محققان در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا کشف یک گونه جدید از پتیاره که آنها را به نام مو-دم پتیاره یا Crocidura caudipilosa.

“بدون شک وجود دارد که این یک گونه جدید گفت:” LSU موزه علوم طبیعی پستانداران متصدی جیک Esselstyn که کار در جزیره سولاوسی در اندونزی منجر به کشف منتشر شده در مجله مملجست. “وجود ندارد یکی دیگر از گونه های در این جزیره است که به اندازه مو در دم آن از نظر shrews.”

به تازگی کشف شده پتیاره است که بلند و باریک با رنگ خاکستری-قهوه ای خز در پشت آن و نقره ای-خاکستری, خز, در آن حلقه. دم آن کمی طولانی تر از ترکیب طول سر و بدن و پوشش داده شده با موی بلند و موی آن را متمایز دم بسیار هیرسوتیسم. در واقع دیگر هیچ پتیاره گونه در اندونزی و مالزی یا فیلیپین شناخته شده است که چنین موهای بلند و ضخیم در آن دم; با این حال برخی از پتیاره گونه در آفریقا بسیار با موهای دم. دانشمندان نیز تعجب به کشف کنند که این پتیاره صعود از درختان در حالی که بسیاری shrews زندگی می کنند در درجه اول بر روی زمین تا آنجا که هر کسی می داند.

این Sulawesi مو-دم پتیاره بود پیدا نه کوه در سراسر Sulawesi در ارتفاعات مختلف از 1500 فوت به 4,800 ،

“گرمسیری تنوع است که هنوز به خوبی مستند شده است حتی برای پستانداران با توزیع گسترده در این جزیره است. این کشف نشان می دهد که چگونه کمی ما هنوز هم می دانم که در مورد پستانداران تنوع” Esselstyn گفت.

گیج کننده قطعات

چالش واقعی بود بدانند که پتیاره است آن به نزدیک ترین خویشاوند و چگونه این گونه جدید متناسب با پتیاره درخت خانواده. Shrews’ ویژگی های تغییر نمی کند بسیار بیش از زمان که بدان معنی است که از نزدیک مربوط به گونه تمایل به نگاه بسیار مشابه هستند و سخت به تشخیص از یکدیگر است. این را مطرح کرد یک چالش برای mammalogists در گذشته به کشف جدید پتیاره گونه است.

“اطلاعات ژنتیکی انقلابی که آنچه که ما می تواند تمایز بین shrews. بسیاری از گونه ها برای اولین بار به رسمیت شناخته شده به عنوان ژنتیکی مشخص و سپس ما در آن مورفولوژی و یا ویژگی های فیزیکی” Esselstyn گفت.

جنگل زدایی و تخریب زیستگاه طبیعی نیز مطرح شده یک چالش برای کشف گونه های جدید است. برای مثال چند پتیاره نمونههای جمع آوری شده در اوایل قرن 20th, اما زمانی که دانشمندان بازگشت به همان محل که در آن اوایل نمونههای زیستگاه دیگر یک جنگل. آن است که یک مزرعه است.

با وجود این چالش ها Esselstyn و همکاران و دانش آموزان نیز کشف چندین جدید پستانداران در اندونزی از جمله گراز-بینی موش های Sulawesi آب موش و باریک ریشه موش به عنوان به خوبی به عنوان آسمان جزیره خزه پتیاره در فیلیپین.

در ضمن در LSU موزه علوم طبیعی آنها همچنان به جستجو و تجزیه و تحلیل نمونه ها برای بیشتر گونه های جدید و کمک به قرار دادن قطعات از درخت بزرگ از پازل زندگی با هم.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی لوئیزیانا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im