به عنوان یک مصلح—به عنوان او تا به حال به انجام بسیاری از مواقع با برادران خود در حال رشد است. طرفداران شده اند تا خواستار آن است که Maye استفاده می شود که برای اجرای Passionflix را Instagram پایین پا بعد از نیاز به پاسخ به نظرات مانند “هنگامی که من تو را دیدم این فیلم موهای خود را ندارد به عنوان فرفری که من تصویر آن.” “این فقط عینک من پایین” Maye می گوید. این روزها Maye عمدتا در تعامل با طرفداران در فرد در طول مجموعه بازدیدکننده داشته است و برای اولین بار.

هنوز مشک نمی تجارت طرفداران او برای هر چیزی. او همیشه شناخته شده نزدیک که عاشقانه نبود فقط احمق—که در آن به معنی یک معامله بزرگ به آن سپاه از مصرف کنندگان است. آن را به آنها امید و فرار آنها را پر از شهوت و آنها را فراهم می کند با یک جهان که در آن رضایت است که جدی گرفته شود. مردان بپرسید زنان چه می خواهند و احترام خود را پاسخ. در راه خدا مشک را فیلمسازی: او از طرفداران می پرسد چه می خواهند, آنچه میل و احترام او پاسخ خود را. و هر چند او می رود و می پرسد دوباره فقط به مطمئن شوید که نیازهای خود مواجه شد.

پشت در مجموعه ای از گابریل دوزخدر پایان یک روز فیلمبرداری Berruti و بازیگر که نقش جولیا ملانی Zanetti نمی کوچ کردن به تریلر خود را. آنها تا به حال مهم مربوط به حوزه های مورد نیاز آنها برای بررسی در با اول است. نبود سرمایه گذاران و یا مدیران و یا مبلغینی. آن ده یا طرفداران و Berruti و Zanetti می خواستم به می دانم که اگر عملکرد خود را زندگی می کردند تا به تصاویر در سر خود را. آن را کامل یکی از طرفداران گفت: بسیار شگفت انگیز است که از آن ساخته شده او گریه. Berruti تشکر طرفداران برای حمایت خود را. سپس او whisked Zanetti به اسلحه خود را غوطه ور پشت او کاشته و یک بوسه. طرفداران محمد مرسی در تشویق.


بزرگ تر سیمی داستان
  • نقش فانتزی در زمان ناآرامی های رادیکال
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • “Nonlethal” ضد اعتراض سلاح می تواند باعث آسیب جدی
  • زنان همیشه از خانه کار می کرد
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de