Icelanders نمی توانید خود کک و مک و گاه به گاه قرمز مو از اجداد نئاندرتال.

PhotoAlto / Alamy عکس سهام

اگر شما فکر می کنم شما کردم شما کک و مک, مو قرمز, و یا حتی حمله خواب از یک نئاندرتال در درخت خانواده خود را دوباره فکر می کنم. مردم در سراسر جهان انجام اثری از نئاندرتال ها در ژنوم خود را. اما یک مطالعه ده ها هزار نفر از Icelanders می یابد خود را نئاندرتال میراث حال کمی و یا بدون تاثیر بر بسیاری از آنها فیزیکی و یا بیماری خطر است.

Paleogeneticists متوجه شدم حدود 10 سال پیش که بسیاری از اروپایی ها و آسیایی ها به ارث برده 1% تا 2% از ژنوم خود را از نئاندرتال ها. و Melanesians و استرالیا بومیان یکی دیگر از 3 درصد به 6 درصد از ژنوم بوده باشیم, نئاندرتال عموزاده که در بازه زمانی در سراسر آسیا از 50000 تا 200000 سال پیش یا بیشتر.

یک جریان ثابت از مطالعات پیشنهاد ژن گونه از این کهنه مردم ممکن است افزایش خطر ابتلا به افسردگی, لخته شدن خون, دیابت و دیگر اختلالات در زندگی مردم است. کهنه DNA نیز ممکن است تغییر شکل ما جمجمه; تقویت سیستم ایمنی بدن ما و موثر بر ما رنگ چشم, رنگ مو و حساسیت به آفتاب با توجه به اسکن ژنومی و داده های سلامت در biobanks پزشکی و پایگاه داده.

اما مطالعه جدید که نگاه کهنه DNA در زندگی Icelanders چالش های بسیاری از کسانی که ادعا می کند. محققان دانشگاه آرهوس در دانمارک اسکن کامل ژنوم 27,566 Icelanders در یک پایگاه داده در رمزگشایی ژنتیک در ایسلند به دنبال غیر معمول کهنه ژن انواع. محققان به پایان رسید تا با یک فروشگاه بزرگ 56,000 به 112,000 بالقوه کهنه انواع—و چند شگفتی است.

آنها دریافتند که Icelanders به ارث برده 3.3 درصد از آنها کهنه DNA بوده باشیم و 12.2 درصد از منابع ناشناخته. (84.5% آمد از بستگان نزدیک مرجع نئاندرتال.)

بعدی محققان محاسبه ارتباط از نئاندرتال و Denisovan DNA با 271 صفات. بر خلاف بسیاری از مطالعات قبلی تیم بررسی کل ژنوم اجازه داده است که آنها را برای ارزیابی اینکه آیا انسان مدرن ژن نيز موثر بر صفات. آنها دریافتند که اکثر صفات بهتر بود توضیح داد: ارتباط با مدرن ژن انواع. تنها پنج صفات ویژه تحت تاثیر کهنه DNA محققان گزارش امروز در طبیعت. مردان مبتلا به یک نوع کهنه تا به حال کمی کاهش احتمال سرطان پروستات و زنان و مردان حامل دو انواع دیگر ممکن است مجبور به کاهش ارتفاع و شتاب لخته شدن خون می گوید bioinformatician Laurits Skov یک فوق دکترا در موسسه ماکس پلانک برای انسان شناسی تکاملی که رهبری این تحقیقات در حالی که در آرهوس و رمزگشایی.

بر خلاف مطالعات قبلی محققان دریافتند هیچ آماری معنیداری بين کهنه DNA و کک و مک و رنگ مو و رنگ چشم و یا بیماری های خود ایمنی مانند بیماری کرون و لوپوس. آنها نتیجه گیری کرد که DNA نئاندرتال تنها دارای اثرات پیچیده صفات مانند ارتفاع یا افسردگی است که در آن بسیاری از ژن ها ارتباط برقرار می کنند. (این تیم را بررسی عملکرد سیستم ایمنی بدن و یا جمجمه شکل که شواهد قوی وجود دارد از نئاندرتال نفوذ است.)

جمعیت ژنتیک جاشوا Akey از دانشگاه پرینستون می گوید کشف Denisovan DNA در Icelanders است “جذاب است.” او اشاره می کند که آن را به احتمال زیاد نمی آمد از یک Denisovan که ور رفته به ایسلند اما از یک نئاندرتال یا انسان مدرن که مخلوط آن را با یک Denisovan مدتها قبل از اين به بعد Icelanders برتر جزیره است.

اما او می افزاید که نسبتا کوچک تاثیر نئاندرتال DNA بر روی اکثر صفات تعجب آور نیست با توجه به این که ژنوم ما بیشتر DNA مدرن. ماکس پلانک محاسباتی زیست شناس جانت کلسو موافق است اما می گوید کهنه DNA ممکن است اثرات متفاوتی در Icelanders از در دیگر جمعیت.

در حال حاضر می گوید ژنتیک Kári Stefánsson مدیر عامل شرکت رمزگشایی و نویسنده سرب از مطالعه “ما [فقط] باید به این واقعیت” که DNA نئاندرتال را ندارد به عنوان بسیاری از تفاوت به عنوان مطالعات قبلی ادعا کرد. اما تیم او بیشتر کار برنامه ریزی شده به پرچ مورد: آنها را مطالعه و بررسی چگونگی نئاندرتال و Denisovan ژن های بیان شده با مطالعه سطوح بیش از 5000 پروتئین در Icelanders در رمزگشایی اطلاعات پایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de